Νέα

Υπηρεσία που ενδίδει...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannispeiraias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannispeiraias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την ομάδα
Φίλοι μου ψάχνω απεγνωσμένα ναβρω ενα μπουρδελακι που η υπηρεσία να κάνει παιχνίδι
Το χω απωθημένο και εδω και πολλά χρόνια δεν μου εχει κάτσει τέτοια φαση..
Βοηθήστε μάγκες όποιος ξέρει κάτι
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
κι ο ΤΑΚΜΑΝ  μια ζωη αυτο εψαχνε ...Να τριβει τα ρινγκακια της υπηρεσιας  :grin:
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
για την ευα απο φωκαιας γνωριζει κανεις τι παιζει?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Καλημέρα σε όλη την ομάδα
Φίλοι μου ψάχνω απεγνωσμένα ναβρω ενα μπουρδελακι που η υπηρεσία να κάνει παιχνίδι
Το χω απωθημένο και εδω και πολλά χρόνια δεν μου εχει κάτσει τέτοια φαση..
Βοηθήστε μάγκες όποιος ξέρει κάτι

Α ρε φίλε τί μου θύμησες...
1 φορά μου έχει τύχει σε ένα μπουρδέλο στην Φυλής (που έχει κλείσει τώρα) που ήταν ακριβώς απέναντι γωνία απτο στενό που είναι το στούντιο στον πεζοδρομάκο Φ104...

Εκεί γάμησα την τσατσά τότε Κατερίνα την Σέρβα με τις Βυζάρες και γνωστό πρόγραμμα με το κωλί της μέσα σε όλα...που έπαιξε πολύ Αλκιβιάδου και Διδύμου....

Μπαίνω την βλέπω (πιο φρέσκια τότε, με τζιν φουστιτσα που όπως αποδείχθηκε μετά δεν φορούσε καν βρακί)...και τρώω σκάλωμα..Μου λέει μισό να δεις την κοπέλα...βγαίνει την βλέπω και λέω θα κάνω κίνηση και ότι γίνει...
Της λέω καλή η κοπέλα που έχεις αλλά...εσύ μαρέσεις περισσότερο...παίζει να....μπούμε μαζί στο δωμάτιο?!?!? Σκαλώνει λίγο...και μου λέει περίμενε...Πάει μέσα, τα λέει με την κανονική πουτάνα (προφανώς να έχει ένα βλέφαρο και να μην μπει με πελάτη μέχρι να βγει από μένα) και έρχεται και μου λέει "ΝΑΙ ΠΑΜΕ"....Δεν το πίστευα!!!

Και αυτό που γούσταρα είναι αυτό που λέμε ήρθε για ένα γρήγορο....και έφυγε...

 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Καλημέρα σε όλη την ομάδα
Φίλοι μου ψάχνω απεγνωσμένα ναβρω ενα μπουρδελακι που η υπηρεσία να κάνει παιχνίδι
Το χω απωθημένο και εδω και πολλά χρόνια δεν μου εχει κάτσει τέτοια φαση..
Βοηθήστε μάγκες όποιος ξέρει κάτι
τυπε ειχα παρει μια φορα μια υπηρεσια στην ιασωνος δε θυμαμαι νουμερο στα πρωτα αρχικα νουμερα της οδου ηταν δεν μου αρεσε η κοπελα και τρελαθηκα με την υπηρεσια.μου λεει θα μπεις με τη κοπελα και της ειπα με σενα θελω και μου λεει με 50 γινεται δεχτηκα και τη πηρα ουτε 10 λεπτα δε κρατησε και κλαιω το 50αρι
 

spithas365

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2016
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την ομάδα
Φίλοι μου ψάχνω απεγνωσμένα ναβρω ενα μπουρδελακι που η υπηρεσία να κάνει παιχνίδι
Το χω απωθημένο και εδω και πολλά χρόνια δεν μου εχει κάτσει τέτοια φαση..
Βοηθήστε μάγκες όποιος ξέρει κάτι

Τυπε προ μηνός είχα μία τέτοιου είδους εμπειρια  στο Μεγάλου αλεξανδρου όπως ανεβαίνει τα σκαλιά στο δεξιά τσαρδι.
Καθώς μπαίνω και στριβω τσιγάρο εμφανίζεται ή υπηρεσία γυρω στα 30 ετών με κολαν που τόνιζε την κολαρα της και μουστάκι όπου το 2.5αρι στήθος τονιζόταν.αφου μου αναφέρει το πρόγραμμα  ξεκιναμε ένα σύντομο διάλογο ότι εσένα γουσταρω και θέλω να πάρω εσένα κλπ.δειχνει να τσιμπάει αλλά θέλει κουβέντα.εμφανιζεται ή κοπελα από το δωμάτιο μπαίνει στο σκηνικό και πέρνει ρόλο τσατσας για να μου πασάρει την υπηρεσία.μετα από να σύντομο διάλογο ενδιδει μετά από deal στα 20.μου ανοίγει κλειστό δωματιο,στρωνει σεντόνι και πάει να αλλάξει.στα του αγώνα τυπικό απλό προγραμμα.αλλα για την τρελλα και μόνο άξιζε.ελπιζω να βοηθήσα.η επίσκεψη ήταν γύρω στις 5-6 πριν την αλλαγή βάρδιας.ελπιζω για το γαμωτο να το πετύχεις και να το δαγκωσεις.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Ξερετε ποια ηθελα να παρω; Μια κοντουλα που συνηθως ειναι παρεα με την Αλιονα...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
8
Like
1.296
Πόντοι
216
Ειχα παει jason street και βγηκε το κοριτσι, ηταν super xxl παω να φυγω και μου κλεινουν την πορτα ο τσατσος και μου λεει γιατι δεν περνας καλο το μωρο και μαλακιες του λεω δεν παω με χοντρες ... και μου απανταει εγω σου αρεσω που ειμαι λεπτη κατσε ενα λεπτο να ντυθω γυναικα και παμε .... χαχα :grin: :grin:
 

D R1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2014
Μηνύματα
58
Like
4
Πόντοι
0
εμενα , μαγκες το αποθημενο μου,ειναι η υπηρεσια στο μαραθωνος 59α δευτερη βαρδια. ειναι μια ρωσσιδα ,γυρω στα 50 , με κοντο μαυρο μαλλι.λαι ομορφα γαλανα ματια! πολυ σεξυ γυναικα!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
34
Like
4.286
Πόντοι
7.195
σήμερα πρωί στο Αλκιβιάδου 16Α τσατσα ξανθιά μιλφ σαραντάρα, σκέφτηκα να μιλήσω αλλά ήταν γεμάτο παππούδες
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Τυπε προ μηνός είχα μία τέτοιου είδους εμπειρια  στο Μεγάλου αλεξανδρου όπως ανεβαίνει τα σκαλιά στο δεξιά τσαρδι.
Καθώς μπαίνω και στριβω τσιγάρο εμφανίζεται ή υπηρεσία γυρω στα 30 ετών με κολαν που τόνιζε την κολαρα της και μουστάκι όπου το 2.5αρι στήθος τονιζόταν

:dancing:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
34
Like
4.286
Πόντοι
7.195
ναι, η Ιζα λείπει Ρουμανία, η τσατσα δε μου λεγε πότε γυρίζει, πολύ γαμεύσιμη πάντως
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.624
Κριτικές
34
Like
4.286
Πόντοι
7.195
Τυπε προ μηνός είχα μία τέτοιου είδους εμπειρια  στο Μεγάλου αλεξανδρου όπως ανεβαίνει τα σκαλιά στο δεξιά τσαρδι.
Καθώς μπαίνω και στριβω τσιγάρο εμφανίζεται ή υπηρεσία γυρω στα 30 ετών με κολαν που τόνιζε την κολαρα της και μουστάκι όπου το 2.5αρι στήθος τονιζόταν.αφου μου αναφέρει το πρόγραμμα  ξεκιναμε ένα σύντομο διάλογο ότι εσένα γουσταρω και θέλω να πάρω εσένα κλπ.

μπουστάκι φίλε χαχα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.354
Πόντοι
33.988
ναι, η Ιζα λείπει Ρουμανία, η τσατσα δε μου λεγε πότε γυρίζει, πολύ γαμεύσιμη πάντως

Γαμω την τυχη μου
οσες φορες εχω παει δεν την ε ω δει
με γυαλια ειναι??
 

gamicoylas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
:think:Την τσατσά με τα γιαλια στο περάστε κι πάνω την έχει πάρει κάποιος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom