Νέα

Clubs για ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_greece

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παλικάρια και Δεσποινίδες καλησπέρα,

ξέρω γενικά κάποια μαγαζιά στην Αθήνα που "εμείς" πάμε και "ψαρεύουμε" γυναίκες , ίσως ώριμες ίσως μικρές.

2 που ξέρω είναι το ένα στα κάτω πατήσια και το άλλο στην ν.σμύρνη.

Ξέρετε κάποιο άλλο; Είμαι ψιλό καινούριος στο θέμα (κοντά 2 χρόνια) και δεν ξέρω άλλα μέρη.

Σας ευχαριστώ.
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Που ακριβως ειναι αυτα τα μαγαζια αν θελεισ γραψε μας
 

babisf

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πες μας Ακριβή διεύθυνση.
 
OP
OP
K

kostas_greece

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
1) "κόκκινο" και είναι στον Σταθμό του τρένου Κάτω Πατήσια. 2 στενά πιο κάτω αλλά δεν ξέρω ακριβές διεύθυνση ρε παιδιά. Με πήγε ένας φίλος δεν το ήξερα
2) "επιτόκιο" ΔΕΝ είναι μάλλον τέτοιου είδους αλλά έχω κάνει πολλά τέτοια κονέ εκεί, έχει τον κατάλληλο κόσμο, Ν. Σμύρνη
3) "φάρμακο", στον Μαρινόπουλο (Τράμ) Ν.Σμύρνη και αυτό!.


Εσείς δεν έχετε να πείτε κανένα;
 
OP
OP
K

kostas_greece

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Άλλο ένα μαγαζί είναι το HobbyWood στην Πλατεία της Αγίας Παρασκευής, 2 μαγαζιά κάτω από τα Goodies. Το μαγαζί είναι after οπότε καλύτερα μετά τις 2μιση.

ΥΣ: Κανείς δεν μου είπε κάποιο μαγαζί ενώ πάρα πολλά μέλη δηλώνουν ίδιο "επάγγελμα". Τι έγινε; Όλοι περιμένατε να σας πω εγώ μαγαζιά;
 

MpaNicoS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει και το ‘’ένσταση’’η ‘’ένταση’’ αν θυμάμαι καλά το όνομα του στην Πατησίων λίγο πριν την πλατεία Κολιάτσου όπως πάμε για ομόνοια αριστερά κι εκεί παίζει παιχνίδι με πουρά κλπ
 

zafkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
221
Like
34
Πόντοι
1
υπαρχει και το καστελο στον πειραια. γινεται παιχνιδι
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
1) "κόκκινο" και είναι στον Σταθμό του τρένου Κάτω Πατήσια. 2 στενά πιο κάτω αλλά δεν ξέρω ακριβές διεύθυνση ρε παιδιά. Με πήγε ένας φίλος δεν το ήξερα
2) "επιτόκιο" ΔΕΝ είναι μάλλον τέτοιου είδους αλλά έχω κάνει πολλά τέτοια κονέ εκεί, έχει τον κατάλληλο κόσμο, Ν. Σμύρνη
3) "φάρμακο", στον Μαρινόπουλο (Τράμ) Ν.Σμύρνη και αυτό!.


Εσείς δεν έχετε να πείτε κανένα;

Το επιτοκιο??????????  :P :P  καμια σχεση το μαγαζι.....αλλο αν ετυχε να υπαρξει κονε.....
 

to noumero 1

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κάτι έχει πάρει το αυτί μου για το Ανδρόνικος Bar στο Χαλάνδρι - δε θυμάμαι διεύθυνση, αλλά έχει reports online... Δεν το χω τσεκάρει όμως...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
2) "επιτόκιο" ΔΕΝ είναι μάλλον τέτοιου είδους αλλά έχω κάνει πολλά τέτοια κονέ εκεί, έχει τον κατάλληλο κόσμο, Ν. Σμύρνη

Το επιτοκιο??????????  :P :P  καμια σχεση το μαγαζι.....αλλο αν ετυχε να υπαρξει κονε.....


Πραγματι ΚΑΜΙΑ  :idiot: σχεση το μαγαζι αυτο....

Εκτος και εαν εννοεις παλια το Επικεντρο (εκει που ειναι τωρα το Κινεζικο διπλα απο την Εμπορικη), το οποιο ηταν βεβαια κλασσικο κολαδικο.

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ryu πας στο επιτοκιο? λες να σε εχω πετυχει πουθενα? :P
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παιδια νομιζω εχετε μπερδεψειτο θεμα
δεν νομιζω οτι ο φιλος ρωταει που υπαρχουν μεγαλες γυναικες,αλλα σε ποια μαγαζια πανε με συγκεκριμενο σκοπο να ψωνισουν αντρες,τυχαια κονε πεζουν σε ολα τα μαγαζια,για παραδειγμα στο ενσταση που λετε και εχω παει απειρες φορες οντως συχναζουν μεγαλες,απο 40-70,αλλα η φαση ειναι την κερνας ποτο,πολυ μπλα μπλα ,παιρνεις αν παρεις τηλ και τα γνωστα,οι γινετε δλδ σε οποιοδηποτε μαγαζι,πιο πολλες γκομενες βγαζεις στα καφε του μπουρναζιου παρα εκει,και εχω δει να τρωνε πολλοι πιτες απο πουρα στο μαγαζι αυτο,για το μονο που αξιζει ειναι το γελιο,κατι φατσες εκει μεσα ρε παιδια,τι να σας πω,ενα μαγαζι που εχω ακουσει που πεζει ψωνιστηρι απο πουρα ειναι το ροδολφο,αλλα δυστηχως εκλεισε πρωτου παω να δω τι γινετε,αυτο εχω ακουσει οτι ηταν... μπαινεις σε κοιταν σε κερνανε ποτακι και ερχοντε μονες για κονε,εκει κανονιζεις τιμη και την παιρνεις και φευγεις,ετσι εχω ακουσει απο αρκετα κ εμπιστα ατομα.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
οχι φιλε το ροδολφο ηταν ακριβως οπως και η ενσταση!!!τιποτα παραπανω!!!
λαθος στα ειπανε!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παω πασο φιλε,δεν μπορω να εκφερω αποψη αφου δεν εχω παει εκει,παντως το ενσταση ειναι οπως τα λεω,γνωριζεις πουρα αλλα θελει κοπο κ χρονο
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Καλησπερα,
και εγω ετυχε ναπαω 1 φορα στο Ενσταση πριν απο κανα χρονο κατα τις 1:30 το βραδυ αλλα ειχε μεσα 20 ατομα εκ των οποιων μονο οι 3-4 ηταν γυναικες και μαλιστα δεν φαινονταν να ...ψαχνονταν. οι αλλοι ηταν παρεες που ακουγανε τις τραγουδιαρες.

Δεν μπορει ρε παιδες, καπου θα υπαρχουν μαγαζια που πανε οι μεγαλες (σε οσους αρεσουν) για να βρουν χαρα στα σκελια τους...
αλλα που???
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
για κολωνακι δεν γνωριζετε τπτ????????????????? :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom