Νέα

SINNERS, πριβέ VIP πάρτυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The_Greek
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 198K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
SINNERS, 1ο prive VIP party... για επίλεκτους κυρίους



Αγαπητά μέλη του bou,


Ανοίγω αυτό το νήμα, για να μοιραστώ μαζί σας κάποιες ιδέες και για να λυθούν τυχόν απορίες και για να μην
υπάρξουν παρεξηγήσεις με κάποια πράγματα που ειπώθηκαν εχθές μέσα στο σάϊτ.

Κάποιοι από εσάς ήδη γνωρίζετε καλά, ότι το καλοκαίρι του 2016 πέταξα την ιδέα μέσα στο σάϊτ του bou για
μία “Πριβέ” συνάντηση με περιορισμένα μέλη/άτομα (5-6 άτομα), την οποία αυτή συνάντηση θα διοργάνωνα
κάποια στιγμή μέσα στον Σεπτέμβριο αλλά ποτέ δεν πραγματοποιήθηκε. Η αλήθεια είναι ότι όντως είχα αρκέτα
προσωπικά μηνύματα από διάφορα μέλη (νέα και παλιά) που μου έδειξαν ότι κάτι τέτοιο θα τους ενδιέφερε και
θα ήθελαν να συμμετάσχουν.

Για δικούς μου προσωπικούς λόγους, όπως προανέφερα αυτό το “Πάρτυ” δεν έγινε ποτέ!

Μετά από πολλή σκέψη και συζήτηση με κάποιον φίλο και πιο συγκεκριμένα με τον κ. Zadren, αποφασίσαμε
να πάρουμε την ιδέα αυτή και να την υλοποιήσουμε αλλά σε πολύ μεγαλύτερη κλίμακα,  με αρκετές διάφορες
και τροποιήσεις, φυσικά για το καλό όλων μας.


Το αποτέλεσμα αυτής της απόφασης είναι το εξής…

Με απόλυτη σιγουριά και χαρά σας ανακοινώνουμε και επίσημα ότι το SINNERS, 1o prive VIP party
για επίλεκτους κυρίους, είναι ήδη στα θεμέλια.
 Και πιο αναλυτικά….

 1)  Το πάρτυ μας θα έχει ως σκοπό μόνο την ψυχαγωγία/διασκέδαση των παρευρισκόμενων οι οποίοι θα είναι
      επίλεκτοι κύριοι με όλη την σημασία της λέξεως.

 2)  Το πάρτυ μας θα είναι κεκλισμένων των θυρών και θα είναι ΠΡΙΒΕ. Με λίγα λόγια δεν θα μπορεί ο κάθε ένας
      να παραβρεθεί. Ο μέγιστος αριθμός των παρευρισκόμενων κυρίων θα είναι γύρω στα 150 άτομα.

 3)  Ο χώρος όπου θα διοργανωθεί το πάρτυ μας είναι ακόμα υπό συζήτηση. Σύντομα θα ενημερώσουμε.
      Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα γίνει κάπου στην Ελλάδα.

 4)  Στο πάρτυ μας θα υπάρξουν πολλές και καινοτόμες εκπλήξεις. (Λεπτομέρειες θα δοθούν σύντομα).

 5)  Είμαστε υπό συζήτηση με κάποια γραφεία συνοδών. Ο λόγος που θα θέλαμε να έχουμε κοντά μας
      κάποια από αυτά τα γραφεία είναι μόνο το ότι μας αρέσει η ιδέα του να γνωρίσουμε από κοντά
      γνωστές συνοδούς κυρίων.  Πιστεύουμε ότι είναι θετικό το να μπορούμε να δούμε και γνωρίσουμε
      από κοντά κάποιες συνοδούς και να συναναστραφουμε μαζί τους σε μία ωραία σηζήτηση, με ένα
      ποτό και μία καλή μουσική. Το οποίο είναι τελείως διαφορετικό από το να βλέπουμε “απομακρυσμένα”
      κάποια “γραπτά” και κάποιες φωτογραφίες τους δημιουργόντας ίσως κάποιες φορές λανθασμένες
      εντυπώσεις ή τυχόν μεγάλες προσδοκίες.

 6)  Επίσης είμαστε υπό συζήτηση με κάποιες “δυσεύρετες” ανεξάρτητες συνοδούς. Πολλοί από εμάς
      θα θέλαμε να έρθουμε σε επαφή με κάποιες συγκεκριμένες ανεξάρτητες συνοδούς. Πόσοι από
      εμάς όμως, συμπεριλαμβανομένου και εμένα, όταν θελήσαμε να την γνωρίσουμε από κοντά ή να
      βρούμε το τηλέφωνο της, δεν τα καταφέραμε? Λοιπόν αυτός είναι και ο σκοπός… να έρθουν σε
      εμάς, να πιούνε το ποτάκι τους, να μιλήσουν μαζί μας, να τις γνωρίσουμε από κοντά, αλλά και να
      μας γνωρίσουν κι αυτές από κοντά.

 7)  Θα υπάρξουν διάφορα δώρα που θα κληρωθούν για τους παρευρισκόμενους κύριους.
      Σύντομα θα υπάρξουν περισότερες λεπτομέριες.

 8)  Όπως προανέφερα θα υπάρξουν κριτήρια και προϋποθέσεις για τους παρευρισκόμενους κύριους
      καθότι αυτό το πάρτυ θα είναι αυστηρά ΠΡΙΒΕ και κεκλισμένων των θυρών.

 9)  Όλα τα ποτά θα είναι σε κανονικές τιμές όπως θα ήταν εάν πηγαίνατε σε κάποιο κλάμπ διασκέδασης.

10)  Οι κύριοι που θα δηλώσουν ενδιαφέρον θα λάβουν μία πρόσκληση/εισητήριο το οποίο θα
      είναι αριθμημένο και ονομαστικό. Με αυτό τον τρόπο θα υπάρχει και η αντίστοιχη λίστα με
      τις προσκλήσεις/εισητήρια στην είσοδο του κλάμπ, η οποία και θα επιβεβαιωνει την έγκυρη
      παρουσία του εκάστοτε κύριου.

11)  Το Sinners prive VIP party, θα γίνει κάποια στιγμή μέσα στο Μάρτιο του 2017.
      Σύντομα θα έχετε νεότερες πληροφορίες.

12)  Θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας καθότι δεν θέλουμε να υπερβούμε τα 150 άτομα.
      Οπότε όσοι ενδιαφέρεστε να έρθετε με την παρέα σας (την οποία γνωρίζετε ότι θα τηρεί τις
      προϋποθέσεις και θα μπορείτε να εγγυηθείτε για αυτήν), θα πρέπει να ενεργοποιηθείτε άμεσα.


Τέλος πραγματικά θα ήθελα να ακούσω την άποψη σας, τυχόν ιδέες από μέρου σας και ελπίζω να
συναντηθούμε όλοι από κοντά και να περάσουμε μία αξέχαστη μοναδική βραδιά.


δε_Γκρικ ( the_Greek )   :hi:


 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.414
Πόντοι
2.487
ποσο κοστιζει η συμμετοχη; Γιατι για να μιλας για συνοδους, θα εχει φανταζομαι καποιο "συμβολικο" ποσο εισοδου στον κλειστο κυκλο.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
96
Αυτα του ειδους τα παρτυ γινονται και καταληγουν σε γαμαμε να σε γαμω και η συμμετοχη ειναι απο 150-250 το ζευγαρι μονοι τους 150 κυριοι πρεπει να ερθουν 80 μουνια αντε βρες τα
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
ωραια ιδεα, καλη επιτυχια στους διοργανωτες

ευχομαι να πετυχει, το θεμα είναι αν θα <διασκεδασουν> οι καλεσμένοι

γιατι εάν γινει π.χ στον ΒΟΛΟ (γραφω μια πολη στην τυχη) είναι καπως ανωφελο να κανει καποιος 250 χλμ από αθηνα απλα και μονο για να  πιει ένα ποτο με καποια κορίτσια  :think: :think:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
150 άτομα είναι όχι αρχιδόκαμπος αλλά αρχιδοστέππα ουκρανική να πούμε. Δεν καταλαβαίνω την σύλληψη του event.

Μαζευτείτε εκεί 5-6 μαντραχαλαίοι, κλείστε και μια σουίτα κάπου και φέρτε δύο κοπέλλες να σας ικανοποιήσουν.

Όπως λέει και μια παλιά γερμανική παροιμία, μία γυναίκα μπορεί να ικανοποιήσει πολλούς άνδρες, πολλοί άνδρες δεν μπορούν απαραίτητα να ικανοποιήσουν μια γυναίκα.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Γκάτσμπι .... άστα αυτά .

Θέλω να μου βρεις μερικές τσίλικες συνταγές με άσπρα ελληνικά φασόλια
πέρα από τα τετριμένα.


Θέλω να αυξήσω τα γεύματα χωρίς κρέας και τα φασόλια είναι από τα γαπημένα μου.
Αλλά βαριέμαι την κλασσική συνταγή τόσο της φασολάδας όσο και των γιγάντων.
 

swadow

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
6
Like
621
Πόντοι
316
πολλοι καλο ενημερωστε
 

Moutro69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
234
Like
16
Πόντοι
1
150 άτομα είναι όχι αρχιδόκαμπος αλλά αρχιδοστέππα ουκρανική να πούμε. Δεν καταλαβαίνω την σύλληψη του event.

Μαζευτείτε εκεί 5-6 μαντραχαλαίοι, κλείστε και μια σουίτα κάπου και φέρτε δύο κοπέλλες να σας ικανοποιήσουν.

Όπως λέει και μια παλιά γερμανική παροιμία, μία γυναίκα μπορεί να ικανοποιήσει πολλούς άνδρες, πολλοί άνδρες δεν μπορούν απαραίτητα να ικανοποιήσουν μια γυναίκα.
Και σιγά μην μαζευτούν 150 μαλάκες και 150 πουτάανες ή έστω 80 που καλές θα είναι οι 10 και θα έχουν ουρά ενώ οι άλλες θα το ξύνουν να ματώσει.
Καλά κάνουν τα παιδιά, λεφτά θέλουν να βγάλουν αλλά δεν ειναι εφικτό σε τέτοια έκταση.
10-15 άτομα την φορά 5-6 διαλεχτές κοπέλες καθε 15 μέρες είναι ποιο εύκολα πραγματοποιήσιμο και ποιο ρεαλιστικό.
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.336
Κριτικές
48
Like
1.796
Πόντοι
2.426
Σε πρώτη φάση ακούγεται ενδιαφέρον...από εκεί και πέρα, για να'χει νόημα θα πρέπει να συμμετέχουν (κατ'εμέ) γυναίκες σε αναλογία  1 γυναίκα - 2 άντρες τουλάχιστον. Δεν ξέρω πόσο δύνατόν είναι αυτό...
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
SINNERS, 1ο prive VIP party... για επίλεκτους κυρίους



Αγαπητά μέλη του bou,


Ανοίγω αυτό το νήμα, για να μοιραστώ μαζί σας κάποιες ιδέες και για να λυθούν τυχόν απορίες και για να μην
υπάρξουν παρεξηγήσεις με κάποια πράγματα που ειπώθηκαν εχθές μέσα στο σάϊτ.

Κάποιοι από εσάς ήδη γνωρίζετε καλά, ότι το καλοκαίρι του 2016 πέταξα την ιδέα μέσα στο σάϊτ του bou για
μία “Πριβέ” συνάντηση με περιορισμένα μέλη/άτομα (5-6 άτομα), την οποία αυτή συνάντηση θα διοργάνωνα
κάποια στιγμή μέσα στον Σεπτέμβριο αλλά ποτέ δεν πραγματοποιήθηκε. Η αλήθεια είναι ότι όντως είχα αρκέτα
προσωπικά μηνύματα από διάφορα μέλη (νέα και παλιά) που μου έδειξαν ότι κάτι τέτοιο θα τους ενδιέφερε και
θα ήθελαν να συμμετάσχουν.

Για δικούς μου προσωπικούς λόγους, όπως προανέφερα αυτό το “Πάρτυ” δεν έγινε ποτέ!

Μετά από πολλή σκέψη και συζήτηση με κάποιον φίλο και πιο συγκεκριμένα με τον κ. Zadren, αποφασίσαμε
να πάρουμε την ιδέα αυτή και να την υλοποιήσουμε αλλά σε πολύ μεγαλύτερη κλίμακα,  με αρκετές διάφορες
και τροποιήσεις, φυσικά για το καλό όλων μας.


Το αποτέλεσμα αυτής της απόφασης είναι το εξής…

Με απόλυτη σιγουριά και χαρά σας ανακοινώνουμε και επίσημα ότι το SINNERS, 1o prive VIP party
για επίλεκτους κυρίους, είναι ήδη στα θεμέλια.
  Και πιο αναλυτικά….

  1)  Το πάρτυ μας θα έχει ως σκοπό μόνο την ψυχαγωγία/διασκέδαση των παρευρισκόμενων οι οποίοι θα είναι
       επίλεκτοι κύριοι με όλη την σημασία της λέξεως.

  2)  Το πάρτυ μας θα είναι κεκλισμένων των θυρών και θα είναι ΠΡΙΒΕ. Με λίγα λόγια δεν θα μπορεί ο κάθε ένας
       να παραβρεθεί. Ο μέγιστος αριθμός των παρευρισκόμενων κυρίων θα είναι γύρω στα 150 άτομα.

  3)  Ο χώρος όπου θα διοργανωθεί το πάρτυ μας είναι ακόμα υπό συζήτηση. Σύντομα θα ενημερώσουμε.
       Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα γίνει κάπου στην Ελλάδα.

  4)  Στο πάρτυ μας θα υπάρξουν πολλές και καινοτόμες εκπλήξεις. (Λεπτομέρειες θα δοθούν σύντομα).

  5)  Είμαστε υπό συζήτηση με κάποια γραφεία συνοδών. Ο λόγος που θα θέλαμε να έχουμε κοντά μας
       κάποια από αυτά τα γραφεία είναι μόνο το ότι μας αρέσει η ιδέα του να γνωρίσουμε από κοντά
       γνωστές συνοδούς κυρίων.  Πιστεύουμε ότι είναι θετικό το να μπορούμε να δούμε και γνωρίσουμε
       από κοντά κάποιες συνοδούς και να συναναστραφουμε μαζί τους σε μία ωραία σηζήτηση, με ένα
       ποτό και μία καλή μουσική. Το οποίο είναι τελείως διαφορετικό από το να βλέπουμε “απομακρυσμένα”
       κάποια “γραπτά” και κάποιες φωτογραφίες τους δημιουργόντας ίσως κάποιες φορές λανθασμένες
       εντυπώσεις ή τυχόν μεγάλες προσδοκίες.

  6)  Επίσης είμαστε υπό συζήτηση με κάποιες “δυσεύρετες” ανεξάρτητες συνοδούς. Πολλοί από εμάς
       θα θέλαμε να έρθουμε σε επαφή με κάποιες συγκεκριμένες ανεξάρτητες συνοδούς. Πόσοι από
       εμάς όμως, συμπεριλαμβανομένου και εμένα, όταν θελήσαμε να την γνωρίσουμε από κοντά ή να
       βρούμε το τηλέφωνο της, δεν τα καταφέραμε? Λοιπόν αυτός είναι και ο σκοπός… να έρθουν σε
       εμάς, να πιούνε το ποτάκι τους, να μιλήσουν μαζί μας, να τις γνωρίσουμε από κοντά, αλλά και να
       μας γνωρίσουν κι αυτές από κοντά.

  7)  Θα υπάρξουν διάφορα δώρα που θα κληρωθούν για τους παρευρισκόμενους κύριους.
       Σύντομα θα υπάρξουν περισότερες λεπτομέριες.

  8)  Όπως προανέφερα θα υπάρξουν κριτήρια και προϋποθέσεις για τους παρευρισκόμενους κύριους
       καθότι αυτό το πάρτυ θα είναι αυστηρά ΠΡΙΒΕ και κεκλισμένων των θυρών.

  9)  Όλα τα ποτά θα είναι σε κανονικές τιμές όπως θα ήταν εάν πηγαίνατε σε κάποιο κλάμπ διασκέδασης.

10)  Οι κύριοι που θα δηλώσουν ενδιαφέρον θα λάβουν μία πρόσκληση/εισητήριο το οποίο θα
       είναι αριθμημένο και ονομαστικό. Με αυτό τον τρόπο θα υπάρχει και η αντίστοιχη λίστα με
       τις προσκλήσεις/εισητήρια στην είσοδο του κλάμπ, η οποία και θα επιβεβαιωνει την έγκυρη
       παρουσία του εκάστοτε κύριου.

11)  Το Sinners prive VIP party, θα γίνει κάποια στιγμή μέσα στο Μάρτιο του 2017.
       Σύντομα θα έχετε νεότερες πληροφορίες.

12)  Θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας καθότι δεν θέλουμε να υπερβούμε τα 150 άτομα.
       Οπότε όσοι ενδιαφέρεστε να έρθετε με την παρέα σας (την οποία γνωρίζετε ότι θα τηρεί τις
       προϋποθέσεις και θα μπορείτε να εγγυηθείτε για αυτήν), θα πρέπει να ενεργοποιηθείτε άμεσα.


Τέλος πραγματικά θα ήθελα να ακούσω την άποψη σας, τυχόν ιδέες από μέρου σας και ελπίζω να
συναντηθούμε όλοι από κοντά και να περάσουμε μία αξέχαστη μοναδική βραδιά.


δε_Γκρικ ( the_Greek )   :hi:
  πολύ ενδιαφέρων!!!  :thumbsup: αν και δεν είναι και τόσο εύκολο φαντάζομαι η οργάνωση του...
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Λοιπόν εφόσον την ιδέα μας την άνοιξα και σε νήμα και εφόσον είμαι ένας εκ των 2 διοργανωτών, νομίζω ότι οφείλω να παίρνω θέση σε αυτά που αναφέρονται
και γράφονται. Θα απαντάω σε όλους μηδενός εξαιρουμένου και θα προσπαθήσω να λύσω εύλογες απορίες σας και τυχόν λανθασμένες αντιλήψεις.

Να πω και να διευκρινήσω γιατί ακούγονται διάφορα... ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ SWINGERS ΠΑΡΤΥ!!!!
Το πάρτυ που θα διοργανόσουμε είναι GENTLEMENS PARTY και είναι για επιλεγμένους Κύριους!!! Και όταν λέω "Κύριους" το "Κ" με κεφαλαίο.
Ο νοών νοείτω!

Οπότε ξεκινάμε... έχουμε και λέμε για τον κ. mailako σε αυτό που γράφει.

Αυτα του ειδους τα παρτυ γινονται και καταληγουν σε γαμαμε να σε γαμω και η συμμετοχη ειναι απο 150-250 το ζευγαρι μονοι τους 150 κυριοι πρεπει να ερθουν 80 μουνια αντε βρες τα

Δεν ξέρω αγαπητέ mailako εάν γίνονται αυτά τα πάρτυ, που γίνονται και πότε γίνονται. Εάν ξέρεις κάτι μπορείς να ανοίξεις νήμα και να μιλήσεις με λεπτομέριες για
αυτά τα πάρτυ που γνωρίζεις ότι καταλήγουν στο να σε "γαμάνε" με της τιμές εισόδου που προαναφέρεις.
Εδώ θα σε παρακαλούσα στο νήμα που άνοιξα, θα προτιμούσα να μιλάμε λίγο πιο σοβαρά και να μην τρολάρουμε με πράγματα του τύπου "άκουσα" και "μου είπαν".
Άρα... επειδή δεν γνωριζόμαστε, και για να μην αρχίσουν αυτά τα πάρτυ κοστίζουν τόσο, γίνονται έτσι κλπ., να πω απλά το εξής...
ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΕΩΣΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ στις τιμές που προανάφερες.

Έχει πέσει στο τραπέζι να μπεί ένα "Συμβολικό" ποσό για την είσοδο της τάξεως των 10 με 15 ευρώ συνοδευόμενο με ποτό. Αλλά αυτό δεν είναι ακόμα επίσημο και
δεν γνωρίζω ακόμα εάν στο τέλος θα υπάρξει χρηματικό ποσό εισόδου.

Ελπίζω να σε κάλυψα!
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
150 άτομα είναι όχι αρχιδόκαμπος αλλά αρχιδοστέππα ουκρανική να πούμε. Δεν καταλαβαίνω την σύλληψη του event.

Μαζευτείτε εκεί 5-6 μαντραχαλαίοι, κλείστε και μια σουίτα κάπου και φέρτε δύο κοπέλλες να σας ικανοποιήσουν.

Όπως λέει και μια παλιά γερμανική παροιμία, μία γυναίκα μπορεί να ικανοποιήσει πολλούς άνδρες, πολλοί άνδρες δεν μπορούν απαραίτητα να ικανοποιήσουν μια γυναίκα.

Αγαπητέ Jaygatsby...  να το ξαναγράψω και σε εσένα. Είμαι σίγουρος ότι πολλοί δεν θα το διαβάσουν και θα το ξαναγράψω και σε άλλους....
ΔΕΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ SWINGERS PARTY καθώς ΟΥΤΕ ΠΑΡΤΥ ΜΕ ΟΥΖΑ!!!!

Αυτό που διοργανώνουμε είναι ένα πάρτυ για Gentlemen και αποκλειστικά για VIP καθώς θα είναι κεκλισμένων των θυρών.
Σκοπός είναι η ψυχαγωγία και διασκέδαση συγκεκριμένων Κυρίων ώστε να περάσουμε μαζί μία αξέχαστη μοναδική βραδιά.

Ελπίζω να σε κάλυψα και εσένα.
 

gk1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
14
Like
507
Πόντοι
326
Πολυ καλη ιδεα και θα ηθελα να συμμετεχω αν μπορουσα.εχω παντως μια απορια πως θα γινει να μην μαζευτει καθε καρυδιας καρυδι.Κυριοι με 'Κ' πολυ σωστο.τα θετικα ειναι αρκετα.εγω προσωπικα φαινεται απο κριτικες και μυν δεν ειμαι Fun οικων ανοχης και studio προτιμω cg και ανεξαρτητες γι αυτο ειναι μια καλη ευκαιρια να γνωρισουμε καποιες απο κοντα.οπως να γνωρισουμε και μελη του site.τελος καποια κοριτσια ξερουν κοσμο απο εδω και εχουν σαφη εικονα και αποψη,αρα.... θα θελαμε περισσοτερες πληροφοριες συμμετοχης.ευχαριστω πολυ,καλη επιτυχια!
 

kologeor

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Πρωτοτυπη ιδεα και θα ηθελα να συμμετασχω αν γινοταν.. Σιγουρα θελει πολυ καλη οργανωση και ευχομαι να πετυχει.
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Και σιγά μην μαζευτούν 150 μαλάκες και

Αγαπητέ Moutro69... με ταλαιπωρείς γιατί πρέπει να απαντήσω σε ένα ένα από τα λεγόμενα σου.
Λοιπόν.... είσαι σωστός στα λεγόμενα σου. ΔΕΝ ψάχνουμε να μαζευτούν 150 Μαλάκες. Αυτούς μπορείς και εσύ να μας τους βρεις εύκολα.
Εμείς ψαχνουμε Κυρίους που γνωρίζουν τι ακριβώς είναι το "GENTLEMEN PARTY" καθώς και τι είναι το "VIP" καθώς και τι είναι το "PRIVE".



150 πουτάανες ή έστω 80 που καλές θα είναι οι 10 και θα έχουν ουρά ενώ οι άλλες θα το ξύνουν να ματώσει.

Έχεις δει κάπου να αναφέρω την λέξη "Πουτάνες"? Θα προτιμούσα να με ακολουθήσεις στα λεγόμενα μου και να σεβαστείς την λέξη
"Συνοδοί" που χρησιμοποιώ.
Όσο αφορά το πόσες θα είναι εκεί.... δεν το γνωρίζω ούτε εγώ ο ίδιος.  
Όσο αφορά για το πόσες κατα την δική σου γνώμη θα είναι ωραίες και πόσες θα είναι άσχημες, αυτό που σου απαντάω είναι....
περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!



Καλά κάνουν τα παιδιά, λεφτά θέλουν να βγάλουν αλλά δεν ειναι εφικτό σε τέτοια έκταση.

Με τι κριτήρια και με τι πληροφορίες εσύ γνωρίζεις και λες ότι εμείς (δηλαδή εγώ και ο Zadren) θα βγάλουμε χρήματα?
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε εμείς? Μήπως γνωρίζεις και ποιός είναι ο σκοπός ή το έναυσμα στο να διοργανώσουμε αυτό το πάρτυ?


10-15 άτομα την φορά 5-6 διαλεχτές κοπέλες καθε 15 μέρες είναι ποιο εύκολα πραγματοποιήσιμο και ποιο ρεαλιστικό.

Θα το γράψω και σε εσένα.... ΔΕΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ SWINGERS ΠΑΡΤΥ!!! Οπότε ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση για οποιαδήποτε
συνεύρεση Κυρίων με Συνοδούς μέσα στο χώρο που θα γίνει το δικό μας SINNERS prive VIP party!

Όσοι νομίζετε ότι διοργανώνουμε Swingers Party είστε ΛΑΘΟΣ!
Όσοι πάλι θέλετε Swingers Party μπορείτε να απευθυνθείτε στα ήδη υπάρχων μαγαζιά/κλάμπ.  


Ελπίζω να κάλυψα και εσένα.
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Πολυ σωστό! να είναι VIP ΓΙΑ Εκλεκτούς κυρίους. Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως θα γίνει αυτή  η διαλογή....βάση με ποια κριτήρια?
και ιδικά από εδώ μέσα,που σχεδόν όλοι είμαστε αγνωστοι  μεταξύ μας...
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
96
Εσυ καλα τα λες και θες να οργανωσεις κατι που ουτε εσυ δεν ξερεις τι ειναι λοιπον δωσε μου ενα λογο γιατι να χασουν το βραδυ τους οι κοπελες για να γνωριστουν με τους VIP ?         Η ιδεα σου ειναι καλη μονο αν βρεις μεγαλο χωρο κοντα στο κεντρο και το κανεις swinger party και πιστεψε με υπαρχουν πολλα ζευγαρια που ψαχνονται! Και μην νομιζεις οτι θα ερθουν και πολλοι VIP  οποιο πολλοι κατι ξεπλενηδες ειναι που θελουν να τον χωσουν
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
796
Πόντοι
96
Πολυ σωστό! να είναι VIP ΓΙΑ Εκλεκτούς κυρίους. Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως θα γίνει αυτή  η διαλογή....βάση με ποια κριτήρια?
και ιδικά από εδώ μέσα,που σχεδόν όλοι είμαστε αγνωστοι  μεταξύ μας...
Πολλα απο αυτα που λεει δεν γινονται και πρωτα απο ολα ποιοι ειναι VIP ;
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Πολυ σωστό! να είναι VIP ΓΙΑ Εκλεκτούς κυρίους. Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως θα γίνει αυτή  η διαλογή....βάση με ποια κριτήρια?
και ιδικά από εδώ μέσα,που σχεδόν όλοι είμαστε αγνωστοι  μεταξύ μας...

Έχεις δίκιο Astronautis@@@, και συμφωνώ ότι είναι δύσκολο να υπάρξει σωστή "διαλογή", όμως πίστεψε με υπάρχουν συγκεκριμένα κριτήρια
καθώς και κάποια "φόρμουλα" φιλτραρίσματος. Βέβαια τίποτα δεν είναι 100% αλλά πάντα κατά προσέγγιση.

Νεότερα σύντομα!  :hi:
 
OP
OP
The_Greek

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Ειλικρινά με ταλαιπωρείς... αλλά επειδή είμαι ευγενικός θα σου απαντήσω (βέβαια δεν ξέρω εάν θα σου αρέσουν οι απαντήσεις μου)... απλά εάν είναι να συνεχίσεις να τρολλάρεις θα σταματήσω και να σου απαντάω.

Εσυ καλα τα λες και θες να οργανωσεις κατι που ουτε εσυ δεν ξερεις τι ειναι λοιπον δωσε μου ενα λογο γιατι να χασουν το βραδυ τους οι κοπελες για να γνωριστουν με τους VIP ?

Ξέρω πάρα πολύ καλά το τί θέλω και το τι θα οργανώσω. Αλλά και εσύ πρέπει να καταλάβεις ότι... Κάθε πράγμα στον καιρό του και ο κολιός τον Αύγουστο!
Οπότε λίγο υπομονή δεν βλάπτει.



Η ιδεα σου ειναι καλη μονο αν βρεις μεγαλο χωρο κοντα στο κεντρο και το κανεις swinger party και πιστεψε με υπαρχουν πολλα ζευγαρια που ψαχνονται!

ΔΕΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΜΕ SWINGER PARTY!!! Μάλλον δεν διαβάζειςω ούτε τις προηγούμενες απαντήσεις που σου δίνω.
Πάντως εάν πιστεύεις ότι ένα Swinger Party έχει ενδιαφέρον... ανέλαβε να το διοργανώσεις εσύ. Εμείς είμαστε εκτός.


Και μην νομιζεις οτι θα ερθουν και πολλοι VIP  οποιο πολλοι κατι ξεπλενηδες ειναι που θελουν να τον χωσουν

Για το ποιοί είναι VIP, για το ποιούς θέλουμε στο πάρτυ μας, για το πως θα γίνει η επιλογή... νομίζω ότι εδώ είναι 1000%
δικός μας θέμα και μόνο.
Όσο για τους "ξεπλενέδες" δεν γνωρίζω. Προφανός συναναστρέφομαι με διαφορετικά άτομα.



Πολλα απο αυτα που λεει δεν γινονται και πρωτα απο ολα ποιοι ειναι VIP ;

Εάν κάτι δεν γίνεται ή δεν μπορώ να το κάνω, θα σε συμβουλευτώ. Το υπόσχομαι.
Όσο για τα κριτήρια των VIP σου απάντησα παραπάνω.



 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom