Νέα

Αρνούνται τα γραφεία επαναλαμβανόμενα ραντεβού με την ίδια callgirl;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jasmlez
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Όπως λέει και ο τίτλος θέματος, αρνούνται τα γραφεία επαναλαμβανόμενα ραντεβού με την ίδια callgirl;

Το ρωτάω αυτό γιατί έχω αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα με γραφείο για συγκεκριμένη κοπέλα (πολύ καλή στο πρόγραμμά της) που έπαιρνα αποκλειστικά, και τελευταία που τη ζήταγα να μου στείλουν, μου λέγανε πως δεν είναι διαθέσιμη, θα είναι την επόμενη βδομάδα, κλπ. Και για να σας προλάβω, με τη συγκεκριμένη κοπέλα ήμουν σωστός. Δηλαδή, πλήρωνα κανονικά το συμφωνηθέντο δωράκι απ'το γραφείο, δε ζήταγα ποτέ κάτι εκτός προγράμματος, η συμπεριφορά μου ήταν εντάξει απέναντί της, κτλ.

Δεν μπορώ να καταλάβω! Το κάνουν αυτό τα γραφεία για να προωθήσουν κι άλλες κοπέλες τους; :huh:
 

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
Υπάρχει περίπτωση για τον φ,χ,ψ λόγω και η κοπέλα να μην θέλει να συνευρεθεί μαζί σου
 
OP
OP
jasmlez

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
"Δοτική" κλίση; Τι εννοείς;

στο γραμματικο λαθος αναφερομαι αλλα αστιευτηκα καλοπροαιρετα

επι του θεματος, δυσκολα να σου απαντησει καποιος αλλα εγω στην θεση σου θα ρωτουσα με ειλικρινεια το γραφειο, δηλωνοντας την στενοχωρια μου αν παρεξηγηθηκε αθελα μου καποιος και απο εκει και περα, εαν δεν λαβεις απαντηση, πηγαινε παρακατω  :hi:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Όπως λέει και ο τίτλος θέματος, αρνούνται τα γραφεία επαναλαμβανόμενα ραντεβού με την ίδια callgirl;

Το ρωτάω αυτό γιατί έχω αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα με γραφείο για συγκεκριμένη κοπέλα (πολύ καλή στο πρόγραμμά της) που έπαιρνα αποκλειστικά, και τελευταία που τη ζήταγα να μου στείλουν, μου λέγανε πως δεν είναι διαθέσιμη, θα είναι την επόμενη βδομάδα, κλπ. Και για να σας προλάβω, με τη συγκεκριμένη κοπέλα ήμουν σωστός. Δηλαδή, πλήρωνα κανονικά το συμφωνηθέντο δωράκι απ'το γραφείο, δε ζήταγα ποτέ κάτι εκτός προγράμματος, η συμπεριφορά μου ήταν εντάξει απέναντί της, κτλ.

Δεν μπορώ να καταλάβω! Το κάνουν αυτό τα γραφεία για να προωθήσουν κι άλλες κοπέλες τους; :huh:

Ποσες φορες την πηρες ??
 

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
Δεν το ξέρω αυτό. Άλλα και έτσι να είναι, δεν μπορώ να καταλάβω... Ειδικά απ'τη στιγμή που είμαι σωστός απέναντί της!
Κοίτα μια υπόθεση έκανα,μπορεί και να μην δουλεύει αυτή τη στιγμή παρόλα αυτά να είναι στο σάιτ τους και το γραφείο να ελπίζει να σου πλασάρει κάποια άλλη. Πολλά είναι τα σενάρια. Πάρε από κάποιο άλλο τηλέφωνο που δεν γνωρίζουν αλλαξε και λίγο την φωνή σου για να καταλάβεις τη παίζει 
 
OP
OP
jasmlez

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
στο γραμματικο λαθος αναφερομαι αλλα αστιευτηκα καλοπροαιρετα

επι του θεματος, δυσκολα να σου απαντησει καποιος αλλα εγω στην θεση σου θα ρωτουσα με ειλικρινεια το γραφειο, δηλωνοντας την στενοχωρια μου αν παρεξηγηθηκε αθελα μου καποιος και απο εκει και περα, εαν δεν λαβεις απαντηση, πηγαινε παρακατω  :hi:
Νομίζω είναι πολύ καλή ιδέα αυτό! Ε ναι, αν δε θέλουν, τους διαγράφω!
 
OP
OP
jasmlez

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Κοίτα μια υπόθεση έκανα,μπορεί και να μην δουλεύει αυτή τη στιγμή παρόλα αυτά να είναι στο σάιτ τους και το γραφείο να ελπίζει να σου πλασάρει κάποια άλλη.
Αυτό το φοβάμαι πάρα πολύ! Την έχω πατήσει σε άλλες περιπτώσεις!

Πολλά είναι τα σενάρια. Πάρε από κάποιο άλλο τηλέφωνο που δεν γνωρίζουν αλλαξε και λίγο την φωνή σου για να καταλάβεις τη παίζει  
Σκέφτομαι να το κάνω μπας και βρω άκρη!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Αυτό το φοβάμαι πάρα πολύ! Την έχω πατήσει σε άλλες περιπτώσεις!
Σκέφτομαι να το κάνω μπας και βρω άκρη!
παιζει τύπε το έχω αντιμετωπίσει κ εγωμε μια συγκεκριμένη πχ επερνα Τρίτη μου έλεγαν από Πέμπτη λέω οκ. Καλούσα Πέμπτη έλεγαν από Τετάρτη έγινε 2-3 φορές κ μετά απλά το παράτησα. Άρα η τόσο γκαντέμης είμαι η ισχύει αυτό που αναφέρεις!
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216
Εγω δεν νομιζω οτι θα εχει προβλημα το γραφειο αν παιρνεις συνεχεια την ιδια κοπελα δεν ξερω μηπως δεν θελει η ιδια η κοπελα για λογους δικους της και ας εισαι κυριος απεναντι της.
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.336
Κριτικές
48
Like
1.796
Πόντοι
2.426
Εδώ μέσα διαβάζεις, μαθαίνεις από τις εμπειρίες των άλλων και προχωράς...Σωστά?

Αφού την πήρες την κοπέλα 7 φορές, γιατί δεν έγραψες ΜΙΑ και μόνο κριτική για να βοηθήσεις τους υπόλοιπους???

Μήπως είσαι και εσύ μοναχοφαγάς που ΜΟΝΟ ΖΗΤΑΣ τα φώτα των άλλων??????? :orchestra: :orchestra:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
οι πουτάνες αποφεύγουν τους καψούριδες σαν την άδικη κατάρα διότι τους τα πρίζουν και αν είναι σωστές δεν γουστάρουν να τους εκμεταλεύονται με χορηγίες κλπ....
επίσης τα γραφεία φοβούνται μην δώσουν τηλέφωνο απευθείας στον πελάτη και χάσουν ραντεβου πράμα που συμβαίνει με τους πολυ καλούς πελάτες πολλές φορές και που πέρνουν και το 80ρι όλο και όχι 40.......συμφέρει και τον αλβανό η ρωσσοποντιο εραστή τους τις περισσότερες φορές
νομίζω είμαι κατανοητός.
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.239
Κριτικές
87
Like
12.963
Πόντοι
25.700
Εδώ μέσα διαβάζεις, μαθαίνεις από τις εμπειρίες των άλλων και προχωράς...Σωστά?

Αφού την πήρες την κοπέλα 7 φορές, γιατί δεν έγραψες ΜΙΑ και μόνο κριτική για να βοηθήσεις τους υπόλοιπους???

Μήπως είσαι και εσύ μοναχοφαγάς που ΜΟΝΟ ΖΗΤΑΣ τα φώτα των άλλων??????? :orchestra: :orchestra:
Πολύ σωστή επισήμανση συναγωνιστή.
Περιμένουμε απάντηση...
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Εδώ μέσα διαβάζεις, μαθαίνεις από τις εμπειρίες των άλλων και προχωράς...Σωστά?

Αφού την πήρες την κοπέλα 7 φορές, γιατί δεν έγραψες ΜΙΑ και μόνο κριτική για να βοηθήσεις τους υπόλοιπους???

Μήπως είσαι και εσύ μοναχοφαγάς που ΜΟΝΟ ΖΗΤΑΣ τα φώτα των άλλων??????? :orchestra: :orchestra:

Αν και δεν ειναι υποχρεωτικό για κάποιον να γράψει κριτικη μονο και μονο γιατι εχει παει μαζι της πανω απο μια φορα, βλέπουμε αυτο το φαινόμενο συχνα. Εχω διαβάσει άριστα σχόλια για call girl απο τύπους που εχουν κανει κριτικες για μετριότητες. Προφανως ειναι στη λογική να μην ενημερώσουμε για να μην μας χαλάσει η μαγιά.
Οςο αφορά το θεμα που έθιξε ο τύπος το πιο λογικο ειναι η κοπελλα να εχει ενημερώσει το γραφείο να μην συνευρεθεί ξανα με τον πελατη. Το γιατι το ξερει η ίδια.
Η πρόταση μου ειναι να κλειςει ραντεβου απο αλλο τηλεφωνο με αλλο όνομα ωςτε να μην φανεί οτι ειναι ο ίδιος η έστω να βάλει φίλο να κλειςει. Αν παλι υπαρχει αδυναμία για το ραντεβου τοτε μπορει η κοπελα να μην δουλευει πλεον.
 
OP
OP
jasmlez

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Εδώ μέσα διαβάζεις, μαθαίνεις από τις εμπειρίες των άλλων και προχωράς...Σωστά?

Αφού την πήρες την κοπέλα 7 φορές, γιατί δεν έγραψες ΜΙΑ και μόνο κριτική για να βοηθήσεις τους υπόλοιπους???

Μήπως είσαι και εσύ μοναχοφαγάς που ΜΟΝΟ ΖΗΤΑΣ τα φώτα των άλλων??????? :orchestra: :orchestra:

Πολύ σωστή επισήμανση συναγωνιστή.
Περιμένουμε απάντηση...
Και θα την έχετε!


Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι από γραφείο αγγελίων απ'το Internet, όχι από γνωστά γραφεία (όπως είναι τα yourangels, Golden-Diamond, και τα σχετικά).

Είναι απ'αυτό το γραφείο εδώ:



To σεξλιστ τελεία gr.  Η κοπέλα είναι άλλη απ'αυτή της φωτό, η Έλενα. Πιο συγκεκριμένα, μελαχρινή Ρωσίδα, 1,80 ύψος, γαλανά μάτια, 2άρι στήθος, μέτριο πρόσωπο, αλλά πολύ ωραίο σώμα.

Πρόγραμμα: 100 Ευρώ/ώρα +20 Ευρώ τα έξτρα. Κάνει και γλωσσόφιλα, CIM (άμα έχεις πληρώσει 20 Ευρώ έξτρα για ελεύθερο στοματικό). Πρώην "Βερόνικα" και πιο παλιά, "Σύλβια" για όποιον γνωρίζει...

Πάρα πολύ καλό το πρόγραμμά της με έντονο PSE και βαθιά υγρή πίπα!
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.815
Κριτικές
8
Like
1.238
Πόντοι
216
Οςο αφορά το θεμα που έθιξε ο τύπος το πιο λογικο ειναι η κοπελλα να εχει ενημερώσει το γραφείο να μην συνευρεθεί ξανα με τον πελατη. Το γιατι το ξερει η ίδια.
martin%2Bhuman%2Bcentipede%2B2.png



:grin:
 
OP
OP
jasmlez

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
οι πουτάνες αποφεύγουν τους καψούριδες σαν την άδικη κατάρα διότι τους τα πρίζουν και αν είναι σωστές δεν γουστάρουν να τους εκμεταλεύονται με χορηγίες κλπ....
επίσης τα γραφεία φοβούνται μην δώσουν τηλέφωνο απευθείας στον πελάτη και χάσουν ραντεβου πράμα που συμβαίνει με τους πολυ καλούς πελάτες πολλές φορές και που πέρνουν και το 80ρι όλο και όχι 40.......συμφέρει και τον αλβανό η ρωσσοποντιο εραστή τους τις περισσότερες φορές
νομίζω είμαι κατανοητός.
Αυτό ναι, το έχω ακουστά! Κατανοητότατος είσαι! Όμως, δεν υπήρξε τέτοιο θέμα μ'εμένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom