Νέα

Να κοιτας πως πηδανε τη γυναικα σου ή να ειναι μαζι ενας ακομη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Σας εχει τυχει ή το εχετε κανει;;
να ειστε παντρεμενοι να εχετε βαρεθει ή οχι και να οταν κανετε σεξ με τη γυναικα σας να φανταζεστε ειτε οτι υπαρχει ενας ακομη και την παιρνει απο πισω (ενω αυτη ειναι απο πανω σας) ειτε να ειστε σε μια θεση μεσα στο χωρο και να παρακολουθεις τη γυναικα σου να πηδιεται με εναν ξενο....και εσυ να τον πααααιζεις..
τοβθεμα οσο αστειο, χαζο, μπορει να φαινεται  αλλο υοσο σοβαρο ειναι και γουστοζικο γι αυτο απαντηστε ειλικρινα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Σας εχει τυχει ή το εχετε κανει;;
να ειστε παντρεμενοι να εχετε βαρεθει ή οχι και να οταν κανετε σεξ με τη γυναικα σας να φανταζεστε ειτε οτι υπαρχει ενας ακομη και την παιρνει απο πισω (ενω αυτη ειναι απο πανω σας) ειτε να ειστε σε μια θεση μεσα στο χωρο και να παρακολουθεις τη γυναικα σου να πηδιεται με εναν ξενο....και εσυ να τον πααααιζεις..
τοβθεμα οσο αστειο, χαζο, μπορει να φαινεται  αλλο υοσο σοβαρο ειναι και γουστοζικο γι αυτο απαντηστε ειλικρινα

Τυπε μηπως φαντασιώνεσαι οτι μετα ο τριτος πηδαει και εσενα  :think: :S :S :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
Σας εχει τυχει ή το εχετε κανει;;
να ειστε παντρεμενοι να εχετε βαρεθει ή οχι και να οταν κανετε σεξ με τη γυναικα σας να φανταζεστε ειτε οτι υπαρχει ενας ακομη και την παιρνει απο πισω (ενω αυτη ειναι απο πανω σας) ειτε να ειστε σε μια θεση μεσα στο χωρο και να παρακολουθεις τη γυναικα σου να πηδιεται με εναν ξενο....και εσυ να τον πααααιζεις..
τοβθεμα οσο αστειο, χαζο, μπορει να φαινεται  αλλο υοσο σοβαρο ειναι και γουστοζικο γι αυτο απαντηστε ειλικρινα

Τύπε μήπως η γυναίκα σου ειναι βαρέων βαρών και άσχημη και τη γαμάς με το ζόρι;;
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
αρχισατε τις μαλακιες και αρχιζω να πιστευω τσαμπα το εγραψα...κοψτε τις μαλκιες και απαντηστε νορμαλ...ειμαι καλος και η γυναικα μου εξισου καλη..realy
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
αρχισατε τις μαλακιες και αρχιζω να πιστευω τσαμπα το εγραψα...κοψτε τις μαλκιες και απαντηστε νορμαλ...ειμαι καλος και η γυναικα μου εξισου καλη..realy

Ωραία θες να με αυτος που ερχετε και τη γαμάει απο πίσω;;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.970
Like
1.376
Πόντοι
216
Προφανώς μιλάς για το γνωστό cuckold των Αμερικάνων.
Εδώ που ο παντρεμένος ξεφτιλίζεται σε καθημερινή βάση υπό τις απειλές της γυναίκας του λίγο παραπάνω από τον Αμερικάνο
μάλλον το να παίρνει μάτι της είναι περιττό.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
δεν το ξερω τυπε αυτο το αμερικανικο...αλλα δεν λεω να ξεφτυλιζεται ο αντρας...αλλα η γυναικα...
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
...και οταν τη χυσει και γυρισει και σου πει: "τι γαμησα τη γυναικα σου !" τοτε θα νιωσεις πολυ υπερηφανος.... :think:
 

Επισκέπτης
Σας εχει τυχει ή το εχετε κανει;;
να ειστε παντρεμενοι να εχετε βαρεθει ή οχι και να οταν κανετε σεξ με τη γυναικα σας να φανταζεστε ειτε οτι υπαρχει ενας ακομη και την παιρνει απο πισω (ενω αυτη ειναι απο πανω σας) ειτε να ειστε σε μια θεση μεσα στο χωρο και να παρακολουθεις τη γυναικα σου να πηδιεται με εναν ξενο....και εσυ να τον πααααιζεις..
τοβθεμα οσο αστειο, χαζο, μπορει να φαινεται  αλλο υοσο σοβαρο ειναι και γουστοζικο γι αυτο απαντηστε ειλικρινα
το εκανα στα 22 απ την αντιθετη μεριά

Δηλαδη πηδαγα τη γυναικα ενος τυπου

Εφερνα και φιλους μου και το θεωρουσαμε αστειο

Τωρα στα 32 το σκεφτομαι σοβαρα ως λυση
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
το εκανα στα 22 απ την αντιθετη μεριά

Δηλαδη πηδαγα τη γυναικα ενος τυπου

Εφερνα και φιλους μου και το θεωρουσαμε αστειο

Τωρα στα 32 το σκεφτομαι σοβαρα ως λυση

σορρυ αλλα τι εννοεις το σκεφτεσαι σοβαρα ως λυση?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Μου ειχε προτεινει ενας αλλοδαπος κατι τετοιο σε ενα νησι αφου πρωτα με καλεσε στο δωματιο του. Του απαντησα να μη διανοηθει να με ακουμπησει γιατι γνωριζω πολεμικες τεχνες.

 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.831
Πόντοι
6.796
...και οταν τη χυσει και γυρισει και σου πει: "τι γαμησα τη γυναικα σου !" τοτε θα νιωσεις πολυ υπερηφανος.... :think:

Ναι γιατι πολλοι παρακαλανε να τους γαμήσουν τη γυναίκα μπας και ηρεμίσουν λίγο...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Μου ειχε προτεινει ενας αλλοδαπος κατι τετοιο σε ενα νησι αφου πρωτα με καλεσε στο δωματιο του. Του απαντησα να μη διανοηθει να με ακουμπησει γιατι γνωριζω πολεμικες τεχνες.

Kung fu τυπε  :think: :S :S :S :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ChilePichicuyBeachSamKarateKidSunset.jpg
 

ΤΡΥΠΑ

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2016
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Μου ειχε προτεινει ενας αλλοδαπος κατι τετοιο σε ενα νησι αφου πρωτα με καλεσε στο δωματιο του. Του απαντησα να μη διανοηθει να με ακουμπησει γιατι γνωριζω πολεμικες τεχνες.

ώπα ο θείος!!!!
ο τσακι τσαν είσαι ρε θείο;;;;
ή ο τσακ νόρις;;;;;
:rockon: :rockon: :rockon:
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Την παρακάτω ιστορία μου την έχει διηγηθεί πρώην μου...
Αρκετό καιρό πριν γνωρίσει εμένα, έμενε στην Γαλλία, λόγω δουλειάς. Εκεί τα έφτιαξε με έναν Γάλλο-Γερμανό, ο οποίος μετά από 3 μήνες την παρότρυνε να διαλέξει αυτή από κάποιο μπαράκι κάποιον άγνωστο άντρα να την πηδήξει και αυτός να παίρνει μάτι. Της φάνηκε περίεργο και τον πέρασε για Bi, αλλά μετά από 1 μήνα έτυχε φάση σε swinger party. Αυτή τελικά πήγε με κάποιον άλλον και αυτός με άλλη, αλλά ο δικός της τέλειωσε νωρίτερα και ήρθε και τους έπαιρνε μάτι. Σύμφωνα με τα λεγόμενα της πρώην μου, από το μπανιστήρι ο ΓαλλοΓερμανός καύλωσε πάρα πολύ και της έκανε (κατά δήλωση της) το πιό δυνατό & άγριο πήδημα που της είχαν κάνει ποτέ.
Απ οτι κατάλαβα η δικιά μου ήθελε να το επαναλάβει και με μένα, αλλά δεν μου πολυάρεσε η ιδέα. Η σχέση δεν κράτησε πολύ, μετά από 2-3 μήνες χωρίσαμε.
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
209
Like
660
Πόντοι
81
τυπε δεν ψαχνω μυστη απλα θελω να δω ποσοι υπαρχουν


είπα μπας και...εμένα πάντως με φτιάχνει να την πηδάνε μπροστά μου και να συμμετέχω...και να γαμάω αλλουνού έχει τύχει αλλά ήταν απλή γκόμενα και ήμασταν φοιτητές οπότε δεν μετράει και τόσο αυτο
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
ειχα ένα γνωστο που του αρεσε η ιδεα να γαμησουν τη γυναικα του.αυτος 45 αυτή 43.και τον πιεζα γιατι θες να στη γαμησουν και ξεσπασε και μου ειπε γιατι πιστευε πως αυτος δεν τη γαμαει καλα και ότι αν εβρισκε γαμια και τη γαμουσε θα χορταινε η γυναικα του και δεν θα τον αφηνε για καποιον αλλον γαμια αν ειχε συναψη σχεση μαζι του.με λιγα λογια φοβοταν μη την χασει και προτιμουσε να την γαμαει ο καθενας για να ναι μαζι του.τελιως ανασφαλης ο τυπος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom