Νέα

Nicole

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Πυρετό εχεις βατραχομουρη μου  :grin:.....Μεχρι χτες  ημουνα άντρας με τρίχες Βρωμιαρης αρρενωπος....Σημερα καυλα σούπερ ....Πολυ σταθερό σε βρίσκω.. ..Θενκς πάντως αν το εννοείς και δεν ειναι κανα τρικ για να αρχίσει καμια φασαρία.. . :PP
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
Πυρετό εχεις βατραχομουρη μου  :grin:.....Μεχρι χτες  ημουνα άντρας με τρίχες Βρωμιαρης αρρενωπος....Σημερα καυλα σούπερ ....Πολυ σταθερό σε βρίσκω.. ..Θενκς πάντως αν το εννοείς και δεν ειναι κανα τρικ για να αρχίσει καμια φασαρία.. . :PP
χαχαχαχαχα σε γλυφει νικολ μπας και του κατσεις με κανα 30ευρο δεν το ξερεισ ο βατραχο ρε ??χαχαχαχαχαχαχα αμα του κατσεις με 30 η ακομα  καλυτερα τσαμπα θα σε προωθει φουλ εδω μεσα τη ξερεις τωρα τη τεχνικη του  χαχαχαχα
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
Πυρετό εχεις βατραχομουρη μου  :grin:.....Μεχρι χτες  ημουνα άντρας με τρίχες Βρωμιαρης αρρενωπος....Σημερα καυλα σούπερ ....Πολυ σταθερό σε βρίσκω.. ..Θενκς πάντως αν το εννοείς και δεν ειναι κανα τρικ για να αρχίσει καμια φασαρία.. . :PP

ρε μουτρο τ παραλες οχι κ ετσι μουναρα εισαι αλλα δεν θες ν βαλεις βυζακια απλα
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
40
Like
1.943
Πόντοι
1.206
εχει κανεις εμπειρια με την νικολ να μας ενημερωσει. δειχνει δυνατο μωρο.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
1 φορα ειχα παει και κλαιω τα λεφτα μου ακομα!ολο μη εκει μην με ακουμπας και γενικα ηταν αρκετα κρυοκωλη και διεκπερωτικη. τι να σου πω μπορει να μην ηταν η μερα της
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
ΤΟ σχέδιο να με βγάλετε άντρα αρρενωπο με τρίχες  πήγε για βρουβες αυτή τη φορά γιατι φαινετΑι ξεκάθαρα από τις φωτο ότι ειμαι είναι μακράν απο απο τις πιο ωραίες και νεαρές τρανς....Ειπατε να με βγάλετε ξεπετα τώρα
.....Εμενα που είμαι η πιο γλυκιά ευγενική και ξεκάθαρη τρανς που κυκλοφορεί...Μια τρανς Ιακυνθε για σένα δεν είναι  ξεπετα  αν κάθεται 5 ώρες μαζί σου με 20 ευρω και να κάνει σεξ χωρίς προφύλαξη.. ......Αυτο εχω καταλάβει.. ...Λυπαμαι αλλα ο τσάμπας πέθανε......
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
ΤΟ σχέδιο να με βγάλετε άντρα αρρενωπο με τρίχες  πήγε για βρουβες αυτή τη φορά γιατι φαινετΑι ξεκάθαρα από τις φωτο ότι ειμαι είναι μακράν απο απο τις πιο ωραίες και νεαρές τρανς....Ειπατε να με βγάλετε ξεπετα τώρα
.....Εμενα που είμαι η πιο γλυκιά ευγενική και ξεκάθαρη τρανς που κυκλοφορεί...Μια τρανς Ιακυνθε για σένα δεν είναι  ξεπετα  αν κάθεται 5 ώρες μαζί σου με 20 ευρω και να κάνει σεξ χωρίς προφύλαξη.. ......Αυτο εχω καταλάβει.. ...Λυπαμαι αλλα ο τσάμπας πέθανε......
σε όψη είσαι μουναρα 100% γυναίκα φαίνεσαι .  Μην ασχολείσαι τι λένε .
Το πουλάκι σου καβλωνει ;  Όχι για να γαμησεις αλλά για το παιχνίδι. Χυνεις;
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Επιτελους το βλεπετε οτι ειμαι ωραια γιατι μεχρι τωρα  το τι εχει ακουστει για μενα δεν λεγεται....Αυτά αγάπη μου  δεν τα αναλύω απο δω ....Οτι θελεις αναλυτικότατες πληροφοριες τηλέφωνικα
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Επιτελους το βλεπετε οτι ειμαι ωραια γιατι μεχρι τωρα  το τι εχει ακουστει για μενα δεν λεγεται....Αυτά αγάπη μου  δεν τα αναλύω απο δω ....Οτι θελεις αναλυτικότατες πληροφοριες τηλέφωνικα
πάντα σε πρόσεχα και τελευταία έχεις εξελιχθεί σε σούπερ μουναρα . Δεν σε πήρα γιατί δεν γράφεις αναλυτικά στις αγγελίες ούτε έχεις αποκαλυπτικές φωτογραφίες .
Δεν λέω να το κάνεις αλλά έτσι το είδα .  Τώρα έβαλες πρώτη φορά το ενεργοπαθητικο
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Σε ευχαριστώ να είσαι καλααααα :)))))).....Παντα ήμουν ωραιαααα απλα οσο παει εξελισομαι :)))))) Ενεργοπαθητικο κανω 2 χρόνια τωρα με μεγάλη επιτυχία.. ...
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
νεο προμοσιον για κανα φρεε?χαχααχ γελαμε..

γελαμαι εδω αφου η κοπελα αναγραφει κανονηκα τις τημες της ρε μουτρο πως θα δεχθει τ παζαρι
εισαι για τ γιουργια .....δεν υπαρχει τετιο θεμα ετσι κ αλλιος την εχω παρει 2 φωρες ...γιατι να παω και ν δοσω τ τριπλα .....απλα εχω αναφερει και θα τ ξαναπω ειναι μια πολυ ωραια περηπτωση η οποια εχει τεραστιο μελων γιατι λαμπει οπως βλεπεις αν ασχωλιθει και προχωρισει να ολοκλιρωσει αυτο που ξεκηνισαι απλα...τη δεν καταλαβενεται κ σεις και αυτη
δεν ειναι προσωπικο τ θεμα .....
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Δεν ξέρω αν ειναι προσωπικό από μεριάς σου αλλα  από μεριάς πολλών ειναι και βγάζει μάτι.. ...ακους εκει βρωμιάρα  τρίχες αρρενωπη και ξεπετα....Ζησαμε να το ακούσουμε και Αυτο...Οτι ειμαι ξεπετα....
.....Σε λίγο Κουασιμοδο θα με βγάλουν
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
Δεν ξέρω αν ειναι προσωπικό από μεριάς σου αλλα  από μεριάς πολλών ειναι και βγάζει μάτι.. ...ακους εκει βρωμιάρα  τρίχες αρρενωπη και ξεπετα....Ζησαμε να το ακούσουμε και Αυτο...Οτι ειμαι ξεπετα....
.....Σε λίγο Κουασιμοδο θα με βγάλουν
καλαν περνας απο μενα δεν παω παρακατω δεν εχω βλεψεις για κατυ ......απλα εχω ξεχωρισει μερικες απο την νεα γενια που αναφερωμαι συχνα γιατι απλα γουσταρω ...αυτο ειναι ολο
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
ΤΟ σχέδιο να με βγάλετε άντρα αρρενωπο με τρίχες  πήγε για βρουβες αυτή τη φορά γιατι φαινετΑι ξεκάθαρα από τις φωτο ότι ειμαι είναι μακράν απο απο τις πιο ωραίες και νεαρές τρανς....Ειπατε να με βγάλετε ξεπετα τώρα
.....Εμενα που είμαι η πιο γλυκιά ευγενική και ξεκάθαρη τρανς που κυκλοφορεί...Μια τρανς Ιακυνθε για σένα δεν είναι  ξεπετα  αν κάθεται 5 ώρες μαζί σου με 20 ευρω και να κάνει σεξ χωρίς προφύλαξη.. ......Αυτο εχω καταλάβει.. ...Λυπαμαι αλλα ο τσάμπας πέθανε......
γραφτους σταρχιδια σου μανα μου  μουναρα εισαι οτι λενε εδω μεσα ειναι μαλακιες εσυ σωστα τα λες οπως πρεπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom