Νέα

Το iphone απενεργοποιηθηκε.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NICK TRIVE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Καλημέρα στους ειδήμονες του μπου.

Έχω ένα iPhone 6. Χθες τοποθέτησα στραβά το δάχτυλό μου και το touch id μου ζήτησε κωδικό.

Έβαλα τον κωδικό (που θυμόμουν)  :headbang: και ήταν λάθος. Προσπάθησα οσες φορες ήταν απαραίτητες για να απενεργοποιηθεί.

Στην αρχή για ένα λεπτο και έπειτα βαζοντας συνεχως λάθος κωδικούς το έφτασα στη μια ωρα.

Το έψαξα στο ιντερνετ, και ακολούθησα τις οδηγίες σύνδεσης και συγχρονισμού στο iTunes.
Εκεί ηταν ενεργοποιημενη η ευρεση iPhone και μου ζητησε απενεργοποιηση όταν πηγα να κανω επαναφορά.
Έκανα (μάλλον)  το λάθος να αποσυνδέσω το τηλέφωνο από τον υπολογιστή μεχρι να βρω πως θα απενεργοποιήσω την εύρεση από το ιcloud. Γιατι μετα όταν το ξανασυνδεσα στον υπολογιστή, δεν ηταν δυνατη η συνδεση, το εβλεπε απενεργοποιημενο.

Το δοκιμασα σε 3 υπολογιστές, Παντού το ίδιο.

Σε επίσκεψη σε Γερμανό, μου είπαν ότι μπορούν να το φτιάξουν αλλά θα χάσω τα πάντα από μέσα.

Με ενδιαφέρουν κυρίως οι επαφές, που δυστυχώς δεν εχω αποθηκεύσει στο icloud.

Πολλές μαλακίες μαζεμένες θα μου πείτε αλλα συμβαίνουν και στα καλύτερα τα σπίτια.

Εχει κανείς να προτείνει τίποτα μπας και σώσω κάτι?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.263
Κριτικές
19
Like
9.149
Πόντοι
9.095
Ο Γερμανός γαμιεται, πάνε σε κανα i repair ή κανα τσακάλι που να ξέρει απο i phone. Ζημιά τώρα οι επαφές κ οι πορνό επαφές εεεεεε,κλαιει η μάνα του Πελέ ρεεεεεεε
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
175
Like
87
Πόντοι
1
Καλημέρα στους ειδήμονες του μπου.

Έχω ένα iPhone 6. Χθες τοποθέτησα στραβά το δάχτυλό μου και το touch id μου ζήτησε κωδικό.

Έβαλα τον κωδικό (που θυμόμουν)  :headbang: και ήταν λάθος. Προσπάθησα οσες φορες ήταν απαραίτητες για να απενεργοποιηθεί.

Στην αρχή για ένα λεπτο και έπειτα βαζοντας συνεχως λάθος κωδικούς το έφτασα στη μια ωρα.

Το έψαξα στο ιντερνετ, και ακολούθησα τις οδηγίες σύνδεσης και συγχρονισμού στο iTunes.
Εκεί ηταν ενεργοποιημενη η ευρεση iPhone και μου ζητησε απενεργοποιηση όταν πηγα να κανω επαναφορά.
Έκανα (μάλλον)  το λάθος να αποσυνδέσω το τηλέφωνο από τον υπολογιστή μεχρι να βρω πως θα απενεργοποιήσω την εύρεση από το ιcloud. Γιατι μετα όταν το ξανασυνδεσα στον υπολογιστή, δεν ηταν δυνατη η συνδεση, το εβλεπε απενεργοποιημενο.

Το δοκιμασα σε 3 υπολογιστές, Παντού το ίδιο.

Σε επίσκεψη σε Γερμανό, μου είπαν ότι μπορούν να το φτιάξουν αλλά θα χάσω τα πάντα από μέσα.

Με ενδιαφέρουν κυρίως οι επαφές, που δυστυχώς δεν εχω αποθηκεύσει στο icloud.

Πολλές μαλακίες μαζεμένες θα μου πείτε αλλα συμβαίνουν και στα καλύτερα τα σπίτια.

Εχει κανείς να προτείνει τίποτα μπας και σώσω κάτι?
Είμαι τεχνικός κινητής τηλ ..οτι σου ειπε ο γερμανος ισχύει.αν δεν έχεις αποθηκεύσει τις επαφές σου στο icloud τελείωσε,θέλει επαναφορά και θα χαθούν ολα απο μέσα..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.528
Πόντοι
2.606
Καλημέρα στους ειδήμονες του μπου.

Έχω ένα iPhone 6. Χθες τοποθέτησα στραβά το δάχτυλό μου και το touch id μου ζήτησε κωδικό.

Έβαλα τον κωδικό (που θυμόμουν)  :headbang: και ήταν λάθος. Προσπάθησα οσες φορες ήταν απαραίτητες για να απενεργοποιηθεί.

Στην αρχή για ένα λεπτο και έπειτα βαζοντας συνεχως λάθος κωδικούς το έφτασα στη μια ωρα.

Το έψαξα στο ιντερνετ, και ακολούθησα τις οδηγίες σύνδεσης και συγχρονισμού στο iTunes.
Εκεί ηταν ενεργοποιημενη η ευρεση iPhone και μου ζητησε απενεργοποιηση όταν πηγα να κανω επαναφορά.
Έκανα (μάλλον)  το λάθος να αποσυνδέσω το τηλέφωνο από τον υπολογιστή μεχρι να βρω πως θα απενεργοποιήσω την εύρεση από το ιcloud. Γιατι μετα όταν το ξανασυνδεσα στον υπολογιστή, δεν ηταν δυνατη η συνδεση, το εβλεπε απενεργοποιημενο.

Το δοκιμασα σε 3 υπολογιστές, Παντού το ίδιο.

Σε επίσκεψη σε Γερμανό, μου είπαν ότι μπορούν να το φτιάξουν αλλά θα χάσω τα πάντα από μέσα.

Με ενδιαφέρουν κυρίως οι επαφές, που δυστυχώς δεν εχω αποθηκεύσει στο icloud.

Πολλές μαλακίες μαζεμένες θα μου πείτε αλλα συμβαίνουν και στα καλύτερα τα σπίτια.

Εχει κανείς να προτείνει τίποτα μπας και σώσω κάτι?
τραβα σε κανα πακικο μαγαζι με κινητα οι φιμε ειναι οι μονοι που μπορουν να σου δωσουν την σωστη λυση  :grin:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Εφόσον θα τα χάσεις που θα τα χάσεις τα δεδομένα κάνε επαναφορά μόνος σου αλλιώς
τα πάκια είναι πρόθυμα να σε εξυπηρετήσουν τύπε

:shit: :shit: :shit:

 

Συνημμένα

  • pakia.JPG
    pakia.JPG
    82,6 KB · Εμφανίσεις: 37
OP
OP
NICK TRIVE

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
ευχαριστω παιδια...

λυθηκε, με reset και ένα παλιο back up κατι βρηκα

εχασα απλως καποιες ομορφες φωτο

ΤΕΛΟΣ
 

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
175
Like
87
Πόντοι
1
ευχαριστω παιδια...

λυθηκε, με reset και ένα παλιο back up κατι βρηκα

εχασα απλως καποιες ομορφες φωτο

ΤΕΛΟΣ
άρα είχες Back up.Γιατί έλεγες δεν έχεις...
τέλος καλό και μικρο το κακό..

 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Ο Γερμανός γαμιεται, πάνε σε κανα i repair ή κανα τσακάλι που να ξέρει απο i phone. Ζημιά τώρα οι επαφές κ οι πορνό επαφές εεεεεε,κλαιει η μάνα του Πελέ ρεεεεεεε
να υποθεσω οτι στα i repair ειναι τσακαλια? :2funny: :2funny: :uglystupid:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Εχε και ενα αντροιντ για την συλλογη σου εαν εχεις...Προσοπικα ποτε δεν εμπιστευτικα τα ιφονε...αν κια μαρεσουν πολυ  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom