Νέα

Η Αννούλα στη Λιοσίων 79...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KONTO1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KONTO1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Σε μπουρδελο δεν παω.Δεν με φτιαχνει,Ομως ακουσα ενα φιλο και πηγα Λιοσιων 79 να κανω αυτοψια.Μπηκα και ειδα ενα ζεστο χωρο ,φανερα ανακαινισμενο...(μυριζε ευχαριστα ακομα και ο φρεσκοβαμμενος τοιχος με τεχνοτροπια!!!).Με υποδεχτηκε η κλασσικη τσατσα αλλα πολυ ευγενικη που μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.Ηταν ηδη 4-5 πελατες εκει και μεχρι να βγει η Αννα επιασα κουβεντα και "ψαρεψα" να παρω μια ιδεα.Οι 2 ειχαν ξαναπαρει την Αννουλα και μου ειπαν τα καλυτερα...Οταν την ειδα σκεφτηκα οτι η κοπελα αυτη ανετα θα μπορουσε να δουλευει σε γραφειο και ηταν εκει για 20 ευρω...Τεσπα...μπηκα στο δωματιο.Σχετικα ψηλη γυρω στο 1.70 με πλουσιο στηθος και πιασιματα και καταπληκτικο κωλο.Μιλαγε ομορφα και χωρις να προσποιειται.Ευγενικη και επικοινωνιακη και δε βιαζοταν πραγμα που μου εκανε εντυπωση.Και ενω αργουσα γιατι μ αρεσε, δεν χτυπησε κανεις τη πορτα και να πει "τελειωνετε".Ναζιαρα η Αννα και με χιουμορ.
ΕΛΛΗΝΙΔΑ...23 ΕΤΩΝ...Ελευθερο στοματικο,69 και ισπανικο βεβαια...Μου θυμισε περισσοτερο Studio παρα μπουρδελο.
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Ακριβως οπως τα λες ειναι συναγωνιστη τουλαχιστον απο πλευρας χωρου τωρα απο υπηρεσιες δεν εχω δοκιμασει αυτο αποδικνειει οτι οτι υπαρχουν χωροι οπου δεν ειναι απαραιτητο να σκαμε πλεον το 50αρικο για ενα τυπικο μαμισι μακαρι να ανοιξουν και αλλα τετοια μαγαζακια.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.727
Κριτικές
8
Like
2.426
Πόντοι
506
βαρδια?
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Λιοσίων 79Α ή 79Β;;;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
μπραβο για την ενημερωση φιλε :hi:
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.546
Πόντοι
17.336
μπραβο φιλε μου ετσι ακριβος η μικρη.....συν οτι μοσχοβολαει......παντου!!!
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.804
Πόντοι
8.360
Σε μπουρδελο δεν παω.Δεν με φτιαχνει,Ομως ακουσα ενα φιλο και πηγα Λιοσιων 79 να κανω αυτοψια.Μπηκα και ειδα ενα ζεστο χωρο ,φανερα ανακαινισμενο...(μυριζε ευχαριστα ακομα και ο φρεσκοβαμμενος τοιχος με τεχνοτροπια!!!).Με υποδεχτηκε η κλασσικη τσατσα αλλα πολυ ευγενικη που μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση.Ηταν ηδη 4-5 πελατες εκει και μεχρι να βγει η Αννα επιασα κουβεντα και "ψαρεψα" να παρω μια ιδεα.Οι 2 ειχαν ξαναπαρει την Αννουλα και μου ειπαν τα καλυτερα...Οταν την ειδα σκεφτηκα οτι η κοπελα αυτη ανετα θα μπορουσε να δουλευει σε γραφειο και ηταν εκει για 20 ευρω...Τεσπα...μπηκα στο δωματιο.Σχετικα ψηλη γυρω στο 1.70 με πλουσιο στηθος και πιασιματα και καταπληκτικο κωλο.Μιλαγε ομορφα και χωρις να προσποιειται.Ευγενικη και επικοινωνιακη και δε βιαζοταν πραγμα που μου εκανε εντυπωση.Και ενω αργουσα γιατι μ αρεσε, δεν χτυπησε κανεις τη πορτα και να πει "τελειωνετε".Ναζιαρα η Αννα και με χιουμορ.
ΕΛΛΗΝΙΔΑ...23 ΕΤΩΝ...Ελευθερο στοματικο,69 και ισπανικο βεβαια...Μου θυμισε περισσοτερο Studio παρα μπουρδελο.
Η συγκεκριμένη εμπειρία είναι στο Λιοσίων 79Α ή 79Β;

Σε ποια βάρδια δουλεύει η κοπέλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom