Νέα

«Μαντάμ Βάσω», η μαστροπός της Αθήνας του '60.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.627
Κριτικές
178
Like
39.081
Πόντοι
21.896
aπο περιεργεια τι απεγινε η ματαμ βασω και ποσα χρονια εφαγε και αν μετα τη φυλακη συνεχισε το εργο της??
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
[size=10pt][size=20pt]Ανεκαλύφθη Μυστικόν Διαφθορείον. ΕΣΥΧΝΑΖΟΥΝ ΕΥΠΟΛΗΠΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ[/size][/size]

Τότε που τα ονόματα έβγαιναν στη φόρα. Ούτε προσωπικά δεδομένα ούτε τίποτα Εδώ παρόμοιο περιστατικό.
[size=15pt][tt]Οι αδελφάς Αικατερίνην ετών 31, και Μαρίναν Μιχαλοπούλου ετών 19, οι οποίαι και εξεδίδοντο εις πρόσωπα ευπόληπτα της πειραϊκής κοινωνίας.....[/tt][/size]    
Είναι από τον τύπο του 1974



:police:



 

Συνημμένα

  • Νέο Φάληρον. διαφθορείον 1974.jpg
    Νέο Φάληρον. διαφθορείον 1974.jpg
    301,2 KB · Εμφανίσεις: 20

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Σκληρή η δουλειά της πόρνης τότε!!!τις έτρωγε η σύφιλη!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.815
Κριτικές
1
Like
32.558
Πόντοι
6.256
Σιγουρα τα κοριτσια τουε θα ηταν απο τα φτωχα νησια τα χωρια κτλ.
Ρωσιδες γιοκ.
Τις φτωχες ελληνιδες τις ειχαν υπηρετριες πορνες οπως ειναι τωρα οι αλλοδαπες. ΠΑΝΤΑ οι ισχυροι θα εκμεταλευονται τους αδυναμους .
Ειναι στη φυση του ανθρωπου, ετσι και τωρα η ευρωπη θελει δουλους γιατι εχει επιστημονες πολλους.
Πχ
Στο νοσοκομειο εχει επιστημονες αλλα δεν υπαρχει κηπουρος καθαριστρια κτλ.
Στην ελλαδα φετος 7στους δεκα θα σπουδασει.
Τι σημαινει? Δεν εχουμε χτιστες γεωργους κτλ.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Σιγουρα τα κοριτσια τουε θα ηταν απο τα φτωχα νησια τα χωρια κτλ.
Ρωσιδες γιοκ.
Τις φτωχες ελληνιδες τις ειχαν υπηρετριες πορνες οπως ειναι τωρα οι αλλοδαπες. ΠΑΝΤΑ οι ισχυροι θα εκμεταλευονται τους αδυναμους .
Ειναι στη φυση του ανθρωπου, ετσι και τωρα η ευρωπη θελει δουλους γιατι εχει επιστημονες πολλους.
Πχ
Στο νοσοκομειο εχει επιστημονες αλλα δεν υπαρχει κηπουρος καθαριστρια κτλ.
Στην ελλαδα φετος 7στους δεκα θα σπουδασει.
Τι σημαινει? Δεν εχουμε χτιστες γεωργους κτλ.


Πολύ σωστός
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
Mου θυμιζει την μανταμ Λιτσα απο την Δαφνη η περιπτωση της :grin:
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Kuzia που την θυμηθηκες την Λιτσα απο Δαφνη το εχει ακομα πολυ πριβε στην γνωστη διευθυνση που το ειχε και παλια
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.460
Πόντοι
216
Kuzia που την θυμηθηκες την Λιτσα απο Δαφνη το εχει ακομα πολυ πριβε στην γνωστη διευθυνση που το ειχε και παλια

....πειτε μου ότι αυτή η Λιτσα, ηταν μια θειτσα που σου λεγε στο τηλ 'ελα από δω, δωσμου 2-3 χιλιαρικα (δραχμες, προφανως) -οσα θα δινες για έναν καφε-για να σε στειλω να πας να γαμησεις ομορφα'....ηταν στην Δαφνη, στο παραλληλο στενο (πεζοδρομο) αριστερα κατεβαίνοντας της Βουλιαγμένης....αυτή ηταν η Λιτσα???
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
οχι δεν ειναι πεζοδρομος ειναι δρομος παραλληλος της Βουλιαγμενης
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Το δουλευει ακομα το γαμησαδικο πρεπει να σε ξερει για να σου ανοιξει αλλιως πορτα ...
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Εγώ ήξερα μία εκεί τριγύρω που σου έλεγε όταν φτάσεις πλατεία Καλογήρων πάρε με ξανά τηλέφωνο.
Όταν την ξανά έπαιρνες τηλέφωνο σου έλεγε πάρε μου δυό πακέτα τσιγάρα GR ή BF δεν θυμάμαι ακριβώς έλα στην τάδε οδό παράλληλη της Βουλιαγμένης ήταν εκεί στο ταχυδρομείο κοντά και ανέβα στον τάδε όροφο.
Νομίζω ότι την μπουζούριασαν για λίγο καιρό εποχή Τριανταφυλόπουλου με τις εκπομπές του.

 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.460
Πόντοι
216
δεν εχω ιδεα τι επαιζε εκει, καθως μια φορα κινησα οντως να παω (πιτσιρικας 16-17 χρονων τοτε) και όταν εφτασα, ειχε σκασει ένα ολοκληρο κλιμακιο ζηταδων μπροστα απτην εισοδο της πολυκατοικίας, για καποιον λογο!
Την εκανα μ ελαφρα κι εγω!
Δοκιμασα να την παρω τηλ, και δεν το σηκωνε...
Εκτοτε, δεν ξαναδοκιμασα...
Οντως επαιζαν αυτά τα σουρεαλ σεναρια που ελεγε ('ελα δωσμου λεφτα, σου δινω τηλεφωνο και κανονίζετε να πηδηχτειτε')-γιατι ακομα και για τοτε που μουν πιτσιρδελλι, μου καναν λιγο για μουφα, αλλα...
ας οψεται η καυλα!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Mου θυμιζει την μανταμ Λιτσα απο την Δαφνη η περιπτωση της :grin:

Η Λίτσα είναι κάποια η οποία είχε συλληφθεί για μαστροπεία κάπου στις αρχές με μέσα της δεκαετίας του 90;

 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Πολύ σκληρή και αντιπαθής τσατσα ,αλλά είχε άκρες και με αβγαλτα κορίτσια τα οποία τα έπειθε , προτιμούσα όμως  μια παρόμοια .έχω ξεχάσει το όνομά της ,βρισκόταν απέναντι απο τον Αρειο Πάγο στην γωνία προς την  Πατησίων, μπροστά απο το περίπτερο στον δεύτερο ,το τι αματέουρ είχα δοκιμάσει εκεί δεν λέγεται ,τέλη '80 αρχές '90 , τις ψάρευε απο καφετεριες ,δρόμο ,μανάβικα ,απίστευτη !
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Το εύκολο χρήμα πείθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom