Νέα

Ψάχνω για δούλα(;) να ικανοποιήσει τις φαντασιώσεις μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannis98765
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλημέρα και καλή χρονιά.

Ήθελα την βοήθειά σας.

Επιτρέψτε μου λίγα λόγια για να σας εξηγήσω.

Είμαι 30χρ, έχω τάσεις αυταρχικές εδώ και πολλάαα χρόνια.
Μου αρέσει να εξευτελίζω την παρτενέρ μου, να την βάζω να μου γλείφει τα πόδια, τον κώλο, να την φτύνω και να την χύνω στην μούρη, να την βρίζω, να την κατουράω και άλλα τέτοια, μαζί με τα all time παραδοσιακό σεξάκι και πίπα.  Γενικά να την διατάζω και να κάνει οτι της λέω αγόγγυστα (μέσα σε λογικά πλαίσια πάντα). Δεν είμαι τόσο fan του ξύλου εκτός από μερικά σκαμπίλια..

Παλιότερα μέσα από αγγελίες έβρισκα αρκετές κοπέλες, (να διευκρινίσω ότι έχω σχέση οπότε δεν χρόνο να βγαίνω για ποτό κτλ, οτι βρίσκω το βρίσκω μόνο μέσα από το net, αγγελίες, chat, κτλ) άλλες στο τζάμπα επειδή τους άρεσε ο ρόλος της δούλας, άλλες με πληρωμή, είτε επαγγελματίες είτε ακόμα πιο συχνά κοπέλες που απλώς είχαν κάποια οικονομική ανάγκη και ενέδιδαν σε αυτά που ζητούσα επειδή πλήρωνα πολύ καλά. Έχω δώσει κατά καιρούς από 70 εως 420 ανάλογα την εποχή, το τι θα κάναμε, πόση ώρα κτλ

Τον τελευταίο καιρό όμως δυσκολεύομαι να βρω κάτι αξιόλογο. Είτε μου απαντάνε κάτι άσχημες ή κάποιες που το μονό που κάνουν είναι πίπα... Για αυτό λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα εδώ ώστε αν κάποιος φίλος ξέρει κάποια κοπέλα να μου προτείνει, ή κάποιον τρόπο να βρω κάποια, να με βοηθήσει.

Να διευκρινίσω ότι δεν με ενδιαφέρει η κοπέλα να είναι δούλα με την κλασική έννοια, δηλαδή να φτιάχνεται με όλο αυτό, απλά να μπορεί να κάνει αυτά που ζητάω, ακόμα και αν δεν της αρέσουν, μόνο και μόνο για τα λεφτά, (πληρώνω καλά).

Ευχαριστώ

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
αμα έψαχνες για δούλο θα σε παρέπεμπα στο Υπουργείο Οικονομικών στον Τσακαλώτο  :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
εγω θα ψηνομουν για καμια δουλα να μου καθαριζει το σπιτι και το γραφειο στο τζαμπα παιζει?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.206
Κριτικές
49
Like
22.041
Πόντοι
24.596
τυπε θα σε αναλαβει ο Πικερ που ενω εχεις σχεση θες τετοια γουστα,ποιος σε σωνει μετα :priest: :priest: :priest: :S :S :S
 
OP
OP
G

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
Βοήθεια καμία προς το παρόν... μόνο χάζι...
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
στειλε πμ στην dopamina τυπε
 

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
τι ανωμαλια υπαρχει στον κοσμο  :(
 
OP
OP
G

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
Θεωρείτε ανωμαλία το είναι κάποιος κάποιος αφέντης και να θέλει να τον υπηρετεί μια γυναικα;
κάτσε γιατί αυτό έχει ενδιαφέρον κοινωνιολογικά..
 

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Ρε φίλε όλα αυτά που γράφεις τουλάχιστον για μένα είναι φυσιολογικά και λιγο πολύ τετριμμένα, το κατουριματάκι είναι καλή φάση και κάνει κάποια διαφορά αλλά δύσκολο να πραγματοποιηθεί. Να σε ρωτήσω τους τραβάς και κανα χέσιμο στο στήθος ή στο πρόσωπο; :think:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166

alanhs

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Βοήθεια καμία προς το παρόν... μόνο χάζι...
                                                                                                               
  αμαν ρε παιδια εδω ειμαστε να ενημερωνουμε τον κοσμο τι αρεσει στον καθενα ειναι δικο του θεμα εχει και πληρωνει την καβλα του εγω εχω εσεις ο καθενας εχει αλλα μην το γενικευουμε βοηθεια ζητησε                                                                                                                         
 
OP
OP
G

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
Ρε φίλε όλα αυτά που γράφεις τουλάχιστον για μένα είναι φυσιολογικά και λιγο πολύ τετριμμένα, το κατουριματάκι είναι καλή φάση και κάνει κάποια διαφορά αλλά δύσκολο να πραγματοποιηθεί. Να σε ρωτήσω τους τραβάς και κανα χέσιμο στο στήθος ή στο πρόσωπο; :think:
Το έχω κάνει και αυτό ναι αλλά γενικά δεν το ζητάω.
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
γιαννη εισαι ατυχος γιατι σβηνω τα τηλεφωνα αλλα ητανε ενα μιλφ απο αγια παρασκευη
ρωτα αν μπορει να σε βοηθησει κανενας αντμιν η δεν ξερω γω ποιος
το οποιο εκανε οτι της ελεγες

επισης ξεκιναει η ρ.δ παλι απο οσο εχω πληροφορηση η οποια απο οσο ξερω κανει τα παντα γενικα

και η π.σ καλη περιπτωση ειναι

αν εχεις αποριες στειλε πμ και θα στα πω αναλυτικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom