Νέα

Roxana4 συμβουλες από παλαιούς παίχτες σε μας τους μικρούς...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mamakias100
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mamakias100

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Καλημέρα επειδή θελω να κανω δωρακι στο εαυτο μου, ειπα να δοκιμασω το παρακατω...


δεν βρηκα reviews, απλα από τους παλιους παιχτες που ξερουν και το γραφειο, είναι αξιοπιστο η το photoshop παει συννεφο και θα κλαιω τα λεφτα μου?

ευχαριστω και υπόσχομαι Review....

 

eoripsp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2016
Μηνύματα
3
Κριτικές
11
Like
198
Πόντοι
290
Καλημέρα επειδή θελω να κανω δωρακι στο εαυτο μου, ειπα να δοκιμασω το παρακατω...


δεν βρηκα reviews, απλα από τους παλιους παιχτες που ξερουν και το γραφειο, είναι αξιοπιστο η το photoshop παει συννεφο και θα κλαιω τα λεφτα μου?

ευχαριστω και υπόσχομαι Review....

Φιλε συναδελφε συναθλητη θελω να παρω το μωρο αλλα περιμενω να πληρωθω πρωτα. Με το που κανεις κινηση για speakαρε πλεροφοριες για το rating της μικρης κορασιδας
 
OP
OP
M

mamakias100

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Βρε θα γράψω αλλα να είχαμε καμμια συμβουλη απο κανα βετεράνο του σπορ. Κυρίως αν το γραφείο γενικά κρατάει καλό επίπεδο.
 

eoripsp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2016
Μηνύματα
3
Κριτικές
11
Like
198
Πόντοι
290
Βρε θα γράψω αλλα να είχαμε καμμια συμβουλη απο κανα βετεράνο του σπορ. Κυρίως αν το γραφείο γενικά κρατάει καλό επίπεδο.

Κοιτα γενικα παιζει πολυ Photoshop. Τις βαλσαμωνουν ολες! Το γραφειο παντως ειναι εξυπηρετικο και ευγενεστατο. Το εχω προτιμησει αρκετες φορες.
 

eoripsp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2016
Μηνύματα
3
Κριτικές
11
Like
198
Πόντοι
290
Κοιτα γενικα παιζει πολυ Photoshop. Τις βαλσαμωνουν ολες! Το γραφειο παντως ειναι εξυπηρετικο και ευγενεστατο. Το εχω προτιμησει αρκετες φορες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom