Νέα

Παιχνίδι σε αποδυτήρια και σάουνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxniner
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 432
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Στα αποδυτήρια των γυμναστηρίων και κυρίως στις σαουνες γίνεται παιχνιδάκι, λίγο μαλακια, λίγο πίπα κλπ .  Αυτό όμως είναι άλλο θέμα και απορώ που τα πουστρακια δεν το έχουν ανοίξει .
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
20
Πόντοι
0
Στα αποδυτήρια των γυμναστηρίων και κυρίως στις σαουνες γίνεται παιχνιδάκι, λίγο μαλακια, λίγο πίπα κλπ .  Αυτό όμως είναι άλλο θέμα και απορώ που τα πουστρακια δεν το έχουν ανοίξει .
ε βρεθηκες εσυ η αρχιπουστρα να το ανοιξει good job :rockon:
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
451
Πόντοι
36
ε βρεθηκες εσυ η αρχιπουστρα να το ανοιξει good job :rockon:
Πάντα υπάρχει ο πρώτος.
Ευτυχώς που τους παίρνουνε είδηση και κάνουμε μπάνιο σπίτι μας μετά την προπονηση.το μάτι τους καρφωμένο ειναι
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Στα αποδυτήρια των γυμναστηρίων και κυρίως στις σαουνες γίνεται παιχνιδάκι, λίγο μαλακια, λίγο πίπα κλπ .  Αυτό όμως είναι άλλο θέμα και απορώ που τα πουστρακια δεν το έχουν ανοίξει .
Καυλιαρη δε τη μπαλευεις ετσι? Υπαρχουν καποιες πουστρες που δειχνουν το πουλι τους δεξια κ αριστερα αλλα ευτυχως δε μου εχουν τυχει τετοια σκηνικα στο γυμναστηριο! Στο γυμναστηριο πας για να κανεις τη δουλεια σου οχι για να τους πλακωσεις ολους στα τσιμπουκια!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
532
Πόντοι
306
Καυλιαρη δε τη μπαλευεις ετσι? Υπαρχουν καποιες πουστρες που δειχνουν το πουλι τους δεξια κ αριστερα αλλα ευτυχως δε μου εχουν τυχει τετοια σκηνικα στο γυμναστηριο! Στο γυμναστηριο πας για να κανεις τη δουλεια σου οχι για να τους πλακωσεις ολους στα τσιμπουκια!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_3:
τι ν τουτοι ρε πουσταλεκο;με το ζορι να μας που οτι παντου υπαρχουν λουγγρες.....τον τυπο τον κοβω να ψηνεται για καμια αλληλομαλακια για αρχη και βλεπει
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Στα αποδυτήρια των γυμναστηρίων και κυρίως στις σαουνες γίνεται παιχνιδάκι, λίγο μαλακια, λίγο πίπα κλπ .  Αυτό όμως είναι άλλο θέμα και απορώ που τα πουστρακια δεν το έχουν ανοίξει .

Δεν εχει πουστρακια το site τυπε.  :S :S :S
 
OP
OP
xxxniner

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Δεν εχει πουστρακια το site τυπε.  :S :S :S
τα γυμναστήρια γεμάτα από πουατρακια, συχνάζουν στα αποδυτήρια για να χαζεύουν τους ψωλαραδες .  Μου έχει τύχει λάιτ παιχνιδάκι, έχω πιπωσει κ α ι πουστρακι στην σάουνα .  Τα περισσότερα φοβούνται να το δείξουν .
 
OP
OP
xxxniner

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
ε βρεθηκες εσυ η αρχιπουστρα να το ανοιξει good job :rockon:
και συ η κρυφοπουστρα να απαντήσεις .
Εγώ έκρυψα ποτέ ότι δεν έχω ταμπού στον έρωτα και δεν με ενδιαφέρει αν είναι άντρας ή γυναίκα αν μου κάνει η φάση .  Πουστης δεν είμαι γιατί δεν κάνω μονογαμικη σχέση με άντρα ούτε ποτέ γλωσσοφιλα με άντρες και πουστρακια .
 
OP
OP
xxxniner

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Πάντα υπάρχει ο πρώτος.
Ευτυχώς που τους παίρνουνε είδηση και κάνουμε μπάνιο σπίτι μας μετά την προπονηση.το μάτι τους καρφωμένο ειναι
οι κομπλεξικοί με τις ψωλεςτους κάνουν μπάνιο σπιτι.
Τεσπα ας μιλήσει κάποιο πουστρακι ανοιχτά και
 

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
6
Πόντοι
0
παντως και στο δικο μου γυμναστήριο ολοι ψαχνονται. ειδικα στο χαμαμ, οπου μπαινουν μονο με μια πετσετα, η οποια υποτιθεται οτι κρυβει τα καυλιά τους αλλα φαινονται ολα. καποιοι τον χαιδευουν κιολας και μετα πανε στο ντουζ και κοιτανε αν θα τους ακολουθησει κανεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: banofi

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
6
Πόντοι
0
χτες στο χαμαμ, σε μια φαση εμεινα μονος με εναν τυπο ο οποιος ξαφνικα μου τον επιασε, μου τον επαιξε λιγο κ αρχισε να με πιπονει. τον σταματησα ομως γιατι δεν μου αρεσε. αν ηταν κανενας καυλαρος...
μετα πηγα για ντουζ και ακούγονταν διαφοροι ηχοι απο διπλανη ντουζιερα. μαλλον καποιοι... :fuck2:
πολυ παιχνιδι σας λεω..
 

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
6
Πόντοι
0
και στο δικο μου κανουν. αλλα μετα την γυμναστικη... :erection:
 

jacob_89

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2014
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
μήπως πας σε ένα γυμναστηριο στον πυργο αθηνων (ας μην κανω διαφημιση) ?
τα σκηνικά που ακούω μου θυμίζουν το γυμναστήριό μου ;-)
 

horny26

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2016
Μηνύματα
60
Like
6
Πόντοι
0

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
τα γυμναστήρια γεμάτα από πουατρακια, συχνάζουν στα αποδυτήρια για να χαζεύουν τους ψωλαραδες .  Μου έχει τύχει λάιτ παιχνιδάκι, έχω πιπωσει κ α ι πουστρακι στην σάουνα .  Τα περισσότερα φοβούνται να το δείξουν .

Συμφωνώ με τον φίλο :)
Εγώ δύο φορές που έχω πάει σε γυμναστήριο από λίγους μήνες κάθε φορά... καταλίγο να παιρνάω όλη την ώρα στα αποδυτήρια παρά στα όργανα. δηλαδή κι εκεί με όργανα ασχολούμαι αλλά δεν κάνω μυς... καταλαβαίνετε :) και γι αυτό δεν πάω συχνά.

επίσης εγώ και θάρρος έχω όταν πρόκειται για πούτσο και είμαι πολύ εκφραστικός οπότε όλοι με καταλαβαίνουν γιατί καρφώνομαι κιόλας.
οπότε είχα γλύψει κάποιους, πάντα θα υπάρχουν αυτοί οι ομοφοβικοί που σε καταλαβαίνουν και σε αγριοκοιτάνε λες και θέλουν να σε σκοτώσουν, και θα υπάρχουν και ανοιχτόμυαλοι άντρακλες που θα σε καταλάβουν και θα παίξουν μαζί σου, και δεν εννοώ φάση. αλλά με άφηναν να τους παίρνω μάτι, κάναμε αστεία κτλπ.

και η δεύτερη φορά στο yava πετρούπολης... στην αρχή είπα να κάνω γυμναστική να πάρω λίγο όγκο να δυναμώσω κιόλας, αλλά είναι άθλιο... καμία σημασία οι γυμναστές και δεν είδα καμία διαφορά κάτι μήνες που πήγαινα.... έτσι όλο και συχνότερα, παίρναγα τη περισσότερη ώρα στα αποδυτήρια...και σάουνα. (το προηγούμενο που ανέφερα είχε χαμάμ που είναι πιο ανεκτικό να κάθεσαι)
Και στα δύο.... προτιμούσα να μπαίνω όταν είναι κλειστά, γιατί με την πολύ ζέστη δεν μπορείς να κάτσεις και πολύ ώρα...

οπότε είχα φτάσει σε σημείο... 20' γυμναστική και μπορεί και 2ώρες στα αποδυτήρια :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Και συνεχίζω γιατί έχω αρκετά να πω! :cheesy:
εκεί λοιπόν... δεν πήρα ίσως και καμία πίπα αν θυμάμαι καλά...για 5-6 μήνες που πήγαινα.
αλλά έπαιρνα πολύ μάτι..., μύριζα αρκετά φανελάκια και κάλτσες ιδρωμένα όταν ο άλλος έμπαινε για ντους... και γενικά πολύ μάτι, πολύ ωραία σώματα.

ααα σε αυτό έγλυψα και αρκετές φορές τη λεκάνη, όταν έμπαινε καποιος καύλαρος και μετά είχε κάτουρα γύρω γύρω :)
την έπεσα σε πάρα πολλούς με τρόπο στη σάουνα, και με κατάλαβαν αρκετοί αλλά δεν ήθελαν μάλλον. ντρέπονται/φοβούνται κιόλας.

αλλά ωραία σκηνικά...
1. μία φορά εντελώς τυχαία στον κάδο που πετάμε τα χαρτιά, δίπλα στο νιπτήρα... βλέπω μέσα ένα λευκό εσώρουχο. από τα λευκά κλασικά σλιπ αλλά νέας γενιάς, και από το μέγεθος κατάλαβα ότι ήταν νεαρού. ήταν αρκετά βρώμικο μπροστά και λίγο πίσω :) λογικά γι αυτό το πέταξε... και το πήρα... το έφερα σπίτι μου και το μύριζα που και που για δύο χρόνια :)
και
2. μία μέρα, μπαίνει ένα τσιγγανάκι στα ντους... και βλέπω στο χώρισμα με τις διπλανές ντουζιέρες που αφήνει συνήθως κανείς τη πετσέτα, το εσώρουχο, το αφρόλουτρο, γενικά εκεί ξεχνούσαν αρκετοί πράγαμτα... και πιάνει το τσιγγανάκι ένα ξυραφάκι... μου έκανε μεγάλη εντύπωση...λέω wow.... μηδέν κανόνες υγιεινής... και το είπα αυτό εγώ που έγλυφα τη λεκάνη :P τεσπα....

και παίδες... βγαίνει.... πάω εγώ μετά στη ντουζιέρα του, το έκανα συχνά αυτό και έγλυφα ακόμα και το πάτωμα, σκεπτόμενος ότι γλύφω κάτι από τον παίδαρο που πλύθηκε, νερό από το σώμα του και γενικά εκεί που πάταγε....
και βλέπω μέσα κάτι σαν ... δεν κατάλαβα κάτι μαύρο... αρχικά μου ήρθε η εικόνα περούκας, μετά το ακουμπάω και ήταν σαν το σύρμα που πλένουμε τις κατσαρόλες... και μετά που είδα περισσότερο ακόμα μαζεμένο στην τρύπα της ντουζιέρα και κατάλαβα τι ήταν... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ... :erection: :erection: :erection:

πουτσότριχες!!! ρε παιδιά σας μιλάω ειλικρινά..... δεν μπορώ να το διανοηθώ ακόμα πόσες μπορεί να έχει ένας άνρθωπος, ήταν τεράστια μάζα από τρίχες κατσαρές και σκληρές....
ήθελα να τις πάρω και αυτές σπίτι να παίξω αλλά δεν γινόταν, χάλαγε, διαλυόταν όταν το έπιανα στο χέρι... οπότε έπαιξα λίγο εκεί, τις έτριψα στο πρόσωπο μου, έχυσα....

και καθάρισα και την ντουζιέρα μετά, γιατί δεν θα έφευγαν μόνα τους αυτά... :hi:

πωπω τι μου θυμήσατε! θέλω να ξαναπάω :cheesy:

Βασικά θα ήθελα πολύ... να με πάρει κάποιος γυμναστής ή ιδιοκτήτης γυμναστηρίου που θα ξέρει ότι είμαι πουστράκι. είτε για να καθαρίζω εκεί μέσα, να δουλεύω δηλαδή σαν καθαριστής.
ή... να με παίρνει παρτούζες εκεί μέσα κάποιες φορές την ώρα που θα κλείνει, με μέλη που θα γνωρίζει, ή γενικά με τους τελευταίους που μένουν όταν κλείνει που συνήθως είναι και θαμώνες του γυμναστηρίου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kozima

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.975
Πόντοι
1.206
Έχεις ξεφύγει, αλλά οκ όπως την βρίσκεις, σκέφτηκες ποτέ να κάνεις εξετάσεις μην τυχόν και έχεις αρπάξει τίποτα; 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom