Νέα

τι πλιντιριο-κοθζινα κ ψηγειο να παρει μια φίλη μοθ ποθ αραβονιάζετε ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.865
Κριτικές
5
Like
54
Πόντοι
16
τι πλιντιριο-κοθζινα κ ψηγειο να παρει μια φίλη μοθ ποθ αραβωνιαζετε σε μερικεσ μέρεσ?

επειδη αφτη δεν ξέρει καλά ανέλαβα να την βοηθήσω λιγακι κ θέλω την βοηθεια σασ οσα μελη
ξερετε κ απο την εμπειρια σασ με τισ σισκεβεσ!
θα τισ παρει με δοσεισ να μην ειναι κ πολι ακριβα
κ να ειναι καλεσ να κρατισοθν μην χαλασοθν αμεσωσ! :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
τι πλιντιριο-κοθζινα κ ψηγειο να παρει μια φίλη μοθ ποθ αραβωνιαζετε σε μερικεσ μέρεσ?

επειδη αφτη δεν ξέρει καλά ανέλαβα να την βοηθήσω λιγακι κ θέλω την βοηθεια σασ οσα μελη
ξερετε κ απο την εμπειρια σασ με τισ σισκεβεσ!
θα τισ παρει με δοσεισ να μην ειναι κ πολι ακριβα
κ να ειναι καλεσ να κρατισοθν μην χαλασοθν αμεσωσ! :orchestra: :orchestra: :orchestra:
[size=18pt]
Αντε γεια!
[/size]
maxresdefault.jpg
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
τι πλιντιριο-κοθζινα κ ψηγειο να παρει μια φίλη μοθ ποθ αραβωνιαζετε σε μερικεσ μέρεσ?

επειδη αφτη δεν ξέρει καλά ανέλαβα να την βοηθήσω λιγακι κ θέλω την βοηθεια σασ οσα μελη
ξερετε κ απο την εμπειρια σασ με τισ σισκεβεσ!
θα τισ παρει με δοσεισ να μην ειναι κ πολι ακριβα
κ να ειναι καλεσ να κρατισοθν μην χαλασοθν αμεσωσ! :orchestra: :orchestra: :orchestra:


Ο giasou σε νέες περιπέτειες!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
τι πλιντιριο-κοθζινα κ ψηγειο να παρει μια φίλη μοθ ποθ αραβωνιαζετε σε μερικεσ μέρεσ?

επειδη αφτη δεν ξέρει καλά ανέλαβα να την βοηθήσω λιγακι κ θέλω την βοηθεια σασ οσα μελη
ξερετε κ απο την εμπειρια σασ με τισ σισκεβεσ!
θα τισ παρει με δοσεισ να μην ειναι κ πολι ακριβα
κ να ειναι καλεσ να κρατισοθν μην χαλασοθν αμεσωσ! :orchestra: :orchestra: :orchestra:
Να πάρει της εταιρείας πούτσος-πίτσος δεν θυμάμαι καλά το όνομα και να ζήτηση τα μεγάλα μεγέθη  :2funny:
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
έΧω ανάλογο πρόβλημα. Τα έφτυσε το πλυντήριο μας,miele,30 χρονών και εντοιχισμένο γιατί λέει κάτι έπαθε ο "προγραμματιστής".

Λέτε να βρεθεί ανταλλακτικό, αν όχι τι μάρκα να προτιμήσουμε? Θέλουμε εντοιχισμένο
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
[quote author=Don Frantcesco  link=topic=247485.msg7178962#msg7178962 date=1475170685]
Να πάρει της εταιρείας πούτσος-πίτσος δεν θυμάμαι καλά το όνομα και να ζήτηση τα μεγάλα μεγέθη  :2funny:
[/quote]

χαχααχχααχαχ ελεος
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Δες για pitsos.
Και να παζαρεψει τις τιμές μιας και θα παρει τετοιο σετ.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.105
Κριτικές
16
Like
13.003
Πόντοι
5.577
μικρο μέγεθος να παρει τυπε, σε λιγο δεν θα 'χουμε κατι για να βαλουμε μεσα  :S
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος απο το πληντήριο INDESIT το ιταλικο. 6 χρόνια διχως προβλημα και συνεχιζουμε.
Η κουζίνα Pitsos καλή μου έχει βγει, το ψυγείο Pitsos  εδω και ενα χρόνο κάνει θόρυβο.
Τα Pitsos  δεν κατασκευάζονται στην Ελλάδα πια οπότε δεν εχω ουδέν συναισθηματικό δέσιμο μαζί τους πλέον.
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος απο το πληντήριο INDESIT το ιταλικο. 6 χρόνια διχως προβλημα και συνεχιζουμε.
Η κουζίνα Pitsos καλή μου έχει βγει, το ψυγείο Pitsos  εδω και ενα χρόνο κάνει θόρυβο.
Τα Pitsos  δεν κατασκευάζονται στην Ελλάδα πια οπότε δεν εχω ουδέν συναισθηματικό δέσιμο μαζί τους πλέον.

Συμφωνώ μαζί σου, απλά νομίζω οτι κάτι έχει μείνει ακόμη, κάποιοι εργαζόμενοι παίζουν σε διάφορες υπηρεσίες, που σημαίνει και φορολογία, εισφορές κτλ.
Σε καμμία περίπτωση δεν θα παρεις Pitsos για αυτά.
Όλα για τον ψιλοπουτσο είναι πλέον. Χαλάνε για πλάκα. Πρέπει να σκάσεις πολλά μετα σε μάρκες τύπου Miele που και πάλι δεν ειναι το ίδιο καλά όπως ήταν παλιά.
Ας το κοιτάξει το ζευγάρι συνολικά μιας και θα πάρουν 3+ συσκευές, πού και σε ποιά μάρκα τους κάνουν καλύτερη προσφορά. (μάρκα, μαγαζί)
Εγώ θα κοίταζα κυρίως τα χαρακτηριστικά πέραν από αυτά αλλά το μπλέκουμε το θέμα.
 

nimo70

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
Τα ματια μου καθε φορα ρε γιασου  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.485
Κριτικές
1
Like
31.866
Πόντοι
6.256
Πιτσος ζιμενς μπος και νεφ φτιαχνονται στα ιδια εργοστασια.
Λογικα θα εχουν διαφορες' ισως και οχι,
Προτεινω κορεα μερια οπως σαμσουγκ η lg. Η απατεωνες ευρωπαιοι εχουν απογινει πια.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Κι εγώ έχω πλυντήριο, κουζίνα & ψυγείο Indesit 3-5 χρόνια περίπου και δεν έχουν παρουσιάσει προβλήματα. Τα θεωρώ τίμιες αγορές. Αξιόπιστες & φτηνές συσκευές είναι και οι ΒΕΚΟ (Τούρκικες). Στο εργοστάσιο τους φτιάχνονται οι περισσότερες (φτηνές) λευκές συσκευές που κυκλοφορούν στην Ευρώπη. Πρόσφατα η ΒΕΚΟ αγόρασε την γερμανική Grundig. Τα PITSOS είναι επίσης αρκετά καλά. Γενικά τώρα
- Κουζίνα να πάρει με κεραμικές εστίες & φούρνο με αέρα.
- Το ψυγείο να είναι τεχνολογίας NoFrost & οπωσδήποτε δίπορτο.
- Πλυντήριο Να ψάξει τα προγράμματα, να δει αν την βολεύουν (πχ κουρτίνες, μάλλινα, παπλώματα, στροφές στιψίματος κλπ).

Απορία: O αρραβωνιάρης, τί σόι μαλάκας είναι που δεν ασχολείται με αυτά τα θέματα (για το μελλοντικό του σπίτι πρόκειται), και βάζει εσένα ? (κι εσύ ρωτάς εδώ μέσα) ?
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.485
Κριτικές
1
Like
31.866
Πόντοι
6.256
Το παρακατω το παραθετω για να θυμουνται οι παλαιοτεροι και να μαθαινουν οι νεοτεροι τι εστι giasou και γιατι εχει ασυλια στο φορουμ.
Απολαυστε το
08/05/2009





η κοπέλα ειναι η ΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄βικυ    
δεν λεω πολυ καλη κοπέλα και ευγενική και εχει και τύπο !!και βυζιά επίσης για ισπανική υποχώρηση!!ολεέε  

μπαίνει μέσα (τα ξένα ειναι η βικύ και τα ελληνικά εγω τα γραμματα!)

-gia so!
-ελα μαναρι μ
-pos lene esena?
-γεια σοθ!
-esi ekgi megalo kavli!
-ναι τρωω δημητριακα καθε πρωι και μεγαλωνει!
-na sto glipso xoris kapota?
-οχι βαλτε καποτα.παρακαλω!
-xmxmx  
σε ολη τη διαρκει της πιπας της χαιδευα την κλειτορίδα και εκανε μμμμμμμ μμμμμ!
-esi kalo paidi !!oloi theloyn tsimpouki xoris kapota!
-oraia ela gamisi tora
-θα στο βάλω λιγο μουνι και μετα κωλο οκ?
-yes !
τι να σας πω μιλαμε για πολυ ωραιο μουνακι!!ηρθε απο πανω και καβαλησε το αλογακι!!
επιανα τις βυζάρες και μου χαιδευε παράλληλα τουθς ορχεις!γιναμε ιππικος ομιλος!!!
-ελα τώρα κωλο !!
-esi megalo poutso ogki vali!!
-μην φοβασε οταν θα στο βαλω στο κωλο θα μικρυνει !!ετσι κανει παντα!
-ok vale poutso kolo!!
γυριζει και στηνει την κωλαθρα!!ολο το καυλιδι μεσα απο πανω προς τα κατω  
-oxi oxi sto kolos mou!! esi gamisi poli!
αρχιζοθμε την συνευρεση απο πισω και μου λεγε
-ne ne gama me gama me pio mesa!
-μηπως μπορεις να τα παρεις στο στομα μετα?
-ne ela tora me kapota!
το βγαζω και τινα δω?  η καποτα ηταν γεματη απο ........σοκολατα υγειας χωρις αμυγδαλα!
λεω καλυτερα να βγαλω καποτα και νατα παρεις λιγο στη μαπα αν δεν σε πειράζει!!
αφουθ την βγαλαμε προσεκτικα με χαρτι!μου το παιζει λιγο και τα περνει στη μαπα και στα βυζια(πηγε λιγο και στη γαμπα)  
--stop stop esi xinis poli!!
-δεν εχει κουμπι για να σταματησει!!
η αλήθεια ειναι οτι ουτε τον εχω μεγαλο αλλα ουτε χυνω και πολυ!! :think:ηταν λιγο υπερβολική θα ελεγα !
παντως περασαμε καλα και ειχαμε μια ομοργη και στοργική βραδιά με την βικυ απο κολοκυνθους 38!!  
επισης να σας πω οτι τα σεντονια ηταν αλλαγμένα απο προπερσι που ειχα ξαναπαει και ειχε και αλλο μαξιλάρι ανατομικό!!
και ο χωρος ηταν καθαρός!
παλια ειχε ανεβει στο κρεββατι μια κατσαριδα ενω γαμαγα την ποθτανα και μας κοιταγε !!!



ΘΕΟΣ???
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.160
Κριτικές
3
Like
10.174
Πόντοι
3.506
Πιτσος ζιμενς μπος και νεφ φτιαχνονται στα ιδια εργοστασια.
Λογικα θα εχουν διαφορες' ισως και οχι,
Προτεινω κορεα μερια οπως σαμσουγκ η lg. Η απατεωνες ευρωπαιοι εχουν απογινει πια.

Μην το λες για τα πλυντηρια της Samsung....
Μετα το Samsung galaxy note7, αρχιζουν και σκανε και τα πλυντηρια της...!

[URL unfurl="true"]http://gr.pcmag.com/samsung/23302/news/exerragesan-kai-plunteria-tes-samsung[/url]

(Μπορει να  χασουμε τον giasou  απο
αγκαπωτοθ,μην τον χασουμε και απο εκρηξη..)
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Συμφωνώ μαζί σου, απλά νομίζω οτι κάτι έχει μείνει ακόμη, κάποιοι εργαζόμενοι παίζουν σε διάφορες υπηρεσίες, που σημαίνει και φορολογία, εισφορές κτλ.
Σε καμμία περίπτωση δεν θα παρεις Pitsos για αυτά.
Όλα για τον ψιλοπουτσο είναι πλέον. Χαλάνε για πλάκα. Πρέπει να σκάσεις πολλά μετα σε μάρκες τύπου Miele που και πάλι δεν ειναι το ίδιο καλά όπως ήταν παλιά.
Ας το κοιτάξει το ζευγάρι συνολικά μιας και θα πάρουν 3+ συσκευές, πού και σε ποιά μάρκα τους κάνουν καλύτερη προσφορά. (μάρκα, μαγαζί)
Εγώ θα κοίταζα κυρίως τα χαρακτηριστικά πέραν από αυτά αλλά το μπλέκουμε το θέμα.

30 χρόνια μας άντεξε το πλυντηριο της Miele (δλδ 5 χρόνια πριν καν γεννηθώ λολ) και τώρα ψάχνουμε προγραμματιστή ως ανταλλακτικό, γιατί πλέον τα miele δεν ειναι, εσυ προτεινεις indesit?
εντοιχισμενα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom