Νέα

Κατεβασμα παιχνιδιων σε PC

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα opadosksanthoygenoys
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

opadosksanthoygenoys

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
438
Κριτικές
10
Like
423
Πόντοι
511
Βασικα οτι λει ο τιτλος.Θελω να κατεβαζω παιχνιδια για pc  η εκδοσεις παιχνιδιων που βγηκαν σε playstation αλλα και σε pc.Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω τι διαδικασια χρειαζεται για να τα εγκαθιστω και να παιζουν στο pc μου.Οποτε θελω με λιγα λογια οδηγιες για:
1) Απο που να κατεβαζω τα παιχνιδια αυτα (φανταζομαι me torrent)
2) Πως τα ανοιγω και τα εγκαθιστω(με τι προγραμμα δηλαδη).
Οποιος μπορει να μου πει την ολη διαδικασια θα του ημουν ευγνωμων.
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Ψάξε να βρεις ένα καλό emulator ή ένα καλό virtual engine. Εαν καταλήξεις στη δεύτερη επιλογή να έχεις υπόψη σου να μειώσεις τα γραφικά στο ναδίρ
 

Reddotkilling

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
13
Like
726
Πόντοι
311
Για παιχνιδια σε pc  καλο θα ηταν να εχεις και ενα AdBlock
Εχει μεγαλη λιστα παιχνιδιων!!!
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
καλησπερα φιλοι. θα πειτε αρχαιο.. αλλα ψαχνω ρε μαγκες το  AGE OF EMPIRES THE CONGUEROS  μπορει καποιος να βοηθησει?????
 

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
καλησπερα φιλοι. θα πειτε αρχαιο.. αλλα ψαχνω ρε μαγκες το  AGE OF EMPIRES THE CONGUEROS  μπορει καποιος να βοηθησει?????
Καλησπέρα! Σου προτείνω το Age of Empires 2 HD Edition, το οποίο έχει το original Age of Empires 2 παιχνίδι (το Age of Kings) και το The Conquerors μαζί 2 σε 1! Επιπλέον, παίζει σε 16:9 widescreen format, έχει ελαφρώς καλύτερα γραφικά σε κάποια λίγα σημεία (όπως το νερό για παράδειγμα), και είναι 100 % συμβατό με Windows 7, 8, και 10! Αυτό λογικά στα γνωστά τορεντ site θα το βρεις...
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
451
Πόντοι
36
Εγώ ακόμα nba Jam παίζω ρε παιδιά
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Καλησπέρα! Σου προτείνω το Age of Empires 2 HD Edition, το οποίο έχει το original Age of Empires 2 παιχνίδι (το Age of Kings) και το The Conquerors μαζί 2 σε 1! Επιπλέον, παίζει σε 16:9 widescreen format, έχει ελαφρώς καλύτερα γραφικά σε κάποια λίγα σημεία (όπως το νερό για παράδειγμα), και είναι 100 % συμβατό με Windows 7, 8, και 10! Αυτό λογικά στα γνωστά τορεντ site θα το βρεις...
  δεν μπορω να το βρω τυπε, εαν εχεις καμια πληροφορια που μπορω να το βρω θα το εκτιμουσα
 

locopoko

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Για παιχνιδια σε pc  καλο θα ηταν να εχεις και ενα AdBlock
Εχει μεγαλη λιστα παιχνιδιων!!!
+1 το "nosteam" είναι άριστο

και εγώ το "nosteam" χρησιμοποιώ και είναι πολύ καλο και άμα δεν κάνω λάθος δεν έχεις και φόβο για ιούς από αυτό (καλού κακού κάθε φορα που κατεβάζεις κάτι κανε ένα test για ιούς) αλλα στα κατεβασμένα παιχνίδια να ξέρεις είναι σπάνιο να μπορείς να παίξεις online (μονο άμα υπάρχει άλλος server που μπορείς να κανεις join)
 

rare

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ενδιαφέρον φαίνεται το nosteam...απο όσο διαβάζω, το μόνο του πρόβλημα είναι οι πολλές διαφημίσεις αλλά όπως ανέφερε ο Νίκος με κάποιο adblock δεν θα έχεις θέμα
 

Moctezuma

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα απο που μπορω να κατεβασω τα win 10 θελω να κανω φορματ το λαπτοπ μου ευχαριστω
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom