Νέα

Ελληνικη ΤV live streaming απο εξωτερικο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Καλησπερα παιδια !!


θα ηθελα την βοηθεια σας


οποιος μπορει να παραθεσει τα καλυτερα λινκ να βλεπουμε ελληνικη τηλεοραση απο νετ χωρις λαγκ με καλη ποιοτητα εικονας κλπ



απο το σαιτ των καναλιων λεει οτι δεν μπορω να  δω  απο αλλη χωρα κ τωρα που το εψαξα λεει οτι πρεπει να κρυψεις ip με προξυ κλπ αλλα παλι δεν επαιξε




σας ευχαριστω
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
61.897
Like
20.973
Πόντοι
5.506
Καλησπερα παιδια !!


θα ηθελα την βοηθεια σας


οποιος μπορει να παραθεσει τα καλυτερα λινκ να βλεπουμε ελληνικη τηλεοραση απο νετ χωρις λαγκ με καλη ποιοτητα εικονας κλπ



απο το σαιτ των καναλιων λεει οτι δεν μπορω να  δω  απο αλλη χωρα κ τωρα που το εψαξα λεει οτι πρεπει να κρυψεις ip με προξυ κλπ αλλα παλι δεν επαιξε




σας ευχαριστω



Δε μπορείς χωρίς Φουρθιώτη εκεί στα εξωτερικά Ντόπα μου;;
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
194
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια !!


θα ηθελα την βοηθεια σας


οποιος μπορει να παραθεσει τα καλυτερα λινκ να βλεπουμε ελληνικη τηλεοραση απο νετ χωρις λαγκ με καλη ποιοτητα εικονας κλπ



απο το σαιτ των καναλιων λεει οτι δεν μπορω να  δω  απο αλλη χωρα κ τωρα που το εψαξα λεει οτι πρεπει να κρυψεις ip με προξυ κλπ αλλα παλι δεν επαιξε




σας ευχαριστω


καηλησπερα,
να εγκαταστησεις το kodi και απο εκει βλεπεις oxi μονο τηλεοραση αλλα και online ταινιες, σειρες κλπ, θελει λιγο ψαξιμο ομως

ξεκινα απο εδω

 

Επισκέπτης
Σκαι μπορεις να δεις

Αλλα στις διαφημισεις βαζει μια μουσικουλα που σπαει αρχιδια
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
καηλησπερα,
να εγκαταστησεις το kodi και απο εκει βλεπεις oxi μονο τηλεοραση αλλα και online ταινιες, σειρες κλπ, θελει λιγο ψαξιμο ομως

ξεκινα απο εδω




κατι πιο απλο με σερβερς κλπ δεν παιζει?
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
194
Πόντοι
1
κατι πιο απλο με σερβερς κλπ δεν παιζει?

δεν γνωριζω, παντως το κοντι με λιγο ψαξιμο (εχει μεχρι και βιντεακια στα ελληνικα στο youtube που σου δειχνει πως γινεται βημα-βημα)
εχει οτι θες
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Σε κινητο ή σε Tablet εαν εχεις ειναι  ποιο ευκολο .

Προσωπικα απο εκει βλεπω .


 

pepis

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
261
Like
121
Πόντοι
1
Γράψε greek tv  και κκατέβασε  την  πρώτη εφαρμογή.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Μπορω να στειλω links οποιος θελει..
 

Handsome100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0


Μπορεί να χρειαστεί VPN για να δείς Κάποια απο την χώρα που είσαι αλλά τα περισσότερα δουλεύουν.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Όποιος θέλει έχω λινκς για κανάλια..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Λοιπον παιχτες σημερα ειδα τον αγωνα Εφες - Παναθηναικος απο ξενο καναλι και επαιζε μπομπα.. Ειχα links απο Ισδραηλ - Τουρκια - Σερβια και παιζαν αγωνες Ευρωλιγκα.. ξενη περιγραφει αλλα βαζεις και ενα ραδιοφωνο και εισαι κομπλε..

Επισης εχω βρει λινκς που παιζουν ελληνικο πρωταθλημα επισης, με streaming χωρις κολληματα/διαφημισεις, και γενικα χιλιαδες ξενα καναλια και ολα τα Ελληνικα.. παιζουνε και με VPN.. Μπορεις να τα δεις και σε SmartTV, laptop, κινητο, tablet.. οποιος ενδιαφερετε μου στελνει ΠΜ να του πω infos!
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Λοιπον παιχτες σημερα ειδα τον αγωνα Εφες - Παναθηναικος απο ξενο καναλι και επαιζε μπομπα.. Ειχα links απο Ισδραηλ - Τουρκια - Σερβια και παιζαν αγωνες Ευρωλιγκα.. ξενη περιγραφει αλλα βαζεις και ενα ραδιοφωνο και εισαι κομπλε..

Επισης εχω βρει λινκς που παιζουν ελληνικο πρωταθλημα επισης, με streaming χωρις κολληματα/διαφημισεις, και γενικα χιλιαδες ξενα καναλια και ολα τα Ελληνικα.. παιζουνε και με VPN.. Μπορεις να τα δεις και σε SmartTV, laptop, κινητο, tablet.. οποιος ενδιαφερετε μου στελνει ΠΜ να του πω infos!

Παιχτη ελα στο κλαμπ των φιδεμπορων.. σε καλωσοριζω  :walkingpenis: :walkingpenis: :walkingpenis:
:think:
Τι να πρωτοπιστέψουμε τύπε  :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom