Νέα

Απο γυναίκα Ετεροφυλική Μια εβδομαδα στην Αθηνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Moυ ανακοινωνουν οτι πρεπει να πεταχτω στην Αθηνα για να παρακολουθησω ενα σεμιναριο. Χμμ ταξιδακι στα πατρια εδαφη σκεφτομαι! Τι καλα!!
Αρχισα αμεσως να οργανωνομαι..το σεμιναριο θα διαρκησει  5 ημερες σκεφτηκα, οποτε τα πρωινα θα ειμαι απασχολημενη με αυτο ομως την υπολοιπη ημερα και το βραδυ εχω αρκετο χρονο για πολλα κ ενδιαφεροντα πραγματα!Πρεπει να οργανωθω!
Μου ειχε λειψει η Αθηνα τοσο πολυ!!Η μαλλον για να ακριβολογω μου ειχε λειψει ο εαυτος μου και αυτα που εζησα στην Αθηνα ουσα φοιτητρια!
Πλεον ομως ουτε φοιτητρια ειμαι ουτε εξαρτημενη οικονομικα..για πρωτη φορα στη ζωη μου..στα 25 μου χρονια ειμαι εντελως ανεξαρτητη οχι μονο οικονομικα αλλα ουσιαστικα. Δεν εξαρτωμαι απο κανεναν..μονη μου οριζω τη ζωη μου..και αυτο ειναι οτι πιο υπεροχο και τρομακτικο συναμα μπορει να συμβει!!
Επιλεγω λοιπον ενα καλο ξενοδοχειο και το κλεινω αμεσα. Δεν εχω χρονο πρεπει να βιαστω! Κλεινω τα αεροπορικα και ετοιμαζω βαλιτσα!!
Ελλαδα here I come !!

Ειναι αργα..ετοιμαζω βαλιτσα και προσπαθω να δω τι θα φορεσω κ τι θα χωρεσω στη μικρη βαλιτσουλα. Πφφ δε μπορω να κουβαλησω πολλα πραγματα ομως δε ξερω και τι θα αντικρυσω σε αυτο το σεμιναριο. Βαζω κυριως μεσα καλα σοβαρα ρουχα για τη μερα κ λιγο πιο παρδαλα για τα βραδια. Εχω μεσα σε 5 μερες να δω φιλους απο τα παλια και τις υπεροχες κολλητες μου που με περιμενουν. Αλλα και παλι αυτο δε μου αρκει..εχω ψηθει αγρια για Αθηναικη dolce vita που λενε και στο χωριο μου! :P
Ετσι ενημερωνω οσους ιντερνετικους φιλους εχω, κατοικους Αθηνων , οτι συντομα καταφθανω μετα δοξης και τιμης στη πολη τους κ αν θελουν να βρεθουμε απο κοντα κ να τα πουμε σε ρεαλ ταιμ!
Κανενας τους δεν αρνηθηκε..οποτε ανοιγω την ανζεντα μου και γραφω..

Δευτερα

9-11 σεμιναριο part 1
διαλειμμα για καφε
11.15-12.15 σεμιναριο part2
lunch break
13.15-15.00 σεμιναριο part 3

Επιστροφη στο ξενοδοχειο ντουζ, αραγμα στο κρεβατι και καψιμο στο φεις
τηλεφωνηματα..

18.00-20.00 βολτα στο Πειραια με τα ζουζουνια μου και φαι

Επιστροφη ξενοδοχειο
μποτε και βραδινη εξοδος.. με τον ...........

Ετσι ειχα κανονισει καθε μερα περιπου τι θα εκανα και ποιον θα εβλεπα!
Η Δευτερα θα ξεκινουσε με τον ...........
Μιλουσαμε αρκετο καιρο, με ειχε πεισει να μιλαμε μεσω σκαιπ ετσι καθε βραδυ μολις σχολουσα ανοιγα σκαιπ και τον εβλεπα. Με εβλεπε κι εκεινος..στην αρχη ντρεπομουνα αλλα μετα ανυπομονουσα να μιλησουμε. Δεν ηταν ο τυπος του αντρα που θα εβλεπα στο δρομο κ θα τον προσεχα ηταν ομως ο τυπος αντρα που εχει γνωσεις για τη ζωη γενικοτερα και αυτο το παιχνιδι του μυαλου που μου προσεφεραν οι κουβεντες μαζι του ηταν το κατι αλλο!

Με το καιρο μου ζητησε να γινω λιγο πιο τολμηρη και να του δειξω γυμνες μου φωτογραφιες, αλλωστε και οι δυο προερχομασταν απτο ιδιο κινκυ μπιντιεσεμικο παρελθον οποτε δεν ειχα κανενα κολλημα να του στηλω γυμνες μου φωτογραφιες. Οταν ομως μου ζητησε να το κανω αυτο μπροστα στη καμερα..εκει διστασα...ενιωσα ντροπη και αμηχανια. Το σεβαστηκε ομως..και τα βραδια περνουσαν ευχαριστα..δε ξερω αν ειχα τσιμπηθει αλλα το ολο κοστουμι μου πηγαινε...

Του ανακοινωνω οτι πεταω για Αθηνα και εκεινος προθυμοποιειται να ερθει να με παρει απτο αεροδρομιο. Πολυ ευγενικο αλλα κ αμηχανο..δεν εχουμε ειδωθει ποτε απο κοντα..εν τελει ερχεται η λατρεμενη μου κολλητη να με παρει!
Αχχ εισπνεω Αθηναικο αερα..νιωθω πολυ ομορφα. Καταφθανω στο ξενοδοχειο με υφος 100 καρδιναλιων..ειμαι σε business trip all alone και γουσταρω τρελα! Εχω κλεισει δικλινο, παμε αφηνουμε τα πραγματα φρεσκαρομαι και φευγουμε επιτοπου για μαρινα ζεα..ενα χαλαρο ποτακι ειναι οτι πρεπει..ειναι νωρις ακομα σκεφτομαι εχω χρονο..γυριζω παλι στο ξενοδοχειο κανω γρηγορα ενα μπανακι κανω τα μαλλια μου μπουκλες και βαζω ενα κοκκινο κραγιον..ο .......... στην ωρα του ειναι κατω απτο ξενοδοχειο κ μ στελνει μηνυμα να κατεβω. Μπαινω στο αμαξι του με ενα τεραστιο χαμογελο και τον χαιρετω θερμα..εκεινος ειναι στραβωμενος που δεν ηρθε να με παρει απτο αεροδρομιο κ μ το λεει. Βαζει μπρος και φευγουμε παρατηρω οτι καθως οδηγαει ριχνει κλεφτιες ματιες να με δει..να με παρατηρησει.
Εγω δυστυχως εχω απογοητευει απο την εικονα που βλεπω..δεν ειναι οπως φαινοταν στο σκαιπ...

Αποφασιζουμε να παμε βορεια! Του λεω οτι εμπιστευομαι τη κριση του κ ας με παει οπου θελει.
Σε καποια φαση σταματα στα φαναρια και γυρνα με υφος και μου λεει οτι θελει να με φιλησει..
Μενω λιγο εκπληκτη γτ δε το περιμενα..δεν ειχε περασει πολυ ωρα που ειχα μπει στο αμαξι του..οποτε του λεω ευγενικα οτι καλυτερα οχι.
Αυτος με ρωτα γιατι..του εξηγω οτι δε νιωθω ανετα..
Ψιλοσυζηταμε και ξαφνικα μου ξαναλεει το ιδιο..εγω του το κοβω..
ε αυτο ηταν εριξε τα μουτρα ως το πατωμα..σοβαρεψε κ εγινε απομακρος..

Φτανουμε στο μερος και δυστυχως δεν εχει αλλαξει μουτρα..καθομαστε κ εγω οπως παντα χαζολογω χαμογελω ειμαι ανετη και κανω γκριματσες..
αυτος ξανα μου λεει οτι θελει να με φιλησει..
και τοτε ειναι που μου χαλασε το κεφι τελειως..αρχισα να μετανιωνω την ωρα κ τη στιγμη που εβαλα κοκκινο κραγιον και τονισα τα juicy χειλη μου.
Oλο το βραδυ το περασαμε με αυτον να μου τη πεφτει κ εγω να τον γειωνω..
Μπορω με βεβαιοτητα να πω οτι αυτο ηταν το χειροτερο ραντεβου που εχω βγει με καποιον ever..

Στο τελος μονο που δεν τον εβρισα του ειπα οτι ηθελα να φυγω..προσφερθηκε να με παει στο ξενοδοχειο μου αλλα δεν ηθελα..ελα ομως που ειχαμε πιασει ερημιες κ δεν ειχα αλλα ουτε ηξερα πως να γυρισω πισω..
Φευγουμε απτο καφε και μπαινουμε στο αμαξι..και εκεινη την ωρα μου χτυπαει οτι σημερα ηταν η γιορτη του κ οτι αντι τη περασει με τους φιλους του τη περασε μαζι μου κ δεν το εκτιμησα αυτο..
πφφφ τα χα παιξει οποτε δε μιλουσα..μουγγαθηκε κ αυτος κ με γυρισε πισω..φτανουμε στο ξενοδοχειο τον ευχαριστησα για τη βολτα και βγαινω απτο αμαξι..προς εκπληξη μου βγαινει κ αυτος και ερχεται κοντα μου. Μου λεει οτι χαρηκε που με γνωρισε..μετα κοντοσταθηκε για μια στιγμη κ επειτα με πιανει απτη μεση με καρφωνει στα ματια κ με πλησιαζει..προσπαθει να δει αν θα αντιδρασω..καταλαβαινω οτι θελει να με φιλησει κ κανω ενα βημα πισω..εκνευριζεται κ με αφηνει...παω να φυγω κανω μερικα βηματα κ γυρνω κ τον κοιταω..αυτος νομιζει οτι κατι θελω κ με πλησιαζει παλι..αλλα του λεω οτι πρεπει να φυγω κ εξαφανιζομαι μεσα στο χοτελ...
Βγαινω στο μπαλκονι κ βλεπω οτι εχει φυγει ευτυχως...πεταω τις μποτες κ πεφτω στο κρεβατι..σκεφτομαι ποσο χαλια ηταν αυτο το ραντεβου..
Ανυπομονουσα τοσο πολυ να τον δω. μου αρεσε ο χαρακτηρας του αλλα οταν απο κοντα ειδα αυτο το κολλημα κ τα μουτρα ξενερωσα τοσο πολυ! Ειδικα οταν με πιεζει για κατι που δε θελω...που δε μου το εμπνεει..

Χαλαστηκα γτ ηλπιζα πολλα απο αυτη τη γνωριμια...αλλα δε βαριεσαι λεω...ξεβαφτηκα..ξεντυθηκα..επεσα στο κρεβατι και ανοιξα την ατζεντα μου..
Τριτη αυριο..καινουργια μερα οποτε πρεπει να την αντιμετωπισω αισιοδοξα κ με χαμογελο σκεφτομαι..κοιτω το προγραμμα μου..το ματι μου πεφτει στο επομενο ατομο στη λιστα μου...χαμογελω πονηρα..κλεινω την ατζεντα και ξαπλωνω στο κρεβατακι μου..Ωρα για νανι τωρα...


Συνεχιζεται..

 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
αφού ψαχνόσουν για  :zfuck: γιατί δεν έβγαινες μόνη να ψαρέψεις κανένα τεκνό της αρεσκείας σου που θα έβλεπες από κοντά από κανένα μπαράκι ?
σκάιπ και μαι αςς  :grin:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.663
Κριτικές
6
Like
8.693
Πόντοι
1.686
Καλή η προσπάθεια ! :rockon:

Για να γράφεις καλά, πρέπει να έχεις και καλή υγεία.
Πάρε βιταμίνη D, διότι αποδείχτηκε ότι είναι
μεγάλο το ποσοστό των ανθρώπων που έχουν έλλειψη

Πιο κάτω , λινκ για πολύ καλό άρθρο
( φροντίζω για την υγεία σου ! :rockon:)
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Βαρέθηκα όλα αυτά τα γλυκανάλατα πρωτόλεια.

Ειλικρινά.



Έχεις να γράψεις κανένα καλό;

Τόσα swingers clubs και dungeons, αλλά εσύ εξακολουθείς να το παίζεις ελλεϊνίδα....



Και τώρα που το σκέφτομαι, αντί για τον άγνωστο Μιχάλη,

γιατί δεν συνάντησες τον δικό μας τον Αλέξανδρο;



Είσαι για πολλές μπάτσες τελικά...
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306
εισαι μεγάλο βρωμοπουταναριό ελεινίδα στη ψυχη.... :vomit:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.843
Like
23.129
Πόντοι
6.056
δεν μας γαμας και συ πρωι πρωι με τις αρλουμπες σου.. :birdman:


:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:


συνεχιζεται
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.966
Πόντοι
24.436
Cosmopolitan γίναμε... :headbang: :headbang:
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
306

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.653
Like
1.255
Πόντοι
366
και τι ψαχνεις μωρη μπαλοτσα, κανα πυρφορο να σε ξεναγήσει;;

ουστ


η αληθεια ειναι οτι θα βρεις πολλους  :headbang:

 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Καλή η προσπάθεια ! :rockon:

Για να γράφεις καλά, πρέπει να έχεις και καλή υγεία.
Πάρε βιταμίνη D, διότι αποδείχτηκε ότι είναι
μεγάλο το ποσοστό των ανθρώπων που έχουν έλλειψη

Πιο κάτω , λινκ για πολύ καλό άρθρο
( φροντίζω για την υγεία σου ! :rockon:)


exo κ εγω 2000 iu per day παιρνω

λεω να το παω στα 1000
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
:orchestra:
gypsy-with-dancing-bear-bulgaria-BX2WW5.jpg
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Μην βιάζεστε...είμαστε ακόμα στην πρώτη μέρα...έχουμε ακόμα άλλες 4 ... :headbang: :headbang: :headbang:

 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ξημερωνει Τριτη και χτυπαει το τηλεφωνο του δωματιου. Εχω ζητησει απτη ρεσεψιον να με ξυπνησουν.
Μπαινω στο ντουζ και αφηνω το νερο να τρεχει ζεστο πανω στη πλατη μου. Μου κανει μασαζ και το ευχαριστιεμαι. Επειτα βγαινω στεγνωνω τα μαλλια μου και αρχιζω να ντυνομαι.Επιλεγω λευκο ημιδιαφανες πουκαμισο λευκο μπουστακι απο μεσα ενα γκρι υφασματινο παντελονι γκρι σακακι και μαυρες γοβες. Ειμαι τελειως εξω απτο νεανικο στυλ μου κ το χυμα ντυσιμο που συνηθως επιλεγω με τα σκισμενα τζιν αλλα πρεπει να το υποστω! Κατεβαινω για πρωινο και διαλεγω απο ολα! Για καποιους το φαγητο ειναι θεμα επιβιωσης για μενα ειναι θεμα απολαυσης! Δε θα ξεχασω ποτε το πρωτο ρολακι νιγκιρι σουσι που εβαλα στο στομα μου. Η εκπληξη στον ουρανισκο μου ηταν τετοια που δε μπορουσα να σταματησω να μουγκριζω με κλειστα τα ματια. Ηταν ο ορισμος του γευστικου οργασμου και δε περιμενα να το ζησω! λολ

Το σεμιναριο και σημερα πολυ ενδιαφερον κρατουσα λεπτομερεστατες σημειωσεις αλλα συναμα δε μπορουσα να ξεκολλησω τα ματια μου απτον εισηγητη. Στα διαλλειματα εβρισκα αποριες και συνεχεια ημουν κοντα του. Θυμηθηκα την εποχη που ημουν πρωτοετης φοιτητρια και εζησα ενα θυελλωδη ερωτα με το τοτε καθηγητη μου. Παντα το κυρος και η θεση καποιου με γοητευουν κι αυτο στηριζεται στην υποτακτικη μου φυση που ανακαλυψα αργοτερα εισχωροντας στο κοσμο του bdsm.
Το θεμα με τον εισηγητη το πηγαινα καλα αφου που κ που τον εκοβα να με κοιτα επιμονα. Τον ειχα βαλει σε σιγανη φωτια και περιμενα..

Γυρνωντας στο ξενοδοχειο μου καθε αλλο παρα κουραση δεν ενιωθα. Ανοιγω την αντζεντα μου και βρισκω το τηλεφωνο του επομενου τυπου που θα εβλεπα. Ειχε πει οτι θα με πηγαινε για φαγητο στη Γλυφαδα στο soleto μιας και συχναζει εκει. Τον παιρνω τηλεφωνο αλλα δεν απαντα μπαινω για μπανακι βγαινοντας ειχα δυο κλησεις. Τον παιρνω ξανα και μολις ακουω τη φωνη του χαμογελαω! Εχει τοσο ωραια φωνη! Κανονιζουμε να ερθει να με παρει στις 8 απτο ξενοδοχειο μου. Στις 6.15 την ωρα που ετοιμαζομουν με παιρνει τηλεφωνο και μου λεει οτι ο πατερας του επεσε απτη σκαλα και ειναι στο νοσοκομειο οποτε αδυνατον να βρεθουμε. Δεν πειραζει του λεω και ευχομαι γρηγορα περαστικα στο μπαμπα του.
Παντα ειμαι πολυ αισιοδοξη ..οταν μια πορτα κλεινει ανοιγει μια αλλη οποτε πεταω τα κυριλε ρουχα που θα εβαζα και βαζω το αγαπημενο μου σκισμενο τζιν τα all star μου ενα κολλητο μπλουζακι. Συντομα ημουν στο Συνταγμα ..περιμενοντας τους φιλους μου βγαζω σελφι μπροστα απτο συντριβανι και μπροστα απτη βουλη και τις ανεβαζω στο φεις. Μολις ερχονται ουρλιαζουμε και αγκαλιαζομαστεεε..χαιρομαι τοσο πολυ που τους βλεπω! Κατηφοριζουμε προς μοναστηρακι κ η τρελοπαρεα τραβα τα βλεμματα..φτανουμε μοναστηρακι που τοσο αγαπω! Αναπνευω γελαω το χαιρομαι πραγματικα! Καποιοι προτεινουν θησειο και καποιοι ψυρρη εμενα δε ξερω τι με πιανει και τους λεω να παμε γκαζι! Δε μου χαλανε χατηρι οποτε την κανουμε για γκαζι. Καθομαστε για πιτογυρα κλασσικα και μετα ριχνω την ιδεα να παμε σε λεσβιαδικο μιας κ η κολλητη μου ειναι λεσβια. Τα αγορια της παρεας δισταζουν αλλα τους λεω οτι θα δουν ωραια γκομενακια τουλαχιστον να φιλιουνται κ ισως ετσι φτιαχτουν λολ

Φτανουμε και διαπιστωνω οτι ειναι φυσιολογικο μπαρ οπως ολα τα αλλα! Δεν υπαρχουν εξωγηινοι! Μονο οταν μπηκαμε μας κοιταξαν λιγο περιεργα λογω τον αγοριων. Καθομαστε κ παραγγελνουμε ποτακια κι εγω αρχιζω να σκαναρω το χωρο. Ειναι απλα χυμα μα ομορφα. Το συν ειναι η ωραια μουσικη. Περνώντας η ωρα κ με τη βοηθεια του ποτου χαλαρωνουμε αρκετα..η κολλητη μου ηδη εχει βρει στοχο και εχει μετακινηθει προς τα εκει. Σε καποια φαση μια κοπελα με πλησιαζει κ με ρωταει αν εχω ξαναπαει σε αυτο το μαγαζι γιατι κατι της θυμιζω. Της ειπα οτι πρωτη φορα πηγαινω σε τετοιο μαγαζι κ ειδικα στο συγκεκριμενο.Με τα πολλα πιασαμε τη κουβεντα και μου ειπε οτι ειναι bisexual και αυτη την εποχη εχει σχεση με μια κοπελα και ψαχνουν αλλη μια κοπελα για να παιζουν καμια φορα. Μου ειπε οτι με ειχε σταμπαρει απο τη στιγμη που μπηκα στο μαγαζι και σκεφτηκε οτι θα αρεσα και στη κοπελα της καθως εχω ωραιο στηθος και πιασιματα. Για μια στιγμη ντραπηκα αλλα το ξεπερασα γρηγορα. Της ειπα οτι με τιμα που της αρεσα αλλα ζω στην Αγγλια οποτε δε ξερω αν  θα εμπαινα στη διαδικασια για κατι τετοιο. Εκεινη μου ειπε να το σκεφτω αν θελω και μου εδωσε το τηλεφωνο της.

Η ωρα περνουσε και αποφασιζουμε να παμε σε ενα μπαρακι εκει κοντα στα στουντιο. Παιρνωντας μπροστα απτο στουντιο σκεφτηκα το μπου κ τους μπουρδελιαρηδες :) Αν ηταν εφικτο θα ηθελα να παω σε εναν οικο ανοχης με τον αγαπημενο μου μπουρδελιαρη! Ποιος ειναι αυτος δε θα πω..αλλα ουτε και ποιους συναντησα θα μαρτυρησω :P

Η μουσικη τερμα κ καποιοι χορευουν εγω εχω ηδη φτιαχτει απο πριν και κουνιεμαι εγω ωσπου ξαφνικα βρισκω το στοχο μου. Ειναι εινας τυπος ψηλος μελαχροινος με μουσι γυρω στα 30 τον κοβω με μαυρο κοντομανικο και τατουαζ μανικι στο ενα χερι. Φαινεται αρκετα μυωδης! Καθεται με ενα φιλο του στο μπαρ και μιλανε. Αρχιζω να κοιταω επιμονα προς το μερος του και να κοβω κινηση. Εκεινος απορροφημενος στη κουβεντα δεν εχει δει οτι τον κοιταζω. Κανω νοημα στο σερβιτορο και του λεω να τους παει δυο σφηνακια υποβρυχιο. Τους τα παει και τους δειχνει οτι τα κερναω εγω. Ξαφνιασμενοι κανουν εις υγειαν και εκεινος μου χαμογελα. Ξαναστρεφεται και συνεχιζει τη κουβεντα με το φιλο του. Σκεφτομαι μηπως ειναι γκει? λολ Σταματω να δινω σημασια και γυριζω πλατη. Δε περναει λιγη ωρα και νιωθω ενα χερι να με πιανει απο το μπρατσο γυρναω και ειναι αυτος.

-Γεια σου ειμαι ο Βαγγελης..μου λεει στο αυτι
Του λεω το ονομα μου
-Σε ευχαριστουμε για τα σφηνακια
εγω χαμογελαω
-Εχεις πολυ ωραιο χαμογελο
-Ευχαριστω
-Ο φιλος μου θα φυγει τωρα αλλα εγω σκεφτομαι να κατσω λιγο ακομα
-Ναι γτ οχι αν θες μεινε κατσε εδω με εμας..κατσε να σου συστησω τους φιλους μου...

Καπως ετσι γνωριστηκα με το Βαγγελη. Οσο περνουσε η ωρα τοσο πιο κοντα ερχομασταν. Χορευαμε και ενιωθα το χερι του να πιανει το κωλο μου και να με σφιγγει πανω του. Ειχα καταλαβει οτι αυτη η γνωριμια δε θα ειχε συντομο τελος...

Αποφασιζουμε να φυγουμε οποτε χαιρετω τους φιλους μου και φευγω με τον αγνωστο ο οποιος πλεον εχει γινει γνωστος..
μπαινουμε στο αμαξι του και μολις καθομαι με αρπαζει και με φιλαει με τοσο ενταση τοσο παθος που χανω το κοσμο για λιγα δευτερολεπτα...
Οταν σταματαει μου λεει οτι τον εχω φτιαξει αγρια ..του απαντω οτι και εμενα το ιδιο μωρο μου και βαζει μπρος για το ξενοδοχειο μου..

Καθως οδηγουσε τον πειραζα..δεν τον αφηνα σε ησυχια τι του δαγκωνα το λαιμο τι του πιεζα τις ρογες πανω απτο μπλουζακι στο τελος δεν αντεξα και αρχισα να πιανω το πουτσο του πανω απτο παντελονι..

-Κατσε καλα μικρη γιατι δε θα προλαβουμε να φτασουμε στο ξενοδοχειο σου..

Τι ηθελε και μου το ειπε αυτο..εγω επιτηδες εγυρα διπλα του και ανασανα βαρια στο αυτι του ενω χαιδευα το πουτσο του πιο πολυ..
Αυτο ηταν κανει μια αποτομη κινηση με το τιμονι παρολο που ετρεχε και στριβει αποτομα σε ενα στενακι εγω ουρλιαξα απτην αποτομη κινηση. Προχωρα στο στενο και παρκαρει πισω απο κατι καδους. Με πιανει αμεσως απτα μαλλια με τραβαει πανω του και με φιλαει στο στομα. Παραλληλα ξεκουμπωνει το παντελονι του και με προσταζει να τον παρω στο στομα μου. Το κανω με τρελη ορεξη η καυλα εχει χτυπησει κοκκινο..τον τσιμπουκωνω με μανια και τον ακουω να βρυγχαται..μια στιγμη με σταματαει κ μου λεει οτι θα χυσει και δε θελει να χυσει χωρις να με γαμησει.. κοιταμε τριγυρω να δουμε αν η γειτωνια ειναι οκ και ευτυχως ηταν σκοτεινη και ησυχη. Μπαινουμε και οι δυο στο πισω μερος του αμαξιου και αρχιζει να μου βγαζει τη μπλουζα το σουτιεν και να μου δαγκωνει τις ρογες. Τον ρωταω αν εχει προφυλακτικο και βγαζει αμεσως ενα απτη τσεπη του. Του βαζω το προφυλακτικο και ανεβαινω απανω του..αχχχ ειμαι τοσο υγρη και η αισθηση ειναι τοσο ωραιαα ..Εκεινος με πιανει απτα δυο μου κωλομερια σφιχτα και με ανεβοκατεβαζει ενω μου παιζει δυνατους μπατσους στο κωλο..αχχ αυτη ειναι η υπερτατη ηδονη..
φιλιομαστε συνεχεια εγω του πιανω τα μαγουλα με το χερι μου τον πιεζω.. αφηνει το στομα του ανοιχτο και χωνω τη γλωσσα μου μεσα..επειτα το κανει αυτος και χωνει τη γλωσσα του τερμα στο στομα μου και τη κουνα μεσα εξω σα να μου γαμαει στο στομα..
Του λεω να μη χυσει ακομα και αλλαζουμε σταση σε ιεραποστολικο..προσπαθω να βαλω τα ποδια μου στο στηθος του για να πετυχει καλυτερη διεισδηση θελω να τον νιωσω ολον μεσα μου. Το αμαξι δεν ειναι βολικο αλλα τα καταφερνουμε καπως και αρχιζει να με γαμαει με μεγαλη ενταση. Το αμαξι κουνιεται ρυθμικα αλλα τα εχω ολα γραμμενα στη μουναρα μου..το μονο που με ενδιαφερει ειναι αυτο που νιωθω αυτο που ζω εκεινη τη στιγμη.

Την ωρα που του λεω Σκισε με γαμια μου με χυνει πανηγυρικα!! Επειτα πεφτει πανω μου και με φιλα στο στηθος κ στη κοιλια. Ειμαστε κ οι δυο ιδρωμενοι..βγαζω απτη τσαντα μου τα υγρα μου μαντηλακια για να σκουπιστει αλλα και εγω για να μαζεψω τα υγρα μου που εχουν κυλησει στο μουνι μου στο κωλο και στα μπουτια μου.
Με παιρνει μια μεγαλη αγκαλια και μου λεει οτι ειχε καιρο να κανει τετοιο γαμησι. Το ιδιο και εγω του απαντω. Ντυθηκαμε και με πηγε στο ξενοδοχειο. Μου εδωσε τον αριθμο του και μου ειπε να βρεθουμε την επομενη αλλα του ειπα θα μιλησουμε γιατι εχω πολλα πραγματα να κανω μεσα σε λιγες μονο μερες.
Καλως μου ειπε..
Εσκυψε με φιλησε αλλη μια φορα παθιασμενα μου τσιμπησε τη ρογα κι επειτα βγηκα απτο αμαξι του..
Φτανω στο δωματιο και ημουν κομματια αλλα το χαμογελο δεν εφευγε απτα χειλη μου.. καμια φορα εκει που δε το περιμενεις μπορει να σου συμβει κατι τοσο τελειο..και αυτη η βραδια ηταν οντως τελεια!

Συνεχιζεται...
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
[quote author=pentagiotissa link=topic=249672.msg7241507#msg7241507 date=147856258


Καθως οδηγουσε τον πειραζα..δεν τον αφηνα σε ησυχια τι του δαγκωνα το λαιμο τι του πιεζα τις ρογες πανω απτο μπλουζακι στο τελος δεν αντεξα και αρχισα να πιανω το πουτσο του πανω απτο παντελονι..



Τι ηθελε και μου το ειπε αυτο..εγω επιτηδες εγυρα διπλα του και ανασανα βαρια στο αυτι του ενω χαιδευα το πουτσο του πιο πολυ..
Αυτο ηταν κανει μια αποτομη κινηση με το τιμονι παρολο που ετρεχε και στριβει αποτομα σε ενα στενακι εγω ουρλιαξα απτην αποτομη κινηση. Προχωρα στο στενο και παρκαρει πισω απο κατι καδους. Με πιανει αμεσως απτα μαλλια με τραβαει πανω του και με φιλαει στο στομα. Παραλληλα ξεκουμπωνει το παντελονι του και με προσταζει να τον παρω στο στομα μου. Το κανω με τρελη ορεξη η καυλα εχει χτυπησει κοκκινο..τον τσιμπουκωνω με μανια και τον ακουω να βρυγχαται..μια στιγμη με σταματαει κ μου λεει οτι θα χυσει και δε θελει να χυσει χωρις να με γαμησει.. κοιταμε τριγυρω να δουμε αν η γειτωνια ειναι οκ και ευτυχως ηταν σκοτεινη και ησυχη. Μπαινουμε και οι δυο στο πισω μερος του αμαξιου και αρχιζει να μου βγαζει τη μπλουζα το σουτιεν και να μου δαγκωνει τις ρογες. Τον ρωταω αν εχει προφυλακτικο και βγαζει αμεσως ενα απτη τσεπη του. Του βαζω το προφυλακτικο και ανεβαινω απανω του..αχχχ ειμαι τοσο υγρη και η αισθηση ειναι τοσο ωραιαα ..Εκεινος με πιανει απτα δυο μου κωλομερια σφιχτα και με ανεβοκατεβαζει ενω μου παιζει δυνατους μπατσους στο κωλο..αχχ αυτη ειναι η υπερτατη ηδονη..
φιλιομαστε συνεχεια εγω του πιανω τα μαγουλα με το χερι μου τον πιεζω αφηνει το στομα του ανοιχτω και χωνω τη γλωσσα μου επειτα το κανει αυτος και χωνει τη γλωσσα του τερμα στο στομα μου και τη κουνα μεσα εξω σα να μου γαμαει στο στομα..
Του λεω να μη χυσει ακομα και αλλαζουμε σταση σε ιεραποστολικο..προσπαθω να βαλω τα ποδια μου στο στηθος του για να πετυχει καλυτερη διησδηση θελω να τον νιωσω ολον μεσα μου. Το αμαξι δεν ειναι βολικο αλλα τα καταφερνουμε καπως και αρχιζει να με γαμαει με μεγαλη ενταση. Το αμαξι κουνιεται ρυθμικα και αλλα τα εχω ολα γραμμενα στη μουναρα μου..το μονο που με ενδιαφερει ειναι αυτο που νιωθω αυτο που ζω εκεινη τη στιγμη.

Την ωρα που του λεω Σκισε με γαμια μου με χυνει πανηγυρικα!! Επειτα πεφτει πανω μου και με φιλα στο στηθος κ στη κοιλια. Ειμαστε κ οι δυο ιδρωμενοι..βγαζω απτη τσαντα μου τα υγρα μου μαντηλακια για να σκουπιστει αλλα και εγω για να μαζεψω τα υγρα μου που εχουν κυλησει στο μουνι μου στο κωλο και στα μπουτια μου.
Με παιρνει μια μεγαλη αγκαλια και μου λεει οτι ειχε καιρο να κανει τετοιο γαμησι. Το ιδιο και εγω του απαντω. Ντυθηκαμε και με πηγε στο ξενοδοχειο. Μου εδωσε τον αριθμο του και μου ειπε να βρεθουμε την επομενη αλλα του ειπα θα μιλησουμε γιατι εχω πολλα πραγματα να κανω μεσα σε λιγες μονο μερες.
Καλως μου ειπε..
Εσκυψε με φιλησε αλλη μια φορα παθιασμενα μου τσιμπησε τη ρογα και βγηκα απτο αμαξι του..
Φτανω στο δωματιο και ημουν κομματια αλλα το χαμογελο δεν εφευγε απτα χειλη μου.. καμια φορα εκει που δε το περιμενεις μπορει να σου συμβει κατι τοσο τελειο..και αυτη η βραδια ηταν οντως τελεια!

Συνεχιζεται...

[/quote]


απο κορινθο κιατο περνας καμια βολτα ;
ειμαι εμφανισιμος, τον εχω μεγαλο και ειμαι σχετικα ηκονομικα καλα λεο σχετικα γιατι η κρισι μας εχη γονατιση ολους λιγο πολυ

 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Καλησπερα, επειδη ακουστηκε οτι ειμαι μουνοδουλος επειδη ηθελα να την παρω απ το αεροδρομιο, απλα ηθελα να την δω επιτελους γιατι μου ειχε ταξει αρκετα... Οταν την ειδα ψιλοαπογοητευτηκα αλλα δεν ηθελα να παει εντελως χαμενη και η βολτα, βενζινες κτλπ. Ηθελα να δω τι ειναι διατεθημενη να μου κανει και φυσικα τιποτα, τι περιμενε οτι θα της κανω ρομαντζα ετσι που ειναι? Εν πασει περιπτωσει εγω μπορει να μη γαμησα στη γιορτη μου αλλα γαμησα την επομενη ενα ντουετο οπου μου γλυγαν παραλληλα τις ρογες αλλα και τα αρχιδια. Οσο για εσενα που δε θελεις να αποκαλυψεις κιολας, σταρχιδια μου σε γραφω μωρη κακομουτσουνη κυρατσα, δε σε εχω αναγκη. Πατσαβουρα.


Απορω και με τον τυπο που σε πηδηξε τελικα, μαλλον θα εβαλε κανενα στοιχημα με το φιλο του αν μπορει χωρις σακουλα
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.152
Κριτικές
7
Like
13.706
Πόντοι
3.936
Ξημερωνει Τριτη και χτυπαει το τηλεφωνο του δωματιου. Εχω ζητησει απτη ρεσεψιον να με ξυπνησουν.
Μπαινω στο ντουζ και αφηνω το νερο να τρεχει ζεστο πανω στη πλατη μου. Μου κανει μασαζ και το ευχαριστιεμαι.

Η marie claire μια γυναικα με παθος εσυ μαρη;.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom