Νέα

Άντζελα - Αλκαμένους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokopoco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
λοιπον παιδες η εν λογω κυρια ανοιγει πελατολογιο και μπορειτε να δωσετε τηλ για εξωτερικη εργασια.......το μαλλι 100ε και με κολαρακι διαθεσιμο.......
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Εγώ δίνω μέχρι 25 ευρώ, με CIFάκι και CIMάκι...Αν συμφωνεί τότε να το δώσω το τηλεφωνό μου.
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
και τι εστι αντζελα φιλε kokopoco?
 
OP
OP
kokopoco

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
βραδυνη βαρδια......
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
περισσότερες πληροφορίες γι;α το ποιον και τα προσόντα της κυρίας θα βοηθούσαν. ʼσχετο...λίγο ακριβά δεν το ανοίγει το πελατολόγιό της??
Μπορείς εύκολα να βρεις και με 80-90. Βάλε και το γαμοξενοδοχείο που σε γδύνει....
κι άλλη ερώτηση...ντουέτο της κυρίας άτζελας παίζει με καμιά φίλη της?
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
περισσότερες πληροφορίες γι;α το ποιον και τα προσόντα της κυρίας θα βοηθούσαν. ʼσχετο...λίγο ακριβά δεν το ανοίγει το πελατολόγιό της??
Μπορείς εύκολα να βρεις και με 80-90. Βάλε και το γαμοξενοδοχείο που σε γδύνει....
κι άλλη ερώτηση...ντουέτο της κυρίας άτζελας παίζει με καμιά φίλη της?
Εχει δίκιο ο συναγωνιστής Μοϊκανός! Δεν λέμε όχι να τα σκάσουμε αλλά πρέπει να πάρουμε αυτό που λένε οι μανατζαραίοι value for money, κοινώς να αξίζει την ανταμοιβή για τις υπηρεσίες της η εν λόγω κυρία. Αν δεν είναι δόκιμο να μας δώσει στοιχεία στο thread ίσως μπορούμε να αποκτήσουμε άποψη (μια δοκιμή ίσως μας πείσει!  :knockinb: )  στην Αλκαμένους (το νούμερο δεν συγκράτησα...)) . Όσο για το ντουέτο είναι πάντα μια καλή άποψη ...  :grouphug:
 

gamikulas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Πώς είναι η ʼντζελα στην εμφάνιση ?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Παιδες την Αντζελα την ξερω παρα πολυ καλα γιατι εχω επενδυσει αρκετα σ'αυτην!Αξιζει 100% τα λεφτα της!Η γυναικα λες και ειναι γεννημενη για να κανει Sex.Πρωτη φορα εχω δει υγρο μουνι σε πουτανα!Νομιζεις σχεδον οτι πηδας τη γκομενα σου!Στη φατσα ειναι λιγο εκφυλη,δεν ειναι ομορφη,αλλα εχει ωραια ματια.Παντως απο υπηρεσιες και συμπεριφορα ειναι Top πιστευω αυτη τη στιγμη στην πιατσα.τα 100 ευρω βεβαια τα βρισκω αρκετα,αλλα μιας και εχω κανει τα παντα σχεδον μαζι της,τη συνιστω ανεπιφυλακτα.Τωρα τα αλλα ειναι στο γουστο σας...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
καταθεση ψ.....ης(ψυχης) στην εν λογω κυρια.
για τους παλιους περπατητες ειναι γνωστη στην πιατσα.την θυμαμαι μερικα χρονια που μου την ειχε στειλει γραφειο-καθως και ενα φεγγαρι ειχε δουλεψει στο στουντιο με τα 60 ευρω καρεα 30.
παντως τα 25 ευρω δεν πηγαν για πεταμα.
 

kavliaris29

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
91
Like
2
Πόντοι
0
Δεν λέω, καλό μουνί είναι, αλλά πολύ ξεχυλωμένη.... Όσο για την υγρασία που λέει ο συνάδελφος, το βλέπω απίθανο....
Μάλλον τα μπερδεύει τα χύσια με τις αλοιφές...
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
να ρωτήσω και εγώ κάτι για την ʼντζελα? τι ώρες παίζει? τελειώνεις στο στομά της; thanks εκ των προτερων
 

koukos70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα. Θα με ενδιεφερε και εμενα μια συναντηση με την Αντζελα πριβε, μιας και ο χρονος μου ειναι πολυ περιορισμενος και παντρεμενος γαρ. Μπορειτε να βοηθησετε ενα συναγωνιστη και παλεμαχο μπουρδελιαρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom