Νέα

Ούτε σε τσόντα τα βλέπεις αυτά (Περιέχει σκηνές με τραβεστί)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickgreekgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Οι περιπέτειες μου με τραβεστί συνεχίζονται κανονικά καθώς όσο μεγαλώνω συνειδητοποιώ ακριβώς τι μου αρέσει.
Η τραβεστί αφέντρα μου, μου κάνει τακτικά session όποτε έρχομαι στην Αθήνα.
Η τελευταία φορά όμως ήταν κάτι που ξέφευγε ακόμη και από τα πιο τρελά μου σεξουαλικά όνειρα και σίγουρα ούτε σε τσόντες έχω δει.
Πήγα λοιπόν στο διαμέρισμά της κρατώντας την συσκευασία από διάφανες κάλτσες μέχρι το γόνατο που μόλις είχα αγοράσει από το supermarket.
Όταν μπήκα μέσα με φίλησε στο στόμα. Ένα φιλί με πάθος, επιθετικό από μέρους της, που έδειχνε τις προθέσεις της. Φορούσε μόνο ένα κορμάκι και είχε εκτεθειμένο το πέος της. Καθώς την φιλούσα το άγγιξα με το χέρι μου και άρχισα να το παίζω απαλά. Γρήγορα το αισθάνθηκα να μεγαλώνει και δεν έχασα την ευκαιρία να το πάρω στο στόμα μου όσο ακόμη ήμασταν στην πόρτα. Το τσιμπούκι με απορρόφησε και έχασα την αίσθηση του χρόνου. Κάποια στιγμή με διέταξε να σηκωθώ και να πάω στην κρεβατοκάμαρα. Εκείνη πήγε για λίγο στο άλλο δωμάτιο.
Την περίμενα στο κρεβάτι γυμνός. Σε λίγη ώρα ανοίγει την πόρτα και μπαίνει με το κορμάκι και τις κάλτσες που της είχα αγοράσει. Το πέος της ήταν ακόμη σε πλήρη στύση και δεν υπήρχε καμιά αμφιβολία για το τι θα ακολουθούσε.
Με έριξε ανάσκελα στο κρεβάτι και κάθησε στο πρόσωπό μου. Ήξερε ότι είναι η αγαπημένη μου στάση. Είχα πρόσβαση στην τρύπα της και τα κρύα αρχίδια της που τα έγλειφα σαν τρελός.  Αισθάνθηκα το πέος της να μεγαλώνει κι άλλο. Μου άνοιξε κι άλλο τον κόλο της και εμφανίστηκε η ανοιχτή τρύπα σε όλο το μεγαλείο. Έχωνα την γλώσσα μου σαν τρελός μια στην τρύπα και μια πάνω από τα αρχίδια.
Στην συνέχεια με διέταξε να γυρίσω μπρούμυτα γονατιστός. Αισθάνθηκα κάτι σκληρό από πίσω μου. Ήταν ένας δονητής που σε πολύ λίγο είχε μπει μέσα μου και με είχε ανοίξει τελείως. Τον άφησε στον πρωκτό μου  και ενεργοποίησε την δόνηση. Πήγε στο κομοδίνο και πήρε λιπαντικό. Ανοιξε το καπάκι και με την χούφτα της πήρε μπόλικη ποσότητα. Το άπλωσε στο πόδι της από τα δάχτυλα μέχρι την φτέρνα. Η διάφανη κάλτσα που έφτανε μέχρι το γόνατο ήταν σαν προφυλακτικό. Αφού το άπλωσε καλά έβγαλε τον δονητή αφήνοντας την τρύπα μου εκτεθειμένη. Ακούμπησε την άκρη του ποδιού της στην κωλοτρυπίδα μου και με αποφασιστικές κινήσεις άρχισε να χώνει το πόδι της μέσα μου. Ο πούτσος μου ήρθε σε πλήρη στύση από την διέγερση του προστάτη και κόντευα να χύσω μόνο με την σκέψη ότι με γαμάει με το πόδι της. Με γαμούσε σχεδόν επαγγελματικά μπαίνοντας ακόμη πιο βαθειά. Είχε μπει ήδη το μισό μέσα  και βρισκόμουν σε άλλη διάσταση. Ξαφνικά βγήκε και με μια γρήγορη κίνηση ήρθε πίσω μου σε στάση για να με πηδήξει κανονικά πλέον. Δεν ήταν δύσκολο να μου χώσει το πέος της και άρχισε να με γαμάει με μανία. Δεν ξέρω πόση ώρα διήρκεσε αυτό όταν ξαφνικά σταμάτησε και έμεινε με το πέος της καρφωμένο μέσα μου.
-Ώρα για το κλύσμα σου μου είπε.
Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσε και αισθάνθηκα ένα υγρό να μπαίνει στα σωθικά μου. Με το πέος της μέσα μου, ουρούσε στην κοιλότητα του πρωκτού μου. Τόσα χρόνια αυτό δεν το είχα δει σε καμία τσόντα. Είχα απογειωθεί από την κάβλα. Όταν τελείωσε βγήκε και με διέταξε να πάω στο μπάνιο να τα αδειάσω και να πλυθώ. Πλύθηκε κι εκείνη και μετά πήγε σε ένα άλλο δωμάτιο.
Θολωμένος από την κάβλα έκανα ότι μου είπε και την περίμενα. Ήρθε και ξανακάθησε στο πρόσωπό μου. Αυτή την φορά κάτι προεξείχε από τον κώλο της. Ένα άσπρο λεπτό καλαμάκι.
-Δάγκωσε το και τράβα το έξω, μου είπε.
Μην ξέροντας τι να υποθέσω το έκανα Ήταν ένα σφαιρικό γλειφιτζούρι που με σχετική δυσκολία το έβγαλα από τον πρωκτό της. Μου το έδωσε και το έγλειψα και στην συνέχεια το ξαναέβαλα μέσα γαμόντας της με αυτό. Το παιχνίδι αυτό συνεχίστηκε μέχρι που έλιωσε τελείως το γλειφιτζούρι.
Η βραδυά συνεχίστηκε με ανελέητο γαμήσι  στο κώλο και το στόμα μου. Εχασα το μέτρημα σε πόσες στάσεις με γάμησε. Τελικά ήρθε πάλι από πάνω μου και με λίγες κινήσεις τον έπαιξε πάνω από το πρόσωπο μου και μου χάρισε ένα μεγαλόπρεπο χύσιμο στην μάπα και το στόμα. 
Ήταν ότι χρειαζόμουν γιατί λιγώθηκα με το γλειφιτζούρι και ήθελα κάτι πιο αλμυρό…..
(Πραγματική ιστορία που συνέβη το Σαββατοκύριακο).


 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Οι περιπέτειες μου με τραβεστί συνεχίζονται κανονικά καθώς όσο μεγαλώνω συνειδητοποιώ ακριβώς τι μου αρέσει.
Η τραβεστί αφέντρα μου, μου κάνει τακτικά session όποτε έρχομαι στην Αθήνα.
Η τελευταία φορά όμως ήταν κάτι που ξέφευγε ακόμη και από τα πιο τρελά μου σεξουαλικά όνειρα και σίγουρα ούτε σε τσόντες έχω δει.
Πήγα λοιπόν στο διαμέρισμά της κρατώντας την συσκευασία από διάφανες κάλτσες μέχρι το γόνατο που μόλις είχα αγοράσει από το supermarket.
Όταν μπήκα μέσα με φίλησε στο στόμα. Ένα φιλί με πάθος, επιθετικό από μέρους της, που έδειχνε τις προθέσεις της. Φορούσε μόνο ένα κορμάκι και είχε εκτεθειμένο το πέος της. Καθώς την φιλούσα το άγγιξα με το χέρι μου και άρχισα να το παίζω απαλά. Γρήγορα το αισθάνθηκα να μεγαλώνει και δεν έχασα την ευκαιρία να το πάρω στο στόμα μου όσο ακόμη ήμασταν στην πόρτα. Το τσιμπούκι με απορρόφησε και έχασα την αίσθηση του χρόνου. Κάποια στιγμή με διέταξε να σηκωθώ και να πάω στην κρεβατοκάμαρα. Εκείνη πήγε για λίγο στο άλλο δωμάτιο.
Την περίμενα στο κρεβάτι γυμνός. Σε λίγη ώρα ανοίγει την πόρτα και μπαίνει με το κορμάκι και τις κάλτσες που της είχα αγοράσει. Το πέος της ήταν ακόμη σε πλήρη στύση και δεν υπήρχε καμιά αμφιβολία για το τι θα ακολουθούσε.
Με έριξε ανάσκελα στο κρεβάτι και κάθησε στο πρόσωπό μου. Ήξερε ότι είναι η αγαπημένη μου στάση. Είχα πρόσβαση στην τρύπα της και τα κρύα αρχίδια της που τα έγλειφα σαν τρελός.  Αισθάνθηκα το πέος της να μεγαλώνει κι άλλο. Μου άνοιξε κι άλλο τον κόλο της και εμφανίστηκε η ανοιχτή τρύπα σε όλο το μεγαλείο. Έχωνα την γλώσσα μου σαν τρελός μια στην τρύπα και μια πάνω από τα αρχίδια.
Στην συνέχεια με διέταξε να γυρίσω μπρούμυτα γονατιστός. Αισθάνθηκα κάτι σκληρό από πίσω μου. Ήταν ένας δονητής που σε πολύ λίγο είχε μπει μέσα μου και με είχε ανοίξει τελείως. Τον άφησε στον πρωκτό μου  και ενεργοποίησε την δόνηση. Πήγε στο κομοδίνο και πήρε λιπαντικό. Ανοιξε το καπάκι και με την χούφτα της πήρε μπόλικη ποσότητα. Το άπλωσε στο πόδι της από τα δάχτυλα μέχρι την φτέρνα. Η διάφανη κάλτσα που έφτανε μέχρι το γόνατο ήταν σαν προφυλακτικό. Αφού το άπλωσε καλά έβγαλε τον δονητή αφήνοντας την τρύπα μου εκτεθειμένη. Ακούμπησε την άκρη του ποδιού της στην κωλοτρυπίδα μου και με αποφασιστικές κινήσεις άρχισε να χώνει το πόδι της μέσα μου. Ο πούτσος μου ήρθε σε πλήρη στύση από την διέγερση του προστάτη και κόντευα να χύσω μόνο με την σκέψη ότι με γαμάει με το πόδι της. Με γαμούσε σχεδόν επαγγελματικά μπαίνοντας ακόμη πιο βαθειά. Είχε μπει ήδη το μισό μέσα  και βρισκόμουν σε άλλη διάσταση. Ξαφνικά βγήκε και με μια γρήγορη κίνηση ήρθε πίσω μου σε στάση για να με πηδήξει κανονικά πλέον. Δεν ήταν δύσκολο να μου χώσει το πέος της και άρχισε να με γαμάει με μανία. Δεν ξέρω πόση ώρα διήρκεσε αυτό όταν ξαφνικά σταμάτησε και έμεινε με το πέος της καρφωμένο μέσα μου.
-Ώρα για το κλύσμα σου μου είπε.
Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσε και αισθάνθηκα ένα υγρό να μπαίνει στα σωθικά μου. Με το πέος της μέσα μου, ουρούσε στην κοιλότητα του πρωκτού μου. Τόσα χρόνια αυτό δεν το είχα δει σε καμία τσόντα. Είχα απογειωθεί από την κάβλα. Όταν τελείωσε βγήκε και με διέταξε να πάω στο μπάνιο να τα αδειάσω και να πλυθώ. Πλύθηκε κι εκείνη και μετά πήγε σε ένα άλλο δωμάτιο.
Θολωμένος από την κάβλα έκανα ότι μου είπε και την περίμενα. Ήρθε και ξανακάθησε στο πρόσωπό μου. Αυτή την φορά κάτι προεξείχε από τον κώλο της. Ένα άσπρο λεπτό καλαμάκι.
-Δάγκωσε το και τράβα το έξω, μου είπε.
Μην ξέροντας τι να υποθέσω το έκανα Ήταν ένα σφαιρικό γλειφιτζούρι που με σχετική δυσκολία το έβγαλα από τον πρωκτό της. Μου το έδωσε και το έγλειψα και στην συνέχεια το ξαναέβαλα μέσα γαμόντας της με αυτό. Το παιχνίδι αυτό συνεχίστηκε μέχρι που έλιωσε τελείως το γλειφιτζούρι.
Η βραδυά συνεχίστηκε με ανελέητο γαμήσι  στο κώλο και το στόμα μου. Εχασα το μέτρημα σε πόσες στάσεις με γάμησε. Τελικά ήρθε πάλι από πάνω μου και με λίγες κινήσεις τον έπαιξε πάνω από το πρόσωπο μου και μου χάρισε ένα μεγαλόπρεπο χύσιμο στην μάπα και το στόμα.  
Ήταν ότι χρειαζόμουν γιατί λιγώθηκα με το γλειφιτζούρι και ήθελα κάτι πιο αλμυρό…..
(Πραγματική ιστορία που συνέβη το Σαββατοκύριακο).

Τι γευση ειχε το γλειφιτζουρι τυπε  :think: :S :S :S
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
φραουλα με μερεντα παει πολυ τυπε  :grin:
hqdefault.jpg

 
OP
OP
nickgreekgr

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Όταν και εαν αλλάξουν τα πράγματα κάτι τέτοια όντα ανώμαλα, ψυχή τε και σώματι, σαν και εσένα, τον αισχρό που σε πηδάει και πολλούς άλλους που υπάρχουν εκεί έξω θα σας πάμε στην οδοποιοία !!!!!    :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak: :ak:
Θα έλεγα ότι θα μου κλάσεις τα αρχίδια, άλλα προφανώς το αντιλαμβάνεσαι ότι κάτι τέτοιο συμβαίνει.
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Θα έλεγα ότι θα μου κλάσεις τα αρχίδια, άλλα προφανώς το αντιλαμβάνεσαι ότι κάτι τέτοιο συμβαίνει.
Αν αλλάξουν τα πράγματα να είσαι σίγουρος ότι θα σας βρούμε και θα σας  . . . .πάμε στην οδοποιοία !!!!! :ak: :ak: :ak:
 

12points

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
αχ και να μπορούσα να ήμουν στη θέση σου
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Ton τράβελο τι τον θέλεις ;  δεν σου κάνει άντρας ;
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
O teddy ακομα να παρει θεση :think: :think:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.335
Πόντοι
24.346
Οι περιπέτειες μου με τραβεστί συνεχίζονται κανονικά καθώς όσο μεγαλώνω συνειδητοποιώ ακριβώς τι μου αρέσει.
Η τραβεστί αφέντρα μου, μου κάνει τακτικά session όποτε έρχομαι στην Αθήνα.
Η τελευταία φορά όμως ήταν κάτι που ξέφευγε ακόμη και από τα πιο τρελά μου σεξουαλικά όνειρα και σίγουρα ούτε σε τσόντες έχω δει.
Πήγα λοιπόν στο διαμέρισμά της κρατώντας την συσκευασία από διάφανες κάλτσες μέχρι το γόνατο που μόλις είχα αγοράσει από το supermarket.
Όταν μπήκα μέσα με φίλησε στο στόμα. Ένα φιλί με πάθος, επιθετικό από μέρους της, που έδειχνε τις προθέσεις της. Φορούσε μόνο ένα κορμάκι και είχε εκτεθειμένο το πέος της. Καθώς την φιλούσα το άγγιξα με το χέρι μου και άρχισα να το παίζω απαλά. Γρήγορα το αισθάνθηκα να μεγαλώνει και δεν έχασα την ευκαιρία να το πάρω στο στόμα μου όσο ακόμη ήμασταν στην πόρτα. Το τσιμπούκι με απορρόφησε και έχασα την αίσθηση του χρόνου. Κάποια στιγμή με διέταξε να σηκωθώ και να πάω στην κρεβατοκάμαρα. Εκείνη πήγε για λίγο στο άλλο δωμάτιο.
Την περίμενα στο κρεβάτι γυμνός. Σε λίγη ώρα ανοίγει την πόρτα και μπαίνει με το κορμάκι και τις κάλτσες που της είχα αγοράσει. Το πέος της ήταν ακόμη σε πλήρη στύση και δεν υπήρχε καμιά αμφιβολία για το τι θα ακολουθούσε.
Με έριξε ανάσκελα στο κρεβάτι και κάθησε στο πρόσωπό μου. Ήξερε ότι είναι η αγαπημένη μου στάση. Είχα πρόσβαση στην τρύπα της και τα κρύα αρχίδια της που τα έγλειφα σαν τρελός.  Αισθάνθηκα το πέος της να μεγαλώνει κι άλλο. Μου άνοιξε κι άλλο τον κόλο της και εμφανίστηκε η ανοιχτή τρύπα σε όλο το μεγαλείο. Έχωνα την γλώσσα μου σαν τρελός μια στην τρύπα και μια πάνω από τα αρχίδια.
Στην συνέχεια με διέταξε να γυρίσω μπρούμυτα γονατιστός. Αισθάνθηκα κάτι σκληρό από πίσω μου. Ήταν ένας δονητής που σε πολύ λίγο είχε μπει μέσα μου και με είχε ανοίξει τελείως. Τον άφησε στον πρωκτό μου  και ενεργοποίησε την δόνηση. Πήγε στο κομοδίνο και πήρε λιπαντικό. Ανοιξε το καπάκι και με την χούφτα της πήρε μπόλικη ποσότητα. Το άπλωσε στο πόδι της από τα δάχτυλα μέχρι την φτέρνα. Η διάφανη κάλτσα που έφτανε μέχρι το γόνατο ήταν σαν προφυλακτικό. Αφού το άπλωσε καλά έβγαλε τον δονητή αφήνοντας την τρύπα μου εκτεθειμένη. Ακούμπησε την άκρη του ποδιού της στην κωλοτρυπίδα μου και με αποφασιστικές κινήσεις άρχισε να χώνει το πόδι της μέσα μου. Ο πούτσος μου ήρθε σε πλήρη στύση από την διέγερση του προστάτη και κόντευα να χύσω μόνο με την σκέψη ότι με γαμάει με το πόδι της. Με γαμούσε σχεδόν επαγγελματικά μπαίνοντας ακόμη πιο βαθειά. Είχε μπει ήδη το μισό μέσα  και βρισκόμουν σε άλλη διάσταση. Ξαφνικά βγήκε και με μια γρήγορη κίνηση ήρθε πίσω μου σε στάση για να με πηδήξει κανονικά πλέον. Δεν ήταν δύσκολο να μου χώσει το πέος της και άρχισε να με γαμάει με μανία. Δεν ξέρω πόση ώρα διήρκεσε αυτό όταν ξαφνικά σταμάτησε και έμεινε με το πέος της καρφωμένο μέσα μου.
-Ώρα για το κλύσμα σου μου είπε.
Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοούσε και αισθάνθηκα ένα υγρό να μπαίνει στα σωθικά μου. Με το πέος της μέσα μου, ουρούσε στην κοιλότητα του πρωκτού μου. Τόσα χρόνια αυτό δεν το είχα δει σε καμία τσόντα. Είχα απογειωθεί από την κάβλα. Όταν τελείωσε βγήκε και με διέταξε να πάω στο μπάνιο να τα αδειάσω και να πλυθώ. Πλύθηκε κι εκείνη και μετά πήγε σε ένα άλλο δωμάτιο.
Θολωμένος από την κάβλα έκανα ότι μου είπε και την περίμενα. Ήρθε και ξανακάθησε στο πρόσωπό μου. Αυτή την φορά κάτι προεξείχε από τον κώλο της. Ένα άσπρο λεπτό καλαμάκι.
-Δάγκωσε το και τράβα το έξω, μου είπε.
Μην ξέροντας τι να υποθέσω το έκανα Ήταν ένα σφαιρικό γλειφιτζούρι που με σχετική δυσκολία το έβγαλα από τον πρωκτό της. Μου το έδωσε και το έγλειψα και στην συνέχεια το ξαναέβαλα μέσα γαμόντας της με αυτό. Το παιχνίδι αυτό συνεχίστηκε μέχρι που έλιωσε τελείως το γλειφιτζούρι.
Η βραδυά συνεχίστηκε με ανελέητο γαμήσι  στο κώλο και το στόμα μου. Εχασα το μέτρημα σε πόσες στάσεις με γάμησε. Τελικά ήρθε πάλι από πάνω μου και με λίγες κινήσεις τον έπαιξε πάνω από το πρόσωπο μου και μου χάρισε ένα μεγαλόπρεπο χύσιμο στην μάπα και το στόμα.  
Ήταν ότι χρειαζόμουν γιατί λιγώθηκα με το γλειφιτζούρι και ήθελα κάτι πιο αλμυρό…..
(Πραγματική ιστορία που συνέβη το Σαββατοκύριακο).
Φίλε , δεν σε ξέρω (και δεν έχω και καμιά απολύτως πρόθεση να σε γνωρίσω), αλλά πρέπει να σου πω ότι είσαι το λιγότερο, εμετικός.  Το να είσαι μίασμα είναι δικαίωμά σου, το να το διατυμπανίζεις , όχι. Ειλικρινά αν σε είχα γιο, θα σε είχα κρεμάσει απο τα αρχίδια ...
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Φίλε , δεν σε ξέρω (και δεν έχω και καμιά απολύτως πρόθεση να σε γνωρίσω), αλλά πρέπει να σου πω ότι είσαι το λιγότερο, εμετικός.  Το να είσαι μίασμα είναι δικαίωμά σου, το να το διατυμπανίζεις , όχι. Ειλικρινά αν σε είχα γιο, θα σε είχα κρεμάσει απο τα αρχίδια ...
Άρρωστες καταστάσεις δυστυχώς αγαπητέ έξω από την σφαίρα της φαντασίας!!! Τέτοιοι άρρωστοι ψυχοσωματικά τύποι βάζουν μυαλό πηγαίνοντας στην οδοποιοία και μόνον υπάρχει και ενας ακόμα αμεσότερος τρόπος  :grin: :grin: !!! Εγώ αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω και το θέτω ερώτηση και προς τους admin αν διαβάσουν αυτό το post μου είναι πως σε ενα site με ονομασία bourdela.com κάθεται και γράφει ο κάθε πούστης, κίναιδος και ο οιοσδήποτε διεστραμμένος για τα γούστα που βγάζει στο κρεβάτι του με ομοφύλους του!!!! Θεωρητικά το περιεχόμενο του παρόντος site θα έπρεπε να αφορά τους οίκους ανοχής, τα studio, τα call girl, τα city tours, τις πιάτσες, τα μασάζ, τα ξενοδοχεία για να πηγαίνουμε με call girl καθώς και τα strip show και γενικά ότι έχει σχέση με ΑΙΔΙΟΝ και όχι με ανδρικό απευθυσμένο, και γενικά με ΠΟΥΣΤΙΚΕΣ ιστορίες και συναφή τα οποίο είναι εκτός του χώρου των μπουρδέλων !!!!  :hi: :hi:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216

Τύπε στείλε πμ στον giasou και θα σε μυήσει αυτός στα άδυτα του γκωνλικού έρωτα.
Εμείς δε μπορούμε να κάνουμε κάτι για την περίπτωση σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom