Νέα

Ανελεητο πρωκτικο σεξ με καταληξη στο νοσοκομειο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα purgiotis40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Τυποι καλησπερα ανοιγω αυτοτο θεμα προς γνωσιν και συμμορφωσιν οσων απο σας γινεστε βιαιοι στο πρωκτικο σεξ..Το περιστατικο ελαβε χωρα την παρασκευη το βραδυ και εχει ως εξης..πηγα με το μωρο (που σας εχω συστησει στην σελιδα γυμνες φωτο απο κοπελες μας σελιδα 2258) σε ξενοδοχειο γαμιστρωνα..δυστυχως ειχα ξεχασει να παρω μαζι μου την Κ-Υ και τα επακολουθα θα τα διαβασετε παρακατω..μπηκαμε λοιπον στο δωματιο με την μικρη και αφου καναμε μπανακι ξαπλωσαμε στο κρεββατι για τα περαιτερω..αφου μου εκανε μια πολυ καλη πιπουλα την εβαλα στα 4 και της τον εχωσα στεγνα στον πρωκτο..αρχισε να φωναζει και να λεει οτι ποναει αλλα αυτο αντι να με πτοησει με καυλωνε αγριως..την πηδουσα περιπου για 20 λεπτα, αφου πριν ειχα κουμπωσει ενα λεβιτρα των 10(το διασπειρομενο) που ειναι καταπληκτικο..αφου τελειωσαμε το μωρο παρουσιασε μικρη αιμορραγια και πονουσε..επειδη αυτο συνεχιζοτανε την πηγα στα εκτακτα και δυστυχως γιναμε ρεζιλι αφου επρεπε στον γιατρο να πουμε την αληθεια..ο γιατρος μου εκανε μια ευγενικη παρατηρηση λεγοντας μου οτι στο πρωκτικο πρεπει παντα να βαζουμε λιπαντικο και να γινεται με προσοχη..τελικα ευτυχως ηταν απλα μια δημιουργια ραγαδας και αφου δοθηκαν οδηγιες και φαρμακα απο τον γιατρο φυγαμε και πηγαμε σπιτι..τελικα σημερα το μωρο ειναι πολυ καλυτερα εγω ομως εχω τυψεις..γι αυτο τυποι προσοχη στο πρωκτικο σεξ..παντα με προσοχη και παντα με καλη λιπανση του πρωκτου!  :hi:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.295
Κριτικές
178
Like
38.643
Πόντοι
21.896
ayta ston tenty pes ta
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
πφφφ αν είναι αλήθεια αυτό που γράφει ο φίλος, η γκόμενα θα πρέπει να είναι καμία  :idiot: για να κάτσει να συνεχίσει να  :fuck1: ενώ πονάει...

κι εσείς που δεν σας ένοιαζε το αν πονάει...
μετά σκεφτήκατε να την πάτε και στο γιατρό συνοδεία....

πολύ fake, βλέπουμε καθημερινά survivor να σας ενημερώσω και τα αντιλαμβανόμαστε τα show όταν γίνονται....  :S

:helpplea:
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Τυπε λαδωσετο το κωλοτρυπιδι..
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
179
Like
23.694
Πόντοι
33.598
Μια ροχάλα στη ροδέλα πριν μπεις βοηθάει πάρα πολύ...
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Μια ροχάλα στη ροδέλα πριν μπεις βοηθάει πάρα πολύ...
μπα στεγνωνει μετα και παλι μπορει να γινει ζημια..θελει λιπαντικο και μαλιστα σε αρκετη ποσοτητα μου το ειπε και ο γιατρος..παντως παιδια στην φαση ηταν και μια νοσοκομα που οταν ακουσε τι συνεβη με γλυκοκοιτουσε..παραλιγο δλδ να βγαλω και λαγο!
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Πυργιωτη ο γιατρος της εβαλε δαχτυλακι για να δει τη κατασταση της σουφρας της? Δωσε μας λεπτομεριες της εξετασης...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
μπα στεγνωνει μετα και παλι μπορει να γινει ζημια..θελει λιπαντικο και μαλιστα σε αρκετη ποσοτητα μου το ειπε και ο γιατρος..παντως παιδια στην φαση ηταν και μια νοσοκομα που οταν ακουσε τι συνεβη με γλυκοκοιτουσε..παραλιγο δλδ να βγαλω και λαγο!
για πες για τη νοσοκομα τυπε :S :S :S
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Την εβαλε μπρουμυτα και πηρε ενα ξυλακι σαν αυτα του παγωτου και κατι ψαχουλευε εκει..αστα μιλαμε για ρεζιλικι..η νοσοκομα ομως ειμαι σιγουρος οτι σκανδαλιστικε, αλλα δεν ειχα ορεξη για καμακι,ημουν ανησυχος πολυ.. :helpplea: :S
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Πάντως για να σας ενημερώσω ότι ο άνθρωπος λέει μπούρδες.... ραγάδες κάνει και η δική μου η τρύπα στα καλά καθούμενα, χωρίς σεξ δηλαδή, μόνο από το  :shit: ή από το πλύσιμο που της κάνω, και η ραγάδα δεν βγάζει αίμα, δηλαδή δεν τρέχει το αίμα για να το δεις...

χαχα τόσο fake....

επίσης σε τι ειδικότητα γιατρού πήγατε?
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
179
Like
23.694
Πόντοι
33.598
Νομίζω πως ήρθε η ώρα να σχολιάσει και ο Ιάκωβος....
 
OP
OP
purgiotis40

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
για πες για τη νοσοκομα τυπε :S :S :S
η νοσοκομα ηταν βοηθος του γιατρου και ολο μου εριχνε κλεφτες ματιες σαν μου ελεγε τι ψωλαρας που θασαι μωρο μου..αυτο ελεγε το βλεμμα της..ηταν γυρω στα 30 ξανθια γυρω στο 1.70 και λεπτη..πολυ αξιογαμητο μωρο τυποι!
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
Πάντως για να σας ενημερώσω ότι ο άνθρωπος λέει μπούρδες.... ραγάδες κάνει και η δική μου η τρύπα στα καλά καθούμενα, χωρίς σεξ δηλαδή, μόνο από το  :shit: ή από το πλύσιμο που της κάνω, και η ραγάδα δεν βγάζει αίμα, δηλαδή δεν τρέχει το αίμα για να το δεις...

χαχα τόσο fake....

επίσης σε τι ειδικότητα γιατρού πήγατε?

:coffee:
 

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
113
Like
218
Πόντοι
21
Πάντως για να σας ενημερώσω ότι ο άνθρωπος λέει μπούρδες.... ραγάδες κάνει και η δική μου η τρύπα στα καλά καθούμενα, χωρίς σεξ δηλαδή, μόνο από το  :shit: ή από το πλύσιμο που της κάνω, και η ραγάδα δεν βγάζει αίμα, δηλαδή δεν τρέχει το αίμα για να το δεις...

χαχα τόσο fake....

επίσης σε τι ειδικότητα γιατρού πήγατε?
Λες χαζομαρουλες!! Βγαζει αιμα και μπορει να προκληθει κ απο σεξ και απο οταν κανεις την αναγκη σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom