Νέα

Hammam Bath in Athens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
121
Πόντοι
1
Εχει κανείς αποψή για τον συγκεκριμενο χώρο μασαζ που βρίσκεται στο Θησείο? Ξέρω πως δεν είναι κατι το πονηρό,απλά θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος κάτι.thx thx thx
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Μη πας δε θα γαμησεις αλλα θα γαμησει ο ιδιοκτητης και ο μασερ με τα λεφτα σου. μακρυα! ο μονος λογος να παμε σε τετοια μερη ειναι αν το προσωπικο ειναι δηλωμενοι πουστηδες
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
γενικα οταν προκειται για υπηρεσιες (χαμαμ, καφε, μπαρ κλπ) αφηνουμε τα λεφτα μας μονο σε μερη που το προσωπικο ειναι γυναικες η γκει.
 
OP
OP
M

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
121
Πόντοι
1
γενικα οταν προκειται για υπηρεσιες (χαμαμ, καφε, μπαρ κλπ) αφηνουμε τα λεφτα μας μονο σε μερη που το προσωπικο ειναι γυναικες η γκει.
Δεν θελω να παω για να γαμησω.απλα ηθελα γνωμες για τον χωρο.αν αξοιζει μια επισκεψη για κανονικο χαλαρωμα
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Μη πας δε θα γαμησεις αλλα θα γαμησει ο ιδιοκτητης και ο μασερ με τα λεφτα σου. μακρυα! ο μονος λογος να παμε σε τετοια μερη ειναι αν το προσωπικο ειναι δηλωμενοι πουστηδες
για τι τιμες μιλαμε τυπε?
 
OP
OP
M

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
318
Like
121
Πόντοι
1
ναι και τιμες και γενικα αν καποιος το εχει επισκεφτεί να μας πει εντυπώσεις.
 

squeazy

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
108
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Πιστο αντιγραφο των Τουρκικων Χαμαμ της Πολης με καλές υπηρεσίες και τιμές από 25 εως 45 ευρω για Χαμάμ. Προτείνεται ανεπιφύλακτα στο προγραμμα των 45 ευρώ. Αναλυτικές πληροφορίες για τιμες και προγράμματα στο site τους.
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
451
Πόντοι
36
Τελικά τι παίζει εκεί ρε μπαχαλακηδες;
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Τίποτα δε παίζει , είναι ένα απλό Χάμαμ ( το τίποτα αφορά το τη περιμένει ο απλός επισκέπτης . Ακόμη και ο σταθερός πελάτης σε τέτοια μέρη μπορεί να μην ζήσει τις εμπειρίες των πονηρών μαγαζιών . )
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16


Δεν πάμε καθόλου καλά...Εγώ που πήγα μπορώ να διαβεβαιώσω πως δεν παρέχει περίεργες υπηρεσίες.

Είχα κλείσει ραντεβού και οδηγήθηκα στο κοινό χαμάμ που όλες έριχναν νερά πάνω τους (με μαγιώ εννοείται φορεμένο
όλες μας) και τα ξύλινα τσόκαρα. Περιμέναμε τη σειρά μας, διαλέγαμε μασέρ μας έκανε μασάζ στην μαρμάρινη πλάκα
μας σαπούνιζε και μας ξέπλενε. Εγώ ντράπηκα να διαλέξω τον άντρα και διάλεξα μια που με μελάνιασε.

Μετά κέρναγαν πράσινο τσάι με λουκούμια και η λυπητερή ήταν στα 45 ευρώ.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δεν πάμε καθόλου καλά...Εγώ που πήγα μπορώ να διαβεβαιώσω πως δεν παρέχει περίεργες υπηρεσίες.

Είχα κλείσει ραντεβού και οδηγήθηκα στο κοινό χαμάμ που όλες έριχναν νερά πάνω τους (με μαγιώ εννοείται φορεμένο
όλες μας) και τα ξύλινα τσόκαρα. Περιμέναμε τη σειρά μας, διαλέγαμε μασέρ μας έκανε μασάζ στην μαρμάρινη πλάκα
μας σαπούνιζε και μας ξέπλενε. Εγώ ντράπηκα να διαλέξω τον άντρα και διάλεξα μια που με μελάνιασε.

Μετά κέρναγαν πράσινο τσάι με λουκούμια και η λυπητερή ήταν στα 45 ευρώ.

Δεν ηταν ωραιος ο μασερ και δεν τον διαλεξες ή απλα ντραπηκες?
Ελεγε τιποτα αυτη που σε μελανιασε? :grin:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Δεν ηταν ωραιος ο μασερ και δεν τον διαλεξες ή απλα ντραπηκες?
Ελεγε τιποτα αυτη που σε μελανιασε? :grin:

Ο μασέρ ήταν τρελό μωρό εξού και κόμπλαρα  :boobies:

Η μασέρ ήταν απότομη, άγαρμπη και όλο "δεν χαλάρώνετε", ε ναι μωρή
όταν μου βάζεις τόση πίεση λογικό είναι να μη χαλαρώσω!

Και οι δυο φοράγαν ένα σαν σάλι πάνω τους, απλά ο μασέρ ήταν τοπλεςς, ενώ η μασέρ
τυλιγμένη και πάνω όπως είναι φυσικό.

Μετά με πήρε από το μπράτσο ένας άλλος και με οδήγησε στο σαλονάκι και μου έφεραν
τσάι και τρία μικρά λουκούμια διαφορετικών γεύσεων. Από τσάι είχε μαύρο, πράσινο
και καρκαντέ (από ιβύσκο).

Θα ξαναπήγαινα αν δεν λυπόμουν τα 45 ευρώ και απλά θα τους δηλώσω αν είναι να με
περιλάβει άντρας μπας και γλιτώσω τις μελανιές η ασπρουλιάρα.

Θα του το έδινα το τηλεφωνάκι του μασέρ αλλά δεν ήθελα να τον αντικειμενοποιήσω
σεξουαλικά  :-
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ο μασέρ ήταν τρελό μωρό εξού και κόμπλαρα  :boobies:

Η μασέρ ήταν απότομη, άγαρμπη και όλο "δεν χαλάρώνετε", ε ναι μωρή
όταν μου βάζεις τόση πίεση λογικό είναι να μη χαλαρώσω!

Και οι δυο φοράγαν ένα σαν σάλι πάνω τους, απλά ο μασέρ ήταν τοπλεςς, ενώ η μασέρ
τυλιγμένη και πάνω όπως είναι φυσικό.

Μετά με πήρε από το μπράτσο ένας άλλος και με οδήγησε στο σαλονάκι και μου έφεραν
τσάι και τρία μικρά λουκούμια διαφορετικών γεύσεων. Από τσάι είχε μαύρο, πράσινο
και καρκαντέ (από ιβύσκο).

Θα ξαναπήγαινα αν δεν λυπόμουν τα 45 ευρώ και απλά θα τους δηλώσω αν είναι να με
περιλάβει άντρας μπας και γλιτώσω τις μελανιές η ασπρουλιάρα.

Θα του το έδινα το τηλεφωνάκι του μασέρ αλλά δεν ήθελα να τον αντικειμενοποιήσω
σεξουαλικά  :-

E ξαναπηγαινε για παρτη του. :cheesy:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
Δεν πάμε καθόλου καλά...Εγώ που πήγα μπορώ να διαβεβαιώσω πως δεν παρέχει περίεργες υπηρεσίες.

Είχα κλείσει ραντεβού και οδηγήθηκα στο κοινό χαμάμ που όλες έριχναν νερά πάνω τους (με μαγιώ εννοείται φορεμένο
όλες μας) και τα ξύλινα τσόκαρα. Περιμέναμε τη σειρά μας, διαλέγαμε μασέρ μας έκανε μασάζ στην μαρμάρινη πλάκα
μας σαπούνιζε και μας ξέπλενε. Εγώ ντράπηκα να διαλέξω τον άντρα και διάλεξα μια που με μελάνιασε.

Μετά κέρναγαν πράσινο τσάι με λουκούμια και η λυπητερή ήταν στα 45 ευρώ.

κάπως έτσι δηλαδή ??

%CE%9A%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%93%CE%99%CE%91%CE%9D%CE%97.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom