Νέα

emma trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα plivios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
Γνωριζει κανεις για την συγκεκριμενη,εχω διαβασει οτι ειναι ξεπετα,να μας πει καποιος που εχει εμπειρια μαζι της.
ευχαριστω.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
OP
OP
P

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
αφου τ χεις διαβασει ετσι θα ειναι συγουρα αυτη που τ γραφουν την εχουν παρει
διαβασα αλλα οχι κατι συγκεκριμενο ,και αλλες εχουν αναφερθει ξεπετες αλλα περασα ωραια μαζι τους
 
OP
OP
P

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
εξαρταται τι θεωρει ο καθεις ξεπετα,λιγο πολλη ολες κινουνται στο ιδιο επιπεδο,αλλες λιγο παραπανω και αλλες λιγο παρακατω,προσωπικα το πιο gfe sex το εχω κανει με την αννα απο την δραμα και με την σαμπρινα.
και εκτος συναγωνισμου η μαρκελα ,η ρια και η athina queen.
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
διαβασα αλλα οχι κατι συγκεκριμενο ,και αλλες εχουν αναφερθει ξεπετες αλλα περασα ωραια μαζι τους
Η Κοπελα εχει αρνητικα σχολια εδω και καιρο , και αυτοι που την στολισαν ξερουν!!!! πρεπει να κανει ενα καινουργιο ξεκινημα με καινουργια στανταρ,μιας και το προσπαθει... αυτο να της πεις αμα πας και την συναντησεις :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
Η Κοπελα εχει αρνητικα σχολια εδω και καιρο , και αυτοι που την στολισαν ξερουν!!!! πρεπει να κανει ενα καινουργιο ξεκινημα με καινουργια στανταρ,μιας και το προσπαθει... αυτο να της πεις αμα πας και την συναντησεις :hi:
:rockon: :rockon: :rockon: :birdman: :birdman:εγω δεν ξανα παω ασ παν οσοι αλλοι θελουν
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
τι εμπειρια εχεις αν επιτρεπεται
αντε να τ ξανα λεω γιατι τ ψαχνω και δεν τ βρυσκω μπορει και ν τ χουν σβυσει ...εδω μουτρο οπως βλεπεις μπενουν οι παντες οποτε εχει παει αλλου τ θεμα αλλα οκ....
συναντιση πριν καιρο .....κρεβατι αγκαρια πιπα ουτε καν.. αυτο που με πιραξε τρομερα ειναι οτι μπαινοντας μεσα της δεν εβγαλε τ εσορουχο με αποτελεσμα μεγαλη τριβη πανω στ πουτσο μου τ εκανε επιτηδες την ωρα που την πηδουσα απλα μου ελεγε ν τελειωσω και κατι αλλες παπαριες δεν θημαμαι αυτη τ στυγμη και ηταν πολυ εριστικη αυτα τ λιγα μου εχουν μινει ....το θεμα ηταν οτι τις επομενες ημερες υπήρξε σοβαρο θεμα κ αναγκαστικα ν επισκευτω γιατρο..αυτα
 
OP
OP
P

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
αντε να τ ξανα λεω γιατι τ ψαχνω και δεν τ βρυσκω μπορει και ν τ χουν σβυσει ...εδω μουτρο οπως βλεπεις μπενουν οι παντες οποτε εχει παει αλλου τ θεμα αλλα οκ....
συναντιση πριν καιρο .....κρεβατι αγκαρια πιπα ουτε καν.. αυτο που με πιραξε τρομερα ειναι οτι μπαινοντας μεσα της δεν εβγαλε τ εσορουχο με αποτελεσμα μεγαλη τριβη πανω στ πουτσο μου τ εκανε επιτηδες την ωρα που την πηδουσα απλα μου ελεγε ν τελειωσω και κατι αλλες παπαριες δεν θημαμαι αυτη τ στυγμη και ηταν πολυ εριστικη αυτα τ λιγα μου εχουν μινει ....το θεμα ηταν οτι τις επομενες ημερες υπήρξε σοβαρο θεμα κ αναγκαστικα ν επισκευτω γιατρο..αυτα
ok φίλε,ευχαριστώ,και μένα κάτι δεν μου κόλλαγε απο τις φωτογραφίες τις
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.975
Πόντοι
1.206
Γνωριζει κανεις για την συγκεκριμενη,εχω διαβασει οτι ειναι ξεπετα,να μας πει καποιος που εχει εμπειρια μαζι της.
ευχαριστω.
Λοιπον αρχηγε αν δεν κανω λαθος, αυτη εκανε πιατσα στην συγγρου κ συγκεκριμενα κοντα στο στριπτιτζαδικο anatoli εκτος κ αν την μπερδευω με αλλη, δεν ξερω αν βγαινει ακομα γιατι εχω καιρο να περασω απο εκει. Πριν ενα χρονο εκανα το λαθος κ την πηρα, πιπα που δεν ξεπερασε το 1 λεπτο κ φυσικα αεροπιπα στηθηκε σαν κομοδινο χωρις να βγαλει κιχ, σε φαση που αναρωτηθηκα αν ζει κ στο 10λεπτο αρχισε να μου λεει οτι δεν εχουμε πολυ χρονο. Στο τελος της λεω να χυσω στα κωλομαγουλα της κ μου κανει τελος αυτο ηταν. 50 ευρο πεταμενα στον δρομο.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
848
Κριτικές
15
Like
1.759
Πόντοι
1.710
Το Σαββστο το βραδυ πιατσαρε εξω απο το ξενοδοχειο,στο τριγωνο με τις πιατσες,στο ξενοδοχειο που ειναι στο καθετο στενο της Γ Σεπτεμβριου,μετα την πλατεια.

Ξεπετα.
Την ειχα "φορτωσει" οταν δουλευε σε εναν οικο ανοχης.
Με 10 ευρω τοτε,αλλα υπηρεσιες μηδενικες.
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
468
Like
1.696
Πόντοι
201
Άτομα που δούλευε κολοκυνθους θα έχει φορτώσει παράσιμα
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Σορρυ κιολας αλλα με 10 ευρω τι περιμενατε να σας κανει;
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
848
Κριτικές
15
Like
1.759
Πόντοι
1.710
Σορρυ κιολας αλλα με 10 ευρω τι περιμενατε να σας κανει;

ενα τυπικο γαμησι.
δεν ζητησα παπαδες ουτε και περιμενα να κανει παπαδες.
να ασχοληθει λιγο με την πουτσα μου με την αξιοπρεπεια της εκδιδομενης που της δινω εστω το 10αρικο μου (σαν πελατης)(σαν ανθρωπος) και να μου προσφερει τις υπηρεσιες της.
οχι να παιρνει πιπα ενα λεπτο με το ρολοι, να στηνεται με το ζορι στα 4 λες ,να κοιταει το ταβανι και εγω να νιωθω οτι σφυροκοπαω ενα νεκρο μοσχαρι.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
37
Like
1.436
Πόντοι
1.096
Δηλαδη    συγγνωμη.....αυτη  η  κοπελλα  επαιρνε  10ε!!!!!!!  10ε?!!!!!


μια και μόνη φορά που τόλμησα το κασκαντεριλίκι, ήταν απόλυτα ικανοποιητική στο παθητικό της ! Μάλιστα ζήτησε η ίδια και 2ο γύρο, πλην όμως είχα πίεση χρόνου. Δεν ήταν τόσο κακή, μην τα απαξιώνουμε όλα !  Βέβαια στα 50 ευρώ υπάρχουν άλλες επιλογές πιο εξτρίμ  !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom