Νέα

Γαμώντας ΑΚΑΠΟΤΑ τον κώλο γκόμενας μας κινδυνεύουμε από ασθένειες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα VILLAGE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.050
Κριτικές
489
Like
58.961
Πόντοι
39.662
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:

τυπε ειναι καλο το γκομενακι σου  ή κλασσικη ελλεηνιδα ?
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Aν ειναι γκόμενα σου και εχει περασει απο εξετασεις δε κολας,αν ειναι και ελληνιδα οχι τοσο, ποσοστικά οι ξενες ειναι τιγκα στα αφροδισια!!!στο κωλο ζει ο ιος των κονδυλωματων!!προσοχη!!
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Aν ειναι γκόμενα σου και εχει περασει απο εξετασεις δε κολας,αν ειναι και ελληνιδα οχι τοσο, ποσοστικά οι ξενες ειναι τιγκα στα αφροδισια!!!στο κωλο ζει ο ιος των κονδυλωματων!!προσοχη!!

ηπατιτιδες δεν κολασ απο ακαποτα κωλο???

τι εξετασειε πρεπει να εχει κανει για τα κονδυλωματα?

ελληνιδα ειναι
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.055
Πόντοι
24.596
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:
και δεν εχεις ενημερωσει το νημα creampie clan τοσο καιρο :S :S τοσος κοπος ειναι πια?
 

μπαρμπαγιαννης

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.341
Κριτικές
12
Like
5.726
Πόντοι
1.396
τύπε,τίποτα δεν κολλάς από ακαποτα κωλο.Μονο από τις πιπες κινδυνευεις να πάθουν οι αμυγδαλές σου.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16

Velociraptoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.148
Κριτικές
35
Like
4.393
Πόντοι
796
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:
Tυπε αν ειναι εξετασμενη η γκομενα σου και ειναι καθαρη απο σμν και φυσικα το κυριοτερο παει μονο μαζι σου το μονο που μπορει να παθεις απο το ακα γαμησι του κωλου που ειναι ολα τα λεφτα παρεπιπτοντος ειναι καμμια μολυνση απο τα φυσικα βακτηρια που ζουν εκει τιποτα αλλο
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Tυπε αν ειναι εξετασμενη η γκομενα σου και ειναι καθαρη απο σμν και φυσικα το κυριοτερο παει μονο μαζι σου το μονο που μπορει να παθεις απο το ακα γαμησι του κωλου που ειναι ολα τα λεφτα παρεπιπτοντος ειναι καμμια μολυνση απο τα φυσικα βακτηρια που ζουν εκει τιποτα αλλο

οπως ???


επειδη τελευταια την γαμαω συνεχεια και απο κολο ακαποτα και τα χυνω ολα μεσα στην κολοτρυπιδα της, εχω αρχισει και σκεφτομαι τι μπορει να παθω
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.055
Πόντοι
24.596
τυπε, νομιζα οτι ηταν μονο για χυσιμο μεσα στο μουνι το εν λογω κλαμπ

ζητω ταπεινα συγνωμη
:hi:
τυπε εχουμε συναποφασισει οτι περιλαμβανει και κρεμπιεδες σε κωλοτρυπιδι και λαρρυγι.οποτε μπορεις κανε καμια περιγραφη :hi:.αφου η τυπισσα ειναι γκομενα σου πηγαιντε μαζι Συγγρος και καντε εξετασεις για τα παντα.και συνεχισε να της κρεμπεδιαζεις το κωλι non stop :rockon: :rockon:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:

Κινδυνευεις απο ουρολοιμοξη, προστατιτιδα.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Τυποι, ερωτηση στο φιλεθεαμων κοινο.

Γαμωντας ακαποτα τον κολο της γκομενας μας κινδυνευουμε απο καμια ασθενεια πχ Ηπατιτιδες ή κατι αλλο??

Η ερωτηση προκυπτει γιατι τελευταια τον κολο της τον εχω ξεσκισει στο ΑΚΑΠΟΤΟ γαμησι..και δεν θελω να βρεθω με τιποτα δυσαρεστες αρρωστειες.


Ευχαριστω

:hi:

Μία είναι η απάντηση στο ερώτημά σου (αφού όπως λες τον έχεις ξεσκίσει τελευταία στο ακα), κάνεις εξετάσεις και σου λύνεται η απορία.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
τυπε εχουμε συναποφασισει οτι περιλαμβανει και κρεμπιεδες σε κωλοτρυπιδι και λαρρυγι.οποτε μπορεις κανε καμια περιγραφη :hi:.αφου η τυπισσα ειναι γκομενα σου πηγαιντε μαζι Συγγρος και καντε εξετασεις για τα παντα.και συνεχισε να της κρεμπεδιαζεις το κωλι non stop :rockon: :rockon:

τυπε, ειναι και τα φυσικα βακτηρια της περιοχησ ομωσ
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Αν δεν εχεις εσυ να της κολλησεις τιποτα ( κονδυλωμα ) δεν θα παθεις κατι.

Αντε καμια μολυνση η καμια σκατωμενη πουτσα.

Σιγα το πραμα.
 
OP
OP
VILLAGE

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Αν δεν εχεις εσυ να της κολλησεις τιποτα ( κονδυλωμα ) δεν θα παθεις κατι.

Αντε καμια μολυνση η καμια σκατωμενη πουτσα.

Σιγα το πραμα.

ετσι απλα το λεμε μολυνση??

αυτα ρωταω τυπε
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.055
Πόντοι
24.596
Αν δεν εχεις εσυ να της κολλησεις τιποτα ( κονδυλωμα ) δεν θα παθεις κατι.

Αντε καμια μολυνση η καμια σκατωμενη πουτσα.

Σιγα το πραμα.
σιγα το πραμα το μερεντιασμα τυπε? :S :S :S
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
ετσι απλα το λεμε μολυνση??

αυτα ρωταω τυπε

Ουρολοιμωξη, προστατιτιδα.

Και εγω που ειμαι φαν του σπορ δεν εχω παθει κατι σοβαρο μεχρι στιγμης.

Ολα αντιμετωπιζονται.

Αν κανει κλυσμα και γενικα ειναι καθαρη και υγιης, οτιδηποτε και να παθετε αντιμετωπιζεται ευκολα. Μην τρελαινεσαι.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.211
Κριτικές
49
Like
22.055
Πόντοι
24.596
τυπε, ειναι και τα φυσικα βακτηρια της περιοχησ ομωσ
αυτη τι λεει για το ολο θεμα?προφανως δεχεται τους κρεμπιεδες μετα χαρας :rockon:.για το θεμα της μολυνσης τι λεει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom