Νέα

Αναζητούμε γυναίκα για "μάτι"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Epicuros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Είμαστε ζευγάρι, μεγάλοι, αλλά πολύ ερωτικοί. Καυλώνουμε να μας κάνει μάτι μια ομορφούλα γυναίκα και διαθέτουμε €50 γι' αυτό. Αν συμμετέχει ή παίζει το μουνί της ακόμη καλλίτερα, αλλά δεν είναι απαραίτητος όρος. Μένουμε στα Μεσόγεια, αλλά μπορούμε να πάμε και σε ξενοδοχείο. Επικοινωνία: mastoras@pathfinder.gr ή από εδώ.
 
OP
OP
E

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Είμαστε ένα ώριμο αλλά πολύ ερωτικό ζευγάρι και ζητούμε μιά γυναίκα να μας κάνει "μάτι". Διαθέτουμε €50 γι' αυτό. Αν ήθελε να συμμετέχει ακόμη καλλίτερα, αλλά δεν είναι προϋπόθεση. Είμαστε πολιτισμένοι και επιπέδου άνθρωποι. Η γυναίκα μου είναι Γερμανίδα. Μένουμε στο Κορωπί, αλλά μπορούμε να συναντηθούμε και σε ξενοδοχείο.
 
OP
OP
E

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
ενημεωσε αν υπηρξε εστω και μια π να εστειλε μνμ

Δυστυχώς καμία, συναγωνιστή...  Τελικά πήραμε μία που βρήκαμε σε άλλο site, με πληρωμή και συμμετείχε κιόλας, αλλά δεν μας πολυάρεσε.
 

gokus20

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Οταν λες μεγαλοι, ποσο περιπου ?
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Είμαστε ζευγάρι, μεγάλοι, αλλά πολύ ερωτικοί. Καυλώνουμε να μας κάνει μάτι μια ομορφούλα γυναίκα και διαθέτουμε €50 γι' αυτό. Αν συμμετέχει ή παίζει το μουνί της ακόμη καλλίτερα, αλλά δεν είναι απαραίτητος όρος. Μένουμε στα Μεσόγεια, αλλά μπορούμε να πάμε και σε ξενοδοχείο. Επικοινωνία: mastoras@pathfinder.gr ή από εδώ.

Αυτό το "τροπάριο", το έχεις βάλει παντού εδώ και χρόνια ρε φίλε σε όποιο site με αγγελίες σεξ υπάρχει στην Ελλάδα. Είδες και από είδες και είπες να το βάλεις και εδώ???   :think: :think: :think:
 

Nikolant

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
Ακριβώς αυτό θέλαμε κι εμείς. Βρήκατε? Και αν ναι θέλω βοήθεια κι εγω
 

αμαμητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.458
Like
1.454
Πόντοι
216
ειμαι μονος, ψαχνω γυναικα να με παρακαολουθει να την παιζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom