Νέα

για αντρες 50+ ... ποια γκομενα θυμασαι και γιατι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gejgi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
13
Like
1.875
Πόντοι
2.487
Οι περισσοτεροι εξ ημων έχουμε βαλει χιλιομετρα στο θεμα γκομενες.

Θα ειχε ισως ενδιαφερον να μοιραστουμε αληθινες προσωπικες ιστοριες για σχεσεις με γυναικες τις οποιες εξακολουθουμε να θυμομαστε και να καβλωνουμε.

 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.598
Πόντοι
2.606
Οι περισσοτεροι εξ ημων έχουμε βαλει χιλιομετρα στο θεμα γκομενες.

Θα ειχε ισως ενδιαφερον να μοιραστουμε αληθινες προσωπικες ιστοριες για σχεσεις με γυναικες τις οποιες εξακολουθουμε να θυμομαστε και να καβλωνουμε.

Τυπε μονο αληθινες ιστοριες γράφονται εδω μεσα.  :S :S :S
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τυπε μονο αληθινες ιστοριες γράφονται εδω μεσα.  :S :S :S

Ειδικά από τις γκόμενες.
Η μέση γυναίκα του φόρουμ είναι έτσι
http://[URL unfurl="true"]www.spyderonlines.com/images/wallpapers/beautiful-legs-wallpaper/beautiful-legs-wallpaper-6.jpg[/img[/URL]]

Για να μη σου πω η χειρότερη.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Θυμαμαι 2
1)την πρωτη μου γυναικα που ηταν ο καλυτερος χαρακτηρας κ ανθρωπος που γνωρισα κ την χωρισα σα μαλακας...
2)μια νορβηγη ψυχοπαθη που μεχρι να καταλαβω τι επαιζε γμηθηκα....(μακραν ο χειροτερος ανθρωπος που γνωρισα,απορω γιατι δεν ειναι μεσα σε κλουβι ακομα...
τπτ αλλο
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Θυμαμαι 2
1)την πρωτη μου γυναικα που ηταν ο καλυτερος χαρακτηρας κ ανθρωπος που γνωρισα κ την χωρισα σα μαλακας...


Πες μας περισσότερο γι'αυτό , μπας και μάθουμε τίποτε.
Γιατί τέτοια κάνουμε όλοι .... ειδικά οι εδώ μέσα ...
 

Επισκέπτης
Τὸ πρῶτο μου GFE μὲ βιζιτού. Ἑλληνὶς ἐκ Καλαμῶν. Ἔμεινα μαλάκας. Ἀλλὰ ἤμουν μικρὸς καὶ τριανταφυλλένιος.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Πες μας περισσότερο γι'αυτό , μπας και μάθουμε τίποτε.
Γιατί τέτοια κάνουμε όλοι .... ειδικά οι εδώ μέσα ...
THN φνωρισαστα 19 τουριστρια...ΔΕΝ καθησε να την πηδηξω την πρωτη φορα,σπανιο φαινομενο..ξαναγυρισε,ηλθε Ελλαδα εψαξε δουλεια,βρηκε σαν ξεναγος στο νησι που ειμουν φανταρος..ανεχτηκε ολες τις μλκιες σαν πιτσιρικας που ημουν...στη συεχεια μολις ζησαμε για λιγο μαζι,παντρευτηκαμε..Εφερε χρηματα κ αγορασαμε διαμερισμα...μλκιζομουν εγω..ολο με αλλες...δεν καναμε παιδια λογω προβληματος που ειχε...ξερεις τα παιδια κραταν την οικογενεια..επισης ο ανθρωπος ειναι απληστος...στο τελος εγω ζητησα διαζυγιο..δεχτηκε κλαιγοντας...παντα ηταν υποχωρητικη...ξαφανιστηκε πηγε στην πατριδα της...ειναι ακομη μοην κ τοχει γυρισει στον διαλλογισμο...γμησε τα ρε φιλε....εγω παντρευτηκα,εχω ενα γιο..πολλα πρωινα οπως πινω καφε μονος στο μπαλκονι σκεφτομαι...εχω παει με παρα πολλες γυναικες...η καρδια κ ο χαρακτηρας της..ειναι μεσα στην καρδια μου ακομα...καλη της ωρα...
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
THN φνωρισαστα 19 τουριστρια...ΔΕΝ καθησε να την πηδηξω την πρωτη φορα,σπανιο φαινομενο..ξαναγυρισε,ηλθε Ελλαδα εψαξε δουλεια,βρηκε σαν ξεναγος στο νησι που ειμουν φανταρος..ανεχτηκε ολες τις μλκιες σαν πιτσιρικας που ημουν...στη συεχεια μολις ζησαμε για λιγο μαζι,παντρευτηκαμε..Εφερε χρηματα κ αγορασαμε διαμερισμα...μλκιζομουν εγω..ολο με αλλες...δεν καναμε παιδια λογω προβληματος που ειχε...ξερεις τα παιδια κραταν την οικογενεια..επισης ο ανθρωπος ειναι απληστος...στο τελος εγω ζητησα διαζυγιο..δεχτηκε κλαιγοντας...παντα ηταν υποχωρητικη...ξαφανιστηκε πηγε στην πατριδα της...ειναι ακομη μοην κ τοχει γυρισει στον διαλλογισμο...γμησε τα ρε φιλε....εγω παντρευτηκα,εχω ενα γιο..πολλα πρωινα οπως πινω καφε μονος στο μπαλκονι σκεφτομαι...εχω παει με παρα πολλες γυναικες...η καρδια κ ο χαρακτηρας της..ειναι μεσα στην καρδια μου ακομα...καλη της ωρα...

Δικαιολογείσαι απόλυτα τύπε.
100%

Για τα παιδιά ανεχόμαστε το γάμο.
Το ίδιο θα είχα κάνει.
Μη χαλιέσαι.
 

Επισκέπτης
THN φνωρισαστα 19 τουριστρια...ΔΕΝ καθησε να την πηδηξω την πρωτη φορα,σπανιο φαινομενο..ξαναγυρισε,ηλθε Ελλαδα εψαξε δουλεια,βρηκε σαν ξεναγος στο νησι που ειμουν φανταρος..ανεχτηκε ολες τις μλκιες σαν πιτσιρικας που ημουν...στη συεχεια μολις ζησαμε για λιγο μαζι,παντρευτηκαμε..Εφερε χρηματα κ αγορασαμε διαμερισμα...μλκιζομουν εγω..ολο με αλλες...δεν καναμε παιδια λογω προβληματος που ειχε...ξερεις τα παιδια κραταν την οικογενεια..επισης ο ανθρωπος ειναι απληστος...στο τελος εγω ζητησα διαζυγιο..δεχτηκε κλαιγοντας...παντα ηταν υποχωρητικη...ξαφανιστηκε πηγε στην πατριδα της...ειναι ακομη μοην κ τοχει γυρισει στον διαλλογισμο...γμησε τα ρε φιλε....εγω παντρευτηκα,εχω ενα γιο..πολλα πρωινα οπως πινω καφε μονος στο μπαλκονι σκεφτομαι...εχω παει με παρα πολλες γυναικες...η καρδια κ ο χαρακτηρας της..ειναι μεσα στην καρδια μου ακομα...καλη της ωρα...
σε εφαγε και σενα ο συρμος γυναικα=παιδια
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ κουκλε-κουκλιτσα...τουλαχιστον μεσα απο τα ματια του γιου ξαναβλεπω τα νιατα μου κ θα προσπαθησω να του μεταδωσω ενα πραγμα..ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ,οταν δε θα του αρεσει πλεον,,κ να βρει καποια που να γουσταρει κ σαν μουνι αλλα περισσοτρο απο ολα να τον γεμιζει σαν ολα τα υπολοιπα...οσο για το μουνι ...ΒΡΩΜΑΕΙ πληρωτεο η ΜΗ....
ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ξηγιομουν ετσι ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΜΙΑ...βλεπεις μονο για το γιο μου βρισκομαι σπιτι..να μη μεγαλωσει ορφανος απο πατερα....
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ κουκλε-κουκλιτσα...τουλαχιστον μεσα απο τα ματια του γιου ξαναβλεπω τα νιατα μου κ θα προσπαθησω να του μεταδωσω ενα πραγμα..ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ,οταν δε θα του αρεσει πλεον,,κ να βρει καποια που να γουσταρει κ σαν μουνι αλλα περισσοτρο απο ολα να τον γεμιζει σαν ολα τα υπολοιπα...οσο για το μουνι ...ΒΡΩΜΑΕΙ πληρωτεο η ΜΗ....
ΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ξηγιομουν ετσι ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΜΙΑ...βλεπεις μονο για το γιο μου βρισκομαι σπιτι..να μη μεγαλωσει ορφανος απο πατερα....

χαχααχαχ γαμησε το ποστ. ωραιος
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
THN φνωρισαστα 19 τουριστρια...ΔΕΝ καθησε να την πηδηξω την πρωτη φορα,σπανιο φαινομενο..ξαναγυρισε,ηλθε Ελλαδα εψαξε δουλεια,βρηκε σαν ξεναγος στο νησι που ειμουν φανταρος..ανεχτηκε ολες τις μλκιες σαν πιτσιρικας που ημουν...στη συεχεια μολις ζησαμε για λιγο μαζι,παντρευτηκαμε..Εφερε χρηματα κ αγορασαμε διαμερισμα...μλκιζομουν εγω..ολο με αλλες...δεν καναμε παιδια λογω προβληματος που ειχε...ξερεις τα παιδια κραταν την οικογενεια..επισης ο ανθρωπος ειναι απληστος...στο τελος εγω ζητησα διαζυγιο..δεχτηκε κλαιγοντας...παντα ηταν υποχωρητικη...ξαφανιστηκε πηγε στην πατριδα της...ειναι ακομη μοην κ τοχει γυρισει στον διαλλογισμο...γμησε τα ρε φιλε....εγω παντρευτηκα,εχω ενα γιο..πολλα πρωινα οπως πινω καφε μονος στο μπαλκονι σκεφτομαι...εχω παει με παρα πολλες γυναικες...η καρδια κ ο χαρακτηρας της..ειναι μεσα στην καρδια μου ακομα...καλη της ωρα...

Αν δεν ησουν πολυγαμικος πηδηκουλας και αγυρτης δεν θα σε ερωτευοταν ποτε.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
602
Πόντοι
376
Αν δεν ησουν πολυγαμικος πηδηκουλας και αγυρτης δεν θα σε ερωτευοταν ποτε.

εγώ γιατί σας κόβω ντιπ για ντιπ μουρόχαβλους τους ποιο πολούς εδώ μέσα πάντως δεν ξέρω... :2funny:


δεν λέω για το παλικάρι που παρέθεσες..γενικά μιλάω  :grin:
ούτε εσένα θεωρώ μουρόχαβλο  :)  εντελώς..
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
εγώ γιατί σας κόβω ντιπ για ντιπ μουρόχαβλους τους ποιο πολούς εδώ μέσα πάντως δεν ξέρω... :2funny:


δεν λέω για το παλικάρι που παρέθεσες..γενικά μιλάω  :grin:
ούτε εσένα θεωρώ μουρόχαβλο  :)  εντελώς..

Ποιους θεωρεις μουροχαβλους δλδ;
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Κάτι μου λέει οτι σύντομα θα δούμε το συγκεκριμένο νήμα σαν θέμα σε προσεχές Cosmopolitan, αλλά με άλλη μορφή, πχ "Τί να κάνετε για να μείνετε αξέχαστη στον άντρα των ονείρων σας μέχρι τα 50 του" ή κάτι τέτοιο...
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
16
Like
1.719
Πόντοι
3.425
Λες το cosmopolitan να κλεβει θεματα απο εδω?
 
OP
OP
G

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
13
Like
1.875
Πόντοι
2.487
Εγω παντως μαγκες θυμαμαι τη μουναρα που μου ειπε ξεσκισε με και δεν την ξεσκισα.
Μια πολυ καριολα 24 ετων οταν εγω ημουν 18.
Εχετε δει μερικους σεντερφορ να παιρνουν πασα για γκολ με τπν τερματοφυλακα εκτος περιοχης και να την στελνουν στην κερκιδα???
Αλλα δε ξεχνω και ποτε και τη μουναρα γαλλιδα 15 χρονια μεγαλυτερη μου, στα 48 της, που της πετουσα τα ματια εξω για μισο χρονο. Κλασσικο γαλλικο μουνιδιο...θεωρουσε προσβολη να μην καταπιει και την τελευταια σταγονα

 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
9.851
Κριτικές
7
Like
12.998
Πόντοι
3.836
Δεν είμαι 50+ αλλά ένα κορίτσι θα είναι πάντα στη καρδιά μου.

Ήταν 10 χρόνια μικρότερη, κουκλάρα και ζόρικη.


Τόσο ζορικη που το γαμήσαμε και ψόφησε.

Στην αγκαλιά της ένιωθα βασιλιάς και αυτή ήταν σαν μωρό στην αγκαλιά μου. Τρελός έρωτας, τρελά γούστα, ταξίδια, διακοπές.

Τελευταία φορά μου πήρε μια πίπα λίγο πριν παντρεύτούμε εκείνη άλλον και εγώ άλλη.

Θα την αγαπώ για πάντα. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom