Νέα

Βουλγάρες για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Αυτό εδώ το κομμάτι του φορουμ που αφορα τη Βουλγαρία, όπως βλεπω εχει αρκετη κινηση, παλια θεματα, πολλές σελιδες με πληροφοριες, αλλα αποφασισα να ανοιξω αυτο το θεμα, και γιατι βρισκομαστε πλεον στο 2017 και οχι στο 2000, και επειδη πολλα δεδομενα μπορει να εχουν αλλαξει οσον αφορα την βουλγαρικη πραγματικοτητα(ΕΕ, η κατασταση στη χωρα μας σε σχεση με αυτους, κλπ), και επειδη δεν θελω να μιλησουμε για πληρωμενο ερωτα,
αλλα οσοι ξερουν και εχουν διαθεση να προσφερουν τις γνωσεις τους,
να καταγραφουν πληροφοριες για απλες καθημερινες κοπελες της Βουλγαριας, για σοβαρή σχέση με Έλληνα.

Θα μπορουσα να απαριθμησω πολλα ερωτηματα που εχω, αλλα πριν ξεκινησω, ας πουν οσοι γνωριζουν καποια βασικα πραγματα για αρχη, που πρεπει να ξερει καποιος που σκεφτεται να κανει προσεγγιση σε Βουλγαρες για σοβαρη σχεση, και κατοπιν το θεμα θα αναπτυχθει και με δικες μου ερωτησεις.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Ερωτησεις προς απαντηση, για καλοπροαιρετους συμφορουμιτες με γνωσεις:


- Ποσο εξηγημενες κοπελες ειναι; Ειναι γενικως ‘σπαθατες’/ειλικρινεις, ή μαλακισμενες/πονηρες, οπως πχ λενε για τις Ρουμανες;

- Συγκριση με ελληνιδες σε θεματα χαρακτηρα, σε γενικες γραμμες;

- Εχουν μολυνθει απο τις φεμινιστικες μαλακιες του δυτικου κοσμου, ή οι γυναικες κρατουν παραδοσιακους ρολους, και ειναι προσαρμοστικες και με σεβασμο απεναντι στον αντρα;

- Ειναι γενικως πιστες γυναικες;

- Πως ειναι μες τη σχεση; Προσπαθουν να ικανοποιησουν τον αντρα;

- Οι Βουλγαροι πως μεταχειριζονται τις γυναικες τους; Σε τι θεση τις εχουν σε κοινωνια/οικογενεια;

- Απο αντρικο ανταγωνισμο, τι παιζει; Ψαχνουν αντρα (καλο) απεγνωσμενα, ή δεν εχουν τι να πρωτοδιαλεξουν;

- Οι συνθηκες διαβιωσης, θα ηταν ο μονος λογος μια Βουλγαρα να προτιμησει εναν ξενο σε σχεση με εναν ντοπιο;

- Ειναι λιτες, ολιγαρκεις, οικονομικες γυναικες; Λογικα ναι, και αν ξερω καλα εχουν μαθει στην φτωχεια, αλλα πειτε οτι ξερετε.

- Απο ομορφια γενικως μετρια πραγματα; Αληθευει οτι πολλες εχουν…χαλασμενα δοντια; (εκτος αν μου τα πε λαθος η οδοντιατρος μου που προσφατα πηγε Βουλγαρια και κοιταζε τις κοπελες στα…δοντια!).

- Απο υγιεινη γενικοτερα, ειναι καθαρες;

- Αν κανεις προσεξει με ποια μιλα, και γενικοτερα τις κινησεις του, υπαρχει φοβια για …βουλγαρικη μαφια, αν μιλαμε για καλη κοπελια; Ακουμε διαφορα και δεν ξερει κανεις τι να πιστεψει με το τι παιζει τελικα στην Βουλγαρία.

- Για να κατεβει Θεσσαλονικη μια κοπελια ποσες ωρες ειναι πχ απο Σοφια και ποσα χρηματα;

- Αν η εναλλακτικη επιλογη ενος αντρα ειναι (δυστυχως) οι …. ελλεεινιδες, οι Βουλγαρες ειναι σαφως προτιμοτερη επιλογη; Αλλα για ποιους λογους;

- Πόσο ‘δέσιμο’ παίζει συνηθως με τις πατρικες οικογενειες μια κοπελιας απο Βουλγαρια; Ειναι ευκολο να μπει ‘ταξη’ σε αυτο το θεμα;

- Απο αγγλικα πως τα πανε οι ηλικιες 25-30? Ξερουν λιγάκι, ή τιποτε;

- Αξιζει τελικα μια σοβαρη σχεση με Βουλγαρα; Θα το συνιστουσατε;

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.885
Πόντοι
266
Δύσκολο θέμα οι βουλγάρες,αν είσαι 25-35 με κάποια εξωτερική εμφάνιση και έχεις το χάρισμα της πειθούς με τις γυναίκες έχεις ελπίδες για γνωριμίες με καλοστεκούμενα μωρά εκ Βουλγαρίας. Αλλιώς με χρήματα και μόνο.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.885
Πόντοι
266
Κατά τ αλλά εντελώς ανεξάρτητες γυναίκες με μεσογειακό ταμπεραμέντο και πολυ απαιτητικες  που δύσκολα μπορείς να τιθασεύσεις. Καμία σχέση με τις αφελής και ευκολόπιστές  ρωσουκρανες.  
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Δύσκολο θέμα οι βουλγάρες,αν είσαι 25-35 με κάποια εξωτερική εμφάνιση και έχεις το χάρισμα της πειθούς με τις γυναίκες έχεις ελπίδες για γνωριμίες με καλοστεκούμενα μωρά εκ Βουλγαρίας. Αλλιώς με χρήματα και μόνο.

αυτο  ρε μαλακες που βαζουμε ολες τις βουλγαρες ή ολες δεν ξερω γω ποιας εθνικοτητας στο ιδιο τσουβαλι ειναι καινουρια καραμελα ?

υπαρχουνε καραπουταναρια τσουλαριες που πηδιουνται απο το πρωτο βραδυ και υπαρχουν και δυσκολες κυριες και δεν ξερω γω τι και πρεπει το ενα και πρεπει το αλλο...και τον πουτσο κλαιγανε...

βουλγαρες ρωσσιδες κινεζες και τα αρχιδια μου κουνιουνται
το εχετε κανει κυπριακο ζητημα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
αυτο  ρε μαλακες που βαζουμε ολες τις βουλγαρες ή ολες δεν ξερω γω ποιας εθνικοτητας στο ιδιο τσουβαλι ειναι καινουρια καραμελα ?

υπαρχουνε καραπουταναρια τσουλαριες που πηδιουνται απο το πρωτο βραδυ και υπαρχουν και δυσκολες κυριες και δεν ξερω γω τι και πρεπει το ενα και πρεπει το αλλο...και τον πουτσο κλαιγανε...

βουλγαρες ρωσσιδες κινεζες και τα αρχιδια μου κουνιουνται
το εχετε κανει κυπριακο ζητημα
Αφού ο cool11 δεν γαμάει ούτε σε μπουρδέλο!!!!!
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.885
Πόντοι
266
αυτο  ρε μαλακες που βαζουμε ολες τις βουλγαρες ή ολες δεν ξερω γω ποιας εθνικοτητας στο ιδιο τσουβαλι ειναι καινουρια καραμελα ?

υπαρχουνε καραπουταναρια τσουλαριες που πηδιουνται απο το πρωτο βραδυ και υπαρχουν και δυσκολες κυριες και δεν ξερω γω τι και πρεπει το ενα και πρεπει το αλλο...και τον πουτσο κλαιγανε...

βουλγαρες ρωσσιδες κινεζες και τα αρχιδια μου κουνιουνται
το εχετε κανει κυπριακο ζητημα
Γενικά πρέπει να έχει γράψει το κοντέρ σου πάνω από 100.000 χιλιόμετρα σε πρώην ανατολική ευρώπη για να καταλάβεις τις διάφορες.Αλλιώς όλα ίδια σου φαίνονται.  
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ερωτησεις προς απαντηση, για καλοπροαιρετους συμφορουμιτες με γνωσεις:


- Ποσο εξηγημενες κοπελες ειναι; Ειναι γενικως ‘σπαθατες’/ειλικρινεις, ή μαλακισμενες/πονηρες, οπως πχ λενε για τις Ρουμανες;

- Συγκριση με ελληνιδες σε θεματα χαρακτηρα, σε γενικες γραμμες;

- Εχουν μολυνθει απο τις φεμινιστικες μαλακιες του δυτικου κοσμου, ή οι γυναικες κρατουν παραδοσιακους ρολους, και ειναι προσαρμοστικες και με σεβασμο απεναντι στον αντρα;

- Ειναι γενικως πιστες γυναικες;

- Πως ειναι μες τη σχεση; Προσπαθουν να ικανοποιησουν τον αντρα;

- Οι Βουλγαροι πως μεταχειριζονται τις γυναικες τους; Σε τι θεση τις εχουν σε κοινωνια/οικογενεια;

- Απο αντρικο ανταγωνισμο, τι παιζει; Ψαχνουν αντρα (καλο) απεγνωσμενα, ή δεν εχουν τι να πρωτοδιαλεξουν;

- Οι συνθηκες διαβιωσης, θα ηταν ο μονος λογος μια Βουλγαρα να προτιμησει εναν ξενο σε σχεση με εναν ντοπιο;

- Ειναι λιτες, ολιγαρκεις, οικονομικες γυναικες; Λογικα ναι, και αν ξερω καλα εχουν μαθει στην φτωχεια, αλλα πειτε οτι ξερετε.

- Απο ομορφια γενικως μετρια πραγματα; Αληθευει οτι πολλες εχουν…χαλασμενα δοντια; (εκτος αν μου τα πε λαθος η οδοντιατρος μου που προσφατα πηγε Βουλγαρια και κοιταζε τις κοπελες στα…δοντια!).

- Απο υγιεινη γενικοτερα, ειναι καθαρες;

- Αν κανεις προσεξει με ποια μιλα, και γενικοτερα τις κινησεις του, υπαρχει φοβια για …βουλγαρικη μαφια, αν μιλαμε για καλη κοπελια; Ακουμε διαφορα και δεν ξερει κανεις τι να πιστεψει με το τι παιζει τελικα στην Βουλγαρία.

- Για να κατεβει Θεσσαλονικη μια κοπελια ποσες ωρες ειναι πχ απο Σοφια και ποσα χρηματα;

- Αν η εναλλακτικη επιλογη ενος αντρα ειναι (δυστυχως) οι …. ελλεεινιδες, οι Βουλγαρες ειναι σαφως προτιμοτερη επιλογη; Αλλα για ποιους λογους;

- Πόσο ‘δέσιμο’ παίζει συνηθως με τις πατρικες οικογενειες μια κοπελιας απο Βουλγαρια; Ειναι ευκολο να μπει ‘ταξη’ σε αυτο το θεμα;

- Απο αγγλικα πως τα πανε οι ηλικιες 25-30? Ξερουν λιγάκι, ή τιποτε;

- Αξιζει τελικα μια σοβαρη σχεση με Βουλγαρα; Θα το συνιστουσατε;

Αν και πρεπει να μπεις στη τριαδα του ΜρΜαλακας θα σου απαντησω:

- Ξερεις καμια ξηγημενη και σπαθατη γυναικα?  :jerking:

- Σε συγκριση με ελληνιδες δν ειναι τοσο κακομαθημενες κ ξινες,αλλα κ παλι εξαρταται

- Οχι, το πανω χερι εχει ο αντρας στην Βουλγαρια,γουσταρουν σκληρο κ αλητη αντρα η κωλοπαιδο δηλαδη ακριβως το αντιθετο απο χαφτομουνηδες σαν εσενα

- Ειναι πολυ πιστες , δες την φωτο να καταλαβεις
kerata_kerata.png


- Στη σχεση ειναι οπως τις μαθεις

- Πουτσα κ Ξυλο

- Εξαρταται για πια μιλας, αλλο να μενει σε κολοχωρι και αλλο να μενει στη Βιτοσα και Μπογιανα.

- Εχει αρκετες ομορφες αλλα κ τερατα,παλι εξαρταται την οικονομικη κατασταση, ναι υπαρχουν κ φαφουτες

- Βρωμανε μουνιλα κ τσιγαριλα(λαθραια τσιγαρα μποχα)

- Αμα μιλησεις σε καμια που εχει σωματοφυλακες το πολυ να σε χωσουν στο χωμα ζωντανο κ να ψοφολογησεις.

- 25 ευρω το εισιητηριο του ΟΣΕ απο θεσσαλονικη.

- Για το σεξ , και παλι εξαρταται τ ατομο

- Εξαρταται παλι την οικογενεια, δν ειναι τοσο δεμενες με μπαμπα οπως οι ελληνιδες

- Αγγλικα ξερουν αρκετες αλλα οχι οι περισσοτερες

- Εξαρταται παλι το ατομο

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Κατά τ αλλά εντελώς ανεξάρτητες γυναίκες με μεσογειακό ταμπεραμέντο και πολυ απαιτητικες  που δύσκολα μπορείς να τιθασεύσεις. Καμία σχέση με τις αφελής και ευκολόπιστές  ρωσουκρανες.  

:thumbsup:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
Ερωτησεις προς απαντηση, για καλοπροαιρετους συμφορουμιτες με γνωσεις:


- Ποσο εξηγημενες κοπελες ειναι; Ειναι γενικως ‘σπαθατες’/ειλικρινεις, ή μαλακισμενες/πονηρες, οπως πχ λενε για τις Ρουμανες;

- Συγκριση με ελληνιδες σε θεματα χαρακτηρα, σε γενικες γραμμες;

- Εχουν μολυνθει απο τις φεμινιστικες μαλακιες του δυτικου κοσμου, ή οι γυναικες κρατουν παραδοσιακους ρολους, και ειναι προσαρμοστικες και με σεβασμο απεναντι στον αντρα;

- Ειναι γενικως πιστες γυναικες;

- Πως ειναι μες τη σχεση; Προσπαθουν να ικανοποιησουν τον αντρα;

- Οι Βουλγαροι πως μεταχειριζονται τις γυναικες τους; Σε τι θεση τις εχουν σε κοινωνια/οικογενεια;

- Απο αντρικο ανταγωνισμο, τι παιζει; Ψαχνουν αντρα (καλο) απεγνωσμενα, ή δεν εχουν τι να πρωτοδιαλεξουν;

- Οι συνθηκες διαβιωσης, θα ηταν ο μονος λογος μια Βουλγαρα να προτιμησει εναν ξενο σε σχεση με εναν ντοπιο;

- Ειναι λιτες, ολιγαρκεις, οικονομικες γυναικες; Λογικα ναι, και αν ξερω καλα εχουν μαθει στην φτωχεια, αλλα πειτε οτι ξερετε.

- Απο ομορφια γενικως μετρια πραγματα; Αληθευει οτι πολλες εχουν…χαλασμενα δοντια; (εκτος αν μου τα πε λαθος η οδοντιατρος μου που προσφατα πηγε Βουλγαρια και κοιταζε τις κοπελες στα…δοντια!).

- Απο υγιεινη γενικοτερα, ειναι καθαρες;

- Αν κανεις προσεξει με ποια μιλα, και γενικοτερα τις κινησεις του, υπαρχει φοβια για …βουλγαρικη μαφια, αν μιλαμε για καλη κοπελια; Ακουμε διαφορα και δεν ξερει κανεις τι να πιστεψει με το τι παιζει τελικα στην Βουλγαρία.

- Για να κατεβει Θεσσαλονικη μια κοπελια ποσες ωρες ειναι πχ απο Σοφια και ποσα χρηματα;

- Αν η εναλλακτικη επιλογη ενος αντρα ειναι (δυστυχως) οι …. ελλεεινιδες, οι Βουλγαρες ειναι σαφως προτιμοτερη επιλογη; Αλλα για ποιους λογους;

- Πόσο ‘δέσιμο’ παίζει συνηθως με τις πατρικες οικογενειες μια κοπελιας απο Βουλγαρια; Ειναι ευκολο να μπει ‘ταξη’ σε αυτο το θεμα;

- Απο αγγλικα πως τα πανε οι ηλικιες 25-30? Ξερουν λιγάκι, ή τιποτε;

- Αξιζει τελικα μια σοβαρη σχεση με Βουλγαρα; Θα το συνιστουσατε;

Φιλε cool11 χανεις το στοχο !!

Σου λειπει αυτο που οι Αγγλοι λενε focus. Η συγκεντρωση δηλαδη !! :grin:

Σου προτεινω την ασκηση της φωτογραφιας !!

Αυξανει σημαντικα την αυτοσυγκεντρωση !! :grin:
 

Συνημμένα

  • teena-lipoldino-chess-blowjob6.jpg
    teena-lipoldino-chess-blowjob6.jpg
    133,1 KB · Εμφανίσεις: 91

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.651
Πόντοι
21.896
θα μπορουσα να γραφω σεντονια για τι βουλγαρες αφου απο πιτσιρικι ανεβαινω πανω και απο το 1998 μονιμα λογω δουλειας και με παππου μπαμπα απο το 1955 :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
νομιζω λιγο πολυ ολα τα θυληκα ειναι ιδια και δεν ειναι καλο να διαχωριζουμε τα εθνη
ρποσωπικα εστιαζω το θεμα αν εισαι σε μεγλο αστικο κεντρο ή σε μικρη πολη
πχ σοφιανες φιλιπυπολιτισες ειναι πιο προσιτες απο οτι σε μικρες πολεις οπως και ελλδα στην αθηνα προσεγγιζεις πιο ευκολα απο οτι μια ελληνιδ σε επαρχιακη πολη
καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος απλα σημαντικο ρολο πανου παιζει οι κοινωνικη οικονομικη θεση  η εμφανιση η προσεγγγηση κ ασφαλως σε τι θυραμα θα πας να πεσεις
επισης πολλα φιλαρακια απο το σαητ με ρωτουν για βουλγαρες και ξεκαθαριζω το θεμα για να μην αιωρουνται παραμυθια για χαλημαδες

καμια σχεδον μουναραμουναρα μουναρα βουλγερα δεν θα παει με ελληνα αλλα με βουλγαρο πλουσιο και λογικο για να εχει την επαφη της γλωσσας
επισης για να φας ανετα βουλγαρα πρεεπει να μιλας τη γλωσσα καλα
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
εγω ειχα σχεση με βουλγαρα ιεροδουλη και ο τροπος που την εριξα ηταν καλοσυνη ευγενεια και ανωμαλια στο κρεβατι,γι αυτό λεει τις αρεσα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
θα μπορουσα να γραφω σεντονια για τι βουλγαρες αφου απο πιτσιρικι ανεβαινω πανω και απο το 1998 μονιμα λογω δουλειας και με παππου μπαμπα απο το 1955 :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
νομιζω λιγο πολυ ολα τα θυληκα ειναι ιδια και δεν ειναι καλο να διαχωριζουμε τα εθνη
ρποσωπικα εστιαζω το θεμα αν εισαι σε μεγλο αστικο κεντρο ή σε μικρη πολη
πχ σοφιανες φιλιπυπολιτισες ειναι πιο προσιτες απο οτι σε μικρες πολεις οπως και ελλδα στην αθηνα προσεγγιζεις πιο ευκολα απο οτι μια ελληνιδ σε επαρχιακη πολη
καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος απλα σημαντικο ρολο πανου παιζει οι κοινωνικη οικονομικη θεση  η εμφανιση η προσεγγγηση κ ασφαλως σε τι θυραμα θα πας να πεσεις
επισης πολλα φιλαρακια απο το σαητ με ρωτουν για βουλγαρες και ξεκαθαριζω το θεμα για να μην αιωρουνται παραμυθια για χαλημαδες

καμια σχεδον μουναραμουναρα μουναρα βουλγερα δεν θα παει με ελληνα αλλα με βουλγαρο πλουσιο και λογικο για να εχει την επαφη της γλωσσας
επισης για να φας ανετα βουλγαρα πρεεπει να μιλας τη γλωσσα καλα
Τι κανεις εσυ σε αυτά τα threads ?? :grin: :grin:

Εσενα σε ετοιμαζουμε για πιο εξωτικα μερη !! :grin: :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.651
Πόντοι
21.896
Τι κανεις εσυ σε αυτά τα threads ?? :grin: :grin:

Εσενα σε ετοιμαζουμε για πιο εξωτικα μερη !! :grin: :grin:
xa xa σημερα Nişantaşı ειμαι κ σε λιγο ξεκινω για θρακη
εγω θα ανεβασω αλλο θρεντακι---προσεγγυση τις μαυρουδες,,τροποι κ εξυπνη μεθοδοι για να ριξεις αραπινα χα χα
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.311
Πόντοι
28.786
xa xa σημερα Nişantaşı ειμαι κ σε λιγο ξεκινω για θρακη
εγω θα ανεβασω αλλο θρεντακι---προσεγγυση τις μαυρουδες,,τροποι κ εξυπνη μεθοδοι για να ριξεις αραπινα χα χα
:hi: :hi:
Αντε θα βοηθησω και εγώ !! :grin:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.305
Κριτικές
178
Like
38.651
Πόντοι
21.896
:hi: :hi:
Αντε θα βοηθησω και εγώ !! :grin:
χτυπησα κ μηνιγγιτιδα ιλαρα ανθελονοσικο χολερα πολιομυελίτιδα κ κιτρινο πυρετο κ ειμαι ετοιμς για πολεμο!!!μονο το εμβολια κατα του aids δεν μου χτυπησανε  χα χα τουλαχιστον στη βουλγαρια δεν εχει τετοια πραματα χα χα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom