Νέα

Κεντρικα ξενοδοχεια Αθηνας (Τιτανια, Παρκ(Radison), Stanley ,Caravel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stefanos127
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stefanos127

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Exω μια ειδικη περιπτωση κυριας που θελει μονο σοβαρα ξενοδοχεια στο κεντρο .
Σαν αυτα προκρινω τα Τιτανια ,Παρκ(Radison) , Stanley και Caravel.
Η ερωτηση μου : Παιρνω εγω ενα δωματιο και μαλλον   δινω και ταυτοτητα .
Αυτο ειναι ΟΚ.
Ομως η κυρια θα μπορεσει να ελθει ανενοχλητη στο δωματιο η θα πρεπει να
"απολογηθει " στην ρεσεψιον για το που θελει να παει ?
 

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
97
Πόντοι
1
Για το Τιτανια και το president μπορω να σου πω. Εχει πολυ δουλεια και οι ρεσεπτιονιστ δεν δινουν σημασια. Τωρα αν περασει 2 - 3 τη νυχτα δεν ξερω.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.210
Πόντοι
25.786
Σε όλα όσα ανέφερες δεν χρειάζεται καρτούλα στο ασανσέρ.

Άρα μπαινεις αεράτα, προχωράς και δεν σε ρωτάει κανείς τίποτα.
 

franky

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
109
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Πριν 5-6 χρόνια στο Τιτάνια, σταματήσαν μια φίλη μας που είχε έρθει να μας βρει. Ζήτησαν σε ποιο δωμάτιο θα ανέβει και μας πήραν τηλ για επιβεβαίωση. Φίλη, χωρίς παρουσιαστικό πουτάνας
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
στο ραντισον κ στο πρεσιντεντ ειναι φουλ στα εσκορτ


 

vincenzo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
477
Κριτικές
1
Like
403
Πόντοι
21
Επιβεβαιώνω και για Caravel. Τα συγκεκριμένα ξενοδοχεία έχουν πολύ δουλειά, περνάει πολύς κόσμος και κανεις δεν θα δώσει καμιά απολύτως σημασία.
Ακόμα και το Hilton που έχει κάρτα στο ασανσέρ δεν ειναι πρόβλημα, απλά πρέπει να περιμένεις την γυναίκα στην είσοδο.
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
για μενα καλυτερο ειναι το hilton που ειπε ο φιλος,η γυναικα μπορει να μπει απο τον πισω δρομο,απο το γκαραζ να παρει το ασανσερ, χωρις καν να περασει απο την ρεσεψιον(κανεις δεν θα την ρωτησεθ ,απλα θα πρεπει
να περιμενεις την γυναικα στην εισοδο του ασανσερ,μονο παρε κανενα μπουκαλι νερο για μαζι σου γιατι το χρεωνουν 4 ευρω και γενικοτερα εχει τρελες χρεωσεις.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Για το Τιτανια και το president μπορω να σου πω. Εχει πολυ δουλεια και οι ρεσεπτιονιστ δεν δινουν σημασια. Τωρα αν περασει 2 - 3 τη νυχτα δεν ξερω.
president ζητανε ταυτοτητα φιλε...ισως το μοναδικο που ζηταει ταυτοτητα σε επισκεπτες...
 
OP
OP
S

stefanos127

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
To President που ρωτησα τηλεφωνικα , μου ειπαν οτι θελει να κρατησουν  και τα στοιχεια του επισκεπτη . Περιεργο αλλα ετσι μου ειπαν .
Για το Στανλευ ,ξερει κατι καποιος φιλος ?
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
To President που ρωτησα τηλεφωνικα , μου ειπαν οτι θελει να κρατησουν  και τα στοιχεια του επισκεπτη . Περιεργο αλλα ετσι μου ειπαν .
Για το Στανλευ ,ξερει κατι καποιος φιλος ?
ολα ηρεμα....κρυσταλ καλυτερα, ακομα πιο ινκογκνιτο!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
8
Like
2.836
Πόντοι
736

sam(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
για μενα καλυτερο ειναι το hilton που ειπε ο φιλος,η γυναικα μπορει να μπει απο τον πισω δρομο,απο το γκαραζ να παρει το ασανσερ, χωρις καν να περασει απο την ρεσεψιον(κανεις δεν θα την ρωτησεθ ,απλα θα πρεπει
να περιμενεις την γυναικα στην εισοδο του ασανσερ,μονο παρε κανενα μπουκαλι νερο για μαζι σου γιατι το χρεωνουν 4 ευρω και γενικοτερα εχει τρελες χρεωσεις.
Στο Χιλτον πρεπει να περιμενεις την γυναικα στο ισογειο διοτι για να ανεβεις με το ασανσερ χρειαζεται η καρτα του δωματιου . Επιση δεν καταλαβαινω γιατι να παρετε μπουκαλακι νερο ; Το νερο της Αθηνας ειναι ποσιμο και καθαρο .Απο τα ελαχιστα νερα μεγαλουπολεων που πινεται ανετα . Καλα χυσιματα παιδες ;)
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
807
Κριτικές
104
Like
5.312
Πόντοι
17.436
Στο Crystal το καλοκαίρι μου ζήτησαν ταυτότητα στην γκόμενα και πήραν και τηλ.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
9
Like
3.209
Πόντοι
736
Στο Stanley αν ανέβεις μαζί δεν σε ρωτάνε ποτέ, αλλά δεν έχει δωμάτια ημιδιαμονής
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
807
Κριτικές
104
Like
5.312
Πόντοι
17.436
Εμπειρια μου πριν 10 μερες...τι να πω...

Φίλε zad μπορεί να ήταν στην ευχέρεια του υπαλλήλου ή για την ώρα διότι εγώ την πήρα απόγευμα και μάλλον για αυτό την ζήτησαν τα χαρτιά
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
306
Πόντοι
281
Όπου και εάν είσαι , εάν πας ασανσέρ αεράτος δε ρωτάνε τίποτα ( για το χιλτον δε ξέρω )
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.970
Κριτικές
4
Like
7.344
Πόντοι
2.306
Το νεο ξενοδοχείο Wyndham στην Πλ. Καραϊσκάκη ειναι καλη περίπτωση. Εχει πλαϊνή είσοδο που βγάζει απευθείας στο ασανσέρ και δεν περνάς απο ρεσεψιόν. Απλά τσούζει η τιμή γιατί ειναι 5αστερο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom