Νέα

πορνιδιο με συμβαση!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Γεια σας μαγκες... βρισκομαστε σε μια δυσκολη οικονομικη περιοδο... ολοι ψαχνουμε τροποι να γαμησουμε φτηνοτερα... αλλοι απο τα  ct γυρνανε στα μασαζ... αλλοι στα στουντιο και αλλοι στα μπουρδελα... αναλογα με την τσεπη ο καθενας μας πρατει... τον τελευταιο καιρο απο σεπτεμβρη συγκεκριμενα επισκεφτομουν πιτσιρικα  στο σπιτι τηης και μου εκανε μασαζμε τα παρελκομενα...ειχε βαλει παλιοτερα αγγελια στην  χε ... τωρα εχει παρα πολυ καιρο... μου ειχε πει επανειλημενα οτι ψαχνει μια δουλεια με 700 ευρω το μηνα και να μην μπλεκει με τον καθε μαλακα...ετσι της εκανα την εξης προταση.... θα της κανω προσληψη στην επιχειρηση μου θα της δινω 700 ευρω το μηνα Χ 14 θα την εχω ασφφαλισμενη κανονικοτατα αλλα 10-6 θα ειναι η πουτανα μου... τι εννοω ??? καθε μερα 10-6 θα μπορω να πηγαινω ειτε εγω ειτε 4 φιλοι μου που της υπεδειξα πριν τη συμφωνια και να μας κανει μασαζ με τα παρελκομενα.... δηλαδη συνολο θα πηδιεται με 5 ατομα... θα την ενημερωνουμαι παντα απο την προηγουμενη μερα και αυτη θα μπορει να εχει και τα δικα της ραντεβου αν δεν παει κανεις εκ των 5 ....η εργασια της θα ειναι πενθημερη αρα τα ΣΚ θα τα χει να τα κανει οτι θελει.... οταν ληξει η συμβαση αν δεν την αννανεωσουμε θα την απολυσουμε και θα μπει και στο ταμειο ανεργιας... αυτο το χω ξεκινησει απο νοεμβρρη και τσουλαει ομορφα!!!μου στοιχιζει περιπου 250 ευρω το μηνα και γαμαω οποτε θελω και οσο θελω....  αυτα.... ;) ;) ;) ;)
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
ντροπή σου.......το λές κιόλας....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.277
Κριτικές
16
Like
13.334
Πόντοι
5.577
  :think:
 

Συνημμένα

  • fidia-660r.png
    fidia-660r.png
    265,3 KB · Εμφανίσεις: 131

antlf

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
0
να μπω κ γω σαν 6ος? θα πληρωνω το ποσοστο που μου αναλογει, δεν εχω προβλημα!!
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Και εγω 7ος αμα θελεις.....? Οσοι ποιο πολυ......τοσο το καλυτερο!!
 

kostaszig

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2013
Μηνύματα
60
Κριτικές
9
Like
129
Πόντοι
280
Καλή συμφωνία αλλά θα πρέπει να είναι πολύ εμφανίσιμη η πιτσιρίκα και να τα κάνει όλα γιατί σε λίγο θα βαρεθείς τα ίδια. Και τα ίδια…

Θα πρότεινα στην συμφωνία να βάλεις και DUO τουλάχιστον ή και οι πέντε καλύτερα για να έχει ενδιαφέρον!

Και για 8ος εάν είναι...
 

antlf

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
0
σε λιγο προβλεπω να γινεται υψηλομισθη η πιτσιρικα με φουλ υπερωριες!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Γεια σας μαγκες... βρισκομαστε σε μια δυσκολη οικονομικη περιοδο... ολοι ψαχνουμε τροποι να γαμησουμε φτηνοτερα... αλλοι απο τα  ct γυρνανε στα μασαζ... αλλοι στα στουντιο και αλλοι στα μπουρδελα... αναλογα με την τσεπη ο καθενας μας πρατει... τον τελευταιο καιρο απο σεπτεμβρη συγκεκριμενα επισκεφτομουν πιτσιρικα  στο σπιτι τηης και μου εκανε μασαζμε τα παρελκομενα...ειχε βαλει παλιοτερα αγγελια στην  χε ... τωρα εχει παρα πολυ καιρο... μου ειχε πει επανειλημενα οτι ψαχνει μια δουλεια με 700 ευρω το μηνα και να μην μπλεκει με τον καθε μαλακα...ετσι της εκανα την εξης προταση.... θα της κανω προσληψη στην επιχειρηση μου θα της δινω 700 ευρω το μηνα Χ 14 θα την εχω ασφφαλισμενη κανονικοτατα αλλα 10-6 θα ειναι η πουτανα μου... τι εννοω ??? καθε μερα 10-6 θα μπορω να πηγαινω ειτε εγω ειτε 4 φιλοι μου που της υπεδειξα πριν τη συμφωνια και να μας κανει μασαζ με τα παρελκομενα.... δηλαδη συνολο θα πηδιεται με 5 ατομα... θα την ενημερωνουμαι παντα απο την προηγουμενη μερα και αυτη θα μπορει να εχει και τα δικα της ραντεβου αν δεν παει κανεις εκ των 5 ....η εργασια της θα ειναι πενθημερη αρα τα ΣΚ θα τα χει να τα κανει οτι θελει.... οταν ληξει η συμβαση αν δεν την αννανεωσουμε θα την απολυσουμε και θα μπει και στο ταμειο ανεργιας... αυτο το χω ξεκινησει απο νοεμβρρη και τσουλαει ομορφα!!!μου στοιχιζει περιπου 250 ευρω το μηνα και γαμαω οποτε θελω και οσο θελω....  αυτα.... ;) ;) ;) ;)
τυπε στα ρεπο της κι στην αδεια που θα γαμας? :think:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
4
Like
1.267
Πόντοι
216
Γεια σας μαγκες... βρισκομαστε σε μια δυσκολη οικονομικη περιοδο... ολοι ψαχνουμε τροποι να γαμησουμε φτηνοτερα... αλλοι απο τα  ct γυρνανε στα μασαζ... αλλοι στα στουντιο και αλλοι στα μπουρδελα... αναλογα με την τσεπη ο καθενας μας πρατει... τον τελευταιο καιρο απο σεπτεμβρη συγκεκριμενα επισκεφτομουν πιτσιρικα  στο σπιτι τηης και μου εκανε μασαζμε τα παρελκομενα...ειχε βαλει παλιοτερα αγγελια στην  χε ... τωρα εχει παρα πολυ καιρο... μου ειχε πει επανειλημενα οτι ψαχνει μια δουλεια με 700 ευρω το μηνα και να μην μπλεκει με τον καθε μαλακα...ετσι της εκανα την εξης προταση.... θα της κανω προσληψη στην επιχειρηση μου θα της δινω 700 ευρω το μηνα Χ 14 θα την εχω ασφφαλισμενη κανονικοτατα αλλα 10-6 θα ειναι η πουτανα μου... τι εννοω ??? καθε μερα 10-6 θα μπορω να πηγαινω ειτε εγω ειτε 4 φιλοι μου που της υπεδειξα πριν τη συμφωνια και να μας κανει μασαζ με τα παρελκομενα.... δηλαδη συνολο θα πηδιεται με 5 ατομα... θα την ενημερωνουμαι παντα απο την προηγουμενη μερα και αυτη θα μπορει να εχει και τα δικα της ραντεβου αν δεν παει κανεις εκ των 5 ....η εργασια της θα ειναι πενθημερη αρα τα ΣΚ θα τα χει να τα κανει οτι θελει.... οταν ληξει η συμβαση αν δεν την αννανεωσουμε θα την απολυσουμε και θα μπει και στο ταμειο ανεργιας... αυτο το χω ξεκινησει απο νοεμβρρη και τσουλαει ομορφα!!!μου στοιχιζει περιπου 250 ευρω το μηνα και γαμαω οποτε θελω και οσο θελω....  αυτα.... ;) ;) ;) ;)

Μ@ν βιάστηκες τετάρτη είναι σήμερα, δεν το άνοιγες παρασκευή καλύτερα το θέμα για να έχουμε να ασχολούμαστε το ΣΚ??? :s&m_2:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
το θέμα μεταφέρθηκε στις Ερωτικές ιστορίες, γιατί εδώ ανήκει

καλη συνέχεια φίλε στο ταξίδι που κάνεις στη Χώρα του Ποτέ Ποτέ...

 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Εγώ έδινα 1000 το μήνα, χωρίς ασφάλεια, για να τη γαμάω μόνο εγώ.
Αλλά να είναι έτσι ............

1334033-bigthumbnail.jpg
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
38
Like
4.879
Πόντοι
2.696
Με ΕΣΠΑ την προσέλαβες;
:jerking:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
αυτά μόνο στα hentai και σε κάτι ιαπωνικές τσόντες γύνοντε  :kneel:
 

makis406

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
170
Like
74
Πόντοι
1
Τωρα με το κρυο η μαλακια παει συνεφο :jerking:
 
OP
OP
c35

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Γιατί να ντραπεί ρε;;;;Απο τον λαιμό την έπιασε και την υποχρέωσε η την βίασε;;;
Βρε μαλακες εδω πιστέψατε τις μαλακιες του Τσίπρα και δεν πιστεύετε τον συμπαίκτη;;;
Δλδ θεωρείτε οτι δεν γίνονται αυτά επειδή κάποιοι απο δω πληρώνετε μόνο πουτάνες για να γαμησετε;;;
Η μέση ελληνίδα ειναι πιο πουτανα αφού εχει περισσότερες ανάγκες απο τα αλλοδαπά ct.

Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κανει κρεμαστάρια λένε..

Συμπαίκτη καλα έκανες...Αφού τα περνεις τα φράγκα πίσω απο τις επιστροφές γαμα όσο σε περνει.
εισαι παιχτης ... ετσι ειναι ακριβως!! το σκηνικο το χω κανει και στα @@ μου ποιος το πιστευει και ποιος οχι...εχω κανει και αλλα , αλλα δεν ειναι για το μπου και ουτε αξιζουν καποιοινα τους  ανοιξω τα ματια,,... το εκανα και με την βερονικα και ανοιξα θεμα και το χω μεατανιωσει... !!! γενικα εδω μεσα καποιοι αξιζει να μενουν στο σκοτος και ας εχουν  πολλα μηνυματα και νομιζουν οτι πιασαν τον παπα απο τα αρχιδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom