Νέα

Μία τυχαία συνάντηση με απλή Ουκρανή επαρχιακής πόλης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Επισκέπτομαι ουκρανική πόλη ημιεπαγγελματικά, 200 χιλιόμετρα από το Κίεβο. Σαββατοκύριακο ξέροντας οτι η πόλη έχει θρησκευτικό πανηγύρι. Έχω φτάσει υπό βροχή στην κεντρική πλατεία η οποία είναι ψιλοκλεισμένη για τα αυτοκίνητα όπως και αρκετοί γύρω δρόμοι. Βγαίνω από το αυτοκίνητο μου για να ελέγξω την κατάσταση και να δω πώς θα πάω εκεί που με περιμένουν. Δείχνω αρκετά για ξένος εδώ στην Ουκρανία και το αυτοκίνητο μου έχει ακόμη ελληνικές πινακίδες.

Ενώ λοιπόν γυρνάω στο αμάξι και πάω να μπω μέσα έρχεται δίπλα μου μία γυναίκα με αρκετή θρασύ τρόπο και μιλώντας μου στα ρωσικά (ξέρω ρωσικά, όχι τέλεια αλλά συννενοούμαι) μου ζητάει αν μπορώ να την πάω κάπου.

Περιγραφή κοπέλλας: 30-40, ούτε όμορφη ούτε άσχημη, σεμνό ντύσιμο, με φλατ παπούτσια, παντελόνι και μπουφάν από πάνω.

Στην αρχή είμαι λίγο κρύος, δεν συμβαίνουν αυτά Ελλάδα και λέω μήπως είναι καμμιά ζητιάνα. Μπαίνω μέσα και αφού την έχω αφήσει να μου μιλάει και δεν την διώχνω έρχεται και ανοίγει την πόρτα του συνοδηγού ρωτώντας "Mozhno?"

Tης απαντώ οτι μπορεί να μπει και μπαίνει. Μου λέει οτι την περιμένει η ξαδέλφη της με την οικογένεια της να περάσουν την γιορτή της πόλης και θα ήθελε να την πάω εκεί και θα με πληρώσει.

Εγώ έχω μέίνει μαλάκας αλλά ξέρω από Κίεβο, μία γνωστή (μη γκόμενα), χωρίσαμε και αυτή μπροστά μου έκανα ωτοστόπ και μπήκε σε αμάξι ξένου άνδρα που πήγαινε προς την περιοχή της. Ουκρανές που ξέρω, άλλες λένε θα το έκαναν, άλλες όχι.

Τέλος πάντων ξεκινάμε για την ξαδέλφη. Της λέω γρήγορα γιατί με περιμένουν. Μου λέει και εμένα με περιμένουν (πάλι θράσος). Πολύ βροχή και πράγματι δεν θυμάμαι να υπήρχαν ταξί στην πλατεία. Την ρώτησα στο δρόμο, έτσι μετακινείσθε κανονικά; Μου λέει όχι, τώρα δεν υπάρχει ταξί. (μιλάμε όλη την ώρα στον πληθυντικό, ο κανόνας εδώ όπως Γερμανία). Κάποια στιγμή καταλήγουμε σε σούπερμάρκετ Silpo. Τα έχω πάρει λίγο, τι θέλουμε εδώ; Θέλει να πάρει μία τούρτα για την ξαδέρφη, έγω ψιλοφορτώνω και της λέω, 5 λεπτά περιμένω. Καταλαβαινει οτι τα έχω πάρει και μου λέει θα είμαι buisstrinka, εκτός αν έχει ουρά. Βγαίνοντας αφήνει μία τσάντα πάνω στην θέση, την ρωτάω τι είναι, μου λέει πιροσκί για την ξαδέρφη. Προφανώς τα άφησε για να έχω τύψεις αν την αφήσω και τα πάρω μαζί μου.

Πράγματι γυρνάει γρήγορα και συνεχίζουμε για ξαδέρφη. Στον δρόμο της λέω οτι είμαι από Ελλάδα, συστηνόμαστε, μπορεί να είχαμε συστηθεί και πριν το σούπερ μάρκετ δεν θυμάμαι. Μου έκανε εντύπωση οτι κάποια στιγμή με ρώτησε αν θυμάμαι πώς την λένε (Γιελένα).

Φτάνουμε ξαδέρφη και ζητάει να με πληρώσει (και καλά). Της λέω είμαι έλληνας κιμπάρης (κάπως έτσι) δεν χρειάζεται. Εκεί κάνει το κουφό και με προσκαλέι μέσα. Ίσως για να με μοστράρει στους δικούς της, να μου δείξει οτι όντως πήγαινε στους δικούς της; Ή ήταν μόνο το σπίτι της και θα γαμούσα κιόλας. Τέλος πάντων επειδή με περίμεναν αρνούμαι ευγενικά αλλά για το γαμώτο της κατάκτησης βγάζω και της δίνω την κάρτα μου και της λέω αν θέλει κάτι μπορώ να την βοηθήσω. Ή όπως λέει και στον γάτο του ο Αλ Πατσίνο στο άρωμα γυναίκας, "When in doubt fuck"

Kαι τι κάνει τότε η ρουφιάνα. Για να είναι από πάνω και να δείξει χαρακτήρα, με ρωτάει θέλετε να είμαστε σε επαφή, νομίζω χρησιμοποίησε το ρήμα общаться. To θέλετε, Χατίτε, το επανέλαβε έντονα την δεύτερη φορά.

Tης απαντώ ναι και σχεδόν με υποχρεώνει να πάρω το δικό της τηλέφωνο το οποίο και γραφω.

Βγαίνοντας από το αμάξι μου λέει οτι έχω ωραίο άρωμα.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Η ιστορία αυτή (που είναι 100% αληθινή, συνέβη το προηγούμενο ΣΚ) απευθύνεται στους ουκρανολόγους του σάιτ που έχουν παίξει και με κανονικές κοπέλες εδώ και όχι σε σεξοτουρίστες ψευτογαμιάδες τύπου Κμαν.

Τι πιστεύετε οτι παίζει;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ο κμαν γαμει δεν κανει ψεμματα. το μονο λαθος ειναι οτι μπερδευει τις ορολογιες, το καμακι με το πληρωμενο σεξ
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Η ιστορία αυτή (που είναι 100% αληθινή, συνέβη το προηγούμενο ΣΚ) απευθύνεται στους ουκρανολόγους του σάιτ που έχουν παίξει και με κανονικές κοπέλες εδώ και όχι σε σεξοτουρίστες ψευτογαμιάδες τύπου Κμαν.

Τι πιστεύετε οτι παίζει;

Τίποτα δεν παίζει. Σε όλες τις χώρες που προέκυψαν από τη Σοβιετική Ένωση είναι συνηθισμένο φαινόμενο άνθρωποι που δεν βρίσκουν ταξί να κάνουν ωτοστόπ και στο τέλος να πληρώνουν τον οδηγό.

Προσθήκη: ΔΕΝ είμαι ουκρανολόγος, ούτε ρωσολόγος. Απλά έχω ταξιδέψει 2-3 φορές στη Ρωσία.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Τίποτα δεν παίζει. Σε όλες τις χώρες που προέκυψαν από τη Σοβιετική Ένωση είναι συνηθισμένο φαινόμενο άνθρωποι που δεν βρίσκουν ταξί να κάνουν ωτοστόπ και στο τέλος να πληρώνουν τον οδηγό.

Προσθήκη: ΔΕΝ είμαι ουκρανολόγος, ούτε ρωσολόγος. Απλά έχω ταξιδέψει 2-3 φορές στη Ρωσία.

Ευχαριστώ για το feedback φίλε.
 

greekswingers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2015
Μηνύματα
159
Like
2.129
Πόντοι
441
στην ουκρανια οποιος θελει ειναι ταξι εισαι εκει και δεν το ξερεις; δεν υπαρχουν οπως εδω με ταμπελα επανω αλλα τα πιο πολλα αμαξια κανουν κ το ταξι τους σταματας σε ρωτανε που πας σου λενε μια τιμη και αμα θες πας αλλιως σταματας αλλο αμαξι λες που θες να πας σου λεει αλλη τιμη αμα θες πας συγορα υπαρχουν και μερι τουριστικα που υπαχουν ταξι με ταμπελα αλλα ειναι σπανιο φαινομενο η ταμπελα πανω απο το αμαξι
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Φίλε, δεν είναι πια δεκαετία 90 εδώ, έχεις μείνει πίσω.

Μια χαρά έχει παντού ταξί εταιρειών με ταμπελάρες επάνω, που σου απαντούν και με sms πότε έρχεται το ταξί και με υπολογισμό από πριν πόσο πληρώνεις. Να μην σου πω για κονσόλες ηλεκτρονικών  πληρωμών που είναι πολύ διαδεδομένες. Πράγματα που στο Τζατζικιστάν τώρα ξεκινάνε και αυτό λόγω ΔΝΤ (δοξασμένο το όνομα του).

Αυτό με το οτοστόπ είναι εξαίρεση πια γιατί αν δεν ήταν θα το έβλεπα.

Βέβαια η πόλη που ήμουν εγώ είναι επαρχιακή αλλά και εκεί έχει ταξί, απλώς όπως περιέγραψα την συγκεκριμένη στιγμή του συμβάντος υπήρχαν δύσκολες και εξαιρετικές συνθήκες.
 

greekswingers

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2015
Μηνύματα
159
Like
2.129
Πόντοι
441
καθε χρονο ειμαι εκει αυτο με το μηνυμα ισχυει αλλα οχι οτι εχουν ταμπελες πανω φιλε και οτι εχουν οθονες μεσα ισχυει επισης αυτους που σου λεω οταν τους σταματας αμα σε παρουν περνουν τηλ εταιρια και ενημερωνουν διαδρομη αμα θες να σου πω και κανα καλο ξενοδοχειο
 

Επισκέπτης
Τίποτα δεν παίζει. Σε όλες τις χώρες που προέκυψαν από τη Σοβιετική Ένωση είναι συνηθισμένο φαινόμενο άνθρωποι που δεν βρίσκουν ταξί να κάνουν ωτοστόπ και στο τέλος να πληρώνουν τον οδηγό.

Προσθήκη: ΔΕΝ είμαι ουκρανολόγος, ούτε ρωσολόγος. Απλά έχω ταξιδέψει 2-3 φορές στη Ρωσία.

Καὶ στὴ ρουμανικὴ ἐπαρχία συνηθίζεται.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Επισκέπτομαι ουκρανική πόλη ημιεπαγγελματικά, 200 χιλιόμετρα από το Κίεβο. Σαββατοκύριακο ξέροντας οτι η πόλη έχει θρησκευτικό πανηγύρι. Έχω φτάσει υπό βροχή στην κεντρική πλατεία η οποία είναι ψιλοκλεισμένη για τα αυτοκίνητα όπως και αρκετοί γύρω δρόμοι. Βγαίνω από το αυτοκίνητο μου για να ελέγξω την κατάσταση και να δω πώς θα πάω εκεί που με περιμένουν. Δείχνω αρκετά για ξένος εδώ στην Ουκρανία και το αυτοκίνητο μου έχει ακόμη ελληνικές πινακίδες.

Ενώ λοιπόν γυρνάω στο αμάξι και πάω να μπω μέσα έρχεται δίπλα μου μία γυναίκα με αρκετή θρασύ τρόπο και μιλώντας μου στα ρωσικά (ξέρω ρωσικά, όχι τέλεια αλλά συννενοούμαι) μου ζητάει αν μπορώ να την πάω κάπου.

Περιγραφή κοπέλλας: 30-40, ούτε όμορφη ούτε άσχημη, σεμνό ντύσιμο, με φλατ παπούτσια, παντελόνι και μπουφάν από πάνω.

Στην αρχή είμαι λίγο κρύος, δεν συμβαίνουν αυτά Ελλάδα και λέω μήπως είναι καμμιά ζητιάνα. Μπαίνω μέσα και αφού την έχω αφήσει να μου μιλάει και δεν την διώχνω έρχεται και ανοίγει την πόρτα του συνοδηγού ρωτώντας "Mozhno?"

Tης απαντώ οτι μπορεί να μπει και μπαίνει. Μου λέει οτι την περιμένει η ξαδέλφη της με την οικογένεια της να περάσουν την γιορτή της πόλης και θα ήθελε να την πάω εκεί και θα με πληρώσει.

Εγώ έχω μέίνει μαλάκας αλλά ξέρω από Κίεβο, μία γνωστή (μη γκόμενα), χωρίσαμε και αυτή μπροστά μου έκανα ωτοστόπ και μπήκε σε αμάξι ξένου άνδρα που πήγαινε προς την περιοχή της. Ουκρανές που ξέρω, άλλες λένε θα το έκαναν, άλλες όχι.

Τέλος πάντων ξεκινάμε για την ξαδέλφη. Της λέω γρήγορα γιατί με περιμένουν. Μου λέει και εμένα με περιμένουν (πάλι θράσος). Πολύ βροχή και πράγματι δεν θυμάμαι να υπήρχαν ταξί στην πλατεία. Την ρώτησα στο δρόμο, έτσι μετακινείσθε κανονικά; Μου λέει όχι, τώρα δεν υπάρχει ταξί. (μιλάμε όλη την ώρα στον πληθυντικό, ο κανόνας εδώ όπως Γερμανία). Κάποια στιγμή καταλήγουμε σε σούπερμάρκετ Silpo. Τα έχω πάρει λίγο, τι θέλουμε εδώ; Θέλει να πάρει μία τούρτα για την ξαδέρφη, έγω ψιλοφορτώνω και της λέω, 5 λεπτά περιμένω. Καταλαβαινει οτι τα έχω πάρει και μου λέει θα είμαι buisstrinka, εκτός αν έχει ουρά. Βγαίνοντας αφήνει μία τσάντα πάνω στην θέση, την ρωτάω τι είναι, μου λέει πιροσκί για την ξαδέρφη. Προφανώς τα άφησε για να έχω τύψεις αν την αφήσω και τα πάρω μαζί μου.

Πράγματι γυρνάει γρήγορα και συνεχίζουμε για ξαδέρφη. Στον δρόμο της λέω οτι είμαι από Ελλάδα, συστηνόμαστε, μπορεί να είχαμε συστηθεί και πριν το σούπερ μάρκετ δεν θυμάμαι. Μου έκανε εντύπωση οτι κάποια στιγμή με ρώτησε αν θυμάμαι πώς την λένε (Γιελένα).

Φτάνουμε ξαδέρφη και ζητάει να με πληρώσει (και καλά). Της λέω είμαι έλληνας κιμπάρης (κάπως έτσι) δεν χρειάζεται. Εκεί κάνει το κουφό και με προσκαλέι μέσα. Ίσως για να με μοστράρει στους δικούς της, να μου δείξει οτι όντως πήγαινε στους δικούς της; Ή ήταν μόνο το σπίτι της και θα γαμούσα κιόλας. Τέλος πάντων επειδή με περίμεναν αρνούμαι ευγενικά αλλά για το γαμώτο της κατάκτησης βγάζω και της δίνω την κάρτα μου και της λέω αν θέλει κάτι μπορώ να την βοηθήσω. Ή όπως λέει και στον γάτο του ο Αλ Πατσίνο στο άρωμα γυναίκας, "When in doubt fuck"

Kαι τι κάνει τότε η ρουφιάνα. Για να είναι από πάνω και να δείξει χαρακτήρα, με ρωτάει θέλετε να είμαστε σε επαφή, νομίζω χρησιμοποίησε το ρήμα общаться. To θέλετε, Χατίτε, το επανέλαβε έντονα την δεύτερη φορά.

Tης απαντώ ναι και σχεδόν με υποχρεώνει να πάρω το δικό της τηλέφωνο το οποίο και γραφω.

Βγαίνοντας από το αμάξι μου λέει οτι έχω ωραίο άρωμα.

Ρωτάς το προφανές αλλά οκ, είναι ευκαιρία για συζήτηση και ανταλλαγή εμπειριών-απόψεων. Λοιπόν στην Ουκρανία υπάρχουν τα 'νόμιμα' taxi που έχουν τις ταμπέλες τους, αλλά υπάρχουν και πολλά αυτοκίνητα χωρίς διακριτικά τα οποία κάνουν ότι και τα taxi με καλύτερες τιμές. Μια γκόμενα λοιπόν που έχει αργήσει να πάει κάπου, με έντονη βροχή και κλειστούς δρόμους βλέπει μπροστά της ένα αυτοκίνητο και σκέφτεται.. να το taxi μου. Ακολουθεί την ευγενική και τυπική νόρμα να σου ζητήσει να την πας στον προορισμό της με κόμιστρο και βλέποντας πως είσαι ξένος ξεθαρεύει και καταλαβαίνει πως δεν έχει να κάνει με αγκαούγκα ιθαγενή ουκρανό που ήπιε τρεις βότκες, έδειρε τη γυναίκα του και καπνίζει μέσα στο αυτοκίνητο με κλειστά παράθυρα περιμένοντας να λιποθυμήσει. Βλέποντας την ευγενική συμπεριφορά σου να την εξυπηρετήσεις χωρίς αντίτιμο, να φερθείς σαν κύριος και υποθέτοντας πως ο άντρας τον οποίο είχε παντρευτεί πριν 20 χρόνια και έκανε 1,2 παιδιά μαζί του αγνοείται σε κάποια τρύπα, αμέσως βλέπει μια πιθανή προοπτική σε εσένα (δεν ξέρω για την εμφάνισή σου και την ηλικία σου αλλά υποθέτω πως μια 35αρα Ουκρανή στην επαρχία δεν ψάχνει το Σάκη Ρουβά με το χρυσό ρολόι). Τα υπόλοιπα περί τηλεφώνου και επικοινωνίας είναι το γνωστό.. 'ψάξε με εσύ αν θέλεις' που κάθε γυναίκα ελευθέρας βοσκής και με εμπειρία σε φλερτ και σχέσεις -άρα διαθέσιμη- θεωρεί απαραίτητο για να προχωρήσει σε κάτι περισσότερο. Τώρα μια και μιλάς για Ουκρανία θα σου πω πως κανείς δεν ξέρει την συνέχεια της ιστορίας. Όλα τα παραπάνω ακολουθούν μια ενστικτώδη νόρμα συμπεριφοράς που επαναλαμβάνεται σε αντίστοιχες περιπτώσεις, όταν 2 άνθρωποι είναι διαθέσιμοι και φλερτάρουν με την εξερεύνηση πιθαντοτήτων για να βγει κάτι από μια γνωριμία. Η συνέχεια όμως εξαρτάται από πάρα πολλούς παράγοντες που δεν είναι απαραίτητα ελεγχόμενοι από εσένα ή από αυτήν. Μη σου φανεί περίεργο αν επικοινωνήσεις και στο ραντεβού σκάσει εντελώς τυπική ή δεν απαντήσει θετικά για μια συνάντηση, όπως και αν βγείτε και γαμηθείτε. Η επόμενη συνάντηση δεν θα προέλθει αυθόρμητα αλλά αφού πρώτα ζυγιστούν  από την πλευρά της και την πλευρά σου όλες οι πιθανές προοπτικές όπως και τα κίνητρα.
Όσο για το τι σημαίνει το γεγονός πως σε κάλεσε στο σπίτι με τους συγγενείς της.. προφανώς πως υπάρχει χώρος για έναν άντρα στη ζωή της και η παρουσίασή σου στο τραπέζι μαζί τους θα ήταν μια δοκιμασία. Είναι γνωστό πως μετράει ιδιαίτερα η άποψη των συγγενών και τις κάνει να αισθάνονται πιο σίγουρες για την επιλογή τους.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
του ειπε η κοπελα επιδει εκτιμισε οτι εκανε τον ταξιτζη να επεικεινονουνε αν θελει μονο αυτο.τρελεσ πολλεσ τετειεσ ηλικιεσ.οτι τον καλεσε σπιτι δεν σημαινει τιποτα,συνηθως που με καλουν τετειεσ περιπτωσεισ εγω πληρωσα την τουρτα και τα ψωνια του σπιτιου.δεν μασ ειπε ο τυποσ που δεν νομιζω να σινενοειτε οταν δεν καταλαβε την λεξη οπσιατσια αν εκανε αυτοσ τα ψωνια με την ελπιδα να την γαμησει σαν ανταλαγμα.οσεσ θελουν επικοινωνια τιποτα δεν θελουν μονο εξυπηρετηση.δεν καταλαβα την λογικη του ντερτι οτι ειδε τον σωτηρα μπροστα της.οσεσ ειμουν στο ταξι και πηγαιναμε καπου και ηθελαν τουρτεσ εμενα εβαζαν να τισ πληρωνω.μαλον την γουσταρε ο φιλοσ και θελει να δει και την γνωμη μασ.ακομα και βιζιτα φιλη απο κυπρο ολη μερα σπιτι τησ οδυσσο και εκανα τα ψωνια του σπιτιου και ομως αυτην δεν την γαμησα ακομα!αλλο φιλια και αλλο η δουλεια χαχαχαχαχ.διαβαστε σερβια για να δειτε τι μου εκανε μια μικρουλα
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

η ιστορία έγινε ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ την περιγράφω, δεν της πλήρωσα καμμία τούρτα και η συνολική διαδρομή ήταν κάτω των 10 λεπτών. Δεν υπήρξε, εκτός του δρομολογίου κάτι άλλο ούτε αναφορά σε σεξ ούτε πληρωμές. Και Ρωσικά έχω Β1 επίπεδο.

Ευχαριστώ για το feedback πάντως.
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86

Aπό την απάντηση σου δείχνεις πραγματικός ΠΑΙΚΤΗΣ και όχι μόνο ΧΩΣΤΗΣ (χρημάτων).

Respect και thanks.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
το μονο λαθος ειναι οτι μπερδευει τις ορολογιες, το καμακι με το πληρωμενο σεξ
Ναι δικιο εχεις.....

Το να ζητιανεψεις για να φας ενα κουλουρι με το να πληρωσεις και να απολαυσεις εναν αστακο εχει τεραστια διαφορα....

:hi:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ναι δικιο εχεις.....

Το να ζητιανεψεις για να φας ενα κουλουρι με το να πληρωσεις και να απολαυσεις εναν αστακο εχει τεραστια διαφορα....

:hi:

Το να προτρέπεις τον κόσμο να προτείνει χρηματικά ανταλλάγματα σε μη εκδιδόμενες με κίνδυνο να φύγει ιπτάμενος από κανένα club,με το να γράψεις ότι προσεγγίζεις εκδιδόμενες μέσα σε club ή μέσω αγγελίας,έχει τεράστια διαφορά...
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Aπό την απάντηση σου δείχνεις πραγματικός ΠΑΙΚΤΗΣ και όχι μόνο ΧΩΣΤΗΣ (χρημάτων).

Respect και thanks.

Pazalusta.
Φίλε στο να δίνω χρήματα και να αγοράζω είμαι άσχετος. Στο να κάνω παιχνίδι και μάλιστα στην ουκρανική επαρχία έχω λίγα χλμ. Μήπως κυκλοφορείς στη νότια Ουκρανία? Βιννίτσα, Τερνόπιλ, Τσερνίβτσι?
 

Alexander81

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
5
Like
296
Πόντοι
280

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ναι δικιο εχεις.....

Το να ζητιανεψεις για να φας ενα κουλουρι με το να πληρωσεις και να απολαυσεις εναν αστακο εχει τεραστια διαφορα....

:hi:

εννοω οτι και το κουλουρι το πληρωνει για να το φαει. εκει το μπερδευει. νομιζει οτι βγαζει γκομενα ενω στην πραγματικοτητα παιρνει πουτανες που γνωριζει εξω στα κλαμπ και δω και κει. γιατι και οι πουτανες ζουνε και κυκλοφορουνε σαν ανθρωποι, δεν ειναι κλεισμενες μεσα σε ενα δωματιο 24ωρα να χτυπησει το τηλεφωνο και να ερθει το μειλ.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Αν αυτο γινονταν στην Ελλαδα ολοι θα βριζανε τον νηματοθετη οτι εκανε τον ταξιτζη σε ελλεινιδα , τωρα που ο νηματοθετης εκανε τον ταξιτζη στην ουκρανη το site το κανει γαργαρα και το βρισκει φυσιολογικο.

:S :S :S :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom