Νέα

Λακης squad ( Μυρμιδόνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 225
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο ενδιαφερον μελος ειναι

  • Λάκης

    Ψήφοι: 22 81,5%
  • Γιωργος Ξύδης

    Ψήφοι: 5 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Εδω θα γραφουμε οι πιστοι στρατιωτες του λακη ακα ζελικο


επισημος υπαρχηγος ειμαι εγω οπου θα εξεταζω νεες αιτησεις κ θα δεχομαι η θα σουταρω ατομα αναλογα με τις ορεξεις του αρχηγου μου


επισης μπορουν γραφουν ολα τα μελη κ να δινουν τον σεβασμο τους στην στρατιωτικη υποομαδα μας


οπως κ αιτησεις για ποιο μελος θελει καποιος να επιτεθουμε κ να τον ξεσκισει- λακογαμησει ο αρχηγος μας



ζελικο ακα λακης εισαι ο ακιλις του μπου


παντα στις προσταγες σου


 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
να φυγει  το μυρμιδονες ...δε λεω καλο  ειναι αλλα ..
και να μπει το Χιτες προς τιμην του Γριβα !
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
URL]]
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
ντοπα εχεις θεμα τυπε!Αυτα τα τοπικ τα ανοιγουν μονο κυριακες τυπε!Μη χαλας την παραδοση
 

Βασιλοφρων13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.272
Like
4.972
Πόντοι
806
Ωραια ιδεα ντοπα  :rockon: αλλα πρεπει να μπει ο Λακης να δωσει εγκριση και να το επισημοποιησει :rolleyes:
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
δλδ τι θα κανουμε εδω ??? τελικα εισαι γυναικα εσυ ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ωραια ιδεα ντοπα  :rockon: αλλα πρεπει να μπει ο Λακης να δωσει εγκριση και να το επισημοποιησει :rolleyes:

Πρέπει, νομίζω, να φτιαχτεί και ένας δορυφορικός χάρτης (παρόμοιος με εκείνον των μπουρδέλων) όπου να επισημαίνονται
νεκροταφεία και συγκεκριμένα τάφοι, τεθνεώτων πολιτικών, ιδεολογικών κλπ. εχθρών, ως στόχοι χεσίματος (στον χάρτη
ως σήμανση, αντί να αστερίσκο ή pin, θα υπάρχει μια λεκανίτσα). Για τους επιφανέστερους εχθρούς, θα μπορεί ο ηγέτης
Λάκης, να οργανώνει μαζικές επισκέψεις με λεωφορεία, μαζί με άλλους συμπολεμιστές της "Λάκης squad" για ομαδικό
χέσιμο. Κατά τ' άλλα, συμφωνώ, πως θα πρέπει το εν λόγω εγχείρημα να λάβει και επίσημα την ευλογία του ηγέτου.  :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.548
Like
20.147
Πόντοι
5.006
λακαρε αν εγκρινεις το νημα, ριξε ενα χεσιμο
 

ΡοδοΠακης

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2016
Μηνύματα
475
Like
5
Πόντοι
1
θα του ταίριαζε και το Μακεδονομάχος της Φάπας!
:)
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Πρέπει, νομίζω, να φτιαχτεί και ένας δορυφορικός χάρτης (παρόμοιος με εκείνον των μπουρδέλων) όπου να επισημαίνονται
νεκροταφεία και συγκεκριμένα τάφοι, τεθνεώτων πολιτικών, ιδεολογικών κλπ. εχθρών, ως στόχοι χεσίματος (στον χάρτη
ως σήμανση, αντί να αστερίσκο ή pin, θα υπάρχει μια λεκανίτσα). Για τους επιφανέστερους εχθρούς, θα μπορεί ο ηγέτης
Λάκης, να οργανώνει μαζικές επισκέψεις με λεωφορεία, μαζί με άλλους συμπολεμιστές της "Λάκης squad" για ομαδικό
χέσιμο. Κατά τ' άλλα, συμφωνώ, πως θα πρέπει το εν λόγω εγχείρημα να λάβει και επίσημα την ευλογία του ηγέτου.  :grin:
Συμφωνω
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom