Νέα

Anta Ts

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Stupid Horse
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.354
Κριτικές
165
Like
24.899
Πόντοι
34.168
Πληροφοριες ζητησε ο ανθρωπος,οχι ανταλλαγη αγγελιων!!!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.373
Κριτικές
2
Like
5.538
Πόντοι
2.356
Η Άντα είναι πολύ ευγενική και εμφανίσιμη. Από κοντά είναι όπως και στις φωτογραφίες. Παίζει ενεργοπαθητικά. Φαίνεται και είναι αρκετά θηλυκή. Ο χώρος της πεντακάθαρος και μπορώ να πω ότι η Άντα είναι αρκετά κοντά στο gfe στυλ. Δεν είναι απλώς μια ψυχρή επαγγελματίας. Δεν τη λες ψυχρή, βέβαια αυτό είναι και θέμα χημείας. Εμένα τουλάχιστον έκανε μια θετική εντύπωση.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
Η Άντα είναι πολύ ευγενική και εμφανίσιμη. Από κοντά είναι όπως και στις φωτογραφίες. Παίζει ενεργοπαθητικά. Φαίνεται και είναι αρκετά θηλυκή. Ο χώρος της πεντακάθαρος και μπορώ να πω ότι η Άντα είναι αρκετά κοντά στο gfe στυλ. Δεν είναι απλώς μια ψυχρή επαγγελματίας. Δεν τη λες ψυχρή, βέβαια αυτό είναι και θέμα χημείας. Εμένα τουλάχιστον έκανε μια θετική εντύπωση.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
S

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
Η Άντα είναι πολύ ευγενική και εμφανίσιμη. Από κοντά είναι όπως και στις φωτογραφίες. Παίζει ενεργοπαθητικά. Φαίνεται και είναι αρκετά θηλυκή. Ο χώρος της πεντακάθαρος και μπορώ να πω ότι η Άντα είναι αρκετά κοντά στο gfe στυλ. Δεν είναι απλώς μια ψυχρή επαγγελματίας. Δεν τη λες ψυχρή, βέβαια αυτό είναι και θέμα χημείας. Εμένα τουλάχιστον έκανε μια θετική εντύπωση.

ευχαριστω! εχει βυζια?
ας κρατησουμε αυτο το νημα για κριτικες της Αντας.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
ευχαριστω! εχει βυζια?
ας κρατησουμε αυτο το νημα για κριτικες της Αντας.
είδα κάτι καινουργιες φωτο που ανεβασε στο sexgr.net και φαίνεται νάχει βάλει βυζακια.. εκτός απ αυτό η Αντα ειναι αυτο που λέμε.. GFE (σε άπταιστα ελληνικά)
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Πόσο χρονών είναι ;
Περιγραφή για το εργαλείο έχουμε ;
 
OP
OP
S

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
είδα κάτι καινουργιες φωτο που ανεβασε στο sexgr.net και φαίνεται νάχει βάλει βυζακια.. εκτός απ αυτό η Αντα ειναι αυτο που λέμε.. GFE (σε άπταιστα ελληνικά)

ισχυει τσεκαρα κι αλλες αγγελιες εχει βυζια.
 

StavrosTr

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα και Καλή χρονια!!! Για μένα που ειμαι πρωτάρης, ειναι καλή επιλογή; Ελπίζω να με βοηθήσετε με τις γνώσεις σας οι παλιοί...
 

StavrosTr

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
αν εισαι ενεργητικός, ναι
                                                                                                                                                                                          Ευχαριστώ πολυ... Αν και θα ήθελα να δοκιμάσω μαζι της παθητικά γιατί το εργαλείο της στις φωτο φαίνεται κανονικό...
 
OP
OP
S

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
336
Πόντοι
21
απτη στιγμη που ειπαν οι αλλοι συναγωνισται πως ειναι gfe για μενα αξιζει
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.380
Πόντοι
456
                                                                                                                                                                                          Ευχαριστώ πολυ... Αν και θα ήθελα να δοκιμάσω μαζι της παθητικά γιατί το εργαλείο της στις φωτο φαίνεται κανονικό...
εχεις την εντυπωση πως ολες οι παθητικες εχουν μικρο εργαλείο;; γελιέσαι φίλε μου..
 

StavrosTr

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
εχεις την εντυπωση πως ολες οι παθητικες εχουν μικρο εργαλείο;; γελιέσαι φίλε μου..
. Με παρεξήγησες, διότι εγώ εννοούσα απλά ότι το μέγεθος του εργαλείου της μπορώ να το δεκτώ ως παθητικός διότι εχω κάποια εμπειρία με strap-on
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
4.072
Πόντοι
606
. Με παρεξήγησες, διότι εγώ εννοούσα απλά ότι το μέγεθος του εργαλείου της μπορώ να το δεκτώ ως παθητικός διότι εχω κάποια εμπειρία με strap-on
μακρια απο μας και οπου αλλου ν νε
 

Anta.Ts

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω.πολυ.για.τα.καλα.λογια.που.λετε.
οπως.εχω.διαβασει.βεβαια.κ.συμφωνω.ειναι.η.χημεια.των.ανθρωπων.που.βρισκονται.σε.εναν.χωρο.με.αποταιρο.σκοπο.το.σεξ.γι.αυτο.τα.σχολια.ειναι.ολα.υποκειμενικα.και.αντικειμενικα.μαζι.μια.δικιμη.βεβαια.θα.μας.πισει.κ.τους.δυο.αν.καναμε.καλα.που.βρεθηκαμε!!
Να.πω.οτι.δεν.παιρνω.ορμονες.και.εχω.βαλει.στηθος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom