Νέα

Τι θέλει από μένα άραγε η κοπέλα;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tolito84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tolito84

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Εδώ και 10 μέρες μιλάω στο Badoo με μια κοπέλα από την Βουλγαρία η οποία είναι τούμπανο (αν είναι αληθινές οι φωτογραφίες φυσικά). Χωρίς να έχουμε μιλήσει ιδιαίτερα, περισσότερο τσατ και 2 φορές με μικρόφωνο, η δεσποινίδα έχει εκφράσει ένα έντονο ενδιαφέρον να γνωριστούμε, και συγκεκριμένα να πάω εγώ εκεί. Μου έχει πει ότι θέλει να γνωρίσει ένα καλό άντρα και να φύγει από την Βουλγαρία. Το ερώτημα είναι κατά πόσο αυτά που λέει είναι κάποια παγίδα για να πάω εγώ εκεί και να με τεμαχίσουν ή δεν ξέρω και γω τι!  :2funny: :2funny:

Γενικά ψάχνονται τόσο πολύ οι κοπέλες εκεί για να φύγουν; Δεν πιστεύω ότι με γουστάρει, μάλλον να ξεφύγει θέλει από εκεί. Απλά ήθελα να μάθω αν είχε κάποιος παρόμοια εμπειρία. Μιλάει σπαστά ελληνικά, είπε ότι την έμαθε η δασκάλα της και ότι δεν έχει έρθει ποτέ στην Ελλάδα. Μου κάνει εντύπωση γιατί είναι υπερβολικά όμορφη για να ψάχνει μέσω Badoo.

Γνώμες;
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Καλησπέρα στην παρέα. Εδώ και 10 μέρες μιλάω στο Badoo με μια κοπέλα από την Βουλγαρία η οποία είναι τούμπανο (αν είναι αληθινές οι φωτογραφίες φυσικά). Χωρίς να έχουμε μιλήσει ιδιαίτερα, περισσότερο τσατ και 2 φορές με μικρόφωνο, η δεσποινίδα έχει εκφράσει ένα έντονο ενδιαφέρον να γνωριστούμε, και συγκεκριμένα να πάω εγώ εκεί. Μου έχει πει ότι θέλει να γνωρίσει ένα καλό άντρα και να φύγει από την Βουλγαρία. Το ερώτημα είναι κατά πόσο αυτά που λέει είναι κάποια παγίδα για να πάω εγώ εκεί και να με τεμαχίσουν ή δεν ξέρω και γω τι!  :2funny: :2funny:

Γενικά ψάχνονται τόσο πολύ οι κοπέλες εκεί για να φύγουν; Δεν πιστεύω ότι με γουστάρει, μάλλον να ξεφύγει θέλει από εκεί. Απλά ήθελα να μάθω αν είχε κάποιος παρόμοια εμπειρία. Μιλάει σπαστά ελληνικά, είπε ότι την έμαθε η δασκάλα της και ότι δεν έχει έρθει ποτέ στην Ελλάδα. Μου κάνει εντύπωση γιατί είναι υπερβολικά όμορφη για να ψάχνει μέσω Badoo.

Γνώμες;
:priest: :priest: :priest:

Kidney-Surgery-Pictures-4.jpg
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
φιλε,ακου το τραγουδι απαλαχτηκα απο σενα,απαλαχτηκα και οπου απαλαχτηκα βαλε το ανταλλακτικα.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Τύπε, ανέβασε φωτό σου να δούμε ποσό Σπαλιάρας είσαι και η γκόμενα σε καψουρεύτικε με την μία...!!
 
OP
OP
T

tolito84

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε, ανέβασε φωτό σου να δούμε ποσό Σπαλιάρας είσαι και η γκόμενα σε καψουρεύτικε με την μία...!!

Είμαι συμπαθητικό παιδί, Σπαλιάρα δεν με λες σίγουρα!  :grin:

Αν ήταν ελληνίδα θα έλεγα ότι είτε θέλει να με δολοφονήσει είτε ότι είναι νυμφομανής ή κάτι τέτοιο. Για τις Βουλγάρες δεν ξέρω, δεν έχω εμπειρία.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
μην ασχολεισαι με βουλγαρες  ειναι  α πατεωνισες και μην πας πανω διοτι θα σε φανε τυπε  
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
καποιο λακο θα χει η φαβα τυπε.τωρα η βουλγαροι ερχονται με την ταυτοτητα τους ελλαδα δεν χρειαζονται βιζα κλπ.εγω στη θεση σου θα της ελεγα αν θελει να ερθει εδώ και τα λοιπα εξοδα θα τις τα κανες εσυ ταχα μου και αν ηθελε ας ερχοταν.βεβαια παιζει ρολο και γιατι την θες τη γκομενα μονο για να τη πηδηξεις η σχεση γαμους κλπ.γενικα οι βουλγαροι είναι κολοφαρα σαν τους αλβανους,δε νομιζω να σου παρουν τα νεφρα αν θα πας αλλα ότι θα σε ξεβρακωσουν είναι το σιγουρο και αν φερεις αντισταση σιγουρα θα σε κλαινε τυπε.παιξε παιχνιδι εντος εδρας.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.206
Πόντοι
33.988
καποιο λακο θα χει η φαβα τυπε.τωρα η βουλγαροι ερχονται με την ταυτοτητα τους ελλαδα δεν χρειαζονται βιζα κλπ.εγω στη θεση σου θα της ελεγα αν θελει να ερθει εδώ και τα λοιπα εξοδα θα τις τα κανες εσυ ταχα μου και αν ηθελε ας ερχοταν.βεβαια παιζει ρολο και γιατι την θες τη γκομενα μονο για να τη πηδηξεις η σχεση γαμους κλπ.γενικα οι βουλγαροι είναι κολοφαρα σαν τους αλβανους,δε νομιζω να σου παρουν τα νεφρα αν θα πας αλλα ότι θα σε ξεβρακωσουν είναι το σιγουρο και αν φερεις αντισταση σιγουρα θα σε κλαινε τυπε.παιξε παιχνιδι εντος εδρας.

σοφα λογια
 
OP
OP
T

tolito84

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2010
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Εκτός έδρας δεν πρόκειται να παίξω γιατί ήδη φαίνεται πολύ ύποπτο το σκηνικό. Άσε που δεν έχω λεφτά για πέταμα. Αλλά και εδώ να έρθει, θα φορτωθώ σπίτι μου μια άγνωστη μουνάρα;
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Εκτός έδρας δεν πρόκειται να παίξω γιατί ήδη φαίνεται πολύ ύποπτο το σκηνικό. Άσε που δεν έχω λεφτά για πέταμα. Αλλά και εδώ να έρθει, θα φορτωθώ σπίτι μου μια άγνωστη μουνάρα;


Στην Βουλγαρία απαντούν τα :

Eryx jaculus

Coronella austriaca
Dolichophis caspius
Elaphe quatuorlineata
Elaphe sauromates
Malpolon insignitus
Natrix natrix
Natrix tessellata
Platyceps najadum
Platyceps collaris
Telescopus fallax
Zamenis longissimus
Zamenis situla

Typhlops vermicularis

Vipera ammodytes
Vipera berus

http://[URL unfurl="true"]www.herpetofauna.gr/gallery/image/M.insignitus/IMG_2122strac.jpg[/img[/URL]]


εκανα μια μικρη ερευνα για τα φιδια την μπουλγκαριας
 

chandler2121

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Απάτη όμορφη. Αν της πεις ότι δεν θα πας επάνω, θα σου πει ότι θα έρθει αυτή. Αλλά επειδή δεν έχει λεφτά θα σου ζητήσει να της στείλεις δήθεν για τα εισιτήρια. Μόλις φτάσει στα σύνορα θα σου ζητήσει άλλα λεφτά δήθεν για να την αφήσουν να περάσει (γύρω στα 300 €). Αυτό ακριβώς έπαθε κολλητός μου. Γνώμη μου: μη χάνεις το χρόνο σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom