Νέα

Κουπόνια για Sin

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dranel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dranel

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες της οικουμενης.

Ξερει κανεις που μπορω να βρω κουπονια για δωρεαν εισοδο-ποτο στο Sin στη Νικαια? (δινεις 1 ευρω νομιζω)

Τελευταια φορα ειχα παρει περσι τετοια εποχη ενα σαββατοβραδο απο την πλατεια στο Γκαζι, τα μοιραζε ενας τυπος του μαγαζιου.

Εχω ακουσει οτι δινουν και σε καποια Studio ως διαφημιστικα, αλλα δεν ξερω σε ποια. Πρεπει να γαμησεις πρωτα για να παρεις κουπονι ή παιρνεις και στο ετσι?  :2funny:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
δωρεαν εισοδο-ποτο

Πρεπει να γαμησεις πρωτα για να παρεις κουπονι ή παιρνεις και στο ετσι?

Τζαμπατζής δικέ μας, έτσι?

Για να πάρεις κουπόνι από στούντιο δεν πρέπει να γαμήσεις πρώτα.
Σε γαμάνε, και μετά στο δίνουν.
 
OP
OP
D

Dranel

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
Τζαμπατζης σιγουρα οπως ολοι, αφου γινετε και το εχω κανει γιατι οχι ξανα αν μπορω? Αλλωστε τα παιρνουν απο τους χορους και τα extra ποτα μας.

Εσυ τυπακο τραβα δωσε κανα κατοσταρι να στο βαλουν με στραπον (ή για τραβελακια πιο πολυ σε σε κοβω) και μην παρεις και κουπονι αφου εισαι large.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
Εσυ τυπακο τραβα δωσε κανα κατοσταρι να στο βαλουν με στραπον (ή για τραβελακια πιο πολυ σε σε κοβω) και μην παρεις και κουπονι αφου εισαι large.

Παραπάνω δίνω.
Είμαι παραπάνω από large.
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπεριζω τους απανταχου μπουρδελιαριδες της οικουμενης.

Ξερει κανεις που μπορω να βρω κουπονια για δωρεαν εισοδο-ποτο στο Sin στη Νικαια? (δινεις 1 ευρω νομιζω)

Τελευταια φορα ειχα παρει περσι τετοια εποχη ενα σαββατοβραδο απο την πλατεια στο Γκαζι, τα μοιραζε ενας τυπος του μαγαζιου.

Εχω ακουσει οτι δινουν και σε καποια Studio ως διαφημιστικα, αλλα δεν ξερω σε ποια. Πρεπει να γαμησεις πρωτα για να παρεις κουπονι ή παιρνεις και στο ετσι?  :2funny:
Πριν ένα χρόνο είχα πάει στο στουντιο 318 στη Λ. Αθηνών και μου είχαν δώσει κουπόνι. Δε ξέρω τώρα άμα εξακολουθεί να ισχύει η προσφορά.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.720
Κριτικές
8
Like
2.403
Πόντοι
506
τυπε εχω καμια 25αρια απο athens queens στα πουλαω 25 ευρω ολα μαζι
 

Συνημμένα

  • 15409442_1810226325914220_650551943_o.jpg
    15409442_1810226325914220_650551943_o.jpg
    137,4 KB · Εμφανίσεις: 35

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
τι 1 ευρω ρε...
δυο δυο τα μοιραζαν καποτε στο γκαζι :sunglasses:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
τι 1 ευρω ρε...
δυο δυο τα μοιραζαν καποτε στο γκαζι :sunglasses:

τα κουπόνια φυσικά τα τσιμπάς δωρεάν στο Γκάζι! (και πολλά μάλιστα αν θέλεις).
Παρόλα αυτά αν μπεις στο μαγαζί παλιά σου ζητάγαν 1 Ευρώ το άτομο αν είχες κουπόνι.
Πιο πρόσφατα πάντως ήταν τελείως free είσοδος+ποτό (νομίζω μπύρα)
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
αρε Ελλαδιτσα

μεχρι κ η νυχτα γυφτοπαρακαλε εγινε οχι μονο τα κωλαδικα αλλα κ τα μπαρ κλαμπ κλπ


πανε οι εποχες που παρακαλαγες τον καθε μπασταρδο νυχτοβιο να σε αφησει να μπεις στο μπειμπι γκολντ να αφησεις 100 ευρω στην σευλα


η να μπεις στο βενιου κ να ακουσεις τον μαλακα τον τσιλιχρηστο με την φερραρι του αποξω καβαλα στο πεζοδρομιο στην α. ελεουσης
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
πανε οι εποχες που παρακαλαγες τον καθε μπασταρδο νυχτοβιο να σε αφησει να μπεις στο μπειμπι γκολντ να αφησεις 100 ευρω στην σευλα


η να μπεις στο βενιου κ να ακουσεις τον μαλακα τον τσιλιχρηστο με την φερραρι του αποξω καβαλα στο πεζοδρομιο στην α. ελεουσης

Το πρώτο δεν το κατάλαβα.
Το δεύτερο ίσχυε, τώρα τον πούλο.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
αρε Ελλαδιτσα

μεχρι κ η νυχτα γυφτοπαρακαλε εγινε οχι μονο τα κωλαδικα αλλα κ τα μπαρ κλαμπ κλπ


πανε οι εποχες που παρακαλαγες τον καθε μπασταρδο νυχτοβιο να σε αφησει να μπεις στο μπειμπι γκολντ να αφησεις 100 ευρω στην σευλα


η να μπεις στο βενιου κ να ακουσεις τον μαλακα τον τσιλιχρηστο με την φερραρι του αποξω καβαλα στο πεζοδρομιο στην α. ελεουσης

Πολλα ξερεις ντοπα.
 

amnezia4ever_32

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Κουπόνια και για το Σιν, δίνουν στο γκάζι , όπως δίνουν για το athens ? Είναι σίγουρο αυτό ; Κάθε μέρα τα δίνουν ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom