Νέα

Ρενάτα - Φυλής 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nionios102
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το μελαχρινο  ρωσιδακι επεστρεψε  φυλης  80 απογευμα  το βρηκα  καλα  γαμισια συναγωνιστες
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
Ρενατα λεει πανω πανω...εγω ηξερα μια Ρενατα ψηλη και αδυνατουλα με ωραιο κορμι που δουλευε ομως σε στουντιο και συγκεκριμμενα στη Λεμπεση 8 και στη Δροσοπουλου 97...
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
16
Ντραμ boy που τα κανεις γραφεις ολα αυτα τα μηνυματα?Χθες ησουν 200 και τωρα...το γρηγορο πληκτρολογιο...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
χαχαχαχα καπιοι εδω μεσα ενδιαφερονται για τα αστερακια..........!
 

Επισκέπτης
χαχαχαχα καπιοι εδω μεσα ενδιαφερονται για τα αστερακια..........!
η απλα δεν εχουν πως να περασουν τα απογευματα τους.ποσο να πας στη φυλης πια,10 φορες σε μια μερα καθε μερα?θα στραβοψωλιασεις
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Παίδες, παίζουν ταυτόχρονα 2 thread ανοιχτά για τη Ρενατα  :think:
 
OP
OP
N

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η απλα δεν εχουν πως να περασουν τα απογευματα τους.ποσο να πας στη φυλης πια,10 φορες σε μια μερα καθε μερα?θα στραβοψωλιασεις
αμα  εχης ψωλη  και χρημα πας και  απο  τη  φυλης  καθε  μερα  οχι  μια  φορα  το μηνα  η  την  εβδομαδα
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά η κοπέλα ήταν στην Αμαλιάδα τον καιρό που έλειπε με το όνομα Ρομίνα(είχα ανοίξει και ανάλογο θρεντ στο επαρχία) και Ρενάτα αργότερα και σήμερα που πήγα Φυλής την πέτυχα και την ξαναπήρα.
Καμία σχέση με τις υπηρεσίες που πρόσφερε στην Αμαλιάδα.
Εδώ είναι ψόφια.
Στην Αμαλιάδα ήταν τούρμπο!!!
Είχαν χορτάσει πούτσα όλοι οι Αμαλιαδίτες,όλοι οι γύρω χωριάτες και όλοι οι γύφτοι(έχει πολλούς γύφτους η περιοχή).
Μιλάμε για ουρές στο μπουρδέλο για πάρτη της!!!
Κάτω καθότανε τους φίλαγε στο στόμα με γλώσσα,χωρίς καπότα μερικούς μέχρι και πρωκτικό έκανε σε κάποιους με 25 ευρώ.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.677
Κριτικές
3
Like
4.199
Πόντοι
606

Κάτω καθότανε τους φίλαγε στο στόμα με γλώσσα,χωρίς καπότα μερικούς μέχρι και πρωκτικό έκανε σε κάποιους με 25 ευρώ.
[/quote] :think: :think: :think:Προσοχη!
 

Touloumbas

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Oχι γαμώτο...Και μόνο που την πηδάγανε γύφτοι απ το Τραγανό, φτάνει.Ούτε ζωγραφιστή δεν την πάω, τέρμα..
 
OP
OP
N

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά η κοπέλα ήταν στην Αμαλιάδα τον καιρό που έλειπε με το όνομα Ρομίνα(είχα ανοίξει και ανάλογο θρεντ στο επαρχία) και Ρενάτα αργότερα και σήμερα που πήγα Φυλής την πέτυχα και την ξαναπήρα.
Καμία σχέση με τις υπηρεσίες που πρόσφερε στην Αμαλιάδα.
Εδώ είναι ψόφια.
Στην Αμαλιάδα ήταν τούρμπο!!!
Είχαν χορτάσει πούτσα όλοι οι Αμαλιαδίτες,όλοι οι γύρω χωριάτες και όλοι οι γύφτοι(έχει πολλούς γύφτους η περιοχή).
Μιλάμε για ουρές στο μπουρδέλο για πάρτη της!!!
Όπως  και  να  είναι  δεν  είναι  η  Ρένατα  που  ήταν  τον  Αύγουστο  που  έφυγε .Φαίνετε  έχει  φάει  πολλά  γαμíσια και έχει ανοίξει και  ο κoλος  της φαίνετε  δουλευμένος. Εγώ  την  ξέρω  πολύ  καλά  από  το  65.και  τώρα  έχω  πάει  τρις  φορες  μαζί  της και  είχα  καταλάβει  ότι  κάτι  είχε  γίνει  και  όχι  ότι  ήταν  στη  Ρωσία  όπως  μου  είπε . αλλά  με  αυτά  μου  λες  μάλλον  είναι αλήθεια .Eγω  είχα  μεγάλη  τρέλα  μαζί  της  αλλά  τώρα   για  καμία  φορά  μαζι της  όχι  κάθε  μέρα  όπως  πριν

 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
731
Κριτικές
122
Like
1.603
Πόντοι
5.445
τι ώρες δουλεύει η Ρενάτα;
 

zafkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
221
Like
34
Πόντοι
1
με βαλατε σε μπελα. λεω να περασω να ριξω μια ματια και σας αναφερω
 

kakistos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
με βαλατε σε μπελα. λεω να περασω να ριξω μια ματια και σας αναφερω


Μην πας αδικα θα ειναι στο ποστο της απο Τεταρτη.
Ετσι ειπε η τσα2 σημερα που περασα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
τι ώρες δουλεύει η Ρενάτα;
οταν πηγα ητανε απογευμα.δε λεω κανει καλο γαμησι!παντος Ρωσσιδα δεν ειναι και Ρωσσια δεν πρεπει να εχει παει ποτε της.Ρωσσικα δεν ξερει σχεδον καθολου.ειχε πολυ γελιο οταν μου ειπε οτι ειναι απο Πετρουπολη!!!που μενω 15 χρονια!!!επαθε κολουμπρα δεν ηξερε τι να πει!μην σας δουλευει!απο Μολδαβια πρεπει να ναι.
 

dragon fly

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μολδαβέζα είναι και το αληθινό της όνομα μόνο με p.m.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
731
Κριτικές
122
Like
1.603
Πόντοι
5.445
άσχετα από το που είναι, μιλάμε για μεγάλη καυλιάρα. αν έχει κέφια, σε στέλνει άψαλτο!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
άσχετα από το που είναι, μιλάμε για μεγάλη καυλιάρα. αν έχει κέφια, σε στέλνει άψαλτο!!!
συμφωνο.αλλα πρεπει να πας οταν εχει ποδοσφαιρο η μπασκετ και δεν εχει κοσμο.γιατι γινεται χαμος.ολοι εκει καταληγουνε!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom