Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 541K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.913
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Άυριο ξεκινάει την λειτουργία του το νέο μασάζ στην οδο Φραντζή 7 στον 4ο όροφο.
κουδούνι Delight
Βρισκεται στο ρευμα καθόδου προς Καλλιρόης απέναντι απο το νεο Σταυρό του Νότου.
Το μαγαζί θα διαθέτει 7 δωμάτια  και αρχικά εκεί θα εργάζονται 7-9 κοπέλες.
Ωράριο καθημερινές 11πμ-9μμ
Σάββατο 11πμ-6 μμ
Κυριακές κλειστά.
τηλ επικοινωνίας 6970591709 & 6980797830
Τα προγράμματα θα ξεκινούν απο 60 ευρω η μιση ώρα , 80 ευρώ η μια ώρα , 100 ευρώ το body to body, 120 ευρώ το νουρού.
Περισσότερες πληροφορίες απο άυριο που θα ανοίξει.


σχετικο
[size=14pt]
banner[/size]


 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Απαπάαααα
Δηλαδή μήπως μεταφέρεται το 40-42;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
22.882
Κριτικές
1.239
Like
185.612
Πόντοι
45.465
πππσσσςςςςς ζερουλη μπράβο τρομερή πληροφορία. ...Επίσης συνέχισε να σβήνεις ποστ χωρίς λόγω. ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.387
Κριτικές
14
Like
3.309
Πόντοι
4.895
Άυριο ξεκινάει την λειτουργία του το νέο μασάζ στην οδο Φραντζή 7 στον 2ο όροφο.
κουδούνι Delight
Βρισκεται στο ρευμα καθόδου προς Καλλιρόης απέναντι απο το νεο Σταυρό του Νότου.
Το μαγαζί θα διαθέτει 7 δωμάτια  και αρχικά εκεί θα εργάζονται 7-9 κοπέλες.
Ωράριο καθημερινές 11πμ-9μμ
Σάββατο 11πμ-6 μμ
Κυριακές κλειστά.
τηλ επικοινωνίας 6970591709 & 6980797830
Τα προγράμματα θα ξεκινούν απο 60 ευρω η μιση ώρα , 80 ευρώ η μια ώρα , 100 ευρώ το body to body, 120 ευρώ το νουρού.
Περισσότερες πληροφορίες απο άυριο που θα ανοίξει.


σχετικο
[size=14pt]
banner[/size]
Τιμές ... οι προβλεπόμενες. Να δούμε και το ρόστερ αν και στην αρχή όλα λειτουργούν με βοηθητικό προσωπικό μέχρι να οριστικοποιηθεί.
Πάμε γερά.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.538
Κριτικές
200
Like
1.164
Πόντοι
2.310
Μπας και είναι στο κτίριο που παλιά στέγαζε το ΕΛΚΕΠΑ?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.716
Πόντοι
19.505
Ευχαριστούμε Zero!
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Άντε να δούμε ποιός κασκαντέρ - τσαρκόβιος θα κάνει τη πρώτη ανταπόκριση απ'το μέτωπο!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Είμαι και άρρωστος με πυρετό ρε πούστηδες!
Ας πάει κάποιος!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Βερόνικα,αρκετά όμορφο καστανόξανθο πιπινοειδές με ωραίο πρόσωπο και με καλές αναλογίες και Σοφία μελαχροινή γλυκοπρόσωπη και ζουμερή μιλφ,ανατολικής προελεύσεως παρούσες αργά το απόγευμα ενώ εντός των ημερών αναμένονται και άλλες κοπέλες.

Ο χώρος πολύ καλός,σχεδόν πολυτελής,με ωραία "ζεστή" αίσθηση και διαρυθμισμένος με αρκετά δωμάτια κατά μήκος ενός μεγάλου διαδρόμου.
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.026
Πόντοι
5.595
Συντομη ενημερωση

...περασα χτες κατα τις 12 μεσημερι.

Το κτηριο ειναι πλαι σε μαγαζι με ειδη αυτοκινητου, και με διακρητικη εισοδο πιο μεσα απο το πεζοδρομιο. Υπαρχει καμερα στην κουδουνιστρα.  Ανταποκριση αμεση κ η πορτα ανοιξε !
Ειναι κτηριο γραφειων, οποτε ελπιζουμε οτι δε θα χουν παραπονα απο γειτονες αλλων οροφων, οπως συνηθως γινεται στις πολυκατοικιες.
Το μαγαζι ειναι στο 2ο οροφο. Ο χωρος απ οτι φανηκε ειναι ανακαινισμενος με καλης ποιοτητος ντουζιερες (με ειχε βαλει δωματιο).

Σεριφισσα αυτη του Σ40-42 , της λεω αλλαξες δουλεια η εδω ειναι παραρτημα του αλλου, κ μου λεει οχι αλλαξα, εδω ειναι καλυτερα ... δηλαδη και καλυτερα κοριτσια ρωταω, και εκει μου κλεισε το ματι...

Κοριτσια δεν ειδα ομως... μου ειπε λογω 1ης μερας ηταν μονο 2 το πρωι κ το απογευμα θα ερχοντουσαν αλλες 2.
Απο τις παρουσες, η μια ηταν ηδη σε δωματιο, ξανθια λεπτουλα μου την περιεγραψε, η αλλη μετριο προς στρουμπουλο σωμα καλουτσικο πονηρουλι προσωπακι νεο-μιλφ κατασταση,  φουσκωμενα βυζακια με ισιο μακρυ μαυρο μαλι, οχι κακια αλλα οχι του γουστου μου.

Μια και ειναι μεσα στην εμβελεια δρασης μου θα ξαναπερασω συντομα κ θα ενημερωσω για ροστερ κλπ.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.716
Πόντοι
19.505
Άξιοι Digweed και mamasan!
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
μπραβο για την ενημέρωση.

να δουμε όμως και απο καποιον που πέρασε "μέσα"
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Άυριο ξεκινάει την λειτουργία του το νέο μασάζ στην οδο Φραντζή 7 στον 2ο όροφο.
κουδούνι Delight
Βρισκεται στο ρευμα καθόδου προς Καλλιρόης απέναντι απο το νεο Σταυρό του Νότου.
Το μαγαζί θα διαθέτει 7 δωμάτια  και αρχικά εκεί θα εργάζονται 7-9 κοπέλες.
Ωράριο καθημερινές 11πμ-9μμ
Σάββατο 11πμ-6 μμ
Κυριακές κλειστά.
τηλ επικοινωνίας 6970591709 & 6980797830
Τα προγράμματα θα ξεκινούν απο 60 ευρω η μιση ώρα , 80 ευρώ η μια ώρα , 100 ευρώ το body to body, 120 ευρώ το νουρού.
Περισσότερες πληροφορίες απο άυριο που θα ανοίξει.


σχετικο
[size=14pt]
banner[/size]
Θα ήθελα  να ρωτήσω τις αφελείς απορίες μου έστω και ετεροχρονισμένα απλά επειδή ορισμένα πράγματα μου κίνησαν την περιέργεια και συγνώμη αν προσβάλω την νοημοσύνη σας με τις βλακείες που θα ρωτήσω.

Ωστόσο θα ήθελα να μάθω, πως γίνεται σε ένα μαγαζί το οποίο ακόμα δεν έχει ανοίξει (σ.σ. το ποστ του zero είχε γίνει μια μέρα πριν να ανοίξει το μαγαζί), πως γινεται λοιπόν να γνωρίζουμε λεπτομέρως τις ώρες και ημέρες λειτουργίας, τις τιμές, τα προγράμματα το χώρο, τις κοπέλες, το τι θα γράφει το κουδούνι την ακριβή τοποθεσία του και να γίνεται αμέσως το thread stick pinned μονιμο (όπως θελετε πείτε το) χωρίς να έχει ήδη αναφερθεί έστω μια κριτική από το μαγαζί αυτό;;
Αφού - θεωρητικά μιλώντας πάντα - το μαγαζί ακόμα "δεν υπάρχει" και άρα δεν το έχει επισκεφτεί κάποιος αμερόληπτος συναγωνιστής για να δώσει τις απαραίτητες πληροφορίες.
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
449
Κριτικές
8
Like
825
Πόντοι
81
Θα ήθελα  να ρωτήσω τις αφελείς απορίες μου έστω και ετεροχρονισμένα απλά επειδή ορισμένα πράγματα μου κίνησαν την περιέργεια και συγνώμη αν προσβάλω την νοημοσύνη σας με τις βλακείες που θα ρωτήσω.

Ωστόσο θα ήθελα να μάθω, πως γίνεται σε ένα μαγαζί το οποίο ακόμα δεν έχει ανοίξει (σ.σ. το ποστ του zero είχε γίνει μια μέρα πριν να ανοίξει το μαγαζί), πως γινεται λοιπόν να γνωρίζουμε λεπτομέρως τις ώρες και ημέρες λειτουργίας, τις τιμές, τα προγράμματα το χώρο, τις κοπέλες, το τι θα γράφει το κουδούνι την ακριβή τοποθεσία του και να γίνεται αμέσως το thread stick pinned μονιμο (όπως θελετε πείτε το) χωρίς να έχει ήδη αναφερθεί έστω μια κριτική από το μαγαζί αυτό;;
Αφού - θεωρητικά μιλώντας πάντα - το μαγαζί ακόμα "δεν υπάρχει" και άρα δεν το έχει επισκεφτεί κάποιος αμερόληπτος συναγωνιστής για να δώσει τις απαραίτητες πληροφορίες.
Τι ερωτήσεις κάνεις κι εσύ τώρα. Όλοι μας δεν έχουμε κάποιες πληροφορίες από "μέσα"  ;) ; Αυτό μας ενόχλησε τώρα;
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
449
Κριτικές
8
Like
825
Πόντοι
81
Μάλιστα. Ευχαριστώ για την απάντηση
Παρακαλώ  :- Κοίταξε, δεν έρχεται κανένας ουρανοκατέβατος να ανοίξει ένα νέο μαγαζί. Επομένως υπάρχει επαφή με κορίτσια, υπηρεσίες κλπ, κλπ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom