Νέα

Χυσιμο χωρις χερια - παθητικο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balls
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια να ρωτησω κατι? Εχει τυχει σε κανεναν οταν τον γαμαει καποιος να χυσει χωρις να τον παιξει? Δηλαδη εχω δει κατι βιντεακια στο ιντερνετ "bottoms handsfree" που την ωρα που γαμιουνται, χυνουν μετα χωρις να τον παιξουν. Πως γινεται αυτο? Θεμα προστατη ειναι μαλλον, αλλα πως γινεται? Σας στελνω και τα βιντεακια



 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
ειναι τεταρτη, τετοια ερωτηματα τα κανουμε κυριακη φιλε μου
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Τύπε... γιατί έχω την εντύπωση ότι σε τρώει ο κώλος σου???     :headbang:  :S :S :S :S  :headbang:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.053
Πόντοι
24.596
OP
OP
Balls

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Μαλιστα. Εσεις ή στρειτ ειστε που για καποιο λογο ψαχνεστε σε θεματα που αφορουν τους γκει, ή ειστε γκει που δεν ξερετε τι να κανετε, ή μαλλον εγω εκανα λογαριασμο σε λαθος site πριν λιγες μερες. Φανταστηκα οτι σε αυτο το site μιλανε χυμα και δεν υπαρχουν κομπλεξ. Αλλιως ποιο το νοημα να κανει σχολιο καποιος σε τετοιο site....?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.053
Πόντοι
24.596
Μαλιστα. Εσεις ή στρειτ ειστε που για καποιο λογο ψαχνεστε σε θεματα που αφορουν τους γκει, ή ειστε γκει που δεν ξερετε τι να κανετε, ή μαλλον εγω εκανα λογαριασμο σε λαθος site πριν λιγες μερες. Φανταστηκα οτι σε αυτο το site μιλανε χυμα και δεν υπαρχουν κομπλεξ. Αλλιως ποιο το νοημα να κανει σχολιο καποιος σε τετοιο site....?
τυπε ο τεντι δεν παρεξηγιεται τοσο ευκολα.εσυ γιατι αρπαζεσαι :think: :S :S :S
 
OP
OP
Balls

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Δεν αρπαζομαι. Απλα ειμαι καινουριος στο site και προσπαθω να καταλαβω τι παιζει. Μια ερωτηση εκανα και 3 σχολια ειναι εκτος θεματος.
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Ούτε και γω ειμαι πολυ σχετικός απλα είναι σίγουρα θέμα προστάτη. Μια φορά ήμουν πολύ κοντά στο να χύσω έτσι με στραπον. Τελικα τον ακούμπησα λίγο και έχυσα ποτάμια. Απλά έχω ακούσει ότι αν και τελειώνεις δεν έχεις ικανοποιηθεί.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.053
Πόντοι
24.596
Δεν αρπαζομαι. Απλα ειμαι καινουριος στο site και προσπαθω να καταλαβω τι παιζει. Μια ερωτηση εκανα και 3 σχολια ειναι εκτος θεματος.
τυπε σπανια συμβαινει αυτο στο σαιτ.απλα ετυχε σε σενα :S :S :S
 
OP
OP
Balls

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε να βαλω εδω περα link του συγκεκριμενου site που βλεπω τωρα διαφορα αλλα θεματα, να δεις πως απαντανε το 90% των χρηστων εδω μεσα? Νομιζω καποιοι δεν εχουν με τι να ασχοληθουν και ειναι ολη μερα εδω μεσα για να περασει η ωρα τους. Οσο και να προσπαθεις να πεισεις, δεν τα καταφερνεις. Αστο. Αν δεν σε ενδιαφερει το θεμα καλυτερα να κανεις κατι αλλο γιατι με το να περνας την ωρα σου εδω μεσα λες και εισαι στο καφενειο κοροιδευοντας τους αλλους δεν αξιζει. Ειναι καταντια να μπαινεις γι αυτον τον λογο
 
OP
OP
Balls

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Ούτε και γω ειμαι πολυ σχετικός απλα είναι σίγουρα θέμα προστάτη. Μια φορά ήμουν πολύ κοντά στο να χύσω έτσι με στραπον. Τελικα τον ακούμπησα λίγο και έχυσα ποτάμια. Απλά έχω ακούσει ότι αν και τελειώνεις δεν έχεις ικανοποιηθεί.

Μου αρεσει παντως αυτη η φαση. Οχι με στραπον και ουτε που θελω να χρησιμοποιησω. Κανονικα ξερεις οπως στα βιντεακια. Για να γινεται αυτο λογικα το ευχαριστιεσαι περισσοτερο πριν χυσεις.
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Μου αρεσει παντως αυτη η φαση. Οχι με στραπον βεβεια. Κανονικα ξερεις οπως στα βιντεακια. Για να γινεται αυτο λογικα το ευχαριστιεσαι περισσοτερο πριν χυσεις.
Εγω μονο με στραπον με κοπελα θα το ξαναδοκιμαζα αλλα δεν ειναι ευκολο και πρεπει να εχεις και αντοχες! Αλλα ναι ειναι κατι το ιδιαιτερο
 
OP
OP
Balls

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Εγω προτιμω κανονικα  :) οχι στραπον πως το λενε
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Μαλιστα. Εσεις ή στρειτ ειστε που για καποιο λογο ψαχνεστε σε θεματα που αφορουν τους γκει, ή ειστε γκει που δεν ξερετε τι να κανετε, ή μαλλον εγω εκανα λογαριασμο σε λαθος site πριν λιγες μερες. Φανταστηκα οτι σε αυτο το site μιλανε χυμα και δεν υπαρχουν κομπλεξ. Αλλιως ποιο το νοημα να κανει σχολιο καποιος σε τετοιο site....?

εγώ γεννήθηκα γκει αλλά καταλάθος πήγα με γυναίκα κάποια στιγμή και έγινα στρεητ

τυπε τον αποπηρες.ελλειψη κυριακατικων θεματων δεν εχουμε πολυτελειες για επιλογες :S :S :S

δεν το ειπα για κακο απο αγαπη και στοργη το ειπα γιατι πριν λιγες μερες νομιζω καποιος παλι κατι παρομοιο ρωταγε........
 
OP
OP
Balls

Balls

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2017
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Μεχρι στιγμης μονο ενα ατομο ειναι εντος θεματος. Θα το αφησω να δω ποσοι δεν εχουν τι να κανουν και νομιζουν οτι βρισκονται στο καφενειο. Δεν θα συνεχισω τα περιττα σχολια. Οσοι εχουν κατι να προσθεσουν γι αυτο που ρωτησα ας στειλουν , οι υπολοιποι δεν ξερω τον λογο που βρισκονται εδω(ισως ξαναλεω οτι δεν εχουν πως να περασουν την ωρα τους) καλυτερα να μην συνεχισουν να στελνουν γιατι δεν καταφερνουν κατι. Απ οτι φαινεται για αλλη μια φορα σε αυτο το site (οπως βλεπω στα υπολοιπα θεματα) το 90% των σχολιων ειναι εκτος θεματος και απο οτι φαινεται και απο τα υπολοιπα θεματα θα εμφανιστουν και καποια συγκεκριμενα ατομα να σπαμαρουν(προφανως για τον ιδιο λογο. Δεν εχουν με τι να ασχοληθουν και ο μονος τροπος να περασουν την ωρα τους ειναι αυτο το site). Μαλλον σε λαθος site γραφτηκα.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Ρε παιδια να ρωτησω κατι? Εχει τυχει σε κανεναν οταν τον γαμαει καποιος να χυσει χωρις να τον παιξει? Δηλαδη εχω δει κατι βιντεακια στο ιντερνετ "bottoms handsfree" που την ωρα που γαμιουνται, χυνουν μετα χωρις να τον παιξουν. Πως γινεται αυτο? Θεμα προστατη ειναι μαλλον, αλλα πως γινεται? Σας στελνω και τα βιντεακια


τυπε μηπως γουσταρεις κανενα κουτσουρο;  :grin: :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.576
Like
14.309
Πόντοι
3.656
Μεχρι στιγμης μονο ενα ατομο ειναι εντος θεματος. Θα το αφησω να δω ποσοι δεν εχουν τι να κανουν και νομιζουν οτι βρισκονται στο καφενειο. Δεν θα συνεχισω τα περιττα σχολια. Οσοι εχουν κατι να προσθεσουν γι αυτο που ρωτησα ας στειλουν , οι υπολοιποι δεν ξερω τον λογο που βρισκονται εδω(ισως ξαναλεω οτι δεν εχουν πως να περασουν την ωρα τους) καλυτερα να μην συνεχισουν να στελνουν γιατι δεν καταφερνουν κατι. Απ οτι φαινεται για αλλη μια φορα σε αυτο το site (οπως βλεπω στα υπολοιπα θεματα) το 90% των σχολιων ειναι εκτος θεματος και απο οτι φαινεται και απο τα υπολοιπα θεματα θα εμφανιστουν και καποια συγκεκριμενα ατομα να σπαμαρουν(προφανως για τον ιδιο λογο. Δεν εχουν με τι να ασχοληθουν και ο μονος τροπος να περασουν την ωρα τους ειναι αυτο το site). Μαλλον σε λαθος site γραφτηκα.


τυπε το απαξιωσες το σαϊτ   :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom