Νέα

μια περιεργη ιστορια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.284
Πόντοι
1.706
12 δεκεβριου 2016 στις 9:30 το βραδυ κ κανω τις τελευταιες μου γυρες στις πουτανες που κανουν πιατσα στον δρομο στο αννοβερο
αποφασισμενος να φυγω απραγος γιιατι δεν επαιζε κατι ενδιαφερον
καμμια 10-15 γυναικες στην πλειοψηφια γυφτοβουλγαρες η τσιγγανορουμανες με σερβις κατω του μετριου κ αμοιβη 30 -40 ευρωπουλα καποιες απο τις οποιες το παιζουν ιταλιδες κ ισπανιδες
Ημουνα στην τελευταια γυρα την οποια εκανα νωχελικα για να ρουφηξω τις τελευταιες τζουρες ηδονης που μονο η παρακμη της πιατσας μπορει να προσφερει ,αναμεσα σε καποιες χοντρες ,καποιες ξεδοντιαρες ,μια αναμαλλιασμενη ενω δεν φυσουσε , καποιες καλες γκομενες κ 2 σουπερ διαστημικα μωρα
Βλεπω μια αδιαφορη γερμανιδα με γυαλια που κατεβαινει απο ενα αμαξι στο οποιο την ειχα μπανισει οτι ηταν πολυ ωρα μεσα μαζι με εναν αντρα και μου κανει σινιαλο, μπερδευτηκα κ αιφνιδιαστηκα λιγο κ αφου εκανα μια γυρα γρηγορα την βλεπω ξανα στο ιιδιο αμαξι με τον ιδιο αντρα να καθονται κανα τεταρτο να συζητανε κ να χανονται στο σκοταδι στο αδιαφορο....ετσι οπως ηρθαν δηλαδη
με γρηγορο βημα πλησιαζει μια αλλη γερμανιδα την οποια παρολο που υπαρχουν αρκετα καφε κ ρεστοραν διπλα διασθανομαι αμεσως πως δεν βγηκε να φαει βουρστ αλλα βγηκε να φαει πουτσα κ ενω περπατουσε γρηγορα κ βιστικα με ντυσιμο κανονικο γερμανιδας της διπλανης πορτας ελλατωνει τον βηματισμο της κ κοιταζει ευθεια προς τα αλλα κοριτσοπουλα της πιατσας...
χωρις να χασω ευκαιρεια της γνεφω
μου απανταει με νευμα
την χαιρεταω
απανταει
την καλω προς το αυτοκινητο μου απο την απεναντι πλευρα του δρομου
ερχεται κ με ρωταει με ευγενεια αν θελω κατι
εγω μπερδευτηκα γιατι η συμπεριφοραηταν αλλιωτικη οχι  η γνωστη αλλα κατι σαν πωλητρια σε καταστημα κινητης τηλεφωνιας
σεξ της απανταω
γουρλωνει τα ματια σκεφτεται λιγο σαν γεροντοκορη που της ελαχε πουτσος κ μου λεει ενταξε
ελα μεσα της λεω
κ της εξηγω τι ακριβως κ οως το θελω το οποιο σερβις δν προσφερουν οι ρουμανοβουλγαρες αλλα το προσφερουν οι ντοπιες
Ρωταω ποσο παει το μαλλι κ αφου με ξανακοιταει σαν να ηρθα απο καποιον δορυφορο του κρονου μου λεει ψελιζοντας ...30€.....καλα ειναι???? Πως σου φαινεται???
Καλα ειναι λεω κ αφου ρωτησα τιμη για αλλα δυο σερβις κ με ξανακοιταξε σαν ηρθα απο τον αστερισμο του σειριου μεσω ανδρομεδας μου εδωσε 2 τιμες αντιστοιχα ρωτωντας με αν ειναι σωστες οι τιμες κ μεσα στα πλαισια του ανταγωνισμου
τηςλεω πως για σημερα θελω μονο πιπα ανευ σκουφου κ αφου με ρωτησε αν η τιμη των 20 € ειναι οκ συψωνησαμε κ ξεκινησαμε για που?????.....?..?
Που παμε με ρωταει??? Δινοντας μου να καταλαβω εστω κ αργα πως ουδεμια σχεση εχει με την πιατσα.....
τεσπα...αφου οδηγησα εως εκει που με πηγαινε η βουλγαρα που εριξα κοκκινη καρτα λογω ανικανοτητας ικανοποιησης μου τοτε η Ανια (28 χρ) εμεινε να κοιταζει τον απεναντι μαντροτοιχο σαν παρθενοπιπιτσα
αφου της ειπα να βγαλει τα απαραιτητα για να παιξει κ το σχετικο χαμουρεμα
αρχιζει πιπα ξεσκουφωτη αδιαφορη κ της λεω να μου γλυψει τα αρχιδια κ ενω δεν ειχαν περαει πανω απο 50 δευτερολεπτα νοιωθω οτι χυνω σαν 15χρονο που το αγγιξε η 30αρα καθυγητρια του..........απιστευτο κ παραξενο αυτο ειχε να μου συμβει 30 χρονια τετοιο πραμα........αιτια ηταν σιγουρα μια.....η καβλα που ενοιωσα που εκπορνευσα ουσιαστικα μια περαστικη απο τον δρομο γερμανιδα γιατι η συγκεκριμενη φραου ουδεμια σχεση εχει με το αντικειμενο........
καπου εκει θυμηθηκα οτι η ανια ηταν πιο χαμηλα στα αρχιδια κ δεν πολυκαταλαβε τι εγινε γενικως οποτε της το ξαναδινω στο στομα να κανει ενα τσιμπουκι φιλοτιμο αλλα αδιαφορο εως βαρετο πολυ ωρα .....μπορει κ 40 λεπτα να διηρκησε πιπα με διαλειματα για ξεκουραση κ συζητηση.....οσπου της λεω....Ανια δεν γινετε...δεν χυνω με τιποτα...τουλαχιστον να σε πηδηξω οπως οπως στο στενο διθεσιο αμαξακι μου..ωστε νς χυσω να φυγουμε...
οκ μου λεει
γκουμι εχεις? Λεω
με αφοπλιστικη ειλικρινεια μου λεει πως οχι γιατι δεν σκεφτηκε....με ρωταει αν εχω εγω!!!!!
Εγω δεν ειχα κ συνεχισε την βαρετη αδιαφορη πιπα οσπου βαρεθηκα της λεω να πηγαινουμε
ουτε κρυο ουτε ζεστη για την Ανια.....
της εξηγω πως δεν εχυσα κ γενικως δεν τηρηθηκαν τα συμφωνηθεντα (το ξεροχυσιμο δεν πιανετε) οποτε κριμα ειναι να μην παρει τιποτα απο λεφτα αλλα αδικο ειναι να της δωσω ολο το ποσον τα 20£
Συνεχιζοντας τον μονολογο μου βγαζω τα λεφτα απο την κωλοτσεπη (εννοειτε πως δεν προπληρωσα)ενα 20ρικο κ ενα 10ρικο κ της δινω το 10ρικο ....
το παιρνει λεγοντας πως ειναι λιγο κ πως εκανε οτι μπορουσε αλλα εγω δεν ηθελα να χαλασω την πιατσα αμοιβοντας την για κατι που δεν εκανε σωστα
της δινω το τηλεφωνο μου λεγοντας την να με παρει αν θελει να ξαναδοκιμασουμε στο δωματιο μου η σε χοτελ.....
γρινιαξε λιγακι ακομη μετα την κατεβασα σε αλλο σημειο κ οχι απο εκει που την πηρα
κατεβηκε βροντοντας την ουτως η αλλως μισοχαλασμενη πορτα του συνορηγου κ εφυγε με γρηγορο βημα προς αγνωστη στις κοπελες της πιατσας κ πιατσολαγνους κατευθυνση

Για την ιστορια η Ανια δεν με πηρε σημερα αλλα κ να μ επαιρνε δεν θα πηγαινα γιατι εφαγα ενα προστιμο κ ειχα κατι νευρα....

στην γερμανια η πορνεια στον δρομο δεν διωκεται ποινικα η τουλαχιστον δεν ασχολουντε με αυτο

Αυτη ηταν μια παραξενη περιεργη κ αδιαφορη ιστορια απο αυτες που χιλιαδες συμβαινουν στις πουτανοπιατσες κ ξεχνιουντε με το ξημερωμα οταν τα γυρω γραφεια αρχιζουν να ξαναγεμιζουν με τους νυσταγμενους γερμανους υπαλληλους
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
τυπε σου δωθηκε ευκαιρια για ακα κρεμπιε και την πεταξες :S :S επισης  μην απορησεις που σε λιγο θα αρχισουν να παρελαυνουν απο το νημα σου διαφορες φωτογραφιες απο το γνωστο αντιπαθες ερπετο.αντιμετωπισε το χαλαρα.  :S :S :S
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.284
Πόντοι
1.706
Το εσχατο που με νοιαζει
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.284
Πόντοι
1.706
Για τον κρεμπιε η για τα ανακοντα :think:
αυτα που ειδα αυτα εγραψα
παντελως αδιαφορος για το φιδακι τον διαμαντη
δεν εχω καμμια απαιτηση για σπονομη συγχαρητηριων βραβειου κ χειροκροτηματος
στην δουλεια ειμαι κ σκοτωνω την ωρα μου γραφοντας μια εμπειρια οπως κ εσυ σκοτωνεις τον χρονο σου διαβαζοντας την
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
αυτα που ειδα αυτα εγραψα
παντελως αδιαφορος για το φιδακι τον διαμαντη
δεν εχω καμμια απαιτηση για σπονομη συγχαρητηριων βραβειου κ χειροκροτηματος
στην δουλεια ειμαι κ σκοτωνω την ωρα μου γραφοντας μια εμπειρια οπως κ εσυ σκοτωνεις τον χρονο σου διαβαζοντας την

σωστός ο gastarbeiter!
 

latinoserastis7000

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λέει το ανόβερο γενικά ; Έχω συγγενείς εκεί . Σπίτι τσαμπέ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
τυπε σου δωθηκε ευκαιρια για ακα κρεμπιε και την πεταξες :S :S επισης  μην απορησεις που σε λιγο θα αρχισουν να παρελαυνουν απο το νημα σου διαφορες φωτογραφιες απο το γνωστο αντιπαθες ερπετο.αντιμετωπισε το χαλαρα.  :S :S :S

αν εκανε ακα κρεμπιε που θα εβρισκε φαντα ρε νασο εκεινη την ωρα, δεν ξερεις οτι στη γερμανια κοιμουνται με τις κοτες ολα κλειστα ηταν τα μαγαζια
για να αγορασει φαντα
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1
Εκπορνευεις το κοριτσακι και αντι να του δωσεις ολο το γλυφιτζουρι ,να γλυκαθει  , του δινεις μια καραμελα  και του λες οτι δεν ησουν καλη ,δεν θα πληρωθεις το γλυφιτζουρι σου .Κριμα γιατι αλλο οι επαγγελματιες  και αλο η πρακτικη εκπαιδευση .Χρειαζονταν μια ενθαρινση.... (Χιουμοριστικα το λεω.Στη τελικη για να μην παρεξηγηθω ,δικα σου τα λεφτα ,δικο σου το κουμαντο)
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Εκπορνευεις το κοριτσακι και αντι να του δωσεις ολο το γλυφιτζουρι ,να γλυκαθει  , του δινεις μια καραμελα  και του λες οτι δεν ησουν καλη ,δεν θα πληρωθεις το γλυφιτζουρι σου .Κριμα γιατι αλλο οι επαγγελματιες  και αλο η πρακτικη εκπαιδευση .Χρειαζονταν μια ενθαρινση.... (Χιουμοριστικα το λεω.Στη τελικη για να μην παρεξηγηθω ,δικα τα λεφτα ,δικο σου το κουμαντο)

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
αν εκανε ακα κρεμπιε που θα εβρισκε φαντα ρε νασο εκεινη την ωρα, δεν ξερεις οτι στη γερμανια κοιμουνται με τις κοτες ολα κλειστα ηταν τα μαγαζια
για να αγορασει φαντα
πηγε δηλαδη απροετοιμαστος,ουτε καποτα ουτε καν μια  φαντα στο ντουλαπακι του αυτοκινητου :priest: :zombie: :priest: :S :priest:
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.284
Πόντοι
1.706
Εκπορνευεις το κοριτσακι και αντι να του δωσεις ολο το γλυφιτζουρι ,να γλυκαθει  , του δινεις μια καραμελα  και του λες οτι δεν ησουν καλη ,δεν θα πληρωθεις το γλυφιτζουρι σου .Κριμα γιατι αλλο οι επαγγελματιες  και αλο η πρακτικη εκπαιδευση .Χρειαζονταν μια ενθαρινση.... (Χιουμοριστικα το λεω.Στη τελικη για να μην παρεξηγηθω ,δικα σου τα λεφτα ,δικο σου το κουμαντο)
ναι ρε φιλε
τιποτα δεν κυλησε νορμαλ
για αυτο κ βαπτιστηκε παραξενη ιστορια
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.284
Πόντοι
1.706
Χθεσινοβραδυνη γυρα μετα την δουλεια με τα ρουχα της δουλειας
επεσα κατευθειαν επανω σε γερμανιδα ξανθια ντυμενη με μακρυα φουστα ω(προφανως το παντελονι δεν βολευει στην 'δουλεια' )
Χωρις δευτερη σκεψη στσματαω κ ρωταω τιμη
μου κατεβασε ολοκληρο μενου

20 ακα στο στομα
25 ακα στο στομα με χουφτωματα
30 μονο γαμησι
35 ακα-γαμησι
απο κει κ πανω με διαπραγματευση στον χρονο πχ 40' 40 ευρω
ονομα κοπελας Καρινα ετων 32
Το σερβις σουπερ ,το καλυτερο που μου εχει τυχει ποτε στον δρομο
διαλεξα το δοκιμαστικο πακετο των 20 οπως κανω παντα , κ τις λεω παντα πως αν ειμαι ευχαριστημενος θα ξαναρθω
τεσπα το καλυτερο τσιμπουκι εβερ με επαγγελματικη συμπεριφορα...μου κερασε κ τα χουφυωματαε εκανε οτι ηθελα οπως ηθελα αν ηθελα χωρις καμμια βιασυνη πραγματικα
επαθα πλακα....θα ηταν υπερβολικο να πω πως μπορει να γουσταρε ποιο πολυ απο μενα
αφου εχυσα κ τα ρουφηξε ολα (εφτυσε εξω) πολυ ηρεμα μου εκανε μασαζ στα μπουτια κ στους ωμους κανα 5λεπτο με φιλησε με διαρκεια στο μαγουλο (βεντουζα οχι γλυψιμο)
Μου ειπε πως ειμαι καλος τυπος κ θα ηθελε να ξαναβρεθουμε
οκ δεν ριμαι ο μαρλον μπραντο αλλα οσο επαγγελματιας κ αν ειναι ηταν πολυ πειστικη
μου εδωσε νουμερο για να παρω μετα σπο δυο μερες
κανονισαμε να βρεθουμε στο σπιτι της (μενει με τον φιλο της λεει αλλα αυτος λειπει τακτικα ειπε) η στο σπιτι μου
οι τιμες για σπιτι παραμενουν οι ιδιες ενω στην ελλαδα ζητανε τα διπλα
αλλα σιγουρα θαψεχω καποιες εκπτωσεις η επιπλεον σερβις χωρις χρεωση
ανυπομονω να δοκιμασω

Για τπυς δυσπιστους (αυτους που οσα δεν φτανουν τα κανουν κρεμασταρια) δηλωνω ευθαρσως πως ΔΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΚΑΡΙΝΑΣ Η ΤΗΛΕφΩΝΩ ΕΓΩ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣΨΤΟΥΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ αρκει να ειναι εδω ....εννοω πως δεν δινω το τηλ σε καποιον που βρισκετε στην θεσνικη η ακομη κ στην γερμανια σε αλλη πολη
μολων λαβε
ΜΠΟΥΑ ΧΑΧΑΑΑ


Υ.γ. αν σας τυχει γερμανιδα πουτανα μην αφησετε την ευκαιρεια ,8 στις 10 βγαζουν γουστα ,το χαμηλοτερο ρισκο στην καλυτερη τιμη
υ.γ. 2  ειχα βγει κ τις προαλες αλλα δεν φορτωσα τιποτα ομως
υ.γ. 3 στον γυρισμο επεσα σε αλκοτεστ
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
1
Like
4.284
Πόντοι
1.706
Να συμπληρωσω πως πληρωσα προκαταβολικα αυτην τη φορα κ πως το αννοβερο που ειμαι τωρα ουτε δυο μηνες εχει πολλα να δωσει στη νυχτερινη ζωη
εοναι πολλα υποσχομενο
μου ετυχε φαση σε μπαρακι που πηγα για μπυρα
αλλα........
βαριεμαι να περγραψω τωρα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
newego_LARGE_t_1101_54161803.JPG



επισης  μην απορησεις που σε λιγο θα αρχισουν να παρελαυνουν απο το νημα σου διαφορες φωτογραφιες απο το γνωστο αντιπαθες ερπετο.αντιμετωπισε το χαλαρα.  :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom