Νέα

Χωριατοπουλες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Takhs94
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές.

Πρόσφατα ενα φιλαράκι έπιασε παρτίδες  :fuck1: με μια γκομενίτσα απο επαρχία (κοντά στη Θεσσαλονίκη). Αυτή του ζήτησε να κάνει κονέ σε μια φίλη της κάποιον για παρόμοια κατάσταση.

Θα κανονιστεί για παρασκευή όπως φαίνεται. Εγώ αφήνεται να εννοηθεί οτι δε ξερω/δε με νοιάζει. Φώτο ειδα κ η αλήθεια είναι πως έμπαινα και δεν έβγαινα μέχρι να πάρω σύνταξη. Επίσης μικρούλα εγω 23 αυτή 19  :rockon:

Καμιά σκέψη? Καμιά συμβουλή?

Ισχύει τελικά ότι η χωριατοπούλα τα κάνει ούλα αν δεν ανήκεις στον στενό κύκλο του χωριου?
 

athne

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Οδικός σου δεν σου έδωσε πληροφορίες?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.624
Like
28.746
Πόντοι
6.056
Τυπε την σήμερον ήμερα τα κορίτσια απο την επαρχια ειναι εξίσου προχωρημένα με αυτά στις πόλεις, οπότε αν είναι και εμφανίσιμη θα φας καλά!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Καλησπέρα φίλε . θα πας όμορφα για καφέ και θα βγάλεις τον καλύτερο σου εαυτό . και ότι προκύψει
τι περιμένεις να σου πούμε απο δω? πάνε οι εποχές που ήταν μαζεμένα κοριτσάκια στα χωρια τώρα με το ίντερνετ ειναι ανεπτυγμένα σε όλα τα επίπεδα οπότε να το χειριστείς όπως κάθε κοπέλα. . μπορει να ψάχνουν  πούτσα μπορεί σχέση μπορεί να μην τους αρέσεις απο κοντά οπότε μη μασας να είσαι χαλαρός και να κόψεις κίνηση
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Φίλε η βλάχα που γαμιέται είναι σπαζαρχίδω ελλεηνίδα στο μέγιστο βαθμό!!!! Πως ήταν οι γκόμενες στα 90's αρχές 2000;; Έ έτσι!!! Γιατί ακόμα κι αν είσαι διακριτικός αυτή λόγω περιβάλλοντος δεν έχει αποβάλλει το κόμπλεξ του "γαμιέμαι αριστερά και δεξιά άρα είμαι πουτάνα".Κι αυτό βγαίνει στα πάντα από το πήδημα μέχρι τον καφέ!!!

Ειδικά δε αφού μιλάς και για πιτσιρίκα 19χρονων...χαρά στην υπομονή σου!!!!

Σε αυτές για να γαμήσεις καλά πρέπει να σε νιώσει πιο πάνω της.Στη μαγκιά, στα λεφτά, στα κονέ, σε όλα.Λίγο να χαλαρώσεις θα σε περιμένει στη γωνία να σε υποβιβάσει.
Αν βέβαια σε νιώσει πιο πάνω της θα φας καλά!!!!! γιατί θα προσπαθήσει να σε κρατήσει με κάθε τρόπο αφού θεωρεί ότι στην πραγματικότητα δε σου αξίζει.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
ρε παιδια δεν υπαρχει κανονας σε αυτο εχω βγει και εχω φασωσει απο το πρωτο ραντεβου εχω βγει και εχω κανει καλη γνωριμια
αλλες φορές έχω γαμησει κιόλας
Δεν είναι όλα ίδια σιγά μη βγάλουμε και τις καπότες στο τραπέζι!
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε την σήμερον ήμερα τα κορίτσια απο την επαρχια ειναι εξίσου προχωρημένα με αυτά στις πόλεις, οπότε αν είναι και εμφανίσιμη θα φας καλά!

Αυτο το υπέθεσα απλα γενικά λέγεται ότι είναι κ πιο εύκολες αν είσαι εκτος χωριού και είσαι εμφανίσιμος κ ξέρεις να κάνεις αξιοπρεπές παιχνίδι. Είναι εμφανίσιμη και πολύ μάλιστα αλλά απο φώτο δε με κομπλάρει. Οπότε στο σωστό βαθμό.

Καλησπέρα φίλε . θα πας όμορφα για καφέ και θα βγάλεις τον καλύτερο σου εαυτό . και ότι προκύψει
τι περιμένεις να σου πούμε απο δω? πάνε οι εποχές που ήταν μαζεμένα κοριτσάκια στα χωρια τώρα με το ίντερνετ ειναι ανεπτυγμένα σε όλα τα επίπεδα οπότε να το χειριστείς όπως κάθε κοπέλα. . μπορει να ψάχνουν  πούτσα μπορεί σχέση μπορεί να μην τους αρέσεις απο κοντά οπότε μη μασας να είσαι χαλαρός και να κόψεις κίνηση


το θέμα που ήθελα να θίξω είναι οτι περιμένω να ναι πιο εύκολη η φάση δεδομένου ότι βγάζω τον καλύτερο εαυτό μου εκείνη τη στιγμή. Επισης υποννοήθηκε ότι ψάχνουν σε πρώτη φάση πούτσο. Κ εννοείται δεν ισχύει 100% ότι θα πούμε δε κάνουμε θετική επιστήμη κ η διακριτικότητα χρειάζεται για να είμαστε εμείς σωστοί όχι απλά για να γαμήσουμε.

Φίλε η βλάχα που γαμιέται είναι σπαζαρχίδω ελλεηνίδα στο μέγιστο βαθμό!!!! Πως ήταν οι γκόμενες στα 90's αρχές 2000;; Έ έτσι!!! Γιατί ακόμα κι αν είσαι διακριτικός αυτή λόγω περιβάλλοντος δεν έχει αποβάλλει το κόμπλεξ του "γαμιέμαι αριστερά και δεξιά άρα είμαι πουτάνα".Κι αυτό βγαίνει στα πάντα από το πήδημα μέχρι τον καφέ!!!

Ειδικά δε αφού μιλάς και για πιτσιρίκα 19χρονων...χαρά στην υπομονή σου!!!!

Σε αυτές για να γαμήσεις καλά πρέπει να σε νιώσει πιο πάνω της.Στη μαγκιά, στα λεφτά, στα κονέ, σε όλα.Λίγο να χαλαρώσεις θα σε περιμένει στη γωνία να σε υποβιβάσει.
Αν βέβαια σε νιώσει πιο πάνω της θα φας καλά!!!!! γιατί θα προσπαθήσει να σε κρατήσει με κάθε τρόπο αφού θεωρεί ότι στην πραγματικότητα δε σου αξίζει.

Σωστό σε βρίσκω αλλά η οποιαδήποτε θέλει να σε βρίσκει πάνω είναι γνωστο φαινόμενο κ το εφαρμόζουν όλες απλά σε ίδιο βαθμό. Ετσι επιλέγουν! Υπόθηκε ξεκάθαρα ότι θέλει μεγαλύτερο κ άγριο τύπο (απο άποψη αυτοπεποίθησης κ ζωηράδας)

Επίσης γιαυτό ζητήθηκε απο τον φίλο μου λόγω του ότι ο κύκλος του δεν έχει καμία σχέση με τον δικό της. Ωστε να κάνει ότι θέλει χωρίς να την κρίνουν.

Οδικός σου δεν σου έδωσε πληροφορίες?

Ο δικος μου είπε ότι η δικιά του είναι κλασσικό friends with benefits με το αρκετό ποσοστό ελπίδας μετατροπής σε σχέση ώστε ναναι τέλεια σε κρεβάτι κ συμπεριφορά (μέχρι να χαλάσει προφανώς αλλα ζμπουτσα μας)
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.815
Κριτικές
1
Like
32.558
Πόντοι
6.256
Με τις ελληνιδες ολα ειναι πιθανα,
Εκτος απο το να γαμησεις αμεσως.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
ΠωΠω!

Προσέχεται μία ανάγκη για βουκωλικό!

Ανάμεσα σε στάχυα, στάνες κι αιγοπρόβατα, χοίρους και γελάδια.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Με τις ελληνιδες ολα ειναι πιθανα,
Εκτος απο το να γαμησεις αμεσως.


Σε 4-5 ραντεβού εντός βδομάδας γαμάς, εφόσον σε γουστάρει και δεν έχεις κάνει μαλακία. Αν όχι , έχεις λάθος στόχο πρέπει να πας ΓΙΑ ΑΛΛΗ.
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Παιξτο αδιάφορος και στα αρχιδιά σου κάνε χαβαλέ με όλους και όταν έρθει η στιγμή και σου κάνει κινηση βγαλτον έξω και δείξε της τι κουβαλάς πάνω σου
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Με τις ελληνιδες ολα ειναι πιθανα,
Εκτος απο το να γαμησεις αμεσως.

Φιλε και γω καταβαθος αυτης της αποψης ειμαι. Τα τελευταία δύο χρόνια έκανα κάποιες αλλαγές στη ζωή, την εμφάνιση και τη συμπεριφορά μου τις οποίες έτσι και αλλιώς ήθελα ώς άντρας, όχι απλά για τις γκόμενες. Και βλέπω μια άλλη συμπεριφορά ακόμα και απο κάποιες που με κοιτούσαν σα να χα λέπρα.

Για τον κατάλληλο θεωρώ όλες γαμιούνται και μπορεί κ μέσα σε λίγες ώρες.

ΠωΠω!

Προσέχεται μία ανάγκη για βουκωλικό!

Ανάμεσα σε στάχυα, στάνες κι αιγοπρόβατα, χοίρους και γελάδια.

Η σε γαμηστρώνα φίλου στη θεσσαλονίκη όπου θα γίνει κ η έξοδος :knockinb: Αλλα ντάξει μάλλον είσαι πιο ποιητής απο μένα. :2funny:

Σε 4-5 ραντεβού εντός βδομάδας γαμάς, εφόσον σε γουστάρει και δεν έχεις κάνει μαλακία. Αν όχι , έχεις λάθος στόχο πρέπει να πας ΓΙΑ ΑΛΛΗ.

Θα συμφωνήσω η δύναμη του άντρα είναι ότι αυτος διαλέγει. Και ας λένε ότι διαλέγει η γυναίκα. Αν δεν την διαλέξεις δε γίνεται τπτ.  :hi:

Κ εκτός αυτού ότι μπορεί να σηκωθεί κ να φύγει όποτε γουστάρει (προ γάμου και/ή παιδιου)

Παιξτο αδιάφορος και στα αρχιδιά σου κάνε χαβαλέ με όλους και όταν έρθει η στιγμή και σου κάνει κινηση βγαλτον έξω και δείξε της τι κουβαλάς πάνω σου

Σωστότατος. Το παλικάρι ειναι ο κολλητός μου οπότε μονο με αυτόν να μιλούσα θα βγαζα άλλο αέρα. Επιπλέον δε ξέρω τη δικιά του αλλά ξέρω αρκετά ώστε να μαι ευχάριστος και μαζί της.

Ζήτησα απτο φίλο να μην αναφέρει ότι ξέρω για τη φάση. Δε συμφέρει να δείξω το χαρτί μου. Εγώ θα το βγάλω και αυτή θα το παίξει  :erection:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Καλησπέρα συναγωνιστές.

Πρόσφατα ενα φιλαράκι έπιασε παρτίδες  :fuck1: με μια γκομενίτσα απο επαρχία (κοντά στη Θεσσαλονίκη). Αυτή του ζήτησε να κάνει κονέ σε μια φίλη της κάποιον για παρόμοια κατάσταση.

Θα κανονιστεί για παρασκευή όπως φαίνεται. Εγώ αφήνεται να εννοηθεί οτι δε ξερω/δε με νοιάζει. Φώτο ειδα κ η αλήθεια είναι πως έμπαινα και δεν έβγαινα μέχρι να πάρω σύνταξη. Επίσης μικρούλα εγω 23 αυτή 19  :rockon:

Καμιά σκέψη? Καμιά συμβουλή?

Ισχύει τελικά ότι η χωριατοπούλα τα κάνει ούλα αν δεν ανήκεις στον στενό κύκλο του χωριου?
οτι θα σε κυνηγανε ολοι οι rednecks του χωριου με δικανα, τσουγκρανες,δαδια,πισσα,πουπουλα και γαιδουρι πανω στο οποιο θα σε περιφερουν :priest: :zombie: σε απασχολει :think: :S :S :S
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
οτι θα σε κυνηγανε ολοι οι rednecks του χωριου με δικανα, τσουγκρανες,δαδια,πισσα,πουπουλα και γαιδουρι πανω στο οποιο θα σε περιφερουν :priest: :zombie: σε απασχολει :think: :S :S :S

Μπαααααα δεν αφηνουμε ιχνη :P
Κινουμαστε απτις σκιες μπας κ δουμε φως χχαχαχαχαχα :wanker:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Μπαααααα δεν αφηνουμε ιχνη :P
Κινουμαστε απτις σκιες μπας κ δουμε φως χχαχαχαχαχα :wanker:
Τα παν και αλλοι τυπε,θα σε βρουν οι αρχαιολογοι οταν ερθει το μετρο στο χωριο της τυπισσας :priest: :priest: :S :S :S
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.119
Πόντοι
216
Οι περισσότερες πουτανες της Αθηνας, χωριατοπούλες από τα χωρια των Βαλκανίων είναι
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.155
Κριτικές
35
Like
4.461
Πόντοι
2.046
Φιλε και γω καταβαθος αυτης της αποψης ειμαι. Τα τελευταία δύο χρόνια έκανα κάποιες αλλαγές στη ζωή, την εμφάνιση και τη συμπεριφορά μου τις οποίες έτσι και αλλιώς ήθελα ώς άντρας, όχι απλά για τις γκόμενες. Και βλέπω μια άλλη συμπεριφορά ακόμα και απο κάποιες που με κοιτούσαν σα να χα λέπρα.

Για τον κατάλληλο θεωρώ όλες γαμιούνται και μπορεί κ μέσα σε λίγες ώρες.

Η σε γαμηστρώνα φίλου στη θεσσαλονίκη όπου θα γίνει κ η έξοδος :knockinb: Αλλα ντάξει μάλλον είσαι πιο ποιητής απο μένα. :2funny:

Θα συμφωνήσω η δύναμη του άντρα είναι ότι αυτος διαλέγει. Και ας λένε ότι διαλέγει η γυναίκα. Αν δεν την διαλέξεις δε γίνεται τπτ.  :hi:

Κ εκτός αυτού ότι μπορεί να σηκωθεί κ να φύγει όποτε γουστάρει (προ γάμου και/ή παιδιου)

Σωστότατος. Το παλικάρι ειναι ο κολλητός μου οπότε μονο με αυτόν να μιλούσα θα βγαζα άλλο αέρα. Επιπλέον δε ξέρω τη δικιά του αλλά ξέρω αρκετά ώστε να μαι ευχάριστος και μαζί της.

Ζήτησα απτο φίλο να μην αναφέρει ότι ξέρω για τη φάση. Δε συμφέρει να δείξω το χαρτί μου. Εγώ θα το βγάλω και αυτή θα το παίξει  :erection:
Τυπε αυτες τις μαλακιες οτι ο αντρας διαλεγει και οχι η γυναικα ποιος τις λεει?
 
OP
OP
T

Takhs94

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε αυτες τις μαλακιες οτι ο αντρας διαλεγει και οχι η γυναικα ποιος τις λεει?

Εγω οπως το σκεφτομαι λεω πανω απο ολα. Ο "νομος" που κυκλοφορει ειναι οτι αυτες διαλεγουν αρα πολλες φορες εχουν το πανω χερι. Αλλα αν δεν θελω εγω ουτε να την κοιταξω πως θα με διαλεξει? ;)

Γιαυτο θεωρω οτι και μεις εχουμε διαπραγματευτικο χαρτι αλλα το ξεχναμε πολλες φορες. Μπορουμε να χουμε στανταρ, οχι μονο σε εμφανιση, αν κατι δε σου αρεσει την χεζεις κ φευγεις.

Δεδομενο οτι μπορει να εχεις αλλη αποψη. Καλο ειναι να την ακουσουμε και απο κει και υστερα μπορουμε να συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε. Γιαυτο εγινε κ το ποστ γτ ηθελα αποψεις αλλωστε.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.018
Like
1.119
Πόντοι
216
Με ποια κριτήρια όμως διαλεγουν αυτές?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom