Νέα

κληση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koukos0000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟς ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΣΑς ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ 2012.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕς ΣΤΟ ΔΗΜΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ Η ΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗς 31 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΩ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ Μ ΛΕΝΕ ΟΝΤΩς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ.ΑΛΛΑ ΜΑΓΚΕς ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.ΘΑ ΠΑΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΓΑΜΩ40 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ.
warnwarn.gif
 Παρακαλώ[/URL] όχι κεφαλαία.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
Τίποτα να μην πληρώσεις.....Γαμησε τους
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
ΘΑ ΠΑΩ ΑΔΕΡΦΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗς ΜΑΝΑς Μ.ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΤΟΥς ΕΓΡΑΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Τα μπουρδέλα είναι οργανωμένες επιχειρήσεις που λαμβάνουν σεβασμό από τους πελάτες τους και γι'αυτό δεν πρέπει να τα βρίζεις !

Το δημόσιο όμως είναι ΧΑΜΕΤΥΠΙΟ ! αυτό τα λέει όλα.

Αν ΔΕΝ πληρώσεις στο χαμετυπίο, τότε κάποια στιγμή, σε άγνωστο χρόνο από σήμερα, θα σούρθει να πληρώσεις ένα αβάστχατο πρόστιμο...

Απλά να θυμάσαι ότι προ ολίγων μηνών, είχε βγει στην TV ο εκπρόσωπος του κινήματος ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ - που ακολουθούσε τις συμβουλές τότε του μικρού Αλέξη και των κουμουνοσυντρόφων, και τούρθε να πληρώσει πρόστιμο ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΛΕΟΝ εφορία : € 20.000  :fuck1:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
ΘΑ ΠΑΩ ΑΔΕΡΦΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗς ΜΑΝΑς Μ.ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΤΟΥς ΕΓΡΑΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ

κακως  που την πληρωσες  κληση  απο δημοτικη αστυνομια  τη γραφουμε  στα  αρχιδια μας  γιατι δε μας κανουν τιποτα εγω εχω κληση απο δημο βουλιαγμενης  απο  το  μακρινο 1997  και μου εχουν  κλασει  τα  αρχιδια.......
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
ΘΑ ΠΑΩ ΑΔΕΡΦΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗς ΜΑΝΑς Μ.ΑΛΛΙΩς ΘΑ ΤΟΥς ΕΓΡΑΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ

Σου έχει γίνει παρατήρηση 3 φορές να ΜΗΝ χρησιμοποιείς μόνιμα κεφαλαία.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.392
Πόντοι
5.577
τυπε ηρθε προχθες κληση για συγγενικο μου προσωπο γιατι ειχε παρκαρει σε γωνια και εμποδιζε λεει το λεωφορειο  :S

λεπτομερεια ?

εχει φυγει από τη ζωη πριν 11 χρονια  :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟς ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΣΑς ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ 2012.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕς ΣΤΟ ΔΗΜΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ Η ΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗς 31 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΩ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ Μ ΛΕΝΕ ΟΝΤΩς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ.ΑΛΛΑ ΜΑΓΚΕς ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.ΘΑ ΠΑΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΓΑΜΩ40 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ.

Μην πληρωσεις ,στελνουνε παντου και οποιος τσιμπησει. :S :S :S
Αν δεν το ειχες πληρωσει καθε χρονο θα σου στέλνανε ειδοποιητήριο για  να σου το θυμίζουνε και δεν θα ηταν 40 αλλα παραπανω γιατι θα ειχε και τοκους.


 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
τυπε ηρθε προχθες κληση για συγγενικο μου προσωπο γιατι ειχε παρκαρει σε γωνια και εμποδιζε λεει το λεωφορειο  :S

λεπτομερεια ?

εχει φυγει από τη ζωη πριν 11 χρονια  :S
τυπε μπας και πρόκειται για περιπτώση νεκρανάστασης ;
 

Λελέκος

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
εμένα μια φορά μου είχαν γράψει κλήση σε εναν κανονικο δρόμο που είχε θέσεις για παρκινγκ και είχε αλλα 20 αμαξια μπροστα και πίσω μου. δεν είχε καμια απολύτως πινακίδα και η οδος που έγραψε ο αστυνομικός ήταν άλλη. είχε γράψει μόνο εμένα.

φυσικά δεν το πλήρωσα ποτέ.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟς ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΣΑς ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ 2012.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕς ΣΤΟ ΔΗΜΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ Η ΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗς 31 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΩ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ Μ ΛΕΝΕ ΟΝΤΩς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ.ΑΛΛΑ ΜΑΓΚΕς ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.ΘΑ ΠΑΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΓΑΜΩ40 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ.
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Παρακαλώ όχι κεφαλαία.[/color]
[/quote]

να μην πας τυπε...αν δεν παει εφορια (δε το ξερω, ας μας πει καποιος που ξερει)
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
κακως  που την πληρωσες  κληση  απο δημοτικη αστυνομια  τη γραφουμε  στα  αρχιδια μας  γιατι δε μας κανουν τιποτα εγω εχω κληση απο δημο βουλιαγμενης  απο  το  μακρινο 1997  και μου εχουν  κλασει  τα  αρχιδια.......
+1
Κλησεις απο Δημους... δεν πληρωνουμε...
Εγω εχω μια απο δημο Πειραια κ μια απο Αθηνας.. περιπου απο το 2005!
Αν ειναι απο τροχαια.. αλλαζει το θεμα...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
να μην πας τυπε...αν δεν παει εφορια (δε το ξερω, ας μας πει καποιος που ξερει)

Τυπε ατομο απο τον επαγγελματικο μου χωρο, η κορη του ειναι παντρεμενη Αμερικη και εχει 2 7-8 ετων παιδακια, ο δημος Θεσσαλονικης εστειλε ειδοποιητήριο για κληση 15 ευρω που ειχε φαει οταν ηταν φοιτητρια στην συμπρωτεύουσα (υπολογισε για ποσα χρονια πριν μιλαμε).
Πηγε και την πληρωσε γιατι φοβηθηκε λεει να μην βγει κανενα ενταλμα συλληψης και την συλλαβουνε οταν κατεβει στο αεροδρομιο το καλοκαιρι για διακοπες.

Δεν υπαρχει σωτηρια τυπε.  :S :S :S
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.111
Κριτικές
3
Like
1.379
Πόντοι
496
τυπε, σιγα μην της στελναν και τον
  :S :S
ξερεις αν πανε εφορια? :think:
 

Συνημμένα

  • terminator-terminator-30973001-1280-1024.jpg
    terminator-terminator-30973001-1280-1024.jpg
    383,2 KB · Εμφανίσεις: 15

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
200
Κριτικές
19
Like
814
Πόντοι
1.011
εμένα μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν προστεθεί τόκοι και παραμένει στα 40..τρέχα γύρευε και κρίμα να ταλαιπωρείσαι με τέτοιες μαλακίες.
 

aristos 45 sec

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Καλό το να γράφεις τους δήμους, αλλά όταν τα κοστούμια πάνε στην εφορία το πράγμα αλλάζει. Μια κλήση που είχα φάει στο κέντρο ( Θεσσαλονίκη ) φυσικά δεν την πλήρωσα και μου ήρθε μετά από δέκα χρόνια μέσω της εφορίας ( το σχετικό έντυπο οφειλής που όλοι ξέρουμε ) δίχως κάποια ειδοποίηση. Την πλήρωσα με μια προσαύξηση δέκα λεπτών....
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.207
Πόντοι
6.555
Τελος Δεκεμβρίου σε φιλη της ηρθαν απο δημο γλυφαδας 3 κλησεις απληρωτες απο το 2004-2007 !!! ποσο με προσαυξησεις 600 ευρωπουλα....και της ειπαν οτι εαν δεν τις πληρωσει η τουλαχιστον να διακανονισει το ποσο, μεχρι τελος γεναρη τις στελνουν εφορια και αντε καθαρισε....πηγε, διαπραγματευτηκε και τις εκαναν χαρη !!  για εξοφληση σε 8 μηνες.... ειναι αδιστακτοι δεν παιζουν...οταν εχεις βεβαιωμενη οφειλη προς το δημοσιο, δεν υπαρχει περιπτωση θα σε βρουν-θυμηθουν οσα χρονια και αν περασουν
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟς ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΣΑς ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ 2012.ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕς ΣΤΟ ΔΗΜΟ Π ΦΑΛΗΡΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ Η ΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗΡΩΤΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗς 31 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΩ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ Μ ΛΕΝΕ ΟΝΤΩς ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ.ΑΛΛΑ ΜΑΓΚΕς ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ.ΘΑ ΠΑΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΓΑΜΩ40 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ.
warnwarn.gif
 Παρακαλώ[/URL] όχι κεφαλαία.
τυπε αρχικα το ποστ σου μου φανηκε για τον νομο του Πικερ :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Τελος Δεκεμβρίου σε φιλη της ηρθαν απο δημο γλυφαδας 3 κλησεις απληρωτες απο το 2004-2007 !!! ποσο με προσαυξησεις 600 ευρωπουλα....και της ειπαν οτι εαν δεν τις πληρωσει η τουλαχιστον να διακανονισει το ποσο, μεχρι τελος γεναρη τις στελνουν εφορια και αντε καθαρισε....πηγε, διαπραγματευτηκε και τις εκαναν χαρη !!  για εξοφληση σε 8 μηνες.... ειναι αδιστακτοι δεν παιζουν...οταν εχεις βεβαιωμενη οφειλη προς το δημοσιο, δεν υπαρχει περιπτωση θα σε βρουν-θυμηθουν οσα χρονια και αν περασουν

Tυπε δεν ειναι υποπτο που κλησεις που εχουνε πληρωθεί ξαφνικα σκανε μυτη μετα απο πολλα χρονια χωρις τοκο, ενω αυτες που σιγουρα δεν εχουνε πληρωθει έρχονται έντοκα  :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom