Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
οποιος γνωριζει κατι σχετικα ας ενημερωσει, δεν βρηκα κατι σε παλιο forum
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
οποιος γνωριζει κατι σχετικα ας ενημερωσει, δεν βρηκα κατι σε παλιο forum

ασε τα παραμυθια και προσπαθησε να βρεις αυτο που ψαχνεις......μην μας λες οτι εψαξες γιατι ειμαι βεβαιος οτι συνεβη το αντιθετο!
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
171
Like
42
Πόντοι
1
Αν καποιος συναγωνιστης σκοπευει να βρεθει στο πουκετ τις γιορτες , ας ενημερωσει
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
θα παω 3 φεβρουαριου, πηγαινει κανεις αλλος?
 

anal240

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
41
Like
122
Πόντοι
0
φιλε μου προσωπικη εμπειρια δεν εχω αλλα περσι ειχε παει ο ξαδερφοσ μου ταυλανδη. σουπερ μου ειπε ! γεματο μικρα μουνακια που τα προωθουσαν οι ξενοδοχοι!!
 

amazing

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα παιδια τι τιμές παίζουν στην Ταυλανδη όσο αφορά να πάρεις

μια γυναίκα για 1 ώρα, για 1 βράδυ ? είναι φτηνά και πόσο φτηνά

είναι ?! Μιλάμε για μία καλή όχι κανένα μπάζο!

Αναφέρομαι κυρίως για Πουκετ.

Επίσης πόσο πιθανό είναι να βγάλεις φυσιολογικά γκόμενα το βράδυ?

Ας μας γράψει κάποιος που τα έχει  ζήσει αναλυτικά και όχι απο τη φαντασία του! Ας μας γράψει και για άλλα μέρη

ευχαριστώ

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε μ' αυτό που ήδη υπήρχε για Ταϋλάνδη.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Εκεί δεν υπάρχει το να βγάλεις φυσιολογικά γκόμενα το βράδυ.Ολες έχουν μια τιμή που είναι και πολυ χαμηλή.Ολες γαμιούνται αν παίξει χρήμα.
 

amazing

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
εγώ θέλω να μάθω αναλυτικά ποιες είναι οι πραγματικές
τιμές γενικά.

Γιατι άμα είναι να κάνεις ασ πούμε τέτοιο ταξίδι και να δίνεις
πάλι 50 ευρώ δεν έχει νόημα.
 

kilotakias

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
162
Like
456
Πόντοι
21
thai
 

Συνημμένα

  • comme une peinture de boucner.jpg
    comme une peinture de boucner.jpg
    81,2 KB · Εμφανίσεις: 1.083

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
παντως απο οσο ξερω με 20 ευρω σιγουρα 2-3 ωρες. λεει δηλαδη και παλι.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
ενημερωνω μετα απο 8 μερες στην pattaya , στο αεροδρομιο ολες κοντες και μελαχροινες και αδυνατες παραδεισος δηλαδη, βρηκαμε ξενοδοχειο μ 3αστερο  με 24 ευρο το δικλινο, πισινες κτλ.  λοιπον το παιχνιδι γινεται στην walking street το βραδυ, εχειπολλα κλαμπ με απειρα μουνακια ελαχιστους αντρες και ειναι δυσκολο να επιλεξεις γιατι ειναι ολα ωραια, εκει ψωνιζονται ολα αλλα αμα δε σε γουσταρει δεν ερχεται μαζι σου, ενα χαμογελο αρκει για το πλησιασμα, αν πατε να θυμασται οτι πρεπαι να χαμογελατε, εκει γελουν ολοι, ειναι ολα περιποιημενα αψογα και κοντα, σχιστα ματακια φουσκωτα χειλακια, και μερικα εχουν και βυζακι μεγαλουτσικο για το μεγεθος τους, απο 20 ως 30 ευρο το πολυ τις παιρνεις στο δωματιο γαμας οσο θες και αν εισαι λιγο καλος μαζι της και γουσταρεις την κρατας ολη μερα, την ταιζεις τρωνε ελαχιστα λιγο ρυζι και βλαστους  ολα πικαντικα, δεν εχουν ιχνος λιπους πανω τους η κυταριτιδα σταματαει στα συνορα...  συνεχιζω γαμιουνται τρελλα σε ολες τις στασεις χυνουν εχουν πολυ μικρα μουνια με απολυτη εφαρμογη, οταν πας να βγεις το κεφαλι φρακαρει στην ακρη, τελεια αισθηση,  κ@λο δεν ζητησα, δε μαρεσει, παντως κ@λοτρυπιδα δεν μπορεις καν να τη δεις(φορουσα παντα φακους επαφης} τα κορμακια τους ειναι πολυ μικρα . υπαρχουν και τα a gogo bars ειναι πασαρελα με μπαρα καθετη και το καθε μουνακι χορευει γυμνο, στεγνο παντα και καυλιαρικο, σε ενα που πηγα με μια ταυλανδεζα gfe to dollhousepattaya.com βρηκαμε ενα πιπινι απο την ιδια πολη με τη δικια μου 17 χρονων σκετη καυλα, πανο τρεμανε τα ποδια μου οταν εκατσε διπλα μου και της επιασα τη μεση, poui τη λεγανε, εκει εδινες 10 ευρο στο μαγαζι και 50 στην κοπελα και την επαιρνες για .... κρατηθειτε 24 ωρες,  ειχε και μεγαλα μπαρ με μικροτερα μεσα στα οποια ειχε πολλα κοριτσια που φωναζανε να πλησιασεις ολα πολυ καλα, εκει εδινες 7 ευρο στο μαγαζι και 15 στην κοπελα και την επαιρνες, η καλυτερη φαση ηταν ομως τα κλαμπ,    χαλαρη αισθησε gfe  συνεχιζω...
 

kavliaris24

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ειναι απολαυση εγω που γαμουσα στην κυπρο διψανε για πουτσα
1
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
συνεχιζω,  ειχε μπαρ με τα γνωστα lady boys εγχειρισμενα εμφανισημα που λενε οτι κανουν καλες πιπες και sex,  δεν θα παρω... ειχε και gay boys κατι κοιλαραδες αμερικανοι τα τιμουσαν δεοντως,
καθε ωρα εβρισκες να γαμησεις παντου ακομα και το πρωι ηταν ομως κατωτερες εμφανισιακα χωριατισες κακοντυμενες, μου αρεσαν ηταν κοντες, με 10 ευρο τη γαμαγες 3 ωρες, δεν πηρα, το βραδυ στα κλαμπ χαζευες... σε ενα κλαμπ ειδαμε μαναδες με τις κορες τους, μαλλον τις πασαρανε, 14 με 15 χρονων, οι μαναδες μας χαμογελουσαν,  ελεος... στους δρομους ειχε πινακιδες οτι απαγορευεται το sex με παιδια, βεβαια αν εψαχνες εβρισκες και παρθενα με 1000 ευρο εστω και απο 4η παρθενοραφη, συνεχιζω...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
savalas κακως αφησες την καριερα σου με τις ταυλανδεζες..
συνεχιζω, με τις κοντες ημουν συνεχεια καυλωμενοε, αν και με το jet lang κοιμομουν 3ωρα και 4ωρα, παραυτα οταν επεφτα να κοιμηθω με το thai 1.50 να μου αγκαλιαζει το ποδι , γιατι μονο αυτο εφτανε να αγκαλιαζει, αντε να κοιμηθω,  σε 8 μερες εκσπερματωσα 1.5 φορες 12 το συνολο συμπεριλαμβανονται τα CIM. εκανα κατανομη δυναμεων, ετρωγα σοκολατες, με τις σουπες και τα ρυζια με γαριδες που να αντεξεις, συχνα πηγαιναμε για pizza hut. συνεχιζω....
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
μου εκανε εντυπωση το gfe τους, αλλη διασταση στην πουτανια που ξερουμε, αγαπησιαρες ολες , με τα υγρα τους... υπηρετριες του αντρα, πολλη υπομονη.
ενα μεσημερι ημουν τυχαιως μονος και φυσικα ηθελα να γαμησω κοντη, οπωσδηποτε, μπαινω σε a go go bar ειναι ανοιχτα μερικα απο νωρις, κοζαρω πολυ κοντη και πριν προλαβω να την καλεσω ειχε παει σε αλλον, ευτυχως γιατι ενας αγγλος με ενημερωσε για το body masage που το ειχα ξεχασει...  συνεχιζω...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
παιρνω taxi μηχανακι και με παει στο  p p massage, μπαινω μεσα καθομαι σε καναπε και απεναντι ηταν το ονειρο, σε αμφιθεατρο με πολυ φως ειχε πολλες ταυλανδ. ολες μουναρες απιστευτες, διαλεξα τρελλο μωρο 1.50 σιγουρα με σιδερακια στα δοντια... καυλα.παμε στο δωματιο, με ξαπλωνει σε στρωμα φουσκωτο με πλενει και με λαδια αρχιζει να τριβεται με το σωμα της παντου, σε καποια φαση ειχε αγκαλιασει με ολο της το σωμα το ενα μου ποδι και τριβοταν,υστερα γλειψιμο παντου, απο την κορφη ως τα νυχια, μετα απο ολα αυτα  στο μεγαλο κρεβατι τρελλο πηδημα με κοκκινη καποτα για 45 λεπτα, ονειρικο πηδημα...μετα φωτογραφιες που ολες γουσταραν τρελλα, ολα αυτα 2 ωρες και 54 ευρο, πανακριβα...ο ταξιτζης περιμενε απο κατω να με γυρισει στο ξενοδοχειο, πηρε μαζι με το μπουρμπουαρ 2 ευρο, δεν του επιασα τον κωλο....αν ηθελα ομως...  συνεχιζω...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
γραψε μας και αλλα κολητε πολυ εδιαφεροντα πραγματα μας λες...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
συνεχιζω , τις 4 τελευταιες μερες γνωρισα 19 χρονο απιστευτο GFE , κουκλακι, εκλαιγε οταν εφευγα, μιλαμε με τηλ. και e email.    τον απριλη σκεφτομαι να ξαναπαω, αν παω παλι pattaya θα παω για αυτη, εκτος και αν παω σε αλλα νησια samui pucket και πλουτισω τη συλλογη μου απο κοντες. θα δουμε... παντως σας λεω ολες ειναι πολυ καλες, πρεπει να κοιτας τα σφραγισματα στα δοντια για να βρεις ασχημη.   πανο τα πηγα καλα? 5 thai γνωρισα, και το gfe στο τελος,  με ακολουθουσαν οι ευχες του global panosmpos.
δεν εχω παει βουλγαρια, αλλα οταν βλεπω "βουλγαρια ενας επιγειος παραδεισος" κατι δεν μου παει καλα πλεον.
σημ. τα ταυλανδακια ηταν σκουροκιτρινα ελαφρως, σοκομπανανα τα λεγαμε, τρωνε σουβλακι απο πατουσες κοτοπουλου, ακριδες σε διαφορα μεγεθη, κατσαριδες σκουληκια, και φρουτα, μηπως να ταισουμε και τις ελληνιδες μα τα ιδια? για να συνελθουν..
thai ξαναρχομαι...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
savalas πηγα με GULF AIR μεσω μπαχρειν και ομαν, στην επιστροφη εμεινα 1 μερα στο μπαχρειν, φαντασου το σοκ απο το thai στη μπουρκα και την κελεμπια..
ΖΗΤΩ Ο ΒΟΥΔΑΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom