Νέα

Η πρωτοχρονιάτικη παρτούζα με την καθηγήτριά μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sootosalani
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι πιστεύεται οτι έγινε στη συνέχεια της ιστορίας

  • η καθηγητρια μολις ειδε ποιος ηταν πισω απο τη μασκα μας εδιωξε

    Ψήφοι: 3 30,0%
  • συνεχησε αμεσως τα τσιμπουκια στους υπολοιπους και εδιωξε τον αλλον

    Ψήφοι: 3 30,0%
  • συνεχησε να κανει πιπες σε αυτον που φορουσε τη μασκα

    Ψήφοι: 4 40,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    10

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
εχουμε μια καθηγητρια γερμανικων οπως εχω πει και σε αλλη ιστορια πολυ ..... καυλα !
την εχουμε γαμησει μερικες φορες παρτουζα και ακομα το κανουμε δηλαδη αλλα η πιο αξεχαστη εμπειρια μαζι της ηταν φετος το βραδυ της πρωτοχρονιας .ειχαμε σουρωσει λιγο μετα την αλλαγη του χρονου και πως του ηρθε του ενος να παμε να την βρουμε .ετσι αφου ντηθηκαμε και καταληλα βαλαμε και κατι μασκες καλικαντζαρων για να ημαστε στο πνευμα των γιορτων και πηγαμε και της χτυπησαμε το κουδουνι .περιμεναμε να ημν μας ανοιξει αλλα μετα απο λιγο ακουσαμε -τωρα μωρο μου ερχομαι και μας ανοιξε την πορτα η καυλα φορωντας μια σουπερ μινι κοκκινη φουστα, απο πανω ενα κοκκινο στενο μπουστακι και ενα σκουφακι αγιοβασσιλιτσας, στην αρχη νομιζωντας οτι ειναι ο αντρας της που καπου ειχε πεταχτει .-αχ συγγνωμη νομιζα ηταν ο αντρας μου! ενω δεν φανηκε πολυ ενοχλημενη
αλλα ολοι για μια στιγμη φανηκαμε αμηχανοι οταν μας ειπε τι θελετε και τοτε ο ενας αρχισε να τραγουδαει ενα τραγουδι για τη νεα χρονια στα γερμανικα και τοτε αυτη μετα απο λιγο εσκασε στα γελια της ειπαμε οτι απλως περασαμε να ευχηθουμε και αυτη μας εβαλε μεσα στο σπιτι!αφου κατσαμε στο σαλονι μας κερασε τα γνωστα γλυκα και μας κερασε και λιγο σαμπανια .ενω εμεις ημασταν ηδη τυφλα και αυτη το ιδιο μας ειπε οτι ο αντρας της θα επεστρεφε σε λιγο εμας δεν μας ενοιαζε και πολυ αυτο γιατι ειχαμε αφοσιωθει στο σταυροποδι της και στο μπουστο της που ηταν σουπερ! και με αυτα τα ξεκολα που φορουσε για τον αντρα της ηταν σαν κουτι βιαγκρα.ετσι πολυ συντομα σε αυτο το καυλα σταυροποδι κολησε μια χερουκλα ενως φιλου μου και μετα η δικη μου χερουκλα απο διπλα , ολα εγιναν πολυ συντομα στην αρχη την πλησιασαμε και με λιγο συζητηση καταληξαμε να την αγγιζουμε στην αρχη τυχαια δηθεν και μετα καταληξαμε να την χουφτωνουμε κανονικα ενω αυτη δεν φαινοταν να ενοχλητε καθολου που ημασταν σπιτι της .αφου τα χερια μας πηγαιναν πανω κατω χαιδευοντας το  υπεροχο σταυροποδι της. ο τριτος της παρεας αρχισε να της χαιδευει πρωτα το ενα στηθος και μετα και το αλλο,οσο εμεις προσπαθουσαμε να σφηνωσουμε τα χερια μας οσο πιο βαθια μπορουμε μεσα σε αυτο το σταυροποδι που στην αρχη δεν ανοιγε με τιποτα ,αλλα μετα απο λιγο το ανοιξε και μας ανοιξε λιγο τα μπουτια ισα ισα να εχουν τα χερια μας περισοτερη προσβαση, και γρηγορα εφτασαν να μπουνε κατω απ την μινι φουστα που εκρυβε μονο κωλο και λιγο παραπανω .μετα απο λιγο μαλιστα αρχισαν τα χερια της να δουλευουν πολυ καλα με εμενα και των 2 φιλων μου που μας ηξερε γιατι μας εκανε μαθημα και ειχαμε βγαλει τις μασκες και ειδε ποιοι ημασταν .ετσι αρχισε να μας παιζει τις ψωλες ενω οι αλλοι δυο ηταν φιλοι μας που δεν τους γνωριζε και δεν την ειχαν γαμησει ποτε πριν. και εβλεπαν αποσβολομενοι το θεαμα χωρις να βγαζουν τις μασκες.μαλιστα ειχαν βγάλει έξω και τις ψωλές τους και τις επαιζαν βλεποντας την δασκαλα μας να γονατιζει μπροστα μας στον καναπε και να μας παιζει τις ψωλες δυο δυο .ενω μετα μας αρχισε στα τσιμπουκια !μολις ξεκινησε να μας τους  ρουφαει ομως με τη σειρα χτυπησε το κουδουνι και τοτε σταματησε πανω που αρχισε το καλο.-ωχ ο αντρας μου !
και εκει που νομιζαμε θα μας ξαποστηλει απ το παραθυρο αυτη εμεινε στα γονατα και ειπε -ερχομαι τωρα μωρο μου
και φωναζωντας αυτα στον αντρα της ρουφηξε το καυλι του διπλανου μου μεχρι τη βαση κοιτωντας στον στα ματια και μετα το εβγαλε αργα απ το στομα της .μετα μας εκανε νοημα να σηκωθουμε και μας οδηγησε στο υπογειο και μας ειπε να μεινουμε εκει μεχρι να μας πει
ενω σιαχνωντας τη φουστα και το μπουστακι της πηγε να ανοιξει στον αντρα της.
ελα βρε αγαπι μου και ξεπαγιασα αφου σου ειπα ξεχασα να παρω κλειδια!
-ελα μωρο μου ημουνα στο μπανιο.
εμεις ειχαμε κολησει στην πορτα και ακουγαμε κυριως μετα μας τα ειπε ολα με λεπτομεριες ομως αυτη αρχισε να φιλιεται με τον αντρα της και εκατσαν στον καναπε μετα απο λιγο ομως εγω βγηκα απ το υπογειο και πηγα και κρυφοκοιτουσα που ηταν στον καναπε με τον αντρα της μετα απο λιγο την ειδα να σηκωνετε και να πηγαινει προσ τα μεσα .εφυγα να μη με δει και πηγα στο υπογειο .και οντως η καυλα ηρθε αμεσως μετα στο υπογειο εκλεισε την πορτα φωναζωντας στον αντρα της -ασε αγαπη μου τις πιανω εγω ,ξερω που ειναι .
μιας και ηθελαν δυο μπουκαλια σαμπανιας .ομως η δασκαλα δεν ηθελε αυτο αλλα μια προφαση και αφου πενωντας στο υπογειο και γονατησε μπροστα μας ξανα και εμεις εχωντας τις ψωλες εξω μολις την ειδαμε  αρχισε να μας πιπωνει συνεχιζωντας απο κει που μας ειχε διακοψει ο κερατας της.
μετα απο λιγο ακουστηκε ο αντρας της-μωρο μου εισαι καλα;
αυτη σταματησε το τσιμπουκι και με τις ψωλες στο χερι απαντησε-ναι μωρο μου ερχομαι
ετσι μας αφησε παλι καυλωμενους και πηρε τα μπουκαλια και ανεβηκε στο σπιτι
.εγω τρελα καυλωμενος και οι αλλοι δυο δεν αντεξαμε ανεβηκαμε και μεις μετα απο λιγο και τοτε τους ειδαμε να χορευουν στο σαλονι μετα αυτη του ειπε -μωρο μου σ αρεσει η στολη μου ;
-θελει και ρωτημα αγαπη μου κουκλα εισαι
-σ αρεσε η εκπληξη μου
-πολυ μωρο μου με καυλωσε τρελα με αυτα που φορεσες.
-ναι αλλα σου εχω και σ ενα μια στολη ,πηγαινε σε παρακαλω να την φορεσεις την εχω μεσα στην κρεβατοκαμαρα
-τι ειναι
-εκπληξη
αυτος πηγε ενω εμεις μολις τον ειδαμε τρεξαμε πισω στο υπογειο .αφου μπηκε στην κρεβατοκαμαρα εγω ετρεξα στην καυλιαρα ειχα θολωσει και δεν σκεφτομουνα καθαρα.μολις πηγα στο σαλονι δεν ηταν ,ομως την ειδα διπλα στην κουζινα κατι εριχνε σε ενα ποτηρι σαμπανιας ενω ειχε αλλο ενα διπλα της .εγω χωρις πολλες ερωτησεις της χειμηξα και αρχισα να την μπαλαμουτιαζω ενω αυτη μου ελεγε-αχ σιγα αγορι μου περιμενε ,θα μας δει ο αντρας μου .πηγαινε στο υπογειο.αντε πηγαινε και  θα με κανεις να μπερδεψω τα ποτηρια
εγω εφυγα
και μετα απο λιγο αφου μπηκα στο υπογειο ακουσα τον αντρα της να λεει-καλα βρε αγαπη μου τι ειναι αυτο που μου πηρες;ειναι στολη αυτη ;
-γιατι βρε μωρο μου δε σ αρεσει;εισαι πολυ ωραιος ετσι σου παει
-μα στολη ταρανδου
-κι ομως ειναι απ τα πιο σεξυ ζωα
και συ διχνεις πολυ σεξυ με τη στολη
-σοβαρα;
-βεβαια
μετα δε μιλουσαν εγω βγηκα παλι επανω και τους ειδα να φιλιουνται και να αγκαλιαζονται στον καναπε μετα αυτη ανεβηκε απο πανω του οπως αυτος ηταν καθηστως μετα απο λιγο σηκωθηκε αυτη και  εφερε τα ποτηρια της σαμπανιας και αφου ηπιανε αυτη ανεβηκε παλι πανω στα ποδια του και συνεχησαν να φιλιουνται μετα απο λιγο ομως αυτος δεν αντιδρουσε .σαν να κοιμηθηκε.αυτη του εδωσε κανα δυο χαστουκια και ειδε οτι δεν αντιδρουσε μετα μας φωναξε- παιδια ελατε!ενταξει ανεβειτε ,εδω στο σαλονι!
μολις το ακουσαν και οι αλλοι ηρθαν απ το υπογειο και πηγαμε ολοι ξανα στο σαλονι ,ενω εγω πηγα αμεσως πισως της και πριν προλαβει να κατεβει απ τον αντρα της κολησα πισω στα κωλομερια της και αρχησα να τη χουφτωνω ενω αμεσως σχεδον σηκωσα τη φουστητσα και εκανα το στρινγκ στην ακρη και της τον εχωσα στον κωλο με τη μια-αχ σιγα αγορι μου κατσε να φυγω απο τον αντρα μου!
εγω ετσι οπως ημουν δεν ακουγα τιποτα και την αρχησα στο σφυροκοπημα,μετα απο λιγο βεβαια με τουα αλους δυο την κατεμασαμε και την βαλαμε παραδιπλα απ τον αντρα της που κοιμοταν και την αρχισαμε στο σαντουιτσ με τον εναν να περνει τη θεση του αντρα της απο κατω της και της τον εχωσε στο μουνι ενω εγω της τον εχωσα ξανα στον κωλο.ενω ο τριτος πηγε στο πλαι και της τον εδινε πιπα
αφου την ξεσκισαμε ετσι για πολυ ωρα μετα αλλαξαμε στασεις ωσπου εγω αδειασα στην κωλαρα της μετα εκανα στην ακρη και τη θεση μου πηρε ο ενας απ τους δυο που δεν εβγαζαν τις μασκες .η δασκαλα αρχικα ηταν κατηγορηματικα αρνητικη δενηθελε να κατσει και στους αλλους δυο αν δεν εβλεπε τουλαχιστον τα προσωπα τους πρωτα οπως ειπε αλλα αυτη για καποιο λογο δεν ηθελαν να βγαλουν ουτε τις μασκες ουτε καν τις μιλουσαν μονο τα κεφαλια κουνουαν κυριως και πριν ο αλλος πλησιασει με την ψωλη του εξω η δασκαλα γυρισε το κεφαλι πισω και του ειπε οχι αλλα μολις πλησιασε και ειδε ποσο μεγαλη την ειχε του ειπε-μμμμ καλα μετα θα βγαλει τη μασκα ομως ετσι;
αυτος συμφωνησε
και αυτη του ειπε -για να δουμε ποσο καλος μαθητης εισαι
αυτος της τον εχωσε στον κωλο με δυον σπρωξιες και την αρχισε στο σφυροκοπημα
-ωσπου η δασκαλα εφτασε σε σημειο να του γυρναει το κεφαλι και να του λεει -αχ τι μαθητης εισαι συ αγορι μου!
ενω αυτος ειχε ξεθαρεψει και της βαραγε μπατσοκωλια
ολοι τελειωσαμε ενω πλησιασε και μας διαδεχτηκε και ο πεμπτος της παρεας ο δευτερος που δεν εβγαζε τη μασκα ομως τωρα η δασκαλα ηταν τοσο καυλωμενη που δεν εδωσε καμια σημασια για το ποιος τη γαμουσε .και την επερναν μουνι κωλο οι δυο τους και δεν ελεγαν να τελειωσουν.μετα απο νια ωρα γαμησι βγηκαν κια αυτοι απο μεσα της .μετα σηκωθηκαμε ολοι ορθιοι και αυτη γονατησε ξανα μπροστα μας και αρχισε να μας κανει πιπες κυκλικα ενω επαιζε ταυτοχρονα και απο μια πουτσα στο καθε χερι .εν τω μεταξυ σε μια φαση οι δυο εχυσαν και εμεινα εγω και οι δυο με τις μασκες να μας πιπωνει και να μας την παιζει τον καθενα ξεχωριστα.οταν ντρομπαρε τη δικια μου πουτσα ετσι οπως εβλεπα το χερακι της να μου τον κραταει παρατηρησα οτι δεν ειχε βερα στο χερι και τοτε μεσ στην καυλα τραβηχτηκα .ενω αυτη πλησιασε ξανα να μου τον ρουφηξει,εγω τραβηχτηκα ξανα -τη επαθες ψωλαρα μου !
εγω την πλησιασα και της εδωσα ενα πουτσοσκαμπιλο λεγωντας -μωρη καριολα δεν εισαι παντρεμενη;
-αχ ναι ειμαι αγορι μου
-μας παραμηθιαζεις τοσο καιρο;
-οχι τι εννοεις;
-που ειναι η βερα σου μωρη καριολα αφου εισαι παντρεμενη;
εκεινη ειπε χαμογελωντας-χα την εχω μεσα δεν την φοραω τις τελευταιες μερες γιατι με στενευει και θα την παω για ανοιγμα
-πηγαινε φερτην μωρη πουτανα αλλιως δεν εχει αλλο χυσι την ειπε ο ενας με τη μασκα στου οποιου μετα το γαμησει που της εκανε πριν φαινοταν να εχει τρομερη αδυναμια .αφου οταν της γαμουσε μετα τον κωλο το μουνι της ελεγε-θες πουτανα να μαθεις ποιος ειμαι;
και αυτη του ελεγε-αχ δε με νοιαζει!
-μηπως αν με δεις σιχαθεις κι αλλαξεις γνωμη
-αχ κρατατο μεσα οποιος κι αν εισαι
ετσι αυτη πηγε μεσα στην κρεβατοκαμαρα και εφερε τη βερα της -να τη
-φορεσε την της ειπε ο αλλος
-αχ μη μου το ζητας αυτο δεν μπορω νιωθω τυψεις
-φορα τη ειπα
την προσταξε δινοντας της κι αυτος ενα πουτσοσκαμπιλο
αυτη υπακουσε την εβαλε
-ωραια τωρα μπορει να μας τις παιξεις και ρουφατες οσο θες
αυτη αρχισε ξανα τις πιπες
μετα απο λιγο τραβηχτηκε αυτο ςμε τη μασκα και της ειπε -τωρα για να τα παρεις στο στομα πρεπει να την βγαλεις
-οκ ειπε αλλα παρολες τις προσπαθιες δεν εβγαινε με τιποτα
-δεν βγαινει κολησε παλι
τοτε αυτος πηρε λιγο χυσι απ τα προσπερματηκα που ειχε πανω του η πουτσα του και μαζι το σαλιο απ την πιπα της δασκαλας και τα αλυψε γυρω απ τη βερα
-αχ τι κανεις βρε;
του ειπε η δασκαλα χαμογελωντας
-ετσι θα γλυστρισει και θα βγει ευκολα
και οντως με λιγη προσπαθεια βγηκε
μετα πηγε να την βαλειο πισω στην κρεβατοκαμαρα αλλα αυτος την σταματησε -περιμενε
-μα να τη βαλω στη θεση της
-οχι ακουμπα την εδω και πες επανελαβε μετα απο μενα .της ειπε ενω της εδειξε να αφησει την βερα πανω στην ψωλη του
-μα τι λες δε γινετε!αυτο ειναι το δαχτυλιδι του γαμου μου
-τοτε δεν εχει χυσι
τελικα αυτη την αφησε επανω ενω της εφυγε ενα γελακι παρολο που φαινοταν οτι προσπαθουσε να κρατηθει να μην γελασει

μετα απλωσε το χερι της και αφησε τη βερα της πανω στην ψωλη του .μετα αυτος της ειπε-επανελαβε μετα απο μενα -αυτο το δαχτυλιδι δε σημαινει τιποτα
αυτη επανελαβε
-και μου το εδωσε ο κερατας ο αντρας μου για να γινω γυναικα του
αυτη επανελανε
-και να γαμιεμαι μονο μαζι του
-ομως αυτος τελικα ειναι πολυ μικροτσουτσουνος
-χα χα μα τι λες δεν μπορω
αυτος της ειπε ομως να συνεχισει
και το επανελαβε
-και εγω βρηκα καποιον που με γαμαει πολυ καλυτερα
-και εγινε ο γαμιας μου
-ετσι  παραδιδω αυτο το πραγμα στο γαμια μου
-και δεν θα το ξανα φορεσω ποτε
-γιατι αντι να ανοιξω τη βερα
-προτιμω να μου ανοιξουν τις τρυπες
μετα τις ειπε -τωρα πηγαινε και αστην στη χουφτα του αντρα σου και πες του οτι την δινεις πισω  
αυτη την πηρε και την πηγε στον αντρα της που κοιμοταν στον καναπε την εβαλε οντως στο χερι του και του ειπε-μωρο μου παρε πισω τη βερα σου δεν τη θελω,βρηκα... καλυτερο....αντρα απο σενα

.
μετα γυρισε πισω και αφου γονατησε ξανα αδειασαμε οτι ψωλοχυμα ειχε μινει πανω της .μετα σηκωθηκε και μας ειπε-οποιος ειναι προχωρημενος μαθητης και αντεχει ασ με ακολουθησει μεσα ενω αυτη προχωρησε προς τα μεσα .μετα ομως μας ειπε
τοτε ο αλλος με τη μασκα της ζητησε να μας κανει στριπτιζ με μουσικοι μενωντας τελειως ολογυμνη
τοτε αυτη πηγε εβαλε μουσικη αργη
και γυρισε πλατη και μετα απο λιγο κουνημα  εβγαλε το σουτιεν και το πεταξε πισω και εφτασε να πεσει πανω στον παγκο της κουζινας
ενω μετα  εβγαλε και τη φουστα την πεταξε σε εναν απο μας και οπως λυκνιζοταν πηγε μεσα στην κρεβατοκαμαρα ενω εμεις τρεξαμε πισω της μετα εβγαλε και το στρινγκακι της και ανεβηκε στα τεσσερα στο κρεβατι διχνωντας μας τη θεα της τουρλωτης κωλαρας της



συνεχιζεται....
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
τυπε θες να διαλεξεις μονος η να το παρει πανω του ο Ιακωβος :think: :S :S :S
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.355
Κριτικές
4
Like
1.267
Πόντοι
216

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
εχουμε μια καθηγητρια γερμανικων οπως εχω πει και σε αλλη ιστορια πολυ ..... καυλα !
την εχουμε γαμησει μερικες φορες παρτουζα και ακομα το κανουμε δηλαδη αλλα η πιο αξεχαστη εμπειρια μαζι της ηταν φετος το βραδυ της πρωτοχρονιας .ειχαμε σουρωσει λιγο μετα την αλλαγη του χρονου και πως του ηρθε του ενος να παμε να την βρουμε .ετσι αφου ντηθηκαμε και καταληλα βαλαμε και κατι μασκες καλικαντζαρων για να ημαστε στο πνευμα των γιορτων και πηγαμε και της χτυπησαμε το κουδουνι .περιμεναμε να ημν μας ανοιξει αλλα μετα απο λιγο ακουσαμε -τωρα μωρο μου ερχομαι και μας ανοιξε την πορτα η καυλα φορωντας μια σουπερ μινι κοκκινη φουστα, απο πανω ενα κοκκινο στενο μπουστακι και ενα σκουφακι αγιοβασσιλιτσας, στην αρχη νομιζωντας οτι ειναι ο αντρας της που καπου ειχε πεταχτει .-αχ συγγνωμη νομιζα ηταν ο αντρας μου! ενω δεν φανηκε πολυ ενοχλημενη
αλλα ολοι για μια στιγμη φανηκαμε αμηχανοι οταν μας ειπε τι θελετε και τοτε ο ενας αρχισε να τραγουδαει ενα τραγουδι για τη νεα χρονια στα γερμανικα και τοτε αυτη μετα απο λιγο εσκασε στα γελια της ειπαμε οτι απλως περασαμε να ευχηθουμε και αυτη μας εβαλε μεσα στο σπιτι!αφου κατσαμε στο σαλονι μας κερασε τα γνωστα γλυκα και μας κερασε και λιγο σαμπανια .ενω εμεις ημασταν ηδη τυφλα και αυτη το ιδιο μας ειπε οτι ο αντρας της θα επεστρεφε σε λιγο εμας δεν μας ενοιαζε και πολυ αυτο γιατι ειχαμε αφοσιωθει στο σταυροποδι της και στο μπουστο της που ηταν σουπερ! και με αυτα τα ξεκολα που φορουσε για τον αντρα της ηταν σαν κουτι βιαγκρα.ετσι πολυ συντομα σε αυτο το καυλα σταυροποδι κολησε μια χερουκλα ενως φιλου μου και μετα η δικη μου χερουκλα απο διπλα , ολα εγιναν πολυ συντομα στην αρχη την πλησιασαμε και με λιγο συζητηση καταληξαμε να την αγγιζουμε στην αρχη τυχαια δηθεν και μετα καταληξαμε να την χουφτωνουμε κανονικα ενω αυτη δεν φαινοταν να ενοχλητε καθολου που ημασταν σπιτι της .αφου τα χερια μας πηγαιναν πανω κατω χαιδευοντας το  υπεροχο σταυροποδι της. ο τριτος της παρεας αρχισε να της χαιδευει πρωτα το ενα στηθος και μετα και το αλλο,οσο εμεις προσπαθουσαμε να σφηνωσουμε τα χερια μας οσο πιο βαθια μπορουμε μεσα σε αυτο το σταυροποδι που στην αρχη δεν ανοιγε με τιποτα ,αλλα μετα απο λιγο το ανοιξε και μας ανοιξε λιγο τα μπουτια ισα ισα να εχουν τα χερια μας περισοτερη προσβαση, και γρηγορα εφτασαν να μπουνε κατω απ την μινι φουστα που εκρυβε μονο κωλο και λιγο παραπανω .μετα απο λιγο μαλιστα αρχισαν τα χερια της να δουλευουν πολυ καλα με εμενα και των 2 φιλων μου που μας ηξερε γιατι μας εκανε μαθημα και ειχαμε βγαλει τις μασκες και ειδε ποιοι ημασταν .ετσι αρχισε να μας παιζει τις ψωλες ενω οι αλλοι δυο ηταν φιλοι μας που δεν τους γνωριζε και δεν την ειχαν γαμησει ποτε πριν. και εβλεπαν αποσβολομενοι το θεαμα χωρις να βγαζουν τις μασκες.μαλιστα ειχαν βγάλει έξω και τις ψωλές τους και τις επαιζαν βλεποντας την δασκαλα μας να γονατιζει μπροστα μας στον καναπε και να μας παιζει τις ψωλες δυο δυο .ενω μετα μας αρχισε στα τσιμπουκια !μολις ξεκινησε να μας τους  ρουφαει ομως με τη σειρα χτυπησε το κουδουνι και τοτε σταματησε πανω που αρχισε το καλο.-ωχ ο αντρας μου !
και εκει που νομιζαμε θα μας ξαποστηλει απ το παραθυρο αυτη εμεινε στα γονατα και ειπε -ερχομαι τωρα μωρο μου
και φωναζωντας αυτα στον αντρα της ρουφηξε το καυλι του διπλανου μου μεχρι τη βαση κοιτωντας στον στα ματια και μετα το εβγαλε αργα απ το στομα της .μετα μας εκανε νοημα να σηκωθουμε και μας οδηγησε στο υπογειο και μας ειπε να μεινουμε εκει μεχρι να μας πει
ενω σιαχνωντας τη φουστα και το μπουστακι της πηγε να ανοιξει στον αντρα της.
ελα βρε αγαπι μου και ξεπαγιασα αφου σου ειπα ξεχασα να παρω κλειδια!
-ελα μωρο μου ημουνα στο μπανιο.
εμεις ειχαμε κολησει στην πορτα και ακουγαμε κυριως μετα μας τα ειπε ολα με λεπτομεριες ομως αυτη αρχισε να φιλιεται με τον αντρα της και εκατσαν στον καναπε μετα απο λιγο ομως εγω βγηκα απ το υπογειο και πηγα και κρυφοκοιτουσα που ηταν στον καναπε με τον αντρα της μετα απο λιγο την ειδα να σηκωνετε και να πηγαινει προσ τα μεσα .εφυγα να μη με δει και πηγα στο υπογειο .και οντως η καυλα ηρθε αμεσως μετα στο υπογειο εκλεισε την πορτα φωναζωντας στον αντρα της -ασε αγαπη μου τις πιανω εγω ,ξερω που ειναι .
μιας και ηθελαν δυο μπουκαλια σαμπανιας .ομως η δασκαλα δεν ηθελε αυτο αλλα μια προφαση και αφου πενωντας στο υπογειο και γονατησε μπροστα μας ξανα και εμεις εχωντας τις ψωλες εξω μολις την ειδαμε  αρχισε να μας πιπωνει συνεχιζωντας απο κει που μας ειχε διακοψει ο κερατας της.
μετα απο λιγο ακουστηκε ο αντρας της-μωρο μου εισαι καλα;
αυτη σταματησε το τσιμπουκι και με τις ψωλες στο χερι απαντησε-ναι μωρο μου ερχομαι
ετσι μας αφησε παλι καυλωμενους και πηρε τα μπουκαλια και ανεβηκε στο σπιτι
.εγω τρελα καυλωμενος και οι αλλοι δυο δεν αντεξαμε ανεβηκαμε και μεις μετα απο λιγο και τοτε τους ειδαμε να χορευουν στο σαλονι μετα αυτη του ειπε -μωρο μου σ αρεσει η στολη μου ;
-θελει και ρωτημα αγαπη μου κουκλα εισαι
-σ αρεσε η εκπληξη μου
-πολυ μωρο μου με καυλωσε τρελα με αυτα που φορεσες.
-ναι αλλα σου εχω και σ ενα μια στολη ,πηγαινε σε παρακαλω να την φορεσεις την εχω μεσα στην κρεβατοκαμαρα
-τι ειναι
-εκπληξη
αυτος πηγε ενω εμεις μολις τον ειδαμε τρεξαμε πισω στο υπογειο .αφου μπηκε στην κρεβατοκαμαρα εγω ετρεξα στην καυλιαρα ειχα θολωσει και δεν σκεφτομουνα καθαρα.μολις πηγα στο σαλονι δεν ηταν ,ομως την ειδα διπλα στην κουζινα κατι εριχνε σε ενα ποτηρι σαμπανιας ενω ειχε αλλο ενα διπλα της .εγω χωρις πολλες ερωτησεις της χειμηξα και αρχισα να την μπαλαμουτιαζω ενω αυτη μου ελεγε-αχ σιγα αγορι μου περιμενε ,θα μας δει ο αντρας μου .πηγαινε στο υπογειο.αντε πηγαινε και  θα με κανεις να μπερδεψω τα ποτηρια
εγω εφυγα
και μετα απο λιγο αφου μπηκα στο υπογειο ακουσα τον αντρα της να λεει-καλα βρε αγαπη μου τι ειναι αυτο που μου πηρες;ειναι στολη αυτη ;
-γιατι βρε μωρο μου δε σ αρεσει;εισαι πολυ ωραιος ετσι σου παει
-μα στολη ταρανδου
-κι ομως ειναι απ τα πιο σεξυ ζωα
και συ διχνεις πολυ σεξυ με τη στολη
-σοβαρα;
-βεβαια
μετα δε μιλουσαν εγω βγηκα παλι επανω και τους ειδα να φιλιουνται και να αγκαλιαζονται στον καναπε μετα αυτη ανεβηκε απο πανω του οπως αυτος ηταν καθηστως μετα απο λιγο σηκωθηκε αυτη και  εφερε τα ποτηρια της σαμπανιας και αφου ηπιανε αυτη ανεβηκε παλι πανω στα ποδια του και συνεχησαν να φιλιουνται μετα απο λιγο ομως αυτος δεν αντιδρουσε .σαν να κοιμηθηκε.αυτη του εδωσε κανα δυο χαστουκια και ειδε οτι δεν αντιδρουσε μετα μας φωναξε- παιδια ελατε!ενταξει ανεβειτε ,εδω στο σαλονι!
μολις το ακουσαν και οι αλλοι ηρθαν απ το υπογειο και πηγαμε ολοι ξανα στο σαλονι ,ενω εγω πηγα αμεσως πισως της και πριν προλαβει να κατεβει απ τον αντρα της κολησα πισω στα κωλομερια της και αρχησα να τη χουφτωνω ενω αμεσως σχεδον σηκωσα τη φουστητσα και εκανα το στρινγκ στην ακρη και της τον εχωσα στον κωλο με τη μια-αχ σιγα αγορι μου κατσε να φυγω απο τον αντρα μου!
εγω ετσι οπως ημουν δεν ακουγα τιποτα και την αρχησα στο σφυροκοπημα,μετα απο λιγο βεβαια με τουα αλους δυο την κατεμασαμε και την βαλαμε παραδιπλα απ τον αντρα της που κοιμοταν και την αρχισαμε στο σαντουιτσ με τον εναν να περνει τη θεση του αντρα της απο κατω της και της τον εχωσε στο μουνι ενω εγω της τον εχωσα ξανα στον κωλο.ενω ο τριτος πηγε στο πλαι και της τον εδινε πιπα
αφου την ξεσκισαμε ετσι για πολυ ωρα μετα αλλαξαμε στασεις ωσπου εγω αδειασα στην κωλαρα της μετα εκανα στην ακρη και τη θεση μου πηρε ο ενας απ τους δυο που δεν εβγαζαν τις μασκες .η δασκαλα αρχικα ηταν κατηγορηματικα αρνητικη δενηθελε να κατσει και στους αλλους δυο αν δεν εβλεπε τουλαχιστον τα προσωπα τους πρωτα οπως ειπε αλλα αυτη για καποιο λογο δεν ηθελαν να βγαλουν ουτε τις μασκες ουτε καν τις μιλουσαν μονο τα κεφαλια κουνουαν κυριως και πριν ο αλλος πλησιασει με την ψωλη του εξω η δασκαλα γυρισε το κεφαλι πισω και του ειπε οχι αλλα μολις πλησιασε και ειδε ποσο μεγαλη την ειχε του ειπε-μμμμ καλα μετα θα βγαλει τη μασκα ομως ετσι;
αυτος συμφωνησε
και αυτη του ειπε -για να δουμε ποσο καλος μαθητης εισαι
αυτος της τον εχωσε στον κωλο με δυον σπρωξιες και την αρχισε στο σφυροκοπημα
-ωσπου η δασκαλα εφτασε σε σημειο να του γυρναει το κεφαλι και να του λεει -αχ τι μαθητης εισαι συ αγορι μου!
ενω αυτος ειχε ξεθαρεψει και της βαραγε μπατσοκωλια
ολοι τελειωσαμε ενω πλησιασε και μας διαδεχτηκε και ο πεμπτος της παρεας ο δευτερος που δεν εβγαζε τη μασκα ομως τωρα η δασκαλα ηταν τοσο καυλωμενη που δεν εδωσε καμια σημασια για το ποιος τη γαμουσε .και την επερναν μουνι κωλο οι δυο τους και δεν ελεγαν να τελειωσουν.μετα απο νια ωρα γαμησι βγηκαν κια αυτοι απο μεσα της .μετα σηκωθηκαμε ολοι ορθιοι και αυτη γονατησε ξανα μπροστα μας και αρχισε να μας κανει πιπες κυκλικα ενω επαιζε ταυτοχρονα και απο μια πουτσα στο καθε χερι .εν τω μεταξυ σε μια φαση οι δυο εχυσαν και εμεινα εγω και οι δυο με τις μασκες να μας πιπωνει και να μας την παιζει τον καθενα ξεχωριστα.οταν ντρομπαρε τη δικια μου πουτσα ετσι οπως εβλεπα το χερακι της να μου τον κραταει παρατηρησα οτι δεν ειχε βερα στο χερι και τοτε μεσ στην καυλα τραβηχτηκα .ενω αυτη πλησιασε ξανα να μου τον ρουφηξει,εγω τραβηχτηκα ξανα -τη επαθες ψωλαρα μου !
εγω την πλησιασα και της εδωσα ενα πουτσοσκαμπιλο λεγωντας -μωρη καριολα δεν εισαι παντρεμενη;
-αχ ναι ειμαι αγορι μου
-μας παραμηθιαζεις τοσο καιρο;
-οχι τι εννοεις;
-που ειναι η βερα σου μωρη καριολα αφου εισαι παντρεμενη;
εκεινη ειπε χαμογελωντας-χα την εχω μεσα δεν την φοραω τις τελευταιες μερες γιατι με στενευει και θα την παω για ανοιγμα
-πηγαινε φερτην μωρη πουτανα αλλιως δεν εχει αλλο χυσι την ειπε ο ενας με τη μασκα στου οποιου μετα το γαμησει που της εκανε πριν φαινοταν να εχει τρομερη αδυναμια .αφου οταν της γαμουσε μετα τον κωλο το μουνι της ελεγε-θες πουτανα να μαθεις ποιος ειμαι;
και αυτη του ελεγε-αχ δε με νοιαζει!
-μηπως αν με δεις σιχαθεις κι αλλαξεις γνωμη
-αχ κρατατο μεσα οποιος κι αν εισαι
ετσι αυτη πηγε μεσα στην κρεβατοκαμαρα και εφερε τη βερα της -να τη
-φορεσε την της ειπε ο αλλος
-αχ μη μου το ζητας αυτο δεν μπορω νιωθω τυψεις
-φορα τη ειπα
την προσταξε δινοντας της κι αυτος ενα πουτσοσκαμπιλο
αυτη υπακουσε την εβαλε
-ωραια τωρα μπορει να μας τις παιξεις και ρουφατες οσο θες
αυτη αρχισε ξανα τις πιπες
μετα απο λιγο τραβηχτηκε αυτο ςμε τη μασκα και της ειπε -τωρα για να τα παρεις στο στομα πρεπει να την βγαλεις
-οκ ειπε αλλα παρολες τις προσπαθιες δεν εβγαινε με τιποτα
-δεν βγαινει κολησε παλι
τοτε αυτος πηρε λιγο χυσι απ τα προσπερματηκα που ειχε πανω του η πουτσα του και μαζι το σαλιο απ την πιπα της δασκαλας και τα αλυψε γυρω απ τη βερα
-αχ τι κανεις βρε;
του ειπε η δασκαλα χαμογελωντας
-ετσι θα γλυστρισει και θα βγει ευκολα
και οντως με λιγη προσπαθεια βγηκε
μετα πηγε να την βαλειο πισω στην κρεβατοκαμαρα αλλα αυτος την σταματησε -περιμενε
-μα να τη βαλω στη θεση της
-οχι ακουμπα την εδω και πες επανελαβε μετα απο μενα .της ειπε ενω της εδειξε να αφησει την βερα πανω στην ψωλη του
-μα τι λες δε γινετε!αυτο ειναι το δαχτυλιδι του γαμου μου
-τοτε δεν εχει χυσι
τελικα αυτη την αφησε επανω ενω της εφυγε ενα γελακι παρολο που φαινοταν οτι προσπαθουσε να κρατηθει να μην γελασει

μετα απλωσε το χερι της και αφησε τη βερα της πανω στην ψωλη του .μετα αυτος της ειπε-επανελαβε μετα απο μενα -αυτο το δαχτυλιδι δε σημαινει τιποτα
αυτη επανελαβε
-και μου το εδωσε ο κερατας ο αντρας μου για να γινω γυναικα του
αυτη επανελανε
-και να γαμιεμαι μονο μαζι του
-ομως αυτος τελικα ειναι πολυ μικροτσουτσουνος
-χα χα μα τι λες δεν μπορω
αυτος της ειπε ομως να συνεχισει
και το επανελαβε
-και εγω βρηκα καποιον που με γαμαει πολυ καλυτερα
-και εγινε ο γαμιας μου
-ετσι  παραδιδω αυτο το πραγμα στο γαμια μου
-και δεν θα το ξανα φορεσω ποτε
-γιατι αντι να ανοιξω τη βερα
-προτιμω να μου ανοιξουν τις τρυπες
μετα τις ειπε -τωρα πηγαινε και αστην στη χουφτα του αντρα σου και πες του οτι την δινεις πισω 
αυτη την πηρε και την πηγε στον αντρα της που κοιμοταν στον καναπε την εβαλε οντως στο χερι του και του ειπε-μωρο μου παρε πισω τη βερα σου δεν τη θελω,βρηκα... καλυτερο....αντρα απο σενα

.
μετα γυρισε πισω και αφου γονατησε ξανα αδειασαμε οτι ψωλοχυμα ειχε μινει πανω της .μετα σηκωθηκε και μας ειπε-οποιος ειναι προχωρημενος μαθητης και αντεχει ασ με ακολουθησει μεσα ενω αυτη προχωρησε προς τα μεσα .μετα ομως μας ειπε
τοτε ο αλλος με τη μασκα της ζητησε να μας κανει στριπτιζ με μουσικοι μενωντας τελειως ολογυμνη
τοτε αυτη πηγε εβαλε μουσικη αργη
και γυρισε πλατη και μετα απο λιγο κουνημα  εβγαλε το σουτιεν και το πεταξε πισω και εφτασε να πεσει πανω στον παγκο της κουζινας
ενω μετα  εβγαλε και τη φουστα την πεταξε σε εναν απο μας και οπως λυκνιζοταν πηγε μεσα στην κρεβατοκαμαρα ενω εμεις τρεξαμε πισω της μετα εβγαλε και το στρινγκακι της και ανεβηκε στα τεσσερα στο κρεβατι διχνωντας μας τη θεα της τουρλωτης κωλαρας της



συνεχιζεται....
Copy paste απο word η το εγραψες κατευθειαν εδω? Φανταζεσαι να κολλησει κ μετα αντε να τα γραψεις απο την αρχη ολα αυτα....
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Tύπε μάλλον μπέρδεψε τα νήματα....!!! Δείξε λίγο σεβασμό!!!


Αλήθεια ο Τέντυ που είναι τις τελευταίες μέρες?
τυπε τον πανε διπλοβαρδια κατι μελη του σαιτ λεει :S :S :S
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Και πάνω που νόμιζα ότι τα είχα δει όλα....
Είμαι περίεργος να δω τι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα.

Πάντως κάποια άτομα αδικούνται. Κάποια συγγράμματα τους θα έπρεπε να πάρουν Νόμπελ
για την αψεγάδιαστη δημιουργία ενός ολόκληρου κόσμου, για την πλούσια φαντασία και τα ισχυρά συναισθήματα.    :S :S :S :S
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Να τοποθετηθούν ο ποδηλάτης και ο πανοφάνης παρακαλώ!
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
τυπε σε ποιο μερος της παρτουζας ξυπνησες?Πρεπει να πονεσες οταν επεσες απο το κρεβατι...
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Μάλιστα... Εσυ μεγάλε,πέρασες και τις,ιστορίες των κυνηγών  και των ψαράδων. Παλι καλα εκει που την γαμουσατε δεν πετάχτηκε και καμία φάλαινα. Ρε ηρεμήστε λιγο. Είπαμε ... Αλλα το ξεφτίλισες !
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
τι νόμπελ ρε παιδιά....ο τύπος το γάμησε και ψόφησε κ όλας..ακόμα και σενάριο σε τσόντα θα ήταν μέγιστη μαλακία!
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ πιστεύω πως η ιστορία είναι πέρα για πέρα αληθινή. Γιατί τι το περίεργο έχει? Όλοι μας έχουμε πάρει παρτούχα την καθηγήτρια μας αφού πρώτα αυτή έριξε υπνωτικά στον άντρα της.
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2017
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
Τύποι, για να μην έχει βάλει ακόμα κανένα φίδι ο Ιάκωβος, πάει να πει ότι ψάχνει κάτι πολύ σπέσιαλ για την περίπτωση.
 

concavles

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
125
Like
0
Πόντοι
1
Αφου δεν ήρθε και Αγιος Βασίλης με δώρα προφυλακτικά και dildo, πάλι καλά..
 

aelaras(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Χανς κριστιαν αντερσεν τι λιγοτερο
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Περίμενα να ακούσω και ατάκες στα Γερμανικά, αλλά απογοητεύτηκα...Μάλλον έπεσα σε μεταγλώτισση...Κρίμα, γιατί θα χάθηκε το αυθεντικό Γερμανικό μπρούταλ στοιχείο...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
OP
OP
S

sootosalani

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Περίμενα να ακούσω και ατάκες στα Γερμανικά, αλλά απογοητεύτηκα...Μάλλον έπεσα σε μεταγλώτισση...Κρίμα, γιατί θα χάθηκε το αυθεντικό Γερμανικό μπρούταλ στοιχείο...

καλα απο ατακες στα γερμανικα και ενθαρυντικα σχολια αλλο τιποτα ,επεφταν βροχη.ειδικα οταν την περναμε σαντουιτσ.αλλα και να τα αναφερω ελαχιστη θα καταλαβουν
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom