Νέα

Φιμωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orbital
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Ειμαι 21, και εχω φιμωση στο πεος. Μου εχει τυχει κοπελα που δεν το καταλαβε/δεν ηξερε παρολο που 'προσπαθησα' να το εξηγησω, να μην μου παρει σωστα πιπα και να σφαδαζω απο τον πονο. Και νομιζω οτι ηρθε η ωρα να κανω εγχειρηση να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Εχει κανεις εμπειρια απο αυτο; Σε δημοσιο νοσοκομειο γινεται και τζαμπε; Αγχωνομαι :S :S
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
Ειμαι 21, και εχω φιμωση στο πεος. Μου εχει τυχει κοπελα που δεν το καταλαβε/δεν ηξερε παρολο που 'προσπαθησα' να το εξηγησω, να μην μου παρει σωστα πιπα και να σφαδαζω απο τον πονο. Και νομιζω οτι ηρθε η ωρα να κανω εγχειρηση να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Εχει κανεις εμπειρια απο αυτο; Σε δημοσιο νοσοκομειο γινεται και τζαμπε; Αγχωνομαι :S :S
μπορεις να πεις οτι εισαι εβραιος και να στο κανουν τσαμπα τυπε

επισης αν εισαι πολυ μερακλης μπορεις να πας στην αφρικη και κει το κανουν τσαμπα και φευγεις αμεσως απο το νοσοκομειο

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Ειμαι 21, και εχω φιμωση στο πεος. Μου εχει τυχει κοπελα που δεν το καταλαβε/δεν ηξερε παρολο που 'προσπαθησα' να το εξηγησω, να μην μου παρει σωστα πιπα και να σφαδαζω απο τον πονο. Και νομιζω οτι ηρθε η ωρα να κανω εγχειρηση να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Εχει κανεις εμπειρια απο αυτο; Σε δημοσιο νοσοκομειο γινεται και τζαμπε; Αγχωνομαι :S :S

Τυπε αν ειναι να υποφερεις μην ξαναφησεις να σου παρουν πιπα.  :S :S :S
 

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ευκολη ειναι.κανα μισαωρο κανεις.μετα ειναι το θεμα κανα 15ηερο εχεις γαζες κ δεν περπατας ευκολα γιατι σε ενοχλει το παντελονι.για αυτο σπιτι κανα 15ημερο
 

teo34r

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
να πας σε ουρολογο χεορουργο.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.214
Κριτικές
15
Like
5.648
Πόντοι
1.496
Ειμαι 21, και εχω φιμωση στο πεος. Μου εχει τυχει κοπελα που δεν το καταλαβε/δεν ηξερε παρολο που 'προσπαθησα' να το εξηγησω, να μην μου παρει σωστα πιπα και να σφαδαζω απο τον πονο. Και νομιζω οτι ηρθε η ωρα να κανω εγχειρηση να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Εχει κανεις εμπειρια απο αυτο; Σε δημοσιο νοσοκομειο γινεται και τζαμπε; Αγχωνομαι :S :S
Με το παραμικρο θα σφαδάζεις από τον πονο,οποτε επαφειεται σε σενα αν θες να το περνας μια ζωη η να κανεις την επεμβαση.Υπαρχει σιγουρα θεμα παλιοτερο εδώ οπου εχω γραψει διεξοδικα μια που την εχω κανει την επεμβαση στα 19 μου.
 

bourdelos

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
721
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
3.215
Βρες ενα καλο χειρουργο ουρολογο που να κανει εγχειρηση με λειζερ......αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα . Κοστιζει λιγο πιο πανω απο χιλιαρικο αναλογα το γιατρο. Γλυτωνεις ταλαιπωρια και πονους απο το νηστερι...αν βρεις γιατρο σε δημοσιο να γλυτωσεις κ τα χρηματα ακομη καλυτερα
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
ξεθαβω αυτο το θεμα για να κανω μια ερωτηση. υπαρχουν κατι κρεμες για οχι βαριες μορφες φιμωσης απ οτι ξερω. γνωριζουμαι μαρκα?? υπαρχει καποιο link??
 

bi45bear

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γνωμη μου ειναι να πας σε χειρουργο ουρολογο σε δημοσιο νοσοκομειο και μετα και σε εναν αλλο για διασταυρωση γνωμης.Αν σιγουρα χρειαζεται περιτομή θα σου πει κ οπως κ ναναι σε περιπτωση χειρουργειου, θα ξοδευτεις λιγο, κατι αν θες θα δωσεις στο γιατρο απλα.Σε 1 μερα θα βγεις και θα ακολουθησεις τις οδηγιες του και ολα οκ θαναι.Κρεμες και μαλακιες ειναι τζαμπα λεφτα πιστευω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom