Νέα

Artemis ή Goldentime ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bendiwolf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bendiwolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συντροφοι καλησπερα,

Ετοιμαζω ενα τετραημερο ταξιδι για να ανταμοιψω τον εαυτο μου που εχασα προσφατα 40 κιλα, και θελω να συνδυασω μια ομορφη πολη με πολυ sex :)

Το shortlist που εχω καταληξει ειναι μεταξυ Βερολινου και Βιεννης.

Ενδιαφερομαι για συγκρισεις μεταξυ των 2 πολεων - τοσο των "ναυαρχιδων" τους (Artemis, Goldentime) οσο και του συνολικοτερου sex scene.

Εσεις που θα πηγαινατε μεταξυ των δυο?

Ευχαριστω,

Bendiwolf
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.330
Πόντοι
33.988
εγω βιεννη πηγα το  15  ωραια ηταν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Συντροφοι καλησπερα,

Ετοιμαζω ενα τετραημερο ταξιδι για να ανταμοιψω τον εαυτο μου που εχασα προσφατα 40 κιλα, και θελω να συνδυασω μια ομορφη πολη με πολυ sex :)

Το shortlist που εχω καταληξει ειναι μεταξυ Βερολινου και Βιεννης.

Ενδιαφερομαι για συγκρισεις μεταξυ των 2 πολεων - τοσο των "ναυαρχιδων" τους (Artemis, Goldentime) οσο και του συνολικοτερου sex scene.

Εσεις που θα πηγαινατε μεταξυ των δυο?

Ευχαριστω,

Bendiwolf
Πηγα πριν 3 μηνες Βερολινο και στο Artemis..και Επαθα ΜουνοΠλακα με τα Μωρα εκει μεσα,το Χωρο και το Σερβις τους γενικα.Εχω γραψει και κριτικη μπες να την Διαβασεις!!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.330
Πόντοι
33.988
aν σε παιρνει οικονομικα πανε κ στα  2
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.566
Κριτικές
178
Like
38.983
Πόντοι
21.896
Συντροφοι καλησπερα,

Ετοιμαζω ενα τετραημερο ταξιδι για να ανταμοιψω τον εαυτο μου που εχασα προσφατα 40 κιλα, και θελω να συνδυασω μια ομορφη πολη με πολυ sex :)

Το shortlist που εχω καταληξει ειναι μεταξυ Βερολινου και Βιεννης.

Ενδιαφερομαι για συγκρισεις μεταξυ των 2 πολεων - τοσο των "ναυαρχιδων" τους (Artemis, Goldentime) οσο και του συνολικοτερου sex scene.

Εσεις που θα πηγαινατε μεταξυ των δυο?

Ευχαριστω,

Bendiwolf
εννοειται βερολινο
σε φκκ ειναι το ιδιο αφου κ οι δυο πολεις εχουν λιγα-νομιζω 2-3 αλλα το αρτεμις ειναι  3 με 4 φορες μεγαλλυετρο κ λιγο πιο φθηνο
ενω το βερολινο εχει καλυτερα κλαμπακια κ πιο μεγαλο κεντρο καθως και seing club kai faltrate
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.699
Κριτικές
24
Like
3.330
Πόντοι
2.846
  Artemis  δαγκωτο  θα σου προτεινα  τυπε  μου ,  απιστευτος  χωρος και πολυ ωραιες  γυναικες , αρκετη  ποικιλια  σε  φυλες κι εθνικοτητες .... επισης  γινεται  πολυ  ωραιο  παιχνιδι  και κατω  στο σινεμα  τσιμπουκια  στους  καναπεδες και παει  λεγοντας , ειναι κορυφαια εμπειρια το  Αρτεμις ,  εχω παει 2  φορες  και ανυπομονω  για την  3η  :grin: :grin: :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom