Νέα

Ή γνωριμία με την γυναίκα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pswlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Γεια σας...θα ήθελα να σας διηγηθω πως γνώρισα την γυναίκα μου και να μου πείτε την γνωμη σάς...
Την γυναίκα μου μου την γνώρισε ο κολλητός μου που αρχικά θα πήγαινα μόνο για γαμιση γτ από ότι μου είχε πει ο κολλητός ότι ή αννουλα είναι εύκολη και έμπειρη αν και μικρή την περναω 5 χρόνια και τώρα είναι 25... Τεσπα για γημησι πήγα στεφάνι έβαλα... Το όλο θέμα είναι ότι ο κολλητός μου είχε πει πολλά πράγματα για το πώς αισθάνεται για την αννουλα (πριν παντρευτουμε βέβαια) ότι θέλει να την πηδήξει ότι το έχει παίξει πολλές φορές για την γυναίκα μου κλπ και εγώ επειδή του είχα υποσχεθεί από την αρχή ότι αν την πηδήξω θα τραβάω φωτογραφίες και θα του την δειχνω για να την παίζει... Απλά αυτό το πράγμα συνεχίζεται ακόμα...εμένα δεν με ενοχλεί και να την πηδουσε δεν θα με πείραζε γιατί αυτό είναι και το απόΘύμαινο μου αλλά ή γυναίκα μου δεν νομίζω να το θέλει (ή έτσι νομίζω εγώ) και ή καριολα τον έχει καταλάβει ότι την κοιτάει σαν λιγουρης γιατί μου το έχει πει εγώ βέβαια δεν τις έχω πει ότι κολλητός μου βλέπει τις φωτογραφίες που την τραβάω... Τι να κάνω αλάνια??
 

Επισκέπτης
Ανοιξε μπουρδελο να την παρουμε ολοι
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.210
Πόντοι
25.786
βαλε καμια φωτο κι εδώ να σου πουμε
 
OP
OP
P

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Loykas με καυλωσες.... Αλλά είπαμε δεν είναι και πουτανακι.... Θα βάλω φωτό όταν την σκισω και βγάλω φωτό....
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
φιλε ενα ταψι γλυκο πρεπει να το μοιραζεσαι,ετσι ειναι το σωστο..αλλα μην το κανεις κ βουκινο  :tits2:
 
OP
OP
P

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Θα της το φερω σιγά σιγά να δω την αντίδραση της... Θα της δείξω και κάνα μήνυμα από δω να δω τι θα πει και βλέπουμε.... Αλλα σας το λέω είμαστε σε νησί όχι Αθήνα!! Δν ξερω μόνο αν ανεβουμε σε κάνα ξενοδοχείο...
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Ανοιξε μπουρδελο να την παρουμε ολοι
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
 
OP
OP
P

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Σε ομαδικό ότι θέλετε μόνο εξ αποστάσεως... Από κοντά θα κολωσει σίγουρα!!
 

ioannis-v

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2011
Μηνύματα
77
Like
30
Πόντοι
0
και οχι μονο μαζι με τζακ ποντ,
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.052
Πόντοι
24.596
Ρε τύποι υπάρχει θρεντ "θέλω να μου γαμάνε την γυναικα και να περνω μάτι" η κάτι ανάλογο τέλος πάντων???

Ρωτάω γιατί όλο και κάποιοι τέτοιοι τύποι υπάρχουν εδω μεσα που θα θέλουν να τους γαμησουν την γυναικα και ίσως βρουν αυτο που ψάχνουν μιας και ΟΛΟΙ θέλουν να γαμησουν εδω..!!!
τυπε δεν θελουν να παιρνουν απλα ματι,αλλα να γαμανε κιολας.και οχι μονο τη γυναικα τους :S :S  :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Αλλα κρίμα ειναι να έχουν κάποιοι ωραία γυναικακια και να τα γαμάνε άσχετοι απ'εξω.

Η Αννουλα του μπιμπι ειναι μια τετοια τυπε που την γαμαει ενας ταριφας :S :S :S


index.php
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
Η Αννουλα του μπιμπι ειναι μια τετοια τυπε που την γαμαει ενας ταριφας :S :S :S


http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=188801.0;attach=681703;image[/img[/URL]]

[/quote]εχει καψει καρδιες η αννουλα στο σαϊτ τυπε  :cum:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.201
Πόντοι
2.406
Η Αννουλα του μπιμπι ειναι μια τετοια τυπε που την γαμαει ενας ταριφας :S :S :S


http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=188801.0;attach=681703;image[/img[/URL]]

[/quote]ηρωας ..ο ταριφας!!! :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Γεια σας...θα ήθελα να σας διηγηθω πως γνώρισα την γυναίκα μου και να μου πείτε την γνωμη σάς...
Την γυναίκα μου μου την γνώρισε ο κολλητός μου που αρχικά θα πήγαινα μόνο για γαμιση γτ από ότι μου είχε πει ο κολλητός ότι ή αννουλα είναι εύκολη και έμπειρη αν και μικρή την περναω 5 χρόνια και τώρα είναι 25... Τεσπα για γημησι πήγα στεφάνι έβαλα... Το όλο θέμα είναι ότι ο κολλητός μου είχε πει πολλά πράγματα για το πώς αισθάνεται για την αννουλα (πριν παντρευτουμε βέβαια) ότι θέλει να την πηδήξει ότι το έχει παίξει πολλές φορές για την γυναίκα μου κλπ και εγώ επειδή του είχα υποσχεθεί από την αρχή ότι αν την πηδήξω θα τραβάω φωτογραφίες και θα του την δειχνω για να την παίζει... Απλά αυτό το πράγμα συνεχίζεται ακόμα...εμένα δεν με ενοχλεί και να την πηδουσε δεν θα με πείραζε γιατί αυτό είναι και το απόΘύμαινο μου αλλά ή γυναίκα μου δεν νομίζω να το θέλει (ή έτσι νομίζω εγώ) και ή καριολα τον έχει καταλάβει ότι την κοιτάει σαν λιγουρης γιατί μου το έχει πει εγώ βέβαια δεν τις έχω πει ότι κολλητός μου βλέπει τις φωτογραφίες που την τραβάω... Τι να κάνω αλάνια??

Ρε φιλε, δειχνεις στον κολλητο σου φωτογραφιες της γυναικας σου? Εισαι ηλιθιος?

Π
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Γεια σας...θα ήθελα να σας διηγηθω πως γνώρισα την γυναίκα μου και να μου πείτε την γνωμη σάς...
Την γυναίκα μου μου την γνώρισε ο κολλητός μου που αρχικά θα πήγαινα μόνο για γαμιση γτ από ότι μου είχε πει ο κολλητός ότι ή αννουλα είναι εύκολη και έμπειρη αν και μικρή την περναω 5 χρόνια και τώρα είναι 25... Τεσπα για γημησι πήγα στεφάνι έβαλα... Το όλο θέμα είναι ότι ο κολλητός μου είχε πει πολλά πράγματα για το πώς αισθάνεται για την αννουλα (πριν παντρευτουμε βέβαια) ότι θέλει να την πηδήξει ότι το έχει παίξει πολλές φορές για την γυναίκα μου κλπ και εγώ επειδή του είχα υποσχεθεί από την αρχή ότι αν την πηδήξω θα τραβάω φωτογραφίες και θα του την δειχνω για να την παίζει... Απλά αυτό το πράγμα συνεχίζεται ακόμα...εμένα δεν με ενοχλεί και να την πηδουσε δεν θα με πείραζε γιατί αυτό είναι και το απόΘύμαινο μου αλλά ή γυναίκα μου δεν νομίζω να το θέλει (ή έτσι νομίζω εγώ) και ή καριολα τον έχει καταλάβει ότι την κοιτάει σαν λιγουρης γιατί μου το έχει πει εγώ βέβαια δεν τις έχω πει ότι κολλητός μου βλέπει τις φωτογραφίες που την τραβάω... Τι να κάνω αλάνια??
αφου εχεις απωθημενο να σου γαμανε τη γυναικα τυπε βγαλτην στο κλαρι να βγαλεις και κανα χρημα,ελπιζω η αννουλα να δεχτει τη φαση να γαμιετε με αλλους.
 

Επισκέπτης
Τι να κάνω αλάνια??
1) Να διαγραφείς από το forum.
2) Να επισκεφθείς ψυχίατρο.
3) Αν δεν έχεις παραγωγικό είτε ουσιαστικό λόγο να χρησιμοποιήσεις το Internet τότε ελάττωσε τη χρήση του.

Σου ομιλεί κάποιος που σερφάρει από το 1994 με UNIXoειδείς οθόνες (το Internet δεν υπήρχε τότε παρά μόνο πιλοτικά στα Παν/μια), άρα σκέψου τι έχω δει, τι έχω διαβάσει και τι έχω ακούσει......
Από forums, ελληνικά, ξένα, τσατρουμ, Facebook, Skype και το πιπί της Χάιδως.....
Το αν μπαίνω εδώ μέσα αραιά και που το κάνω για να πω καμμιά κουβέντα και δρόμο, πλέον δεν έχω την πολυτέλεια να διαμένω στο κλεινόν άστυ για να εξασκώ το ΧΧΧ και να είμαι τακτικότερος.....
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
677
Like
442
Πόντοι
26
1) Να διαγραφείς από το forum.
2) Να επισκεφθείς ψυχίατρο.
3) Αν δεν έχεις παραγωγικό είτε ουσιαστικό λόγο να χρησιμοποιήσεις το Internet τότε ελάττωσε τη χρήση του.

Σου ομιλεί κάποιος που σερφάρει από το 1994 με UNIXoειδείς οθόνες (το Internet δεν υπήρχε τότε παρά μόνο πιλοτικά στα Παν/μια), άρα σκέψου τι έχω δει, τι έχω διαβάσει και τι έχω ακούσει......
Από forums, ελληνικά, ξένα, τσατρουμ, Facebook, Skype και το πιπί της Χάιδως.....
Το αν μπαίνω εδώ μέσα αραιά και που το κάνω για να πω καμμιά κουβέντα και δρόμο, πλέον δεν έχω την πολυτέλεια να διαμένω στο κλεινόν άστυ για να εξασκώ το ΧΧΧ και να είμαι τακτικότερος.....

και ναι κυριοι,υπαρχουν και αυτοι οι ανθρωποι,δυστηχως είμαστε λιγοι...
φίλε νουντάρας , βγάζω καπέλο για την απάντηση σου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom