Νέα

Πρωκτικό μασσάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannhsg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Ξερει κανεις καποιο ιδρυμα στο οποιο να προσφερουν αυτη την υπηρεσια? Μασσαζ προστατη?
Ας μην εχει happy ending. Κατα προτιμηση καποια εξιδεικευμενη στο συγκεκριμενο κομματι. Ψαχνω πληροφοριες μερες τωρα αλλα ματαια. Φενεται σαν να μην ειναι καν διαδεδομενη η υπηρεσια αυτη στην χωρα μας.


Α και για να απαντησω προκαταβολικα στους παπαρες που θα τρεξουν να κραξουν:

1) δεν ειναι για εμενα
2) προοριζεται για κυριο μεγαλης ηληκιας και για θεραπευτικους λογους
3) εαν ηταν για εμενα, θα σας εγραφα στα παπαρια μου και θα ρωταγα. θα ηθελα και happy ending.



 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Ξερει κανεις καποιο ιδρυμα στο οποιο να προσφερουν αυτη την υπηρεσια? Μασσαζ προστατη?
Ας μην εχει happy ending. Κατα προτιμηση καποια εξιδεικευμενη στο συγκεκριμενο κομματι. Ψαχνω πληροφοριες μερες τωρα αλλα ματαια. Φενεται σαν να μην ειναι καν διαδεδομενη η υπηρεσια αυτη στην χωρα μας.


Α και για να απαντησω προκαταβολικα στους παπαρες που θα τρεξουν να κραξουν:

1) δεν ειναι για εμενα
2) προοριζεται για κυριο μεγαλης ηληκιας και για θεραπευτικους λογους
3) εαν ηταν για εμενα, θα σας εγραφα στα παπαρια μου και θα ρωταγα. θα ηθελα και happy ending.
Άλλος τον τρώει για τα νεφρά και άλλος για τον προστάτη ...

Γιατί έχεις κόλλημα ;  και εμένα με ενδιαφέρει αυτού του είδους η ηδονή από Κυρία .
Αν ξέρει κάποιος ας γράψει
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
δεν μας επεισες για σενα ψαχνεσαι,
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
πιστευω πως ειναι καλυτερα να ψαχτεις για γιατρους/φυσιοθεραπευτες και οχι για μασατζουδες. Στο λεω για να μην καταληξει ο γερος με κανα δονητη στο κωλο  :gay:
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Ξερει κανεις καποιο ιδρυμα στο οποιο να προσφερουν αυτη την υπηρεσια? Μασσαζ προστατη?
Ας μην εχει happy ending. Κατα προτιμηση καποια εξιδεικευμενη στο συγκεκριμενο κομματι. Ψαχνω πληροφοριες μερες τωρα αλλα ματαια. Φενεται σαν να μην ειναι καν διαδεδομενη η υπηρεσια αυτη στην χωρα μας.


Α και για να απαντησω προκαταβολικα στους παπαρες που θα τρεξουν να κραξουν:

1) δεν ειναι για εμενα
2) προοριζεται για κυριο μεγαλης ηληκιας και για θεραπευτικους λογους
3) εαν ηταν για εμενα, θα σας εγραφα στα παπαρια μου και θα ρωταγα. θα ηθελα και happy ending.

Και τι μας ενδιαφέρει ρε τυπε αν ειναι για σενα  :think: Φοβάσαι μη σε παρεξηγήσουμε  :2funny:
Θυμίζεις τον τύπο που παει στο φαρμακείο για Βιάγκρα και λέει "δεν ειναι για μενα" ειναι για τον μπάρμπα μου.
 
OP
OP
giannhsg

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Το προβλημα ειναι πως σε θεραπευτηρια, αυτες οι υπηρεσιες ειναι πανακριβες, ειδικα για ανθρωπους που εχουν υποστει γερες μειωσεις συνταξεων. Η εξιδεικευση δεν χρειαζεται να ειναι επιπεδου διδακτωρικου, χρειαζεται απλα να γνωριζει καποιος τις βασικες αρχες.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
152
Πόντοι
16
Ποιος γιατρός ρε παιδιά ;μήπως στο ΙΚΑ γράφουν συνταγές;
Πες ότι σε γαργαλαει ο κωλος σου δεν είναι ντροπή για αυτό συζητάμε
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
δεν έχω βρει ακόμα κοπέλα που να το κάνει, από προσωπική άποψη δεν είναι ντροπή ακόμα και αν είναι για σένα ούτε σε κάνει γκει όπως λένε.
γκει σε κάνει να θες τον τάσο να σε φιλάει στον λαιμό ή να τον φιλάς.
αλλά μου κάνει εντύπωση που ακόμα δεν έχουν γραφτεί σεντόνια πως τέτοια πράγματα είναι για τους πουστηδες κτλ κτλ  :jerking:

αν κάποιος ξέρει κάποια που το κατέχει ας λαλήσει και σε μένα τίποτα :hi:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
πες οτι ψαχνεις κωλομπαρεμα χωρις ντροπες να σε κατατοπισουμε...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
δεν έχω βρει ακόμα κοπέλα που να το κάνει, από προσωπική άποψη δεν είναι ντροπή ακόμα και αν είναι για σένα ούτε σε κάνει γκει όπως λένε.
γκει σε κάνει να θες τον τάσο να σε φιλάει στον λαιμό ή να τον φιλάς.
αλλά μου κάνει εντύπωση που ακόμα δεν έχουν γραφτεί σεντόνια πως τέτοια πράγματα είναι για τους πουστηδες κτλ κτλ  :jerking:

αν κάποιος ξέρει κάποια που το κατέχει ας λαλήσει και σε μένα τίποτα :hi:
Ενώ αμα τον τρως απο τον κωλο δεν είσαι gay.
:headbang:
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Ξερει κανεις καποιο ιδρυμα στο οποιο να προσφερουν αυτη την υπηρεσια? Μασσαζ προστατη?
Ας μην εχει happy ending. Κατα προτιμηση καποια εξιδεικευμενη στο συγκεκριμενο κομματι. Ψαχνω πληροφοριες μερες τωρα αλλα ματαια. Φενεται σαν να μην ειναι καν διαδεδομενη η υπηρεσια αυτη στην χωρα μας.


Α και για να απαντησω προκαταβολικα στους παπαρες που θα τρεξουν να κραξουν:

1) δεν ειναι για εμενα
2) προοριζεται για κυριο μεγαλης ηληκιας και για θεραπευτικους λογους
3) εαν ηταν για εμενα, θα σας εγραφα στα παπαρια μου και θα ρωταγα. θα ηθελα και happy ending.

Για να είσαι σίγουρος ρώτησε τον Αποστόλη Γκλέτσο επειδή το ψάρι ψήνεται και από τις δύο πλευρές.

 

prionokordelas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2013
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
9
Πόντοι
0
μαλακες εχω λιωσει στο γελιο μιλαμε !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :kneel:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.528
Πόντοι
2.606
Ξερει κανεις καποιο ιδρυμα στο οποιο να προσφερουν αυτη την υπηρεσια? Μασσαζ προστατη?
Ας μην εχει happy ending. Κατα προτιμηση καποια εξιδεικευμενη στο συγκεκριμενο κομματι. Ψαχνω πληροφοριες μερες τωρα αλλα ματαια. Φενεται σαν να μην ειναι καν διαδεδομενη η υπηρεσια αυτη στην χωρα μας.


Α και για να απαντησω προκαταβολικα στους παπαρες που θα τρεξουν να κραξουν:

1) δεν ειναι για εμενα
2) προοριζεται για κυριο μεγαλης ηληκιας και για θεραπευτικους λογους
3) εαν ηταν για εμενα, θα σας εγραφα στα παπαρια μου και θα ρωταγα. θα ηθελα και happy ending.
τυπε σπάνια παντως κάποιος ψάχνει κατι τέτοιο για μέρες μάταια για κάποιον άλλον  :grin:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Αυτό με το κωλοδάχτυλο να το λένε κάποιοι μασάζ προστάτη είναι γαμάτο!  :2funny: :2funny:

Τυπε ο Λιλας με το δάχτυλο δεν νιωθει και βαζει κουτσουρα.  :S :S :S

index.php
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Τυπε ο Λιλας με το δάχτυλο δεν νιωθει και βαζει κουτσουρα.  :S :S :S

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=24607.0;attach=655006;image[/img[/URL]]
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
giannhsg

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
τι μαλακες ειστε. μα ποτε να μη μιλατε σοβαρα?  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom