Νέα

1xbet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Mα γαμώ τα νεύρα μου γαμώ, που να  :cussing: :cussing: :cussing: (άσε να μην τα ποστάρω θα με ΒΑΝ για πάντα ο Αντισθένης) πάω πριν λίγο να μπω μέσω του και μου πετάει κατάμουτρα το μύνημα ότι είναι σε μαύρη λίστα....
Στην εταιρεία γράφτηκα πριν ένα μήνα περίπου και τελευταία φορά μπήκα χθες....
Τους έστειλα email να δούμε θα απαντήσουν :argue:
Περιμένω να μου το επιβεβαιώσετε, τα νεύρα μου, πάνε τα στοιχήματα, μα γ*** τις κυβερνήσεις και τις μαύρες λίστες που να σας μαυρίσω όλους στο ξύλο (τους τύπους εκεί στο ρημάδι της Μαυροκορδάτου εννοώ), ρούβλια πάμε να φέρουμε στη γ***χώρα.....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Mα γαμώ τα νεύρα μου γαμώ, που να  :cussing: :cussing: :cussing: (άσε να μην τα ποστάρω θα με ΒΑΝ για πάντα ο Αντισθένης) πάω πριν λίγο να μπω μέσω του και μου πετάει κατάμουτρα το μύνημα ότι είναι σε μαύρη λίστα....
Στην εταιρεία γράφτηκα πριν ένα μήνα περίπου και τελευταία φορά μπήκα χθες....
Τους έστειλα email να δούμε θα απαντήσουν :argue:
Περιμένω να μου το επιβεβαιώσετε, τα νεύρα μου, πάνε τα στοιχήματα, μα γ*** τις κυβερνήσεις και τις μαύρες λίστες που να σας μαυρίσω όλους στο ξύλο (τους τύπους εκεί στο ρημάδι της Μαυροκορδάτου εννοώ), ρούβλια πάμε να φέρουμε στη γ***χώρα.....
Φιλαρακι είσαι χαζός;
Μπες απο proxy server Ελεος!!!Θελετε στοιχήματα αλλά ουτε πως να μπείτε στο site δεν ξερετε!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αυτα τα ηξερα => τους προξυ και τα συναφη (anonymizer πριν το 2000).....
Kαι προγραμματα υπαρχουν να κρυβεσαι, αλλα τωρα δεν εχω ορεξη να ψαχνω.......
Αλλα αυτο που εχω να σου πω ειναι οτι η συγκεκριμενη εταιρεια ειναι βαρεων βαρων (για το μηχανημα μου) και οταν επαιζε ενα streaming πηγαινε στο 200% ο επεξεργαστης (για την πλακα πηγαινε 80% χωρις να παιζει βιντεο, ολες τις μαλακιες εχουν φορτωσει με τα animation και τα αρχιδια μυδια) οποτε αν βαλω τετοια συμπραγκαλα που κανουν μπαηπας θα παει το βαρος στο 500%, επομενως Αλεκος.......

Υ.Γ.
ειναι καπως γρηγοροτερη απο το λινκ που παρεθεσες και η σελιδα που εμφανιζεται ειναι σχεδον οπως αυτη που εβλεπα εως και χθες, εντουτοις η ταχυτητα αποκρισης ειναι αρκετα κατω.
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Τουλάχιστον μπήκε στην λευκή λίστα η bwin πρόσφατα :grin:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
και το hola! ξερω οτι ειναι καλο, το κατεβαζεις και "τρεχει" πανω στον chrome. Δεν εχει κωλωσει πουθενα οπου το χρησιμοποιησα
 

Επισκέπτης

Αγαπητέ παίκτη

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι η σελίδα μας πλέον λειτουργεί υπό νέο domain, το . Στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε πάντα τις καλυτερες υπηρεσίες και το καλύτερο δυνατό οπτικό περιβάλλον. Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη και το ότι τοποθετείτε τα στοιχήματά σας με την 1XBET.

Με εκτίμηση,
Η ομάδα της 1XBET


Πάω να κάνω ανάληψη και θα αφήσω ένα γαμήσι Μεταξουργείου στο λογαριασμό κι ας κάνουν ό,τι θέλουν μετά.
 

fistikimaimouda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
272
Πόντοι
281
Αν θέλετε μια συμβουλή, μη παίζετε στην συγκεκριμένη εταιρεία.  Δεν έχει νόμιμη λειτουργία στην χώρα και κάποια στιμγή θα κλείσει και μπορεί να φάτε και πιστόλι σε οτι χρήματα έχετε μέσα.
Εγώ προτείνω την εταιρεία που διαφημίζεται και στο bou στο κάτω μέρος του forum. Καλή, αξιόπιστη και νόμιμη. Και γραφτείτε μέσα από την διαφήμιση να βγάλει κάτι και το bou!

That being said, απλά να ενημερώσω όλους τους συνάδλεφους οτι η 1xbet είναι τίγκα στα stream που θα έπρεπε να απαγορεύονται λόγω geoIP (όπως σε όλες τις νόμιμες εταιρείες) αλλά δεν χρειάζεται κατάθεση για να τα δεις! Εγώ προσωπικά έχω κάνει ένα account χωρίς κατάθεση και βλέπω τα πάντα, από superleague, έως CH.L.

Thank me later
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
That being said, απλά να ενημερώσω όλους τους συνάδλεφους οτι η 1xbet είναι τίγκα στα stream που θα έπρεπε να απαγορεύονται λόγω geoIP (όπως σε όλες τις νόμιμες εταιρείες) αλλά δεν χρειάζεται κατάθεση για να τα δεις! Εγώ προσωπικά έχω κάνει ένα account χωρίς κατάθεση και βλέπω τα πάντα, από superleague, έως CH.L.

Thank me later

πως βρισκουμε τα steam στο εν λογω σιτε βρε παιδια????
 

fistikimaimouda

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2010
Μηνύματα
116
Κριτικές
9
Like
272
Πόντοι
281
πως βρισκουμε τα steam στο εν λογω σιτε βρε παιδια????

Πάνω αριστερά έχει ένα κουμπάκι που λέει simple vesrion. Πάτα αυτό για να μην είναι τόσο αργή η σελίδα.  Μετά πάτα το κουμπί live και εκεί έχει ένα σηματάκι με μια τηλεόραση κι εκει βλέπεις όλα τα παιχνίδια που είναι live με stream.  Κι εγώ δεν το έβρισκα στην αρχή και με ταλαιπώρησε.

Αν δεν το βρεις πες μου να ανεβάσω πριντ σκριν
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Πάνω αριστερά έχει ένα κουμπάκι που λέει simple vesrion. Πάτα αυτό για να μην είναι τόσο αργή η σελίδα.  Μετά πάτα το κουμπί live και εκεί έχει ένα σηματάκι με μια τηλεόραση κι εκει βλέπεις όλα τα παιχνίδια που είναι live με stream.  Κι εγώ δεν το έβρισκα στην αρχή και με ταλαιπώρησε.

Αν δεν το βρεις πες μου να ανεβάσω πριντ σκριν
οκ θα το κοιταξω αυριο και θα σας πω...... ευχαριστω..
 

Επισκέπτης
Σε ευχαριστούμε πάντως για την πληροφορία σου, όπως έγραψα και παραπάνω άφησα ένα 10ρικο (τώρα είναι γύρω στα 5.5 λόγω κουβάδων) αλλά εντάξει στα @@ρια μου αν μηδενιστεί ίσως ξαναβάλω ένα 10ρικο (που δεν το νομίζω). Είναι όντως βαρειά και σπαστική κωλοσελίδα και με νευριάζει αφάνταστα. Παλιότερα έμπαινα για να βλέπω κανένα λάηβ παιχνίδι που δεν το είχαν οι άλλοι, πλέον να πάει να φακ στον Κόλο - Κόλο δεν το κάνω γιατί μπούχτισα.
Επιπλέον προχθές στο τσάτρουμ είχαν εξαφανιστεί οι Έλληνες εκπρόσωποι υποστήριξης και μου μιλούσαν μονάχα Αγγλικά - καλά κρασιά λέω......
 

Επισκέπτης
Αν και είχα ανοίξει πριν 1+ χρόνο θέμα για γενική συζήτηση των books, τέσπα επειδή εξειδικεύεται κατά κάποιον τρόπο στην εν λόγω εταιρεία, ανοίγω νεώτερο....


Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΑΕΙ ΣΦΑΙΡΑ ΟΥΤΕ ΜΠΛΟΚ ΚΑΙ ΒΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ.....

==> και καλά κέρδη :rockon: με άφθονες ντορογκάγιες :smitten:
 

Συνημμένα

  • Tzogos, timi & άρεια ντούντα.png
    Tzogos, timi & άρεια ντούντα.png
    202,9 KB · Εμφανίσεις: 53

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Έχει νόμιμη άδεια για Ελλάδα η συγκεκριμένη;
 

Επισκέπτης
Προφανώς όχι όπως μπορείς να διαβάσεις και τα παραπάνω (έπεσε συγκόλληση εκ των υστέρω των θεμάτων).
Mε Paysafe ξέχνα το δεν λειτουργεί (Moneysafe only) και φυσικά την έχω για να βλέπω τα άφθονα ματς που καλύπτει με βίντεο ώστε να ποντάρω στις άλλες.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Αν δεν είναι νόμιμη πως γίνεται σε περίπτωση κερδών να μην έχεις προβλήματα με την εφορία;
 

Επισκέπτης
Πιάστε εσύ πρώτα πακέτο και μετά βλέπουμε...




Μπάρμπα Μυρτίλο follow the links...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom