Νέα

Ζητείται μασέρ (άντρας) για ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
Γνωρίζει κανείς κάποιον άντρα που να κάνει μασάζ σε γυναίκα "αισθησιακό" και μην έχει πρόβλημα να είναι παρών και ο άντρας; Ελπίζω να μην αρχίσετε το τρολάρισμα και μου γαμήσετε το θέμα .
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα να βρείς αρκεί να μην παίζει τίποτα bi στην φάση που έχεις σκεφτεί και να υπάρχει εχεμύθεια ΚΑΙ απο μέρους σας.
Μάλλον ρωτάς χύμα σε "σοβαρές" αγγελίες και site του χώρου.
 
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα να βρείς αρκεί να μην παίζει τίποτα bi στην φάση που έχεις σκεφτεί και να υπάρχει εχεμύθεια ΚΑΙ απο μέρους σας.
Μάλλον ρωτάς χύμα σε "σοβαρές" αγγελίες και site του χώρου.

Όχι μιλάω για στράιτ καταστάσεις . Όταν λές "σοβαρές" αγγελίες; ή site του χώρου ....Μπορείς να με βοηθήσεις;
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
Τυπε καταρχάς συγχαρητήρια που άνοιξες το θέμα σου Κυριακή σύμφωνα με τους κανόνες του σαιτ

Και επειδή πρέπει να ασχοληθεί σοβαρά με το θέμα σου ή επιστημονική ομάδα του  σαιτ να σας κάνει εντριβές θέλεις ο μασέρ η να σας γαμησει και τους δύο;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Τυπε καταρχάς συγχαρητήρια που άνοιξες το θέμα σου Κυριακή σύμφωνα με τους κανόνες του σαιτ

Και επειδή πρέπει να ασχοληθεί σοβαρά με το θέμα σου ή επιστημονική ομάδα του  σαιτ να σας κάνει εντριβές θέλεις ο μασέρ η να σας γαμησει και τους δύο;
Μπορεί να θέλει να τους ρίξει βεντούζες τύπε.Μην είσαι καχύποπτος .
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Που χάθηκε αυτή η ψυχή;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
Γνωρίζει κανείς κάποιον άντρα που να κάνει μασάζ σε γυναίκα "αισθησιακό" και μην έχει πρόβλημα να είναι παρών και ο άντρας; Ελπίζω να μην αρχίσετε το τρολάρισμα και μου γαμήσετε το θέμα .
τυπε σε ποιους αναφερεσαι οτι θα σου γαμησουν το θεμα :think: :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
OP
OP
M

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
583
Κριτικές
14
Like
1.885
Πόντοι
2.477
Γιαυτό σπάνια ανοίγω θέμα , διότι 1 απάντηση 100 τρολαρίσματα
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
183
Πόντοι
16
Όχι μιλάω για στράιτ καταστάσεις . Όταν λές "σοβαρές" αγγελίες; ή site του χώρου ....Μπορείς να με βοηθήσεις;

Αν ήμουν στη θέση σου θα έψαχνα να βρώ κανένα τύπο απο γνωστά μασατζίδικα (site, μη ρωτήσεις ποια, δεν τα θυμάμαι απ'εξω) κάποια έχουν και φωτογραφίες (γιατί φαντάζομαι η δικιά σου θα θέλει να είναι στα γούστα της). Δεν νομίζω straight άντρας που κάνει αυτή τη δουλειά, ακόμα και πολύ σοβαρά, θα πει όχι αν του εξηγήσεις τι θέλεις και δείξετε σοβαρά άτομα.
Αν η δικια σου είναι απλά γκόμενα και στ αρχδίδια σου οκ αλλά αν μιλάμε για τη γυναίκα σου καλύτερα να κάνετε ότι κάνετε σε κάποιο ξενοδοχείο και ανώνυμα μην έχεις τρεχάματα αν παρα-είναι καλός ο τύπος.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.266
Κριτικές
1
Like
679
Πόντοι
96
Γιαυτό σπάνια ανοίγω θέμα , διότι 1 απάντηση 100 τρολαρίσματα

 με τετοιο θεμα Κυριακη βραδυ με 100 μπακουρια online τι περιμενες???  και λιγα τρολαρισματα εχουν πέσει .

 Κατα τα αλλα με το "αισθησιακο" μασαζ μας εμπλεξες .

 Πες ξεκαθαρα αν ο μασερ πρεπει να ξερει μασαζ και αν θα πήδηξει γυναικα αντρα ή και τους 2 ή αν θα του φορμαρουν και κανεναν στην αναμπουμπουλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom