Νέα

Luxxxury Hotel Athens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makao
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

makao

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαΐ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.220
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα σε ολους. Δεν ξερω αν ξερει κανεις αυτό το ξενοδοχειο η υπαρχει εδώ σαν θεμα. Στο Facebook πριν 5 μερες μου στελνει μια Maria F******* ότι για σεξ μαζι της και πληροφοριες να στειλω μηνυμα στο Luxxxury Hotel Athens,εδω και η σελιδα στο FB: . Ok στελνω να μαθω τιμη και πρόγραμμα. Μου λενε 50ευρω τα 2 πρωτα ραντεβού 1.30 ωρα το καθενα οσες εκτονώσεις θελετε... Λεω ότι θελω να κλεισω ραντεβού για σημερα το βραδυ και μου λενε πρεπει να γινει κρατηση-πληρωμη. Δηλαδη να προπληρωσω για να κλεισω ραντεβού με μια κοπελα που εχουν βαλει διαφορες εκει φωτο που για μενα είναι fake, και 2ον αν ισχυει αυτή η διευθυνση γτ δν μου φενεται για σωστη. Κατι δν μου κολαει σε αυτή τη περιπτωση. Το εχετε ξανακουσει αυτό το ξενοδοχειο υπαρχει κανεις είναι ετσι η διαδικασια η απατη? Και ολο αυτό μεσω FB ένα τηλ? Δεν ζητησα βεβαια. Ας στειλει καποιος να δει τι παιζει?
 

Λελέκος

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Τιν τουτ΄?

Περίεργο. Δεν υπάρχει τέτοιο πράμα στην Ελλάδα. Κλεινεις ραντεβού μέσω FB και έχει και μέσα γκόμενες ....?
για fake μου κάνει...
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
Απατη ολκης....μου ζητησε να προπληρωσω και μετα να μου δωσουν κωδικο εισοδου...εν τω μεταξυ οι φωτο των κοριτσιων ειναι ΟΛΕΣ fake....καραμαυρο λοιπον στους πονηρους που ψαχνουν για κοροιδα
 
OP
OP
makao

makao

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαΐ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.220
Πόντοι
1.011
Ελα ντε απατη μυριζομαι και εγω. Εν τω μεταξύ η διευθυνση δεν στεκει αμα πατησετε σε χαρτη..Καλα δεν καταλαβαινουν ότι μπορει να τους βγει σε κακο ολο αυτό που κανουν, ευκολα καποιος μπορει να τους κλεισει μεσα, μηνθσεις η ότι άλλο γινει δν ξερω σε τέτοιες περιπτώσεις τι γινεται ΔΕΝ είναι και ολοι χαζοι, τοσο θρασσος πια!
 
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
268
Πόντοι
1
Ελα ντε απατη μυριζομαι και εγω. Εν τω μεταξύ η διευθυνση δεν στεκει αμα πατησετε σε χαρτη..Καλα δεν καταλαβαινουν ότι μπορει να τους βγει σε κακο ολο αυτό που κανουν, ευκολα καποιος μπορει να τους κλεισει μεσα, μηνθσεις η ότι άλλο γινει δν ξερω σε τέτοιες περιπτώσεις τι γινεται ΔΕΝ είναι και ολοι χαζοι, τοσο θρασσος πια!
Φιλε μου ξερεις γιατι εχουν τοσο θρασσος? Γιατι σιγουρα θα τσιμπησουν μερικα κοροιδα...εν αρχη αναφορα στη σελιδα τους στο fb...και μετα βλεπουμε
 

nnik31

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ FB ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΝΕΡΓΗ . ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ? ΤΕΣΠΑ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
warnwarn.gif
 Μην[/URL] χρησιμοποιείς μόνιμα κεφαλαίους χαρακτήρες, όπως αναφέρεται στους κανόνες του φόρουμ.
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 
OP
OP
makao

makao

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαΐ 2014
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.220
Πόντοι
1.011
(Ενημερωση) Προσοχη το ονομα εχει αλλαξει σε Luxxxury Home. Τελικα τι παιζει με αυτό, δεν μπορει να βγαλει ακρη κανεις....
 

rofos

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
104
Like
203
Πόντοι
1
Νομίζω ότι είναι μεγάλη μούφα... Και καλά είναι κάποια Μόνικα... Μια ανοίγει η σελίδα, μια κλείνει.... Και η διεύθυνση μούφα... Εάν υπάρχει κάποιος που να έχει κάτι έγκυρο, ας μας το γράψει....
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια εμανιζεται στο φβ μια monica tsikou και λεει ειναι υπευθυνη στο luxxxury home και δινει προσφορα 50 ευρω με paysafe κοπελα ( που διαλεγεις απο τις φωτο που εχει )+ ξενοδοχειο αλλα ειναι απατη .τη πατησε ενας φιλος .σαν διευθυνση δινει συγγρου με ελληνιδων γωνια που ειναι το ξενοδοχειο μετροπολιταν.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
205
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια εμανιζεται στο φβ μια monica tsikou και λεει ειναι υπευθυνη στο luxxxury home και δινει προσφορα 50 ευρω με paysafe κοπελα ( που διαλεγεις απο τις φωτο που εχει )+ ξενοδοχειο αλλα ειναι απατη .τη πατησε ενας φιλος .σαν διευθυνση δινει συγγρου με ελληνιδων γωνια που ειναι το ξενοδοχειο μετροπολιταν.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!
επικοινωνησα και μου ειπανε τα ιδια με 50 ευρω τα παντα ολα!τουσ ειπα οτι η διευθυνση δειχνει στο μετροπολιταν και στην σελιδα τουσ λεει στην ολυμπιακη στο φιξ!τους το ξαναπα!κ δεν μου απαντησαν!παρα μονο αν θελω ραντεβου!ο φιλος πηγε και δεν βρηκε κατι?η δεν του ειπανε διευθυνση?για να δουμε τι παιζει!
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλησπερα παιδια εμανιζεται στο φβ μια monica tsikou και λεει ειναι υπευθυνη στο luxxxury home και δινει προσφορα 50 ευρω με paysafe κοπελα ( που διαλεγεις απο τις φωτο που εχει )+ ξενοδοχειο αλλα ειναι απατη .τη πατησε ενας φιλος .σαν διευθυνση δινει συγγρου με ελληνιδων γωνια που ειναι το ξενοδοχειο μετροπολιταν.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

πωωωωωωωωωωωω
γαμησε τα φιλε !
με εσωσες !!
παραλιγο να την πατησω !!!!
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μακρια ουτε τηλ δινει ουτε διευθυνση και ενω αστελε μνμ οτι    Είμαστε νόμιμη σελίδα ελεγμενη από όλους τους φορείς !
Με την αποστολή της κάρτας σας στέλνουμε τις αποδείξεις σας με τον προσωπικό κωδικό εισόδου σας.
εξαφανιστηκε αφου ειχε ζητησει ξανα 50 ευρω για το ξενοδοχειο
 

MARAYO

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τον εχει μπλοκαρει στο φεις και οταν μπηκα εγω μιλησα μαζι τους και οταν ανεφερα τι εγινε με μπλοκαρε και μενα . ΑΠΑΤΗ
 

rofos

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
104
Like
203
Πόντοι
1
Ε, κάποια πενηντάευρα θα τα τσιμπήσανε.... Δυστυχώς....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom