Νέα

Φρανκφούρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DrJack
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DrJack

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Έχει κανείς υπόψιν του κάτι καλό για outcall στη Φρανκφούρτη;
Θα βρίσκομαι για δουλειές εκεί τον επόμενο μήνα.


 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Εμείς που θα ήμαστε απο 15 μέχρι 17-9 θα τιμήσουμε το fkk-palace σίγουρα και ίσως το fkk-oase.. είναι τα κελύτερα αν και απο ότι μαθαίνω είναι τίγκα στις Ρουμάνες.
Για να ξέρεις πώς λειτουργούν. Πληρώνεις 70-75 ευρώ είσοδο, περιλαμβάνει φαγητό, μη αλκοολούχα ποτά, πετσέτα, μπουρνούζι. Αλλάζεις, μένεις με πετσέτα και μπουρνούζι και βάζεις τα
τιμαλφή (πορτοφόλια, ρολόγια, κινητά κ.λ.π. σε εάν μικρό ερμάριο και πάιρνεις το κλιδάκι σε ενα πλαστικο βραχιολάκι στο χέρι. (υπάρχει ασφάλεια και τις 4 φορές που πήγα δεν υπήρξε πρόβλημα).
Λοιπόν να ξέρεις σου την πάφτουν οι γκόμενες για να πάς στο δωμάτιο και να πηδήξης.. μην βιαστείς και κυρίως μην ενδώσεις στις επίμονες γιατί αυτές ξεπετάνε και δεν θα το ευχαριστηθείς.
Αραξα κάνε σάουνα, κάνε κάνα χαμάμ, ντουζάκια και κόψε κίνηση μέχρι να βρείς μια που να σου αρέσει και παίξε παιχνίδι εσύ. Να ξέρεις ότι το απλο μαμήσι μισής ώρας είναι 50 ευρώ νομίζω και πάς ερμάριο και πληρώνεις την κοπέλα μετα την συνεύρεση.. για ότι εξτρά χρεώνουν και εξτρά cim, cib, ακάποτη πιπα, λωκός και τα λοιπά χρεώνονται εξτρά και καλό είναι να τα κανονίσεις πρίν τα κάνεις για να ξέρεις τι θα πληρώσεις...
αν πάς για πρώτη φορά θα τρελαθείς .. άραξε και κάνε χαβαλέ.. με παρέα είναι τέλεια έχει πολύ γέλιο γιατί μπροείς να πηδήξεις και με φίλους μαζί στο ίδιο δωμάτιο.
Αυτά να περάσεις καλά .. και να ξέρεις ότι κάνεις ότι θές με το ανάλογο αντίτιμο.. το palace είναι μέσα στην Φρανκφούρτη, to oase εκτός..
 

mamasan

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Σεπ 2010
Μηνύματα
344
Κριτικές
54
Like
2.038
Πόντοι
5.595
χαιρετω τους συναγωνιστες

Αυριο φτανω Φρανκφουρτη και θα μεινω 2 μερες, θα αφιερωσω δε τη μια βραδυα για FKK
προσπαθω να αποφασισω ποιο ειναι το καλυτερο απο πλευρας ποιοτητας γυναικων (και πληθους) ,
διαβασα κριτικες και κατεληξα στα Oase , Mainhattan και Palace, αλλα εχω μια μονο ζαρια !

καποιος ειδημων η προσφατος επισκεπτης αν μπορει ας βοηθησει παρακαλω
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
373
Κριτικές
138
Like
7.247
Πόντοι
11.971
Έχω φτάσει αλλά προτα προειγηται η δουλειά να βγάλουμε και κάνα φράγκο να βγω με αξιοπρέπεια.
Το Αμβούργο έχει 3 fkk και μπορτελα απηρα.τιμες για όπλα τα βαλαντια με ενοιμερονουν και οι Έλληνες που βρεικα εδώ
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.495
Κριτικές
41
Like
4.734
Πόντοι
2.846
Έχω φτάσει αλλά προτα προειγηται η δουλειά να βγάλουμε και κάνα φράγκο να βγω με αξιοπρέπεια.
Το Αμβούργο έχει 3 fkk και μπορτελα απηρα.τιμες για όπλα τα βαλαντια με ενοιμερονουν και οι Έλληνες που βρεικα εδώ
Θα περάσεις καλά εκεί...Έχει ποιότητα...
 

Kyubi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
0
Θα είμαι Φρανκφούρτη αύριο.
Ξέρει κανεις μερη για πέσιμο;

Σήμερα είμαι Ντάρμστατ θα πάω στο ΦΦΚ σάρκς και θα αφήσω κριτικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom