Νέα

Διαγνωστηκα με ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ.. να την κολλησω η οχι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokovgios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 322
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα φιλοι συναγωνιστες..πριν 3 μερες πηρα τα αποτελεσματα εξετασεων και βρεθηκα θετικος στο μυκοβακτηριδιο ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ..το κολλησα φετος στην Ιο απο μια ολλανδεζα..το θεμα ομως δεν ειναι το πως κολλησα..ακουστε λοιπον τι θελω να ρωτησω..εδω και 6 μηνες βγαινω με μια φοιτητρια την οποια ην χαρτζηλικωνα χοντρα..150-200 ευρω την φορα..αυτη μου ορκιζοτανε οτι δεν εχει αλλον και οτι ειμαι ο πρωτος που εκανε βιζιτα και οτι δεν με εβλεπε σαν πελατη αλλα σαν φιλο..με την κοπελα δεν καναμε μονο σεξ αλλα βγαιναμε και εξω πηγαιναμε σινεμα,ταβερνες κλπ..πριν 15 μερες που βγηκαμε οταν εκανε μπανιο κτυπησε το κινητο της..ειχε ενα μηνυμα..το πηρα κρυφα και πατησα να δω τι εγραφε..και τι διαβαζω ρε τυποι? εγραφε ενας τυπος και της ελεγε..μωρο μου θελω να σε δω κι αν εισαι καλη αντι για 50 θα σου δωσω 60!! δλδ η πουτανα γαμιοτανε με πολυ λιγοτερα χρηματα και μενα με ξεπαραδιαζε και μου πουλουσε και ερωτα..της εδωσα σε 6 μηνες πανω απο 7.000 ετυρω νομιζοντας οτι εχει μονο εμενα και επειδη την λυπομουνα..αυτη ομως ειχε κι αλλους..το παραδεχτηκε οταν την ρωτησα και της ειπα οτι ειδα το μηνυμα..εκτοτε εχουμε βρεθει αλλη μια φορα και τα πραγματα ηταν καπως ψυχρα..τωρα που εχω μολυνθει σκεφτομαι να την κολλησω για εκδικηση..μου ειπε ο γιατρος οτι αυτο το μικροβιο αν το κολλησει γυναικα πολυ απλα την πουτσισε γιατι δεν περναει ευκολα και μπορει να της κανει σαλπιγγτιδα..τραχηλιτιδα κλπ..εγω η υοτως η αλλως θεραπεια δεν θα κανω γιατι θελει ενα  μηνα με κοκταιηλ αντιβιοτικων και εγω δεν τ αντεχω..εσεις τι λετε να την κολλησω την πορνη η οχι?? νομιζω της αξιζει!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
όχι να μη τη κολήσεις τύπε!!να τη κλάσεις και να πας παρακάτω !θα χάσει τον χορηγό της και αυτό είναι χειρότερο!αλλά εφόσον έχεις τον ιό πως και δε τη κόλησες τόσο καιρο που γαμιέστε???προφυλακτικό βάζεις μαυτην???
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.585
Like
2.175
Πόντοι
456
Το θέμα είναι ηθικό τύπε....
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλησπερα φιλοι συναγωνιστες..πριν 3 μερες πηρα τα αποτελεσματα εξετασεων και βρεθηκα θετικος στο μυκοβακτηριδιο ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ..το κολλησα φετος στην Ιο απο μια ολλανδεζα..το θεμα ομως δεν ειναι το πως κολλησα..ακουστε λοιπον τι θελω να ρωτησω..εδω και 6 μηνες βγαινω με μια φοιτητρια την οποια ην χαρτζηλικωνα χοντρα..150-200 ευρω την φορα..αυτη μου ορκιζοτανε οτι δεν εχει αλλον και οτι ειμαι ο πρωτος που εκανε βιζιτα και οτι δεν με εβλεπε σαν πελατη αλλα σαν φιλο..με την κοπελα δεν καναμε μονο σεξ αλλα βγαιναμε και εξω πηγαιναμε σινεμα,ταβερνες κλπ..πριν 15 μερες που βγηκαμε οταν εκανε μπανιο κτυπησε το κινητο της..ειχε ενα μηνυμα..το πηρα κρυφα και πατησα να δω τι εγραφε..και τι διαβαζω ρε τυποι? εγραφε ενας τυπος και της ελεγε..μωρο μου θελω να σε δω κι αν εισαι καλη αντι για 50 θα σου δωσω 60!! δλδ η πουτανα γαμιοτανε με πολυ λιγοτερα χρηματα και μενα με ξεπαραδιαζε και μου πουλουσε και ερωτα..της εδωσα σε 6 μηνες πανω απο 7.000 ετυρω νομιζοντας οτι εχει μονο εμενα και επειδη την λυπομουνα..αυτη ομως ειχε κι αλλους..το παραδεχτηκε οταν την ρωτησα και της ειπα οτι ειδα το μηνυμα..εκτοτε εχουμε βρεθει αλλη μια φορα και τα πραγματα ηταν καπως ψυχρα..τωρα που εχω μολυνθει σκεφτομαι να την κολλησω για εκδικηση..μου ειπε ο γιατρος οτι αυτο το μικροβιο αν το κολλησει γυναικα πολυ απλα την πουτσισε γιατι δεν περναει ευκολα και μπορει να της κανει σαλπιγγτιδα..τραχηλιτιδα κλπ..εγω η υοτως η αλλως θεραπεια δεν θα κανω γιατι θελει ενα  μηνα με κοκταιηλ αντιβιοτικων και εγω δεν τ αντεχω..εσεις τι λετε να την κολλησω την πορνη η οχι?? νομιζω της αξιζει!

ααααααχαχχαχαχαχαχαχχ μλκα ελιωσα . να σαι καλα !
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
όχι να μη τη κολήσεις τύπε!!να τη κλάσεις και να πας παρακάτω !θα χάσει τον χορηγό της και αυτό είναι χειρότερο!
εχει κι αλλους χορηγους τυπε..ειναι κουκλιτσα..μαλακες σαν κι εμενα θα βρει πολλους..αν την κολλησω ομως θα της κοψω την δουλεια..
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Καλησπερα φιλοι συναγωνιστες..πριν 3 μερες πηρα τα αποτελεσματα εξετασεων και βρεθηκα θετικος στο μυκοβακτηριδιο ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ..το κολλησα φετος στην Ιο απο μια ολλανδεζα..το θεμα ομως δεν ειναι το πως κολλησα..ακουστε λοιπον τι θελω να ρωτησω..εδω και 6 μηνες βγαινω με μια φοιτητρια την οποια ην χαρτζηλικωνα χοντρα..150-200 ευρω την φορα..αυτη μου ορκιζοτανε οτι δεν εχει αλλον και οτι ειμαι ο πρωτος που εκανε βιζιτα και οτι δεν με εβλεπε σαν πελατη αλλα σαν φιλο..με την κοπελα δεν καναμε μονο σεξ αλλα βγαιναμε και εξω πηγαιναμε σινεμα,ταβερνες κλπ..πριν 15 μερες που βγηκαμε οταν εκανε μπανιο κτυπησε το κινητο της..ειχε ενα μηνυμα..το πηρα κρυφα και πατησα να δω τι εγραφε..και τι διαβαζω ρε τυποι? εγραφε ενας τυπος και της ελεγε..μωρο μου θελω να σε δω κι αν εισαι καλη αντι για 50 θα σου δωσω 60!! δλδ η πουτανα γαμιοτανε με πολυ λιγοτερα χρηματα και μενα με ξεπαραδιαζε και μου πουλουσε και ερωτα..της εδωσα σε 6 μηνες πανω απο 7.000 ετυρω νομιζοντας οτι εχει μονο εμενα και επειδη την λυπομουνα..αυτη ομως ειχε κι αλλους..το παραδεχτηκε οταν την ρωτησα και της ειπα οτι ειδα το μηνυμα..εκτοτε εχουμε βρεθει αλλη μια φορα και τα πραγματα ηταν καπως ψυχρα..τωρα που εχω μολυνθει σκεφτομαι να την κολλησω για εκδικηση..μου ειπε ο γιατρος οτι αυτο το μικροβιο αν το κολλησει γυναικα πολυ απλα την πουτσισε γιατι δεν περναει ευκολα και μπορει να της κανει σαλπιγγτιδα..τραχηλιτιδα κλπ..εγω η υοτως η αλλως θεραπεια δεν θα κανω γιατι θελει ενα  μηνα με κοκταιηλ αντιβιοτικων και εγω δεν τ αντεχω..εσεις τι λετε να την κολλησω την πορνη η οχι?? νομιζω της αξιζει!

φιλε με 7.000 κατεβαινες barcelona και πηδαγες αυτο ολο το βραδυ.

κουραγιο με τα αντιβιοτικα .
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
δλδ η πουτανα γαμιοτανε με πολυ λιγοτερα χρηματα και μενα με ξεπαραδιαζε και μου πουλουσε και ερωτα..της εδωσα σε 6 μηνες πανω απο 7.000 ετυρω νομιζοντας οτι εχει μονο εμενα και επειδη την λυπομουνα..

Ψηψισες τσιπρα ?
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
όχι να μη τη κολήσεις τύπε!!να τη κλάσεις και να πας παρακάτω !θα χάσει τον χορηγό της και αυτό είναι χειρότερο!αλλά εφόσον έχεις τον ιό πως και δε τη κόλησες τόσο καιρο που γαμιέστε???προφυλακτικό βάζεις μαυτην???

Πήδα no rubber (πες πετάγομαι στο ΑΤΜ για τα λεφτά δεν έβγαλε σήμερα) και petal to the metal  :erection:
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
ναι δεν κανει χωρις προφυλαξη..ομως εγω θα κοψω λιγο το προφυλακτικο στην ακρη μπροστα και μολις μπω εννοειται θα σπασει..πανευκολο να την κολλησω την κ@ριολα!
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.585
Like
2.175
Πόντοι
456
Και μια απορία, την γάμησες χωρίς καπότα την συντοπίτισα?  :erection:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
Αποδειχθηκε μεγαλη πουτανα η πουτανα
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
ναι δεν κανει χωρις προφυλαξη..ομως εγω θα κοψω λιγο το προφυλακτικο στην ακρη μπροστα και μολις μπω εννοειται θα σπασει..πανευκολο να την κολλησω την κ@ριολα!

δωστης αλλα 7.000 ευρω να φτιαξει την ζωη της και φυγε με αξιοπρεπεια χωρις να την γαμησεις !
Αυτο ειναι το σωστο !
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ναι δεν κανει χωρις προφυλαξη..ομως εγω θα κοψω λιγο το προφυλακτικο στην ακρη μπροστα και μολις μπω εννοειται θα σπασει..πανευκολο να την κολλησω την κ@ριολα!



:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: κοίτα καημένε μου μη σε κολήσει και αυτή τιποτα και τρέχεις μετα με 2 παράσημα!!θα σε κάνει αρχιστράτηγο η πιτσιρίκα!!
 
OP
OP
K

kokovgios

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Αποδειχθηκε μεγαλη πουτανα η πουτανα
ετσι φιλε ακριβως..μου κλαιγοτανε ελεγε οτι δεν ειχε καλο πατερα οτι τα βρηκε δυσκολα και γω ο μαλακς την λυπομουνα και της ταχωνα χοντρα..σκεφτειτε οτι το ετησιο εισοδημα μου δεν ξεπερναει τα 16.000 ευρω και της εδωσα δλδ τα μισα απ οσα βγαζω σε ενα χρονο..ειχα βεβαια στην ακρη κατι ψιλα..το θεμα ομως ειναι οτι με δουλευε ψιλο γαζι..αυτο δεν μπορω να χωνεψω.. :headbang:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.834
Πόντοι
6.796
ετσι φιλε ακριβως..μου κλαιγοτανε ελεγε οτι δεν ειχε καλο πατερα οτι τα βρηκε δυσκολα και γω ο μαλακς την λυπομουνα και της ταχωνα χοντρα..σκεφτειτε οτι το ετησιο εισοδημα μου δεν ξεπερναει τα 16.000 ευρω και της εδωσα δλδ τα μισα απ οσα βγαζω σε ενα χρονο..ειχα βεβαια στην ακρη κατι ψιλα..το θεμα ομως ειναι οτι με δουλευε ψιλο γαζι..αυτο δεν μπορω να χωνεψω.. :headbang:

Ετσι ειναι οι πουτανες τυπε..

Εσυ της τα χωνες επειδη τη λυποσουν ε;
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.585
Like
2.175
Πόντοι
456
ναι δεν κανει χωρις προφυλαξη..ομως εγω θα κοψω λιγο το προφυλακτικο στην ακρη μπροστα και μολις μπω εννοειται θα σπασει..πανευκολο να την κολλησω την κ@ριολα!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!  :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom