Νέα

Black Friday !:ξενοφερτος θεσμος ή μια καλη ευκαιρία για φθηνες αγορες?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα haistas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

haistas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
170
Like
3
Πόντοι
1
ότι λεει και ο τίτλος παιδια! πως θα υποδεχθει η ελλλαδα τον θεσμο Black friday? Αφορά προφανώς την διάθεση προιόντων από τα καταστηματα σε πολυ καλες τιμές και σηματαδοτει την εναρξη της χριστουγεννιατικης σεζον


Ηδη διαθετουν τα iphone 200 euro πιο φθηνα πχ ο Γερμανος

Μηπως ειναι μια καλη ευκαιρια για αγορες? αλλα και για τους πωλητες με το προσχημα του black friday ,να μειωσουν τις τιμες ωστε να μπει ιγο χρημα στα ταμεία . χωρις ομως να χασουν το πρεστιζ τους?

Νομιζω θα γινει χαμος!!!!!
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
καλο θενξγκιβιν καρακωλια!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.319
Κριτικές
16
Like
13.390
Πόντοι
5.577
θα κανουνε οι τανες black friday ?  :orchestra:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.730
Πόντοι
1.306
άλλη μια αμερικανοφερτη  :jerking:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
εδω εχουν καψει ολη την χωρα, την καρβουνιασαν στην κυριολεξια στην παρασκευη θα κολωναν?????
 

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
527
Like
173
Πόντοι
6
Φίλοι μου, συναγωνιστές, δυστυχώς η Black Friday ειναι μια απάτη . Όπως έχω ξαναπεί είμαι στέλεχος σε εταιρία  και οι τιμές που αγοράσουμε προϊόντα κοινός μας σας πιάνουμε το κωλο. Απλα αντιμετωπίζουμε ολοι συγκέντρωση ρευστού . Όσο για προϊόντα τεχνολογίας και οικιακής χρήσης αλλάζουν σχεδόν το 80%των μοντέλων και πρέπει να ξεστοκαρουμε. ΓιΑτι σας πληροφορώ οτι υπάρχει ποινή για το λεγόμενο aged stock απο την ευρωπαϊκή ένωση. Όσο για το iPhone 6s.ειναι παλι ακριβό. Για να δώσω ένα παράδειγμα εγω έχω το 6s το 128 όπου το αγόρασα σφραγίστο στα700 euros. Άρα μην ψαρώνετε . Απο μαύρες και πράσινες μπούρδες , απλΑ τα παιρνεται σε λιγο καλύτερη τιμή. Α! Και αν αποφασίσετε να κάνετε αγορά σε κατι, υπάρχει και αλλο περιθώριο εκπτώσης,,  Τελις μακριά απο δόση δόσεις . Καλα ψωνια
 

Delite

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι μου, συναγωνιστές, δυστυχώς η Black Friday ειναι μια απάτη . Όπως έχω ξαναπεί είμαι στέλεχος σε εταιρία  και οι τιμές που αγοράσουμε προϊόντα κοινός μας σας πιάνουμε το κωλο. Απλα αντιμετωπίζουμε ολοι συγκέντρωση ρευστού . Όσο για προϊόντα τεχνολογίας και οικιακής χρήσης αλλάζουν σχεδόν το 80%των μοντέλων και πρέπει να ξεστοκαρουμε. ΓιΑτι σας πληροφορώ οτι υπάρχει ποινή για το λεγόμενο aged stock απο την ευρωπαϊκή ένωση. Όσο για το iPhone 6s.ειναι παλι ακριβό. Για να δώσω ένα παράδειγμα εγω έχω το 6s το 128 όπου το αγόρασα σφραγίστο στα700 euros. Άρα μην ψαρώνετε . Απο μαύρες και πράσινες μπούρδες , απλΑ τα παιρνεται σε λιγο καλύτερη τιμή. Α! Και αν αποφασίσετε να κάνετε αγορά σε κατι, υπάρχει και αλλο περιθώριο εκπτώσης,,  Τελις μακριά απο δόση δόσεις . Καλα ψωνια

Ωραίος μαν!  :rockon:
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Τι Να Πάρο αβριο κ απο ποθ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom